יש לי מומולדת א/נשים יקרים/ות

מתקתק99

New member
מזל - טוב מתוקה ... ../images/Emo49.gif

מזל - טוב דאפי,
מאחל לך את מיטב הברכות והאיחולים, בריאות, אושר, אהבה, נחת וסיפוק גדול מהחיים ומהסובבים אותך. תהני מהיום הגדול הזה ומהשנה החדשה העומדת בפתח. ... כל שתבקשי ... יהי ...
... כולם להרים כוסית לחיי דאפי ...
לחיים

JamesNox

New member
יום הולדת שמח יקירה! ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo213.gif

blaor

New member
יום הולדת שמח יקריתי../images/Emo24.gif

רציתי לרשום את הדברים הרגילים נו את יודעת אושר שמחה אהבה משאלות עד 120 ועוד מלא דברים שבשגרה אבל החלטתי לאחל את מה שחשוב מכל לכולם ובמיוחד לך בריאות כי בריאות פשוט מכילה את כל מה שכבר רשום כאן למעלה ועוד הרבה שלא ב אהבה ר צון טוב י מים של מנוחה א הבה תמיד טוב לקבל ו המון דברים טובים ת קבלי כמו שת יודעת לתת

yosef 30

New member
../images/Emo124.gif קולולו קולולו קולולו ../images/Emo49.gif

יום הולדת חגיגה נחמדת
מה נעים ומה נחמד
שכל בן וכל בת לא נולדו ביום אחד
רק ביום הולדת
מזל טוב אישה יקרה ומדהימה אני מאחל לך שפע של ברכות אוהבות ומלאות בכל טוב. מאחל לך רק בריאות ושוב בריאת ועוד פעם בריאות שהשנה ייתגשמו משאלות ליבך, שתמשיכי לצמוח ולגדול ותמשיכי להצמיח ולהגדיל בדיוק כמו שאת יודעת לעשות אני מאחל לך שהשנה תגשימי את עצמך עוד ועוד. שתדעי גם קצת לנוח ולאפשר לקבל את כל האהבה שיש מסביבך. אני מאוד שמח שאת חלק פעיל וחשוב במשפחה שלנו תמיד נהנים לקרוא את חוכמתך ואת שפע ניסיונך מהחיים מאחל לך יום, שבוע, חודש, שנה שכולה תהיה רק באהבה ובביראות בשמחה ובאושר ועושר והרבה הרבה עושר
- תתפנקי מגיע לך
. חיבוק גדול
באהבה
יוסף.

jjaki

New member
../images/Emo65.gif יום הולדת שמח! ../images/Emo65.gif

הרבה מזל טוב, תצליחי בכל הדרך שתלכי. הרבה שמחה, אושר ואהבה וכל מה שתאחלי לעצמך. יום הולדת שמח.

daphts

New member
תודה רבה לכל המברכים/ות

אשתדל שהשנה הזו תהיה קצת יותר מוצלחת מהקודמת - לפחות החלק שנתון בידי מבטיחה! זהוא עכשיו אני ילדה גדולה ....

סורנטו

New member
היי שרון יקרה-אמנם באיחור אך סלחי לי

אני מאוד עסוקה לפני ההגשה ולא הזדמן לי להכנס ובכן-תמיד אפשר לברך לא? אז-איחולייי, הרבה הרבה בריאות לה את זקוקה בימים אלה.....הצלחה בחיים, עם המשפחה והילדים שיתנו נחת, ולחזור לחיי שגרה כמה שיותר מהר-בשתי ידיים. מזל טוב!

למעלה