מתי זה הידלקות ומתי זאת התאהבות

blaor

New member
מתי זה הידלקות ומתי זאת התאהבות ../images/Emo99.gif

קישור פורום אהבה ורומטיקה לכל המאוהבים קצת מתקשה בזמן האחרון להבין חברים שנדלקים על משהו בבת אחת למרות שהייתי שם וגם לי זה קרה והאם אהבה זה משהו שפשוט קורה או תהליך שנבנה טוב אני יודע שלמי שיש את התשובה בטח היה מיליונר אבל מה שמעניין אותי זה האם הידלקות או התאהבות יכולה להוביל לקשר משמעותי כי הרי לא בדיוק הצלחתם להכיר את האדם השני פשוט ראיתם אותו וזהו הפרפרים בבטן כמה קשרים אתם מכירים שהחזיקו תקופה משמעותית התחילו מתופעת הטבע הזאת שנקראת LOVE FROM FIRST SITE

LAFS

אהבה ממבט ראשון, אני מכיר מקרה שבו היא הייתה בסיס חזק לקשר ארוך טווח. חבר שלי מספר שהוא עבד באל-על, במשרד מכירות ראשי שלהם, שהיה פעם ממש עם כניסה ישירה מהרחוב. הוא ישב במשרד וראה צעיר דרך חלון הראווה, חטוב בלונדיני, מכנסיים קצרצרים. הוא נדלק, והצליח ליצור קשר עם הצעיר. הוא התאהב בצעיר עד הראש, עד כדי כך שביטל נישואין עם אשה. השניים עדיין ביחד. זה היה לפני 42 שנים! Love at first sight

ItsikH

Member
זה נחמד אבל בכדי שזה גם יצליח צריכים לקרות עוד הרבה דברים בדרך, לא כולם בשליטתך. כמובן, אין דרך אחת נכונה, מועדפת או מומלצת - כל אחד ודרכו.

סורנטו

New member
ההידלקות עשויה להפוך לאהבה ולהחזיק קראתי

שהדלקות נמשכת כחצי שנה ואם יש התאמה לאחר מכן, יש אהבה ...או שזה נגמר. לא התאהבתי בבעלי, כשהכרנו תוך כדי הקשר למדתי לאהוב אותו...אהבה שנגמרה מזמן...

ItsikH

Member
אפשר להתחיל בהתאמה ולבנות אהבה למרות שאהבה היא חמקמקה ואי אפשר להזמין אותה, לפחות התאמה - אפשר. לדעתי יותר בטוח ככה. ההמשך - ממילא תלוי בכל כך הרבה גורמים...

yosef 30

New member
לא תמיד יש הידלקות אני חושב

זה כייף להרגיש את הההרגשה הזאת שאתה נדלק על מישהו. זו כמו הרגשת ריחוף כזו - כמה זמן זה יחזיק.....תלוי בכימיה שתהיה בהמשך. אין כאן מה להבין אופיר, יש משהו באותו אדם שפוגשים שמעורר בנו בבת אחת רצון, תחושה, רגש, שרוצה להיות בחברת האדם. זה יכול להיות החיוך שלו שמוערר בנו התלהבות, האופן בו הוא מתבטא, הלבוש, העיסוק שלו, המצב הריגשי בו אנו נמצאים באותו רגע נתון, מחשבות, הרצון לקשר וכו' וכו'. כך ש.... זה הרבה גורמים סובייקטיבים. אני מאמין שאהבה זה תהליך שנבנה, אתה יכול להתאהב באדם שפגשת בדייט הראשון אך אתה לומד לאהוב אותו בכל יום חדש. מצד שני אתה גם יכול לא לאהוב אותו בכל יום מחדש. ויום אחד אתה יכול להרגיש שאתה אוהב יותר ויום אחר שאתה אוהב פחות (לא יום אחרי יום כמובן ) החשוב הוא ללמוד לשמור על האיזון, לשמר את הקשר, לקבל את האחר - לא בכל מצב - אך לדעת להיות פתוחים יותר במחשבותינו ובדעותינו. והאהבה זה משהו שנבנה לאורך כל החיים. הידלקות והתאהבות בעייני קוראים בעיקר בהתחלה. אני שמעתי על לא מעט זוגות /שפתאום אחרי כלכך הרבה שנים, שוב חווים יחד את ההתאהבות אחד בשני
.

daphts

New member
בלאור יקירי נישואי לאישתי שתחיה

היתחילו ההתאהבות ממבת ראשון בתחנת דלק.... ותראה אנו מאז יחד....עם זה עונה לך על שאלתך ...אז כן יש דבר כזה וכן יכולה לצמח מכך מערכת יחסים ארוכה!

JamesNox

New member
אצלנו זה היה הכי קלישאה

מכיר את זה שהולכים לבר ועושים עינים לברמן? אני הייתי מאחורי הדלפק, הוא היה לקוח. הוא נדלק (בחיי שאין לי מושג למה), חיזר אחרי והתעקש. הוא התאהב, ואחרי כמה זמן אני נכנעתי (הוא יכול להיות מאד מקסים - ונודניק- כשהוא רוצה.). לקח לי זמן, וגם אני התאהבתי. הרבה זמן. בוא נגיד שכשהוא הציע לי נישואים ממש לא הייתי בטוח בתשובה. השנים עברו, האכלנו אחד את השני כמויות תעשיתיות של חרא, אבל איכשהו זה רק מתחזק.

meow me

New member
לדעתי זה כמעט תמיד תהליך שנבנה

כדי לאהוב מישהו באמת - חייבים להכיר אותו ולהחליט שאוהבים אותו. זה לא קורה מול זרים. גם להתאהבות יש בסיס של ידע מוקדם. אולי אפשר להידלק על מישהו שעובר לידך - אבל הידלקויות יכולות אחרי יום יומיים להתמסמס ברגע שתראה מישהו חתיך חדש באיזה שהוא מקום. הידלקות יכולה להוביל לקשר משמעותי, בתנאי שלא ממהרים יותר מדי (יש נטייה למהר ולהתלהב כשנדלקים על מישהו) ואם יש מספיק סבלנות... בהצלחה!

למעלה