עוברים לגור ביחד

מתקתק99

New member
../images/Emo25.gif

ערב טוב יוסף, אני שמח לשמוע שיזמת שיחה ביניכם ושהדברים זורמים בטוב ביניכם. התלהבות, התאהבות, התרגשות, ילדותיות, יציאה מאיזון ... טובים בכל גיל. בפרופורציות הנכונות. כשלבן אדם, יש חיים מקצועיים מורכבים ולא סטנדרטיים כמו הרוב, העובדים במסגרת קבועה ובשעות קבועות (פחות או יותר) אין זה נכון לבטלם או לעשותם בדוחק או בדחייתם ... בגלל היכרות כלשהי. יש לשלב את ההיכרות בחיים השוטפים ככל האפשר. הווי אומר, שאני לא שולל 'איבוד ראש' וספונטניות מדי פעם אבל לא כשזה בא על חשבון דברים חשובים ומהותיים בחיים בצורה אבסולוטית. אני שמח בשמחתך, שמח על הקשר החדש, שנפל בחלקך. אתה יודע כמה אני אוהב ומעריך אותך ... מאחל לך אושר, סיפוק גדול וצמיחה חדשה בחייך ... מחזיק לך אצבעות ומאחל לך ולו הצלחה גדולה, תקשורת טובה, אהבה גדולה, הבנה וכבוד האחד לשני. שולח לך חיבוק חם ונשיקה על הלחי (כי אתה 'תפוס' כרגע...)
ו ... נשתמייע ...

blaor

New member
בין שלל העצות ../images/Emo140.gif

קודם כל מה שלומך יוסף יקירי? מחזיק מעמד בגל הלחץ? מתקתק אולי העלה אצלי גם כמה שאלות? הראשונה זה שחשוב מאוד להכיר את אופי החיים שלך הוא שונה ויש לו קצב משלו ולכן יש לשים דברים על השולחן בהתחלה זה ימנע המון אי הבנות בהמשך לשני הצדדים כל אחד בא עם החבילה שלו והציפיות שלו לכן נקודת הפתיחה חייבת להיות - תאום ציפיות לפי התאור שלך גם אתה נסחפת די מהר לקשר הזה -ואולי המסר שהצד השני קיבל הוא לא נכון אתה חייב לברר אם עצמך מה אתה רוצה ואיזה סוג קשר מתאים לך בשלב זה של חייך היום קראתי משפט: "השאלות משחררות את הידיעה שכבר קיימת בלבכם. שאלו את השאלה הנכונה ואני מבטיח לכם, התשובה שאתם מחפשים תצוץ ותעלה אל פני השטח - בזמן הנכון. בשאלות יש עוצמה." ואני מתעסק בו מהבוקר סה"כ נשמע כי הבנאדם אחלה אחרת אני מניח לא על הלילה הראשון ישן אצלו בעיניי זה נשמע ממש התחלה של קשר טוב למרות שהכל התחיל מאוד מהר אם הצד השני יוכל לקבל את דרך החיים שלך בהחלט אני צופה ידידות מופלאה ואם לו אז גם זה לטובה שזה לא נמשך יותר מידי על מנת לזכות בזוגיות ארוכה משמעותית ומכבדת יש להביא המון סבלנות/סובלנות מהבית לפעמים לשים את האגו בצד כמובן גם לדעת לא לוותר על דברים שהם עקרוניים אצלך כמו שתארת מקודם הקשר צריך להיות מפרה ולא מעיק אחרת אין לו עתיד המון בהצלחה ואהבה כמובן

yosef 30

New member
היי בלאור שבוע טוב

אכן הבנאדם אחלה, ונכון גם אני נסחפתי מהר מאוד כרגע המצב הוא כמו שכתבתי למתקתק שיישבנו ודיברנו לא עשינו ממש תיאום ציפיות רק למדנו את הקצב אחד של השני וגם קצת אני נחתתי ונרגעתי. הוא הסביר לי מדוע הוא הגיב כך, הוא היה מאוד גלוי ולא פחד לחשוף את הרגשות שזה מקסים בעייני. אני גם מאוד מקווה שתצמח מכאן חברות וזוגיות ביראה וטובה. אין ספק שכל אחד בא עם החבילה שלו. ולכל אחד מאיתנו יש את הסיפור שלו. אז הפעם אני בוחר להתמודד עם הדברים ולא ללכת אחרוה כי....נראה לי לא מתאים. כשבדקתי מה לא מתאים ראיתי שזה לא דברים שאי אפשר לחיות איתם לי יש כמה בתיק שלי הרבה יותר גרועים
. ללמוד לוותר קצת פה ושם - זה לא כזה נורא
. תודה על איחולי ההצלחה ושיהיה לך שבוע מבורך ומתוק. יוסף.

למעלה