לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2698226,982 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'מאגר הרופאים. אותיות י-ת'
מאגר הרופאים. אותיות י-ת
04/11/2004 | 19:55
300
לצפיה ב-'מאגר רופאים - י' - ת''
מאגר רופאים - י' - ת'
<< ההודעה הנוכחית
28/10/2004 | 10:22
299
לצפיה ב-' י '
י
24/10/2004 | 21:26
20
לצפיה ב-'יגודה (דר.)'
יגודה (דר.)
24/10/2004 | 21:27
1
לצפיה ב-'ממליצה מכל ה'
ממליצה מכל ה
25/10/2004 | 15:11
מקבל בקליניקה שלו בקרית מוצקין מבוטחות לאומית/ מכבי/ מאוחדת.
ימים ראשון שלישי וחמישי בערב, רביעי בבוקר.
רח' ויצמן 14 קרית מוצקין (קרוב לתותח) טלפון 04-8702109.
עובד גם בקופת חולים לאומית בעכו ובכרמיאל.

רופא מעולה ואדם מקסים. לא היסס לשנות טיפולים, לגוון ולתקוף מזויות שונות. גם לא התבייש להציע לי לעבור הלאה לדר' קלדרון כאשר הרגיש שמיצינו.

נועם
פוריות >>
לצפיה ב-'יגודין (דר')'
יגודין (דר')
24/10/2004 | 21:28
1
לצפיה ב-'אולי בעתיד...'
אולי בעתיד...
28/10/2004 | 08:10
לעניות דעתי ונסיוני המר היא עדיין לא מספיק מיומנת בפעולות הבסיסיות של החזרות לבעלות מבנה/מיקום רחם 'קצת שונה'.
פוריות >>
לצפיה ב-'יעבץ חיים (פרופ')'
יעבץ חיים (פרופ')
24/10/2004 | 21:29
1
לצפיה ב-'ממליצה.'
ממליצה.
26/10/2004 | 12:09
מנהל המכון לחקר הפריון באיכילוב.

למרות שהדעות על סגנונו האישי חלוקות קמעא, לי היה נסיון מצוין איתו גם מבחינה אנושית וגם מבחינה רפואית. זה הרופא היחיד שהתייחס ברצינות לכך שיונתן נולד קטן ובמצוקה והכריח אותי לגשת לבירור מקיף (למרות שבזמנו מאוד מאוד לא מצא חן בעיני לעצור את בטיפולים בשביל בירור כזה), שהניב תשובה של קרישיות יתר, שבזכותה, אולי, הפעם הבאה תהיה פחות טראומטית.

תמיד קשוב ומתעניין, גם אם הוא פוגש אותי במקרה במסדרון בדרכו הביתה.

פוריות >>
לצפיה ב-' יפה חיים (דר')'
יפה חיים (דר')
24/10/2004 | 21:30
1
לצפיה ב-'דר' חיים יפה'
דר' חיים יפה
30/10/2004 | 22:21
מנהל מחלקת נשים ויולדות בבית החולים ביקור חולים. בנוסף מקבל במאוחדת  במרפאת מאוחדת-גאולה בירושלים. איני מכירה אותו לגבי פוריות, אבל אני יודעת שהוא נקרא רופא מבוקש ביותר, ונקרא מקצועי ביותר (לפחות אצל הנשים ההריוניות).
כמו כן הוא חתום על כל החלטות וועדות  הIVF
הארצית של כל יחידות הIVF.
פוריות >>
לצפיה ב-'ישי דויד (דר.)'
ישי דויד (דר.)
24/10/2004 | 21:31
1
לצפיה ב-'ממליצה בחום (קסם)של רופא'
ממליצה בחום (קסם)של רופא
27/10/2004 | 20:58
רופא מקצועי מאד,אנושי מאד עם המון חום ואכפתיות,רגיש וסבלני למטופלת (שומר על כבוד המטופלת בעת  הטיפול) קשוב  ומשתף את המטופלת בכל .
סגן מנהל מחלקה (ivf בכרמל חיפה) עובד גם בלין
יש לו גם מרפאה פרטית מומלץ בחום

פוריות >>
לצפיה ב-'ישעיה אריה (דר.)'
ישעיה אריה (דר.)
24/10/2004 | 21:32
6
לצפיה ב-'לא ממליצה.'
לא ממליצה.
24/10/2004 | 22:16
יחס מתנשא ("את רק בת 22, קחי איקקלומין ותחזרי אלי כשתהיי בהריון") לא שלח למעקב זקיקים, לא לבדיקות דם, לא הסביר לי כלום והכי חשוב, לא שלח לבדיקת זרע (בסוף נשלחנו ישירות לIVF בגלל הזרע, כך שהגיל שלי לא רלוונטי בעליל, וגם לא האיקקלומין)
היתה לי חוויה מאוד שלילית איתו.
פוריות >>
לצפיה ב-'היתה לנו חוויה שלילית איתו'
היתה לנו חוויה שלילית איתו
24/10/2004 | 22:51
ובגינה קשה לי כיום לגשת לרופאי נשים של הקופה ומאז אני משתמשת רק ברפואה הפרטית.
יחס מתנשא
ממהר להמליץ על ניתוח
כעס כשלא בחרתי לעשות אצלו צילום רחם באופן פרטי (כאילו שזה היה משפר את החוויה הטראומטית שעברתי בצילום)
נתן איקוקלומין ללא מעקב זקיקים וללא אבחון של PCO אצלי ("קחי כדור ליום ותקיימו יחסים יום כן יום לא מהיום ה- 15")
תורים ארוכים
אין מענה אישי בטלפון אלא רק דרך מזכירות

מקווה שהתייחסתי אליו בצורה עניינית !
פוריות >>
לצפיה ב-'לא מומלץ'
לא מומלץ
25/10/2004 | 16:41
לא מסביר את הבעיה, עשה לי צילום רחם טראומטי ביותר,
עמוס מאוד, מתנשא. שני ביקורים הספיקו לגרום לי להבין מי הרופא!!!
פוריות >>
לצפיה ב-'ישעיה מאכזב ביותר-לא מומלץ!!!!!'
ישעיה מאכזב ביותר-לא מומלץ!!!!!
29/10/2004 | 06:27
1
לא מתייחס ברצינות...
מתנשא, לא נחמד וחסר סבלנות.
היינו ,אני ובעלי מס' פעמים בביקור אצלו. נפנף אתנו  בהינף יד כאילו היינו זבובים.באחד הביקורים סיפרתי לו שעברתי  הריון כימי עם הפלה (אחרי 9 חודשים של נסיונות...) אמר לי שזה שטויות,שלא אתייחס לזה ברצינות.
לבעלי,שנשלח לבדיקות זרע, לא הסכים להסביר מה פשר התוצאות. הוא בחן אותן מספר שניות בלבד,זרק את הדף בזלזול ואמר שהכל בסדר.(על אף שהשוותי את התוצאות לטווח הנורמל וראיתי חריגות). כששאלנו לפשר העניין תקף אותנו ואמר שאנחנו עושים עניין מכלום.
נתן לנו תחושה לא נוחה עם המצב ולא מיהר לסייע.
(אגב,מנסה לדחוף לך כדורי חומצה פולית שהוא מוכר במחיר מופקע ומוודא שרכשת אותם).
חברה שלי שעברה אצלו צילום רחם סיפרה שהיא חוותה טראומה נוראית ולכן החליפה רופא.
ממש לא מומלץ.
פוריות >>
לצפיה ב-'לא מומלץ בלשון המעטה'
לא מומלץ בלשון המעטה
29/10/2004 | 18:12
האמת שיש לי חוויה טראומתית ממנו.
בפגישה ששבנו אליו עם בדיקת הזרע ישר אמר שהפתרון הוא ivf וישר
הזכיר שהוא יעשה לי צילום רחם.
שחצן, מתנשא, קר וגועלי.

למזלי לא נזקקתי לשני הפעולות שציין, אחרי שמצאתי את הרופא המדהים שלי
איתו עברתי חוויה מתקנת.
פוריות >>
לצפיה ב-'לפחות הוא נותן תקוה'
לפחות הוא נותן תקוה
31/10/2004 | 15:42
נכון, הוא טיפוס של must-win
גם אם זה עלול לסכן אותך (כמו במקרה שלי) אבל הוא מוכן לנסות כל טיפול כדי להגיע להצלחה.
לזכותו יאמר גם שאחרי שרופאים רבים אמרו לנו שאין סיכוי רק אימוץ הוא הרישון שסיפר וכיוון אותנו לאופצית הפונדקאות.
אגב,ההתמחות שלו היא לא בפוריות אלא בתיקון מומים גניקולוגים
פוריות >>
לצפיה ב-'יפו (פרופ')'
יפו (פרופ')
26/10/2004 | 12:08
2
לצפיה ב-'ממליצה בחום. לא מתמחה בפוריות אבל'
ממליצה בחום. לא מתמחה בפוריות אבל
26/10/2004 | 12:16
1
בזכותו נכנסתי להריון.
הוא איתר בעיה שלי שלא אותרה ע"י יחידת ה-IVF.
הוא מנהל את יחידת האולטרסאונד נשים ב'ליס' ולמרות שאינו מתמחה בפוריות, יכול לעזור מאוד באבחון מדויק אצל מי שיש לה בעיות הקשורות במבנה הרחם, בזרימת דם ונוזלים באזורים שונים ברחם וכן בכל אבחון מדויק המצריך בדיקת מונחה אולטרסאונד מדוקדקת ויסודית.

נחמד וסופר-מקצועי ומנוסה.

וכמובן מעולה למעקבי הריון ולבדיקות מונחות אולטרסאונד בהריון (בקרוב אצל כל אחת ואחת מכן. אמן)
פוריות >>
לצפיה ב-'גם אני ממליצה'
גם אני ממליצה
30/10/2004 | 09:15
טלפונים:
5446757 -פרטי
5222541- דרך היחידה שאותה הוא מנהל בליס.
פוריות >>
לצפיה ב-' כ '
כ
25/10/2004 | 19:18
8
לצפיה ב-'כהן אילן (פרופ')'
כהן אילן (פרופ')
25/10/2004 | 19:19
3
לצפיה ב-'לא, לא ולא.'
לא, לא ולא.
25/10/2004 | 23:44
2
כשקיבל אותנו בכללית היה חסר סבלנות, מתנשא ולא מקשיב, שלל את כל מה שאמרו האחרים ואת הרעיונות שלנו, לא ענה לנו על שאלות ושלח אותי לבדיקות מיותרות בתכלית.
נזף בי והתייחס אליי בצורה מגעילה ומשפילה ממש. הכאיב בבדיקות.
צריך עוד טיעון נגד?
פוריות >>
לצפיה ב-'על כהן'
על כהן
26/10/2004 | 21:45
הוא מקבל בקטוביץ', ת"א (כללית); בשיכון דן, ת"א (מכבי); מדיקל סנטר (כללית); אסותא (כללית); פרטי (כפר סבא).
נכון, הוא לא האדם החברותי והסימפטי ביותר עלי אדמות. נכון יש עליו דעות לא סימפטיות, אבל קודם כל יש לו קבלות: מסתובבת כאן בפורום מישהי שילדה בת בעזרתו, וחץ מזה, כמי שמטופלת אצלו כבר שנתיים, מתוכן נקלטתי פעמיים (בפעם הראשונה ההריון נכשל בגלל קרישיות יתר ופעם נוספת כי זה היה הריון כימי), אני מסתכלת גם על השורה התחתונה, ולא פחות על הדרך, ויש לי כמה דוגמאות מצוינות. מי שרוצה- תשלח לי מסר ואשמח לספר.
אני אצל כהן לפחות עד שלב ה-IVF ואני מקווה שלא נגיע אליו, כי הוא לא רחוק.
פוריות >>
לצפיה ב-'שומר נפשו ירחק'
שומר נפשו ירחק
30/10/2004 | 09:32
ואף אסחף ואומר...אדם יהיר, אנטיפת ומתנשא על הבריות באשר הן.
הגעתי אליו לקטוביץ לייעוץ ראשוני בעקבות וסתות בלתי סדירות ונסיונות  טבעיים של מס' חודשים להכנס להריון.
כשקיבל אותנו אפילו לא הרים את עיניו מהדף.
שלח אותנו תיכף הביתה כשהוא מזלזל במופגן בחשדות שהעלינו לגבי סיכוינו להרות באופן טבעי...(הרי יש לכם ילד, אמר)
כשניסיתי בכל זאת לשאול ולמחות על קביעתו... ממש הרים קולו עליי (בנוכחות אישי!) ויצאתי ממנו ממש דומעת ומושפלת!
לקח לי "אחריו"... כשנה להתאושש (!)ולחזור לרופא פריון אחר כדי להתחיל בירורים ובמקביל טיפולים.

דרך אגב,
מעדויות של קולגות שלו(!) בקטוביץ ובבי"ח מאיר...גם אליהם היחס שלו אליהם מתנשא ווולגרי!...פשוט איש כזה (פוי)!
פוריות >>
לצפיה ב-' כץ מרים (דר')'
כץ מרים (דר')
25/10/2004 | 19:19
לצפיה ב-' כרפ הוארד (דר')'
כרפ הוארד (דר')
25/10/2004 | 19:20
2
לצפיה ב-'ממליצה למקרים של הפלות '
ממליצה למקרים של הפלות
26/10/2004 | 09:43
ה מומחה להפלות חוזרות!!!
ענייני, מקצועי ועם זאת סבלני ומוכן להסביר בפעם ה-1000 את אותו הדבר לחוששות כמוני...ועוד דבר חשוב יצירתי.
מטפל בתל השומר במסגרת מרפאת הפלות חוזרות ובמח' נשים שם, מטופלות הכללית - במאמץ ואמונה בעיקר באסרטיביות מול הממסד אפשר לקבל טופס 17 גם אליו (עובדה- אני הצלחתי לקבל!).
וד"א הוא פרופ' ולא ד"ר
פוריות >>
לצפיה ב-' כארפ הוארד (פרופ')'
כארפ הוארד (פרופ')
28/10/2004 | 12:10
לצפיה ב-' ל '
ל
25/10/2004 | 19:20
38
לצפיה ב-' לאופר נרי (פרופ')'
לאופר נרי (פרופ')
25/10/2004 | 19:21
3
לצפיה ב-'מומלץ בחום'
מומלץ בחום
25/10/2004 | 22:54
1
אחראי חד משמעית ללידתו של גיא שלנו. רופא סופר מקצועי, קשוב, ומאוד נחמד, רק מה נורא, נורא עסוק!

מי שמעוניינת במידע נוסף מוזמנת לפנות אלי במסר.

פוריות >>
לצפיה ב-'לא ממליצה'
לא ממליצה
26/10/2004 | 17:01
רופא חסר רגישות בלשון מועטה!!!!!
בגללו הפסקתי להלחם ועצרתי את הטיפולים לתקופה של שנתיים.

מקצועי אבל ממש לא זמין.
פוריות >>
לצפיה ב-'המלצה חיובית עם הסתייגות קלה...'
המלצה חיובית עם הסתייגות קלה...
03/11/2004 | 18:18
אצל פרופ' לאופר עשינו מעקבים של הורמונים עם ובלי הזרעות. דעתי מתיחסת לשלב זה. לא עברתי אצלו IVF כך שלא יודעת להמליץ או לא בנושא IVF.

רופא חביב במיוחד, נחמד וסימפטי.

קיבלתי את שמו כ"המקצוען" בירושלים.

יש לי ה ר ב ה דברים טובים לאמר עליו ברמה האישית,
כמו למשל ש...
אחרי ששאלתי אותו מליון שאלות (כמו למה הוא לא ממליץ לי על הסטרו' או האם יש לי אנדו' וכו' וכו' כיד הדמיון שנח עלי באותו הרגע) ואפילו אני הרגשתי שהגזמתי, ופתחתי את השאלה הבאה בהתנצלות- ש"מצטערת על השאלה אבל חשוב לי בשביל הרוגע" הוא פשוט נתן לי הרצאה שלמה. שבחיים אני לא יתנצל לפני שאני שואלת שאלות. כי זה הגוף שלי וזה זכותי.

באמת אנושי.

גם מבחינה כספית הוא לא יקרן, וכל דבר שאפשר בטלפון, הוא אומר בטלפון, ואומר שחבל על הפגישה ונותן תוכנית לחודש הבא טלפוני (כמובן ללא תשלום).

א ב ל-

הוא מאוד מאוד מאוד עסוק. הרבה פעמים הוא נוסע לכנסים בחו"ל. ואם לא הייתי מתעקשת הייתי מפסידה חודשים.

יש גם הרגשה שהוא לא ממש "מרוכז" בתוך התיק.
את הטלפון איתו אני פותחת ב:
"שלום מדברת X אני החודש עושה Y אחרי Z. חודש שעבר קרה כך וכך בעקבות כך וכך. מה עכשיו?"
זה בהחלט לא נראה לי מתאים לכולם.
ולכן לא הייתי ממליצה עליו בתור רופא פרטי/רופא קבוע. כנראה שב"יעוץ" הוא יותר טוב.

הוא מקבל דרך השר"פ של הדסה. טל- 02-6778899
הטלפון של המזכירה האישית שלו מזל 02-6777326 ומקבל בשני וחמישי 16:30-20:00.
לאחר שמתחילים טיפול הוא נותן את הנייד שלו. (אבל ממש לא תמיד הוא עונה בנייד).
פוריות >>
לצפיה ב-' לביא יובל (דר')'
לביא יובל (דר')
25/10/2004 | 19:22
לצפיה ב-'לברון (דר')'
לברון (דר')
25/10/2004 | 19:23
1
לצפיה ב-'מומלץ בחום-רופא מדהים.'
מומלץ בחום-רופא מדהים.
26/10/2004 | 13:13
דר' יעקב לברון-מנהל המעבדה בתל-השומר ובאסותא.
מקבל גם בתה"ש וגם באסותא.בתה"ש למרות שזה בי"ח ציבורי ולכאורה הוא רק קובע פרוטוקול הוא תמיד משתדל לעקוב אחרי המטופלות שלו ולבצע את השאיבות וההחזרות. מקשיב למטופלןת ונותן את ההרגשה שאת המטופלת היחידה שלו. הוא נותן גם את הסלולרי שלו כך שניתן תמיד להתייעץ איתו.

בתל-השומר התקשורת בד"כ היא דרך המזכירה לקביעת תורים ודרך האחיות לקבלת הוראות ההזרקה.

באופן כללי היחידה בתה"ש מאוד מומלצת.

דר' לברון מקבל גם במרפאה פרטית בת"א אני לא זוכרת במדויק את הפרטים.
פוריות >>
לצפיה ב-'לב רן (דר.)'
לב רן (דר.)
25/10/2004 | 19:27
8
לצפיה ב-'עשה לי פעם החזרה ושאיבה והוא'
עשה לי פעם החזרה ושאיבה והוא
25/10/2004 | 20:30
פשוט איש מקסים, נינוח, מקצועי ונעים נורא.

הוא מנהל יחידת ivf בוולפסון אם איני טועה ועובד באסותא.

פוריות >>
לצפיה ב-'פגשתי אוץו כמנהל היחידה בוולפסון'
פגשתי אוץו כמנהל היחידה בוולפסון
25/10/2004 | 21:28
איש קצת ביישן ולא מאוד מסתחבק
אבל איכפתי ומעורב מאוד.
סופר מקצועי
בהחלט מומלץ
הרמוניה
פוריות >>
לצפיה ב-'מומלץ ביותר. נכנסתי בעזרתו להריון'
מומלץ ביותר. נכנסתי בעזרתו להריון
26/10/2004 | 11:05
בניסיון ראשון לאחר ש 4 הפריות לא הצליחו קודם אצל רופא אחר. קשוב, מעודכן, קורא היטב את המפה ופתוח לשינויים. מעבר לזה מאוד נעים, איכפתי ובקיצור מומלץ ביותר.
פוריות >>
לצפיה ב-'פרטים איך להשיגו'
פרטים איך להשיגו
26/10/2004 | 15:09
2
מקבל ברמת מרפא ברמת גן, בימי שני בבוקר (חברי מכבי יכולים לקבוע אליו תור אם ישנה הפניה מרופא נשים רגיל), טל' מזכירות:  675-1555 ,

כמו כן אחד הרופאים באסותא (מקבל שם אם יש הפניה להפריות)

וכן מקבל פרטי בר"ג, בימי שני ורביעי בערב (עד השעות הקטנות של הלילה - ממש כך)  - טל'  6091776
פוריות >>
לצפיה ב-'הוא כבר פרופ' לא דר''
הוא כבר פרופ' לא דר'
26/10/2004 | 16:19
מאוד ממליצה למרות שעזבתי את היחידה באסותא לאחר 4 IVF ומחזור מוקפאים אחד שאף אחד מהם לא הצליח

רופא אנושי מדבר בגובה העיניים ,מקצועי ,סמפטי ונחמד
פוריות >>
לצפיה ב-'תיקון קטן - הקליניקה הפרטית'
תיקון קטן - הקליניקה הפרטית
26/10/2004 | 18:01
נמצאת בתל-אביב ולא ברמת גן.
פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה בחום '
ממליצה בחום
26/10/2004 | 18:39
1
מבחינת הטיפול הרפואי:
עושה בירור מאד יסודי. זהיר במתן התרופות ולא "נתקע" על פרוטוקולים. תמיד לומד מן הפרוטוקול הקודם, מסיק מסקנות ומשנה בהתאם. ולא פחות חשוב: בהיסטרוסקופיות לא הרגשתי שום כאב.

מבחינת היחס:
אין לי מילים. אמנם ענייני וממוקד במטרה, אך יודע לומר את המילה הנכונה במקום הנכון וברגישות רבה. זהיר שלא לפגוע ומשתדל לעודד כשאפשר ובלי ליצור אשליות. עונה בסבלנות לכל שאלה ומתייחס לבקשות ולרצונות שלנו. מנמק את השיקולים שלו בכל שלב.

הייתי יכולה לומר עוד המון, אבל אם אנסה לקצר אומר רק שבשבילי הוא הרופא והאדם הנכון במקום הנכון ואם אני צריכה לעבור את הטיפולים האלה, אז לפחות יש לי המזל להיות מטופלת על ידו.

אמנם עובד שעות ארוכות לתוך הלילה ולפעמים צריך לחכות. לי זה כדאי כי אני בטוחה שאני בידיים טובות.
פוריות >>
לצפיה ב-'בזכותו זכיתי להיות אם'
בזכותו זכיתי להיות אם
29/10/2004 | 22:10
" לכי אל דר לב רן הוא מבורך אלוהים אוהב אותו" אילו המלים שאמרה לי חברה טוב שלי כאשר ספרתי לה שאני צריכה להתחיל טיפולים, ובאמת אלוהים אוהב את האיש הזה יש חסד במעשיו הוא האדם שבזכותו יש לי היום תינוקת בת שמונה חודשים. הוא רופא מקצועי אבל כאלה יש הרבה למזלנו אך יש בו גם מעבר אני לא אדם דתי אבל אני יודעת שהאיש הזה הוא מבורך והעבודה שלו היא עבודת קודש אני ממליצה עליו בחום רב
פוריות >>
לצפיה ב-'לויטס אליהו (דר.)'
לויטס אליהו (דר.)
25/10/2004 | 19:29
2
לצפיה ב-'מיקצועי, אבל-'
מיקצועי, אבל-
26/10/2004 | 09:33
מיח' ivf בסורוקה, מקבל גם בבריאות האשה בב"ש וגם פרטי. לזכותו יאמר שהיה מאד מקצועי- באנו כי חשבנו שהבעיה אצלי והוא שלח מיד גם לבדיקת זרע וכך חסך מאתנו אשליות ובזבוז זמן. מצד שני היתה לו דרך מאד קרה לבשר על התוצאות והאבחנה המרה. היה מאד פסימי לגבי כדאיות הטיפול שהציע וחסר רגישות . ברחנו....
פוריות >>
לצפיה ב-' חסר רגישות ויהיר מאד'
חסר רגישות ויהיר מאד
26/10/2004 | 21:04
לצפיה ב-'לוין אייבי (פרופ')'
לוין אייבי (פרופ')
25/10/2004 | 19:30
2
לצפיה ב-'לוין אייבי'
לוין אייבי
26/10/2004 | 15:54
רופא במחלקת IVF בהדסה עין כרם

טלפון במחלקה: 6777174

טופלתי אצלו באופן פרטי דרך השר"פ של הדסה (אני לא בטוחה דרך איזה קופות הוא מקבל).

הרושם שלי הוא שפרופ' לוין מקצועי, יצירתי, מגוון בפרוטוקולים. הוא זמין לשאלות כמעט תמיד באמצעות הטלפון (לפחות למי שמטופלת באופן פרטי).יש לו ידיים מצויונות- טיפולים שכאבו אצל רופאים אחרים ממש לא מורגשים אצלו.

החסרון הבולט שלו הוא שהוא ממש ממש לא מסוגל לעמוד בלוחות זמנים. המתנה של שעתיים לתור אצלו היא לא דבר חריג, וגם אחרי איחור כזה הוא לא ממש מתנצל (הוא פשוט לא מבין מה לא בסדר.

בנוסף, התחושה שלי היא שהוא לא "מנדב מידע" על הטיפול ביוזמתו, ןתמיד הייתי צריכה לחזור ולשאול שאלות כדי לקבל מספיק מידע (לטעמי) על מה שעובר עלי.
פוריות >>
לצפיה ב-'לוין אייבי'
לוין אייבי
31/10/2004 | 08:54
טופלתי אצלו בעבר הרחוק (לפני כמעט 12 שנה).

הרגשתי שהוא לוחץ עליי לשלם פרטי כדי שהוא יעשה את השאיבה -- בסוף הוא היה התורן וגם ככה עשה את השאיבה. אחרי השאיבה, כשעוד התאוששתי מההרדמה, החתים אותי על טפסים שעד היום אני מצטערת שחתמתי עליהם. לדעתי המעשה היה לגמרי לא אתי. חשבתי להעיד בוועדה, אבל מבחינה רגשית לא רציתי לעבור את זה.

אני כן נכנסתי להריון מהטיפול הזה, אבל רושמת את זה הרבה יותר לזכות המעבדה מאשר לזכותו. אחרי זה זכיתי ל-2 הריונות נוספים במרכזים רפואיים אחרים (לא חזרתי להדסה עין כרם אחרי הלידה הראשונה).

בתור בן אדם, ממש לא התרשמתי ממנו.
פוריות >>
לצפיה ב-'לוין ישי (דר')'
לוין ישי (דר')
25/10/2004 | 19:31
לצפיה ב-'לוננפלד איתן (פרופ')'
לוננפלד איתן (פרופ')
25/10/2004 | 19:32
2
לצפיה ב-'ממליצה בחום'
ממליצה בחום
25/10/2004 | 20:51
1
מנהל חטיבת יולדות ומרפאת פוריות בסורוקה וכמו כן פרופ' בכיר במחלקת IVF
מקבל דרך המרפאה.
רופא נעים, מדבר בגובה העיניים,מסביר ומשתף בתהליך קבלת החלטות.
פוריות >>
לצפיה ב-'יופי של רופא'
יופי של רופא
26/10/2004 | 12:06

אדם מקסים ורופא טוב, מומחה לפוריות הגבר ומנהל את היח' בסורוקה. בנוסף לשאר הדברים הוא גם מבצע פעולות ב-IVF (בתורנות).
מסביר, משתף, בעל סבלנות רבה. לא מקבל באופן פרטי.
הבעיה החמורה בסורוקה תורים מאוד ארוכים (בעיקר ל-IVF).
פוריות >>
לצפיה ב-' ליבשין (דר')'
ליבשין (דר')
25/10/2004 | 19:32
לצפיה ב-'לייטמן (דר')'
לייטמן (דר')
25/10/2004 | 19:34
1
לצפיה ב-'מומלץ בחום'
מומלץ בחום
26/10/2004 | 09:11
מקבל בקופת חולים כללית בעכו, קשוב מאוד למטופלות וטורח להפגש לפחות פעם אחת באמצע הטיפול ולתת הערכה לגבי התקדמות הטיפול.
מאוד פתוח לחידושים וכל חידוש שקראתי עליו בפורום וביקשתי לנסות הסכים מייד.
פוריות >>
לצפיה ב-'לסינג יוסף (דר')'
לסינג יוסף (דר')
25/10/2004 | 19:35
2
לצפיה ב-'לסינג הינו פרופסור'
לסינג הינו פרופסור
27/10/2004 | 10:18
טל לקביעת תור 5114306
פוריות >>
לצפיה ב-'לדעתי איננו מומחה לפוריות'
לדעתי איננו מומחה לפוריות
27/10/2004 | 15:01
הוא מנהל את בית החולים "ליס" ליולדות (כלומר אגף היולדות של איכילוב).
פוריות >>
לצפיה ב-' לויט נתן (דר')'
לויט נתן (דר')
25/10/2004 | 21:19
3
לצפיה ב-'ממליצים '
ממליצים
25/10/2004 | 21:41
1
עובד ב"ח בני-ציון, ב"ח אלישע ובמרפאות זבולון.

הוא גם פתח מסלול לתרומת ביציות ביחד עם דר' קלדרון.

ביצע את שאיבות, הפריות וההחזרה במסגרת הטיפול המנצח שלנו שהיה במסגרת תרומת ביציות ברומניה.
פוריות >>
לצפיה ב-'ג'מני ממליצה עליו בחום'
ג'מני ממליצה עליו בחום
29/10/2004 | 17:41
רגיש אופטימי ואנושי ביותר.

מעודד במקומות שאחרים מיאשים - אופטימי כבר אמרתי
פוריות >>
לצפיה ב-'מאוכזבת'
מאוכזבת
06/11/2004 | 08:19
רופא הנשים שלי והוא שאמר שאצטרף טיפולי הפריית מבחנה עד אז הוא היה מקסים אנושי ונפלא בעיניי רציתי שרק הוא יטפל בי. ואז שהיה צריך למלות טפסים כדי לקבל אישור להפריית מבחנה , לא יודעת מה הקטע , מה קרה שם הוא שכח למלות וכך הטפסים ישבו בתיק שלי כאשר אני מחכה לאישור מהקופה. רק אח"כ הסתבר שהטפסים לא נשלחו, כאילו לא מספיק חיכיתי, כאילו לא מספיק כעסתי שוב היה עיכוב נוסף במילוי הטפסים ושוב בגללו. כמעט חודשיים עד שהטפסים מולאו ואני שהייתי כל כך בטוחה שהוא אכפתי אנושי וחם וכמה שזה חשוב לי אצל הרופא - כל כך התאכזבתי ממנו.
פוריות >>
לצפיה ב-'פרופסור שלמה ליפיץ מומחה לסריקת'
פרופסור שלמה ליפיץ מומחה לסריקת
30/10/2004 | 10:08
מערכות, דיקור מי שפיר, דילול עוברים וכ"ו עובד בתל-השומר.
נתן לי יחס אנושי איש מדהים.
איבדתי תאומים בשבוע 24 סייע לנו מעל ומעבר איש גדול.
עובד בתל-השומר וכן מקבל באופן פרטי במרכז לבריאות האישה
ברמת-אביב ג' פשוט אלוף.
פוריות >>
לצפיה ב-'לחמן (ד"ר)'
לחמן (ד"ר)
09/11/2004 | 08:15
מישהי מכירה?
פוריות >>
לצפיה ב-' מ '
מ
25/10/2004 | 19:44
43
לצפיה ב-' מאי יוסף (דר')'
מאי יוסף (דר')
25/10/2004 | 19:45
לצפיה ב-'מג'דר (דר')'
מג'דר (דר')
25/10/2004 | 19:48
5
לצפיה ב-'ד''ר מדג'ר הוא ה-אוטוריטה בארץ'
ד''ר מדג'ר הוא ה-אוטוריטה בארץ
25/10/2004 | 21:44
3
לאורולוגיה ופיריון הגבר בפרט- כל הרופאים יסכימו עם ההגדרה-
לזוגות עם בעית זרע: אנא אל תבזבזו זמן יקר אצל רופאים גינקולוגים עם התואר"מומחה לפיריון הגבר והאישה"....ר-ק אורולוג מומחה לפיריון הגבר יבדוק לעומק את הבעיה ,יתן את כ-ל האופציות ואף יבצע ניתוחים באופן המקצועי ביותר!
ד''ר מדג'ר הינו ראש מכון לפיריון הגבר בתל-השומר ומקבל פרטי(עם החזרים כמעט מלאים)ודרך קופ'''ח מכבי במרפאתו ברמת -אביב(03.6401230/03.6401234)
ד''ר מד'גר הינו מאוד ענייני ואינו "מבזבז" זמן בדיבורים בפגישות שלו אך "קרירותו" מתפוגגת ככל שמכירים אותו ואין עליו במומחיותו וביסודיותו.
הוא מבצע ניתוחים באסותא ובעלי יעיד שכל פעם שהוא מגיע לנתח אותו לשאיבת זרע הוא מאוד מאוד חביב ואף בעל חוש הומור מפולפל! מיד אחרי הניתוח הוא תמיד  מקפיד לחפש אותי ולעכן אותי ונפרד במילות עידוד חמות.
פוריות >>
לצפיה ב-'חייבת להסתייג'
חייבת להסתייג
25/10/2004 | 22:58
אנחנו מאוד מאוד לא התרשמנו, מרוב התעניינות בנושא הזרע, הוא ממש לא היה מוכן אפילו להקשיב לכל מה שנוגע לנושאים ולבעיות הכרוכות בטיפולים בי, והסתכל על הכל אך ורק מהזווית של הזרע, שילמנו על פגישת ייעוץ פרטית איתו וקיבלנו פחות מ-5 דקות בלי אף הסבר או התייחסות לשאלותינו.  
אנחנו, עם בעיית הזרע שלנו, הלכנו למרפאה אחרת, ולא מצטערים על כך לרגע.
פוריות >>
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצות החמות עליו'
מצטרפת להמלצות החמות עליו
26/10/2004 | 13:45
לצפיה ב-'ממליצה בחום'
ממליצה בחום
09/11/2004 | 18:33
לא דברן במיוחד והפגישות איתו "מתוזמנות"  אבל מקצועי, יסודי והכי חשוב פתר לבעלי את הבעיה-וזאת לאחר שהיינו אצל מומחים לפריון שטענו שאין בעיה עם הזרע של בן זוגי-הוא איתר ומצא בעיה שלולא פתר אותה אולי עוד כמה שנים המצב היה בכי רע.
ממליצה מאוד.
פוריות >>
לצפיה ב-'אמנם קריר לא תמיד נעים, אבל מקצועי'
אמנם קריר לא תמיד נעים, אבל מקצועי
26/10/2004 | 10:19
הלכנו אליו ל- second opinion. התיחס במלוא תשומת הלב למה שרצינו לשאול, אבל זלזל באופן בוטה בעמיתים, למרות שבסיכומו של דבר הצדיק כל פעולה שנעשתה.
הפריע לי שהטריח אותנו מספר פעמים להביא דוגמאות לתל השומר למרות שהיינו איתו בקליניקה ברמת אביב. יצא שהיתה המון בירוקרטיה, והיתה לי הרגשה שהסיבה לזה היא בעיקר כלכלית.

פוריות >>
לצפיה ב-' מוק משה (דר')'
מוק משה (דר')
25/10/2004 | 19:49
1
לצפיה ב-'לא יודעת הרבה פרטים'
לא יודעת הרבה פרטים
26/10/2004 | 23:34
הייתי מטופלת שלו לפני 18 שנים, והתרשמתי שהוא מאוד אנושי, אכפתי ומקצועי. אין לי מושג אם הוא רופא פריון, ואפילו לא אם הוא היה רופא פריון לפני 18 שנים. ובטח שאין לי מושג איפה ומתי הוא מקבל.
פוריות >>
לצפיה ב-' מזור (דר')'
מזור (דר')
25/10/2004 | 19:50
1
לצפיה ב-'אם מדובר על ד"ר יבגניה מזור'
אם מדובר על ד"ר יבגניה מזור
26/10/2004 | 09:05
היא אינה מומחית פוריות, היא גניקולוגית המתמחה כעת בסקסולוגיה.
יש להבחין בין רפואת נשים "כללית" ובין מומחים בפוריות.
פוריות >>
לצפיה ב-' מנור דורית (דר')'
מנור דורית (דר')
25/10/2004 | 19:51
5
לצפיה ב-'אשה ורופאה מדהימה !'
אשה ורופאה מדהימה !
26/10/2004 | 11:55
4
ובעיקר בן אדם !!
אדיבה, נעימה, חייכנית, תומכת, מייעצת וכמובן רופאה מעולה ומקצועית.
מומלצת ביותר.
בזכותה יש לנו את גיא.
פוריות >>
לצפיה ב-'מצטרפת לכל מילה פשוט מלאך'
מצטרפת לכל מילה פשוט מלאך
26/10/2004 | 17:18
1
לצפיה ב-'הייתי מטופלת שלה. '
הייתי מטופלת שלה.
27/10/2004 | 15:18
קיבלה אצלי כמה על:
שעות קבלה גמישות {מקבלת בבית - בפרטי}.
על כך שקיבלה אותי להזרעות גם אם זה יצא בדיוק בערב חג...
יש לי אחיינית בזכותה .

עזבתי אותה לטובת ד"ר קול כי היא לא רושמת בפניה את פרטי הפרוטוקול {ואצלי זה קריטי כי אני פוליציסטית שמאמפולה אחת יותר מידי מגיעה לגירוי יתר}. בטיפול האחרון שעשיתי אצלה הגעתי לגירוי יתר כי היא אמרה לי להעלות את המינון בחצי אמפולה. לאחר מס' ימים כששאלתי אם להמשיך את המינון של אמפולה וחצי היא אמרה: מה פתאום אמפולה וחצי אצלך צריך רק אמפולה וכך הגעתי לגירוי יתר שהשכיב אותי כמה ימים בבית...

פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה '
ממליצה
28/10/2004 | 22:51
1
ממליצה מאד מאד מאד. במילה אחת - היא מלאך

פרטים נוספים - במסר.
פוריות >>
לצפיה ב-'ג'מני ממליצה עליה בחוםםםםם'
ג'מני ממליצה עליה בחוםםםםם
29/10/2004 | 17:46
רופאה שלא קיבלה 10 בקורס אגו של רופאים היא משהו מיוחד.

נתנה לי לבחור את הפרוטקול שלדעתי יהיה פרוטקול המחץ למרות שהיא התנגדה אליו,,,ואכן הסתבר שהוא ה-פרוטקול המנצח

היא אנושית ונעימה מאוד מאוד.

פוריות >>
לצפיה ב-'מלצר שמעון (דר')'
מלצר שמעון (דר')
25/10/2004 | 19:52
1
לצפיה ב-'עובד בברזילי ובכללית באשקלון'
עובד בברזילי ובכללית באשקלון
30/10/2004 | 11:15
רופא ביחידת ה- IVF   בבי"ח ברזילי באשקלון (ע"ע), ומקבל גם במרכז לבריאות האישה של הכללית באשקלון. למרות שהוא רופא פוריות, הוא מקבל גם למעקב הריון ושאר הדברים. באשקלון עוברים ליחידה כבר החל משלב ההזרעות, ולכן כדאי ללכת אליו בשלבים הראשונים של הבירור. הוא מאוד מקצועי ויסודי, ובעל ניסיון רב, יחד עם זאת הוא התייחס ברצינות לכל מה שאמרנו, ושלח אותנו לכל הבדיקות בהתאם. הוא מאוד נחמד, אבל בדרכו שלו – לא בצורה "משתפכת" או צבועה.  מה שכן, אצלנו הוא קצת מיהר להתקדם – אולי זה בגלל גילי, אבל אני הרגשתי עם זה קצת לא נוח, למרות שלא פסחנו על שום שלב או בדיקה. זה טוב למי שלחוצה ורוצה להתקדם מהר, אבל גם מי שלא, יכולה לקבוע את הקצב בעצמה.

פוריות >>
לצפיה ב-'מנשה יחזקאל (דר')'
מנשה יחזקאל (דר')
25/10/2004 | 19:53
5
לצפיה ב-'לא ממליצה'
לא ממליצה
25/10/2004 | 21:53
רושם ראשוני היה אדיב וחביב, אבל - לא הסביר לנו על שום חלק מהתהליך, תרופות או תשובות.
"הפציץ" על הטיפול הראשון כמויות של הורמונים והוביל לגירוי יתר נוראי, חודש אחרי עדיין עם ציסטות, חזר על הפרוטוקול וגרם לגירוי יתר נוראי ביותר. ונעלם לחו"ל באמצע מחזור טיפול בלי להודיע ובלי להשאיר ממלא מקום.
פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה בחום'
ממליצה בחום
26/10/2004 | 13:39
1
אדיב ופתוח, עדין מאוד זמין.
מקבל במרפאה פרטית בפ"ת (דרך מאוחדת), ברעננה (דרך מכבי) וגם ב-HMC.
הוא מנהל בנק הזרע בתל השומר.
אני נכון שכדי ממש להפציף אותו בשאלות לגבי כל תרופה וכל תהליך, אבל לדעתי זה משתלם.

בעיני - מומץ בחום
פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה בחום'
ממליצה בחום
29/10/2004 | 08:42
אופטימי, זמין, חביב ומקצועי. לא חושש לשנות פרוטוקולים -אצלי מאוד נזהר מגירוי יתר וכל פעם כשהיה חשש הכי קטן, עשינו הפסקה. תמיד הקפיד לעשות לי בעצמו את השאיבות, ההחזרות וכל הזמן בדק מה עם העוברים ואם הכל בסדר. היה זמין אפילו שישי שבת בפלפון. נכון שהוא מפציץ בבדיקות אבל כששואלים שאלות, הוא תמיד עונה. יתרון נוסף- אפשר לקבוע אצלו תור כמה ימים מראש ולרוב נכנסים בזמן ולא מחכים שעות. הפריות הוא עושה דרך מדיקל סנטר וזה ממש אחלה. בקיצור אני כבר שנה איתו ומאוד מרוצה.
פוריות >>
לצפיה ב-'מומלץ! הכניס אותי להריון פעמיים |שמ'
מומלץ! הכניס אותי להריון פעמיים |שמ
29/10/2004 | 23:31
איך זה נשמע
צריך לשאול אותו, הוא לא מנדב מידע, זה נכון. אז לשאול! לא להתבייש!
הקפיץ אותי ל IVF בלי לבזבז זמן על הזרעות ופרוטוקולים מיותרים. היה זמין גם במילואים. נחמד, אדיב ומקצועי.
פוריות >>
לצפיה ב-'מאד מאד לא ממליצה'
מאד מאד לא ממליצה
31/10/2004 | 15:37
הגעתי בגללו לגירוי יתר ואשפוז וזאת אחרי ויכוח קשה איתו על כמות ההורמונים שמנסיון ידעתי שהיתה מוגזמת.
הוא נתן לי להרגיש שאני מטומטמת כי אני מתנגדת לדעתו.
הוא אכן מתעקש לעשות בעצמו הזרעות, שאיבות והחזרות אבל עקב כך - הוא מסדר את לוחות הזמנים על פי מה שנוח לו ולא על פי מה שטוב לטיפול.
גירוי היתר שלי קרה כשהוא נתן לי עוד אמפולה אחת של פרגונל למרות שכבר הייתי במצב גירוי יתר וכל זאת על מנת לבצע הזרעה בעצמו ביום שהוא יכל.

לא ניהל שום תיק רפואי מסודר!

ויש עודהרבה דברים חמורים הרבה יותר אבל אותם - רק במסרים!!!
פוריות >>
לצפיה ב-'משיח (פרופ')'
משיח (פרופ')
25/10/2004 | 19:53
9
לצפיה ב-' הרופא שלי'
הרופא שלי
26/10/2004 | 09:59
1
אני אצלו במסגרת תרומת ביצית...מי מחפשת רופא נחמד - זה לא הסגנון.
"קורע" במחירים ובפרוטוקולים, קשוח, שם את הדברים על השולחן, לא "מרחם" אבל מביא תוצאות !!! בעל נסיון אין סופי, לפעמים נדמה לי שהוא כבר שמע וראה הכל...ונשאר למרות הכל אופטימי, והכי חשוב מאמין באמת ובתמים שנצליח.
מקבל בבית הרופאים ברח' ריינס בת"א (פרטי), ומנהל מח' IVF באסותא.
פוריות >>
לצפיה ב-'היה הרופא שלי'
היה הרופא שלי
26/10/2004 | 17:14
היה אופטימי עד אין קץ.
מאוד מקצועי.
באנושיות יש לו מה להשתפר.
קורע בפרוטוקולים ומחירים.
והתורים אצלו ממש הכי ארוכים שנתקלתי מעודי.
פוריות >>
לצפיה ב-'לא מתאים לכל אחת'
לא מתאים לכל אחת
26/10/2004 | 11:31
2
אנחנו קוראים לו "האיש והאגדה"
היינו אצלו פעם אחת ביעוץ וקצת התאכזבנו אבל יש לי חברה שיושבת בחדר לידי שהיא מטופלת שלו והיא נושאת ברחמה תאומים, פרי עבודתו...
יוצר הרגשה של קרות עד כדי כך שלא שאלתי את כל השאלות המתבקשות
משדר אופטימיות
לא מטפל עד הסוף (US עושה מישהו אחר) ואפילו ביעוץ מישהו אחר עשה את כל הבירור עם החומר ו- US ורק אח"כ נכנסנו אליו.
אין עמידה בשעת התור ואצלו זה מוגזם- מחכים המון המון זמן בתור
מחזיר תשובות דרך מזכירות
יקר.... ואני לא בטוחה שזה מוצדק

אבל אין ספק שהוא כבר ראה הכל ולדעתי גם יש לו נסיון רב עם מטופלות מבוגרות (בכל אופן היחסי ציבור שלו בנושא טובים).
פוריות >>
לצפיה ב-'לא מסכימה עם כמה דברים...'
לא מסכימה עם כמה דברים...
26/10/2004 | 17:02
1
ראשית אני חייבת לציין שהוא מעולם לא החזיר לי תשובות דרך מזכירתו. בכל פנייה שלי הוא חזר אליי טלפונית ודיבר איתי באופן אישי.
קיבלתי תשובה מפורטת ומספקת לכל שאלה שרציתי לשאול.
אכן יקר... אבל לדעתי זה מוצדק ומגיע לו כל שקל שהוא דורש!
לגבי עמידה בשעת התור - מסכימה בהחלט!  צריך להמתין והרבה...

יפעת
פוריות >>
לצפיה ב-'אולי אצלך זה אחרת'
אולי אצלך זה אחרת
27/10/2004 | 19:47
אבל שמעתי כבר ממספר מטופלות שתשובות מועברות דרך מזכירות, כולל ההריונית עם התאומים.
פוריות >>
לצפיה ב-'לא נפגשתי איתו כמטופלת'
לא נפגשתי איתו כמטופלת
26/10/2004 | 13:28
רק במישור המקצועי, ובמישור הזה הוא בהחלט יודע את העבודה, והלאה מזה.
יכולות להיות הרבה טענות על אישיות/מסחור/כסף.
פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה בחום'
ממליצה בחום
26/10/2004 | 16:55
2
מסכימה לחלוטין עם כל מה שכתבה A17.
גם אני מטופלת שלו במסגרת תרומת ביציות.
ענייני, רציני, איכפתי מאוד והכי חשוב מלא אופטימיות.
ממליצה לא להיבהל מהקשיחות שלו.
בסופו של דבר הוא אכן יודע מה הוא עושה - ומביא תוצאות!
אני בהריון (פרי עבודתו) - שבוע 13.
יפעת
פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה מאוד'
ממליצה מאוד
28/10/2004 | 13:05
1
ואת המלצתי אפרט מאוחר יותר.
פוריות >>
לצפיה ב-'מקצוען אמיתי'
מקצוען אמיתי
29/10/2004 | 17:28
מקבל באופן פרטי בבית הרופאים.
נותן הרגשת ביטחון שאת בידיים הנכונות.
לגבי "חוסר נחמדות"- אני לא נתקלתי בזה, למרות שישבתי אצלו ובכיתי על מר גורלי כשהיו עוד עשרים זוגות בחוץ... הוא הרגיע אותי ושלח אותי לשטוף פנים בחוץ ולחזור בסבלנות מדהימה.
בנוסף, כל שאלה והצעה  שהעליתי זכתה למענה.  
עצה לבנות- תשאלו אל תפחדו!!!!
אחרי הניתוח שעברתי הוא בא לוודא שהכל בסדר והשאיר לי את הפלאפון שלו למקרה שאצטרך אותו ,בקיצור בהחלט ממליצה!!!!
פוריות >>
לצפיה ב-'משיח (דר')'
משיח (דר')
25/10/2004 | 19:54
4
לצפיה ב-'עשה לי החזרה וכמה USים'
עשה לי החזרה וכמה USים
26/10/2004 | 15:42
1
חמוד, מתוק (עוד לא למד מאבא?) אבל עושה רושם של יודע מה ואיך הוא עושה (אז כן למד מאבא?)
שוב, נתקלתי בו כחלק מצוות, לא כאינדיווידואל.
פוריות >>
לצפיה ב-'הוא כבר סיים את ההתמחות?'
הוא כבר סיים את ההתמחות?
27/10/2004 | 21:06
לצפיה ב-'דר' רועי משיח '
דר' רועי משיח
27/10/2004 | 22:07
אכן בנו של פרופסור משיח הידוע.

חמד של בחור חייכן ונעים הליכות, גם הוא משתייך לצוות IVF בליס איכילוב.

הנסיון היחידי שלי איתו היה כשהוא בא לחלץ אותי מידי אחות רשעית שלא הקשיבה לי ודקרה אותי שלוש! פעמים . הוא בא עם חיוך, דקר בחיוך והוציא מזרק מלא תוך שניות בלי כאב בכלל. ידי זהב.

מעניין יהיה לקרוא את השרשור הזה עוד נניח 10 שנים, להזכר בימיו הראשונים כרופא פוריות ולראות לאן הוא כבר הספיק להגיע. רחוק זה בטוח, השאלה היא רק עד כמה ולאיזה כיוון.
פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה'
ממליצה
30/10/2004 | 03:09
חמוד, חביב, סימפטי.
בין הנחמדים ביותר בצוות של IVF איכילוב ועושה רושם של משקיען.
פוריות >>
לצפיה ב-'מרגליות (פרופ')'
מרגליות (פרופ')
25/10/2004 | 19:54
2
לצפיה ב-'רופא טוב עם סבלנות (רבה מדי)'
רופא טוב עם סבלנות (רבה מדי)
27/10/2004 | 01:43
רופא טוב, אנושי, סבאי במקצת. בעל ידיים טובות.

לדעתי, יש לו סבלנות רבה מדי... אולי מפני שאני צעירה (הייתי אז בת עשרים, לא לצחוק!), אבל שיבעה חודשים עם איקקלומין וצילום רחם רק אחרי שנה היו הרבה מדי בשבילי.

ולסיכום - ממליצה, אבל לבוא אליו עם ידע מוקדם בנוגע לשלבי הטיפול הבאים ולדרוש להזיז עניינים!
פוריות >>
לצפיה ב-'מלאך'
מלאך
30/10/2004 | 22:12
הוא הרופא שלי אני כל כך מעריצה אותו הוא בעל ידע רב סבלני ,סמפטי , מרגיע,  מפוצץ(גם פרטי)
והכי חשוב שיש תוצאות ממליצה בחום!!
פוריות >>
לצפיה ב-' נ '
נ
25/10/2004 | 19:55
3
לצפיה ב-'נחום רוית (דר)'
נחום רוית (דר)
25/10/2004 | 19:55
2
לצפיה ב-'מקסימה'
מקסימה
25/10/2004 | 22:39
1
ד"ר רוית נחום מקבלת בבלינסון.
אנושית, חמה ,אכפתית ומקסימה.
הזמינה אותי לסדנה אישית להזרקה עצמית וזאת על חשבון זמנה הפרטי
ולאחר שעות העבודה.
יש לציין שאני לא מטופלת אצלה באופן פרטי והיא עשתה זאת ללא כל תשלום מצידי .
ראויה לשבח
פוריות >>
לצפיה ב-'לא לכל אחת...'
לא לכל אחת...
26/10/2004 | 13:34
עשתה לי החזרה בבלינסון פעם אחת...מה לומר פה גדול, חוש הומור נוטה לוולגרי, לא שגרתית....
פוריות >>
לצפיה ב-' ס '
ס
25/10/2004 | 20:00
23
לצפיה ב-'סגל יעקב (דר')'
סגל יעקב (דר')
25/10/2004 | 20:01
1
לצפיה ב-'נחמד מאוד'
נחמד מאוד
26/10/2004 | 16:19
עשיתי אצלו שקיפות דרך קופ"ח כללית
מקבל בפ"ת בקליניקה שלו.
פוריות >>
לצפיה ב-' סגל שמואל (דר')'
סגל שמואל (דר')
25/10/2004 | 20:01
לצפיה ב-' סופר יגאל (פרופ')'
סופר יגאל (פרופ')
25/10/2004 | 20:02
3
לצפיה ב-'מצויין !'
מצויין !
25/10/2004 | 20:44
מקבל ברמת גן בסמטת המעלות 3 בקליניקה פרטית שזה בעצם בית פרטי ישן.

רופא מקצועי ונחמד מאד בסגנון של פעם. סבא חביב שלא מפסיק לדבר ולצחוק.

יש לו בבית מעבדה להשבחה וגם חדר פרטי (לא שרותים!) לייצור זרע
אפשר להגיע אליו להשבחה והזרעה ויעוץ וכל זה עולה רק 450 שקל.

פוריות >>
לצפיה ב-'מומלץ!'
מומלץ!
25/10/2004 | 23:38
אין הרבה מה להוסיף על מה שאור37 כתבה, ובאמת הכל נכון,
חוץ מדבר אחד- לנו הוא לקח על מעקב זקיקים (4 פעמים) 3 פעמים PCT והזרעה- 700 ש"ח (כל זה באותו חודש כמובן)- שגם זה לדעתי מחיר סביר בהחלט.
מלבד זאת שהוא נקרא יועץ של כל קופות החולים ואפשר לקבל החזר (במכבי זה יוצא 80%).
פוריות >>
לצפיה ב-'מקבל רק פרטי'
מקבל רק פרטי
26/10/2004 | 12:16
רופא מקצוען, מתמחה גם בתחום פריון הגבר.

הוא "טיפוס" ועושה רושם קצת מפוזר אבל יש לו חשיבה יצירתית ותוצאות טובות.
המחירים אצלו סבירים ועל הכל אפשר לקבל החזר מקופ"ח.

אשמח לענות גביו במסרים.
פוריות >>
לצפיה ב-'סוריאנו דוד (דר')'
סוריאנו דוד (דר')
25/10/2004 | 20:04
4
לצפיה ב-'פרטים עליו'
פרטים עליו
26/10/2004 | 21:38
3
הוא מנהל פורום אנדוסקופיה גינקולוגית והמורה בפועל של המרכז להכשרה באנדוסקופיה בתל השומר.

כתובת המרפאה: רח' בזל 46 ת"א (פינת יהושוע בן-נון)
טלפונים:
054-554691 (טלפון ישיר שלו)
054-554692 (טלפון של המזכירה שלו)
מקבל ביום רביעי
פוריות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' ההיסטרוסקופיות בעל ידי זהב'
ההיסטרוסקופיות בעל ידי זהב
29/10/2004 | 17:53
1
נחשב ל"יורש" של גולדנברג, לדעתי עולה עליו.
פוריות >>
לצפיה ב-'הוא רופא מדהים-מומלץ בחום'
הוא רופא מדהים-מומלץ בחום
30/10/2004 | 20:22
מומחה להסטורוסקופיה. עברתי אצלו 2 הסטורוסקופיות ניתוחיות ו2 הסטורוסקופיות אבחנתיות. הוא פשוט מדהים.
פוריות >>
לצפיה ב-'לפרוסקופיה - עברתי אצלו ניתוח'
לפרוסקופיה - עברתי אצלו ניתוח
07/11/2004 | 13:21
יש לו בעייה מסויימת - הוא לפעמים אומר דברים ואחר כך חוזר בו (לדעתי חוסר תשומת לב). עברתי אצלו ניתוח להסרת ציסטה שחלתית. כשהייתו אצלו לפני הניתוח הוא אמר מספר פעמים - אין ברירה חייב להסיר את השחלה (כששאלתי שוב הוא תיקן לציסטה). והיו עוד כמה מקרים שבהם הוא אמר דברים ואחר כך שינה (יש לך שתי ציסטות, יש לך ציסטה אחת וכו')
אחרי הניתוח הוא אמר אין שצורך להסיר את הפלסטרים הם יורדים לבד (כבעצם הוא התכוון שהתפרים יורדים לבד). אם אתם תוהים אם הבעייה אולי אצלי שאני לא שומעת טוב, אז בכל אחת מהפעמים היו איתי אנשים נוספים (אחותי ובעלי) ששמעו אותו דבר.
במקרה של התפרים זו הייתה טעות קשה מצידו - בגללו לא הורדתי את הפלסטרים במשך עשרה ימים (כי חיכיתי שהם ירדו לבד, והוא אמר לי להתקשר אליו רק אם יש בעייה, אז ישבתי בשקט ולא התקשרתי) ונוצר לי זיהום באזור של התפרים.
חוץ מזה כששואלים אותו יותר מידי שאלות (לטעמו) הוא מתחיל לא לענות יפה (תשובות כמו "ככה"). קשה לי לדעת עד כמה הוא טוב מקצועית (ואני מקווה שהוא לא עשה לי נזקים) אבל בהחלט יש לו בעייה מסויימת.
בסך הכל לא הייתי ממליצה.
פוריות >>
לצפיה ב-'סימון (פרופ')'
סימון (פרופ')
25/10/2004 | 20:05
9
לצפיה ב-'מתה עליו'
מתה עליו
25/10/2004 | 21:40
מקצועי, וגם מקשיב למטופלת.
פוריות >>
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצות'
מצטרפת להמלצות
25/10/2004 | 22:59
הוא ענייני, מקצועי וקשוב, מאוד, מאוד יסודי, והכי חשוב הוא זה שעשה את ההחזרה שממנה ילדתי את גיא !!
פוריות >>
לצפיה ב-'מ-ד-ה-י-ם'
מ-ד-ה-י-ם
26/10/2004 | 09:49
4
רופא מקצועי ומדהים, ברגע שאת/ה נכנסים אליו לחדר כבר  מרגישים
את הרוגע שלו ואת הידיעה הברורה שהכל יהיה בסדר וזו רק שאלה
של סבלנות.
הבעלול שלי ואני ברגע שנכנסנו אליו לחדר ידענו שיהיה בסדר
וזה הרופא שילווה אותנו, וכל פעם שאני קצת בלחץ איך שאני רואה
אותו אני נרגעת, משהו בשלווה ובבטחון שלו שיהי בסדר עוברים אליך
בקיצור ממליצה בחום רב.
פוריות >>
לצפיה ב-'שכחתי לרשום'
שכחתי לרשום
26/10/2004 | 10:02
3
שהוא מנהל היחידה להפריה חוץ גופית, מקבל גם פרטי
טלפון 6777174-02 .
פוריות >>
לצפיה ב-'רופא מעולה'
רופא מעולה
26/10/2004 | 10:49
2
בעזרתו האדיבה והמקצועית הריתי וילדתי, באופן כללי יש לי רק תשבחות על הרופאים והאחיות בהדסה עין כרם, מומלצים בחום.
פוריות >>
לצפיה ב-'מסכימה עך כל מילה'
מסכימה עך כל מילה
27/10/2004 | 17:06
עברתי היום שאיבה אצלו וזה רק חיזק את דעתי עליו, וכמו שציינה כגפן, רק מילים טובות יש לי על כל הצוות של יח' ה IVF בהדסה עין כרם.
פוריות >>
לצפיה ב-'פרופ' סימון האיש בהא הידיעה'
פרופ' סימון האיש בהא הידיעה
06/11/2004 | 13:06
טופלתי אצלו גם בציבורי וגם בפרטי.
מקצועי, לבבי, אנושי, אכפתי, משרה רוגע, מסביר, מקשיב והכי חשוב לא רודף בצע.

קרה לי שהחלטתי תוך כדי במהלך הטיפול להגיע אליו לפרטי והוא אמר לי בפנים שלא היה צורך.

לא פעם אמר לי שלא יתפלא אם יהיה הריון ספונטני ואכן בזכותו הריתי- בזכות ההפסקה שכפה עלי יש הריון ספונטני.

ובכלל כל צוות הדסה עין כרם מומלץ בחום מהמזכירות דרך האחיות ועד לרופאים.
פוריות >>
לצפיה ב-'איש מקסים ורופא שקול'
איש מקסים ורופא שקול
26/10/2004 | 14:42
1
משרה רוגע, מקצועי ושקול (בשום שלב שהוא לא "הפציץ" אותי בהורמונים).
בעזרתו הריתי את בני, ואם יהיה צורך חוזרת אליו בעיניים עצומות!
פוריות >>
לצפיה ב-'מקסים!'
מקסים!
26/10/2004 | 17:09
אנושי, מקצועי, אחראי, מקשיב, זמין.
רק דברים טובים יש לי לומר עליו.

חבל שלא הצלחנו אצלו
פוריות >>
לצפיה ב-'שכחתם את ד"ר סטולרו בקרית מוצקין'
שכחתם את ד"ר סטולרו בקרית מוצקין
27/10/2004 | 07:47
רופא מקסים ממליצה בחום.
פוריות >>
לצפיה ב-' ע '
ע
25/10/2004 | 20:06
14
לצפיה ב-'עאזם פואד (דר')'
עאזם פואד (דר')
25/10/2004 | 20:07
4
לצפיה ב-'ה-רופא בה' הידיעה '
ה-רופא בה' הידיעה
25/10/2004 | 22:37
אין מספיק מילים כדי לתאר אותו, מקצועי, אדיב, עדין, נחמד, קשוב, ראש פתוח, סבלני, חכם, רגיש, מצחיק בקיצור, כמו שכבר כתבתי בכותרת הרופא.

הוא מטפל בי במסגרת היחידה בליס (איכילוב) אבדוק איתו אישית איפה עוד ואדווח.

מומלץ בחום רב ביותר.
פוריות >>
לצפיה ב-'מתוק, רגיש, התרשמות חיובית ביותר.'
מתוק, רגיש, התרשמות חיובית ביותר.
25/10/2004 | 23:44
אחד האהובים עלי בצוות של ליס
אבל מעבר לחיבה האישית, מאוד מקצועי, מאוד עדין (כמה שאיבות אצלו והכאבים היו הפחותים ביותר) ומאוד בקיא.
פוריות >>
לצפיה ב-'מקסים, מקצועי, קשוב, עדין, פתוח'
מקסים, מקצועי, קשוב, עדין, פתוח
26/10/2004 | 12:33
לרעיונות ולפרוטוקולים ופרוצדורות ייחודיים.
עובד ביחידת ה-IVF ב'ליס' ומצליח לתת תחושה כאילו הוא מטפל באופן פרטי.

אדם ורופא נדיר.

פוריות >>
לצפיה ב-'דר' עזאם הוא מדהים הוא יסודי חברמן'
דר' עזאם הוא מדהים הוא יסודי חברמן
26/10/2004 | 16:36
כל הזמן שהייתי הולכת לאיכילוב לפתיחת תיק ולפרוטוקולים והשאיבה וההחזרה

רציתי אותו ובאמת קיבלתי אותו הרגשתי שאני בפרטי

פשוט כל המילים הטובות בעולם

הוא עובד במכבי ביפו אם אני לא טועה
פוריות >>
לצפיה ב-'עמית עמי (פרופ')'
עמית עמי (פרופ')
25/10/2004 | 20:07
8
לצפיה ב-'מנהל היחידה באיכלוב, מקבל גם פרטי'
מנהל היחידה באיכלוב, מקבל גם פרטי
25/10/2004 | 23:43
תמיד נתקלתי ביחס חם ובהקשבה לפרטים (כשהתעקשתי..) אפילו בתוך מערכת של סרט נע כמו איכילוב, תמיד היה מוכן לבוא לעזרתי (ואף להחליף בשאיבה רופא שלא הייתי מוכנה שיבצע בי שום פרוצדורה) ותמיד לבוא להחזרה כשביקשתי.
מאוד מומלץ.
פוריות >>
לצפיה ב-'מחריד - סוחר- רופא'
מחריד - סוחר- רופא
25/10/2004 | 23:49
עושה דילים של  נסיעות לחו"ל + בית מלון + תורמות ביציות, בנוסף מנהל מחלקה ובנוסף עובד פרטי.
לא תמיד זמין טלפונית, וכאשר זמין אז מאוד ממהר וחסר סבלנות.
תמיד עם חיוך על השפתיים אבל אני הרגשתי שהחיוך התעשייתי הזה מאוד ממוסחר . במיוחד כשהתווסף לקוצר הרוח שלו המוסתר ע"י דיבור מאוד אישי ומילים חביבות.
פוריות >>
לצפיה ב-'מומלץ מאד מאד '
מומלץ מאד מאד
26/10/2004 | 10:44
מקצועי ומעודכן.
זמין. מחזיר טלפונים תוך דקות מהשארת הודעה בביפר.
מאד אופטימי וחייכן.
אינו רודף בצע בצורה קיצונית כמעט (היו מקרים שביקשתי לשלם, אחרי מס' ביקורים שהוא לא גבה כסף).

לא נותן הסברים ארוכים ומפורטים על כל תהליך ותהליך וגם לא משתגע על המידע שאנחנו צוברות באינטרנט.

מנהל מחלקת IVF באיכילוב, מקבל במדיקל ומקבל פרטי בקליניקה שלו ברמת אביב ג' בימי ג' אחה"צ ובנתניה בימי א' ו-ד' אחה"צ.

בתור בחורה שלא סומכת על אף אחד, הוא הצליח לעורר בי את הבטחון שאני בידיים טובות.
פוריות >>
לצפיה ב-'היחיד שנטע בי בטחון בתחום הפוריות'
היחיד שנטע בי בטחון בתחום הפוריות
26/10/2004 | 11:52
מקבל פרטי ברמת פולג וברמת אביב.
עובד במדיקל בהרצליה ובאיכילוב.

אני מכירה אותו יותר משנתיים. בשנתיים הללו עברתי טיפולים, הייתי בהריון, ילדתי, עברתי סיבוך לאחר הלידה וחזרתי שוב לטיפולים.
בשנתיים האלו חזר לי הבטחון ברופאי נשים והרבה בזכותו.

תמיד מחזיר טלפונים. תמיד זמין לשאלות שלי ועונה באופן אישי ולא דרך מזכירה. תמיד עם חיוך, עם הומור. זוכר בע"פ את המקרה שלנו (ואפילו את תחום העיסוק של בעלי). אף פעם לא חיכיתי יותר מחצי שעה בתור. לטעמי לא רופא גרידי.

מכיר ומבצע את רוב הפרצדורות .
היחיד (מבין אלו שהייתי אצלם) שבחר באופציה עם הקטנת סיכונים אצלי (הוא טוען שהוא שמרני) והיחיד שעמד במילתו ועזר לי להביא לעולם את ילדי הבכור.
סומכת עליו מאוד עד כדי כך שבחרתי בו לרופא מעקב ההריון שלי בזמנו, שאחרי סיבוך שהיה לי אחרי הלידה דאג לי כבן אדם- התקשר, ביקר. עד כדי כך שהלכתי אליו פרטי למעקב 6 שבועות אחרי הלידה והוא ממשיך להיות הרופא שלי.

ואי אפשר בלי חסרונות:
אופטימי עד אין קץ. אני יודעת שלפעמים זה מעצבן את חלק מהמטופלות .
נוסע המון לחו"ל (לפחות פעם בחודשיים). נכון שהוא דואג לגיבוי אבל זה לא אותו דבר וכבר קרה שדחיתי טיפול בגלל זה.

בקיצר, ממליצה בחום (ורק תדעו שבזכות המלצות בפורום בזמנו הלכתי אליו)
פוריות >>
לצפיה ב-'לא יכולה להמליץ'
לא יכולה להמליץ
26/10/2004 | 17:41
טופלתי אצלו באופן פרטי. אחרי ביקור פרטי, למחרת לא זכר כלל שיחות מאתמול. לא הצליח ללמוד את שמי
הייתי צריכה לבקש שינויים בפרוטוקול. לא קבילתי שום הצעת חידוש/יעול.
פוריות >>
לצפיה ב-'באתי ראיתי ברחתי '
באתי ראיתי ברחתי
26/10/2004 | 19:26
מזדהה עם הדברים שכתבה ים אבן.

באתי לפגישת התייעצות. הוא היה מתנשא, בוטח בעצמו יהיר ופזיז. נתן לי טיפול בלי להכיר בכלל!!! את הרקע הרפואי שלי ובלי להכיר לעומק!!! את הטיפולים שכבר עברתי והיו לא מעט.

הוא היה חסר סבלנות ומיהר מאד ומדובר בפגישה פרטית שעלתה 800 ש"ח.

לכל שאלה הגיב בטון מתנשא: "את לחוצה... את בטח רוצה 3 ילדים ואין הרבה זמן... אל תדאגי - את תהיי בהריון..." אבל תשובות לשאלות שלי לא קיבלתי.

כל ניסיון שלי לומר משהו בוטל בהינף יד והוא מיהר לרשום פרוטוקול, למרות ניסיונתי הנואשים לומר, שאת התרופה שהוא רושם לי אין לי שום כוונה לקחת.

אפילו את השם שלי הוא לא היה מסוגל לבטא כראוי אלא בכינוי מקטין, כמו שמדברים אל ילדה קטנה. אני בת 39, במקום בו אני עובדת יש לי אחריות כלפי אנשים רבים ואני לא זוכרת מתי מישהו הרשה לעצמו להתייחס אלי כך.

כל הדברים האלה גרמו לי להתכווץ בכסא, להשתתק, להרגיש מושפלת ולברוח כל עוד נפשי בי.

ואם רופא גרם לי להרגיש כך, לא אחזור אליו גם אם הוא מנהל מחלקה וגם אם יש לו הצלחות.

אולי זה לא קרה לאחרות. אולי לא תמיד הוא נוהג כך. אבל זה מה שלי יש לספר.
פוריות >>
לצפיה ב-'בעל ידי זהב!!!!!!!'
בעל ידי זהב!!!!!!!
26/10/2004 | 22:10
לצפיה ב-'לא ממליצה- מתנשא'
לא ממליצה- מתנשא
31/10/2004 | 13:04
הייתי בשתי פגישות באופן פרטי בקליניקה בפולג. הוא לא עשה לי בדיקה ולא שלח לבדיקות דם.  הסתפק ב"אני מזהה מה יש לך כבר כשראיתי אותך בדלת" ולפי זה נתן טיפול!
בפעם השניה יצאתי בוכה ולא חזרתי.
פוריות >>
לצפיה ב-' פ '
פ
25/10/2004 | 20:28
45
לצפיה ב-'פוטשניק (פרופ')'
פוטשניק (פרופ')
25/10/2004 | 20:28
4
לצפיה ב-'מאוד מאוד מומלץ!'
מאוד מאוד מומלץ!
25/10/2004 | 21:06
2
פרופ' גד פוטשניק,מנהל מחלקת IVF בסורוקה.
רופא מ-ק-ס-י-ם.
נפגש עם כול זוג אשר פותח תיק במחלקה, ביחד עוברים על היסטורית הטיפולים, עונה על כול השאלות בסבלנות רבה.
בנוסף עורך ימי הכרות והסברה עם המחלקה ותהליך הIVF.
מאוד מעורב, מכיר את כול המטופלים,יסודי,מקרין שלווה ורוגע.
אין מילים...

מקבל דרך מחלקת IVF בסורוקה.
פוריות >>
לצפיה ב-'גם אני ממליצה, מאוד!'
גם אני ממליצה, מאוד!
26/10/2004 | 12:13

מאוד רציני, בעל ניסיון, שוקל דברים בכובד ראש, ולא פזיז בהחלטות. כל החלטה ניתנת תוך התחשבות בסיכונים ובסיכויים - וכמובן, משתף את בני הזוג, פתוח לשיחה, קשוב, עדין ופשוט מקסים.

מקבל גם באופן פרטי בעומר (טל' 08-6469314), קצת יקר (למעלה מאלף שקל!!), אבל את הטיפולים והפרוטוקולים רק דרך המחלקה שהוא מנהל ביד רמה ומכיר את כולם לפני ולפנים.
המחלקה נהדרת, קטנה, אינטימית, אחיות מקסימות, כולם משתדלים מאוד.
פוריות >>
לצפיה ב-' חותמת על כל מילה'
חותמת על כל מילה
26/10/2004 | 21:06
לצפיה ב-'מומלץ בחום'
מומלץ בחום
28/10/2004 | 15:50
חברה שלי פנתה אליו באופן פרטי אחרי 3 שנות נסיון וטיפולים כושלים דרך הקופה שבעקבותיהם היא שמנה מאוד, הוא מצא מיד את הבעיה ותוך חודשיים היא נכנסה להריון. יש לציין שמדובר בבחורה פוליציסטית שלא מבייצת ומקבלת מחזור פעם בחצי שנה(!) בערך. ואחרי שהיא נכנסה להריון הוא העביר את התיק שלה בקופ"ח אליו, כדי שתוכל לעבור אצלו את מעקב ההריון דרך הקופה ולא באופן פרטי.
אמנם יקר אבל שווה.
פוריות >>
לצפיה ב-'פייזר ראובן (פרופ')'
פייזר ראובן (פרופ')
25/10/2004 | 20:29
3
לצפיה ב-'לא מומלץ'
לא מומלץ
26/10/2004 | 08:25
זקן, מבולבל, לא משתף בנעשה

מקבל בשפרינצק, קופ"ח מאוחדת
פוריות >>
לצפיה ב-'אנטיפט'
אנטיפט
26/10/2004 | 18:44
הגניקולוג הראשון שגרם לי לבכות (ובלי שיבשר לי בשורות איוב או יכאיב לי. סתם מהיחס המגעיל).
פוריות >>
לצפיה ב-'שמעתי עליו ממקור ראשון דברים לא'
שמעתי עליו ממקור ראשון דברים לא
27/10/2004 | 16:04
מרנינים. פרטים רק במסר.
פוריות >>
לצפיה ב-' פילמר (דר')'
פילמר (דר')
25/10/2004 | 20:29
1
לצפיה ב-'מומחה בהיסטרוסקופיות בצפון'
מומחה בהיסטרוסקופיות בצפון
31/10/2004 | 12:20
עובד במחלקה ברמב"ם. הוא המומחה בצפון בנושא של היסטרוסקופיות ולפרוסקופיות.

לא היה לי איתו קשר כמטופלת, אבל באופן כללי הוא אדם נחמד.

אם כבר חייבים להתנתח בצפון - הוא הכתובת.
פוריות >>
לצפיה ב-'פיש (פרופ')'
פיש (פרופ')
25/10/2004 | 20:30
3
לצפיה ב-'מנהל מחלקת IVF בבלינסון'
מנהל מחלקת IVF בבלינסון
25/10/2004 | 22:48
רופא נעים וקשוב.
יחסית שמרן ואינו מציע פרוטוקולים נועזים ו/או חדשניים.
יחד עם זאת , הוא קשוב ופתוח לדברי המטופלת וכן מוכן לאמץ גישות חדשות ,אם ישוכנע שזהו הדבר הנכון.

היחידה אותה הוא מנהל מצטיינת באנושיות רבה וביחס מצויין.
פוריות >>
לצפיה ב-' משרה אווירה של בטחון ונעימות'
משרה אווירה של בטחון ונעימות
26/10/2004 | 10:08
אחרי שעברתי הריון חוץרחמי וכריתת חצוצרה הוא קיבל אותי למרות שלא אני ביקשתי אותו ולמרות שבאותו יום אמרו למטופלת אחרת שהוא לא מקבל חולים.
במפגש הוא היה מאד רגיש וקשוב ובעיקר בקיא בכל פרטי המקרה שלי.
פוריות >>
לצפיה ב-'מדהים ביחסו למטופלות'
מדהים ביחסו למטופלות
27/10/2004 | 10:39
קשוב ורגוע ,מסביר לפרטי פרטים לגבי הפרוטוקול שהוא נותן
תמיד אבל תמיד עודד אותי ואת בן זוגי
מומלץ מאוד בשבילי הוא חמישה כוכבים
פוריות >>
לצפיה ב-'פישביין יוכבד (דר')'
פישביין יוכבד (דר')
25/10/2004 | 20:33
1
לצפיה ב-'ביולוגית, לא רופאה'
ביולוגית, לא רופאה
27/10/2004 | 00:07
הגענו אליה כעוסקת ב"תיווך" לניתוח שמבצע פרופסור מחו"ל ששכחתי את שמו. כנראה משהו שקרוב לשיטת ברטוב - הוא מבצע את הניתוח (משהו כמו TESE) עם מיקרוסקופ מיוחד.
לא התרשמנו, למרות שיש לנו חברים שיש להם 4 ילדים (1+3) מהשיטה. בעיקר משום שבדיעבד הסתבר לנו שד"ר פישביין קצת הלעיטה אותנו בשטויות.
פוריות >>
לצפיה ב-'פלדברג (פרופ')'
פלדברג (פרופ')
25/10/2004 | 20:34
1
לצפיה ב-'ממליצה+טלפונים'
ממליצה+טלפונים
26/10/2004 | 12:27
לא יודעת לגבי ציבורי: מ"מ מרכז רפואת נשים רבין, מומחה לפריון הגבר וגנטיקה, מתעסק הרבה עם תרומת ביציות מחו"ל ובחו"ל, מאוד אמפטי ומרגיע וזה 90% מהעבודה אצלי, זמין ונגיש, אבל יקר.
הקליניקה סוקולוב 46, הרצליה.
טלפון: 09-9581829
פוריות >>
לצפיה ב-'פלטיאל (דר')'
פלטיאל (דר')
25/10/2004 | 20:34
לצפיה ב-'פנקס חיים (דר)'
פנקס חיים (דר)
25/10/2004 | 20:36
2
לצפיה ב-'מומלץ '
מומלץ
26/10/2004 | 10:05
1
מטפל במח' IVF בבלינסון, אדם נחמד, בעל חוש הומור, אחרי שאיבה ללא תוצאות הוא ממש בא לנחם אותי...ואחרי שאיבה מוצלחת רץ לחפש את הבן זוג לבשר לו אישית והיה מאושר ממש כמונו, בקיצור יופי של בן אדם ורופא - מומלץ.
פוריות >>
לצפיה ב-'לא מומלץ '
לא מומלץ
26/10/2004 | 10:12
ברגע של משבר בטיפולים לא הראה התעניינות אמיתית בי או בבן זוגי וכשהעולם שלנו התמוטט, הוא נותר קליל ועליז כמקודם.
פוריות >>
לצפיה ב-'פארחת (דר')'
פארחת (דר')
25/10/2004 | 20:38
2
לצפיה ב-'שקט, מיומן ומקצועי'
שקט, מיומן ומקצועי
28/10/2004 | 13:25
לצפיה ב-'עדין, קשוב ומסביר'
עדין, קשוב ומסביר
01/11/2004 | 10:12
יצא לי לעשות גם שאיבות וגם החזרות איתו. משרה תחושת רוגע וביטחון.
אני יודעת מעוד מטופלות שהוא נחשב לרופא מעולה.
מקבל בהר הצופים.
פוריות >>
לצפיה ב-'פוטשניק (פרופ')'
פוטשניק (פרופ')
25/10/2004 | 20:42
לצפיה ב-'פרחי יעקב (דר)'
פרחי יעקב (דר)
25/10/2004 | 20:44
7
לצפיה ב-' נחמד, עדין, סבלני....'
נחמד, עדין, סבלני....
25/10/2004 | 23:35
מטפל בי בבלינסון
מקצועי מאוד, ממש ממש איכותי...
מקשיב לדעתך ולעיתים קרובות הולך עם הראש של המטופלת
כשהגעתי במחזור הטיפולים השני שלנו בבלינסון בעלול היה אמור להצטרף והוא קצת איחר הוא לא הוציא אותי מהחדר אלא ביקש שנשב ונדבר עוד על הטיפולים למרות שהיו לו מליון מטופלות בחוץ שמחכות...
אישי היקר מאוהב בו עמוקות...
מומלץ בחום...
למי שיש טראמות כמוני מרופאים שמתיימרים להיות "מומחים"
פוריות >>
לצפיה ב-'מקסים'
מקסים
26/10/2004 | 07:54
הכרתי אותו כשעבד בוולפסון, מקצועי מסור איכפתי והכי חשוב ביצע את הפרוטוקול המנצח שהביא ללידת ביתי המקסימה לפני ארבעה חודשים.

פוריות >>
לצפיה ב-'מקסים...בן אדם..'
מקסים...בן אדם..
26/10/2004 | 17:29
לצפיה ב-'הרופא שלי'
הרופא שלי
26/10/2004 | 19:17
מדהים!!!
מסביר, חייכן, סימפטי, מרגיע-לא ראיתי רופא כזה
אמרתי לבעלי שכשנכנס להריון בע"ה ניקח אותו פרטי.
מקבל בכללית ב"סיטי" באשדוד
פוריות >>
לצפיה ב-'רופא מדהים, מקסים והכי חשוב אנושי'
רופא מדהים, מקסים והכי חשוב אנושי
27/10/2004 | 23:51
הרופא הכי אנושי שפגשנו אני ובעלי בחיים.
הוא עובד בבילינסון אני חושבת שבימי שני וחמישי - נראה לי.
הוא קיבל גם בקופת חולים כללית בחולון, אני לא יודעת אם הוא עדיין מקבל שם.
הוא מקבל גם בקופ"ח כללית באשדוד, בימי ראשון ורביעי בין השעות 8-15
הוא עושה בעצמו את האולטראסאונדים שזה מצוין.
יש לו גם קליניקה פרטית בת"א.
הוא עדין, מבין ומתחשב, מקשיב ומסביר אם צריך.
אני ובעלי מעריצים אותו.
פוריות >>
לצפיה ב-'אין עליו !!!'
אין עליו !!!
29/10/2004 | 16:38
הכי מקצועי שיש, הכי נחמד שיש והכי מצחיק ורגוע שיש.
בשבילי הוא האחד והיחיד וזה שאחראי לשלושת ילדיי. כולל הטיפול האחרון שכמעט בוטל בגלל חוסר תגובה והחלטה שלו כן לבצע את הטיפול, שהוכתר בסופו של דבר בהצלחה רבה.
לצערי, עזב את וולפסון לאחרונה
פוריות >>
לצפיה ב-'מדהים, מקסים, נפלא, נהדר, חם ומצליח'
מדהים, מקסים, נפלא, נהדר, חם ומצליח
31/10/2004 | 13:20
בכל מה שהוא עושה.

2 הפריות תחת ידיו האמונות ונכנסתי להריון. באתי לפה במיוחד כדי לכתוב כמה שהוא מעולה. אחרי הרבה הזרעות הפריות במאיר, הצליח בפעם השניה אצלי. נכון שהסטטיסטיקה אומרת שבכל מקרה מבחינה סטטיסטית זה הזמן אבל בכל זאת.

הוא כל כך חם ואנושי, מחייך כל הזמן, מקצועי ובקיצור כל מה שצריך שיהיה ברופא.
פוריות >>
לצפיה ב-'פרידלר שבח (דר.)'
פרידלר שבח (דר.)
25/10/2004 | 20:45
9
לצפיה ב-'ממליצה'
ממליצה
25/10/2004 | 21:38
עובד עם קופ"ח מאוחדת. בסניף שפרינצק ת"א.
טלפון - -03-6941585/6
בנוסף עובד בבי" אסף הרופא (ציבורי - כחלק מסגל במחלקה)
ועובד כרופא חיצוני באסותא (חצי פרטי - יש השתתפות של ביטוח משלים).
פוריות >>
לצפיה ב-'מזעזע'
מזעזע
25/10/2004 | 21:55
1
אנטיפת,חסר סבלנות ולא אנושי. עובד ב IVF באסף הרופא. דיבר בפלאפון באמצע החזרת עוברים ולא התייחס אליי כל ההחזרה שהייתה קשה וארוכה.
פוריות >>
לצפיה ב-'גם אני עברתי החזרה אצלו'
גם אני עברתי החזרה אצלו
03/11/2004 | 13:27
מגעיל זה לשון המעטה ודי מכאיב
פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה - אבל יודעת שהדיעות חלוקות'
ממליצה - אבל יודעת שהדיעות חלוקות
26/10/2004 | 10:44
מבחינה אישית - הוא לא אמפטי או סימפטי במיוחד. הוא כל הזמן עונה לנייד. מצד שני הוא קורקטי. הוא לא מסתחבק מדי. לי אישית זה מתאים (אבל למי שמחפשת אמפטיה אצל הרופא - לא).

כאמור, מקבל במאוחדת בשפרינצק בתל אביב. את הטלפון שלבנין כתבה קשה מאוד להשיג - הוא הרבה תפוס. שווה אולי את התור הראשון פשוט לקבוע פיסית בקופה (זה בקומה רביעית).

מבחינת זמן המתנה וכו' - רפואה ציבורית ב"מיטבה" - תכננו להיכנס שעה בערך אחרי שהוזמנתן... (אבל צריך לבוא בערך בזמן אחרת נהייה בלגן ומריבות).

מה שכן - בגלל שבאמת הוא עמוס ואין לו זמן - אז אפשר די להכתיב לו מה רוצים בפרוטוקול - אני מצאתי אותו די גמיש (בקיצור - זה טוב למטופלות עם ראש גדול שיודעות מה הן רוצות וצריכות אותו בשביל המרשמים).

מבחינת נוחות - מאוד מאוד נוח למי שבמאוחדת כי למיטב הבנתי הוא זה שיושב בראש הועדה שמאשרת טיפולי פריון שם (הוא הרופא המחוזי של פוריות שלהם או משהו כזה). אז הכל מתאשר ומהר. כמו כן - יש באותה קומה גם אולטרה סאונד, ולמטה מעבדה לבדיקות דם וגם בית מרקחת של הקופה - אז אפשר פשוט לתקתק הכל ממש מהר תחת קורת גג אחת.

מבחינת מקצועיות - הוא בסדר גמור לדעתי. זהיר (מקפיד תמיד על א.ס. מקדים לפני תחילת מחזור טיפולים כדי לא לפספס ציסטות), יצירתי (למשל פרוטוקול של 1-2 אמפולות לסירוגין שלי עשה טוב), ומאוזן בין ממהר מדי לאיטי מדי (אבל שוב - זה סובייקטיבי).

מבחינה "ידיים" - לא עשה לי כלום חוץ מא.ס. אז לא יודעת להגיד.
פוריות >>
לצפיה ב-'מהממליצות'
מהממליצות
26/10/2004 | 19:16
ד"ר שבח עשה לי סדר לאחר ששני רופאים ממש לא איתרו את הבעיה. הוא מקצועי ואחראי. נכון, הוא לא ממש סמפטי ואמפתי אבל הוא כן נותן את הנייד שלו ומוכן לקבל טלפונים רבים. לי הוא עשה את ההחזרה באסותא ובטיפול הראשון שלו נקלטתי.
פוריות >>
לצפיה ב-'לא ממליצה בכלל'
לא ממליצה בכלל
29/10/2004 | 07:37
1
כרופא הוא נחשב לרופא טוב ואומרים שהוא גם "ליצן רפואי"  - סוג של מקצוע ברפואה....

אינו רגיש למטופלות
מתנשא
לא עונה על שאלות
לא יכולתי לסבול אותו.
פוריות >>
לצפיה ב-'זה נכון שהוא לא עונה לשאלות'
זה נכון שהוא לא עונה לשאלות
31/10/2004 | 10:35
כמו שכתבתי, לפחות כשבאים אליו דרך קופ"ח, אזהוא מתאים בעיקר למישהי עם ראש גדול שרוצה לנהל בעצמה את הפרוטוקולים.

הוא לא אוהב לענות לשאלות, ופעם אף אמר לי בהתנשאות רופאית אופיינית: "את לא סטודנטית שלי לרפואה, אז מה פתאום שאענה לשאלות שלך?".

לכן חשוב לי לסייג שוב את ההמלצה שלי. הוא מקצועי וקורקטי, ומבחינת נוחות לחברות קופ"ח מאוחדת אין נוח ממנו. אבל הוא לא חביב במיוחד ואין לו זמן ו/או סבלנות לענות לשאלות.

לי זה התאים כי עשיתי את שיעורי הבית שלי במקומות אחרים.
פוריות >>
לצפיה ב-'מאוד מומלץ'
מאוד מומלץ
29/10/2004 | 23:37
אני מטופלת על ידי ד"ר פרידלר. אני במכבי ולכן משלמת 400 ש"ח לביקור (ביקור לפני תחילת הטיפול ועוד אחד במהלכו). כל השאר ממומן כרגיל ע"י הקופה ואני בקשר טלפוני איתו כל שעות היממה. הוא מאוד מקצועי ואכפתי.
לדעתי .שילוב מצויין של רופא אמין ובן אדם.
פוריות >>
לצפיה ב-'גרוע מאד ורשלן'
גרוע מאד ורשלן
30/10/2004 | 00:08
אני באתי אליו עם דימום בהריון שבוע 6 . אני בת 42 אחרי הפלה בחודש מתקדם .הוא ענה לי : אם ההריון מצליח יופי ,את יכולה עם הדימום אפילו לשחק טניס .
השבוע 14 הפלתי כתוצאה מאי ספיקת צוואר הרחם .שקשור להפלה הקודמת שהיתה לי . חבל שסמכתי עליו .
פוריות >>
לצפיה ב-' צ '
צ
25/10/2004 | 20:47
3
לצפיה ב-' צברי (דר')'
צברי (דר')
25/10/2004 | 20:48
2
לצפיה ב-'מדהים!! אין לי מילים'
מדהים!! אין לי מילים
26/10/2004 | 19:47
1
ד"ר צברי מקבל דרך קופת חולים כללית וכמו כן מקבל פרטי. מעבר לכך - הוא מנהל את מחלקת נשים ויולדות בבי"ח יוספטל באילת.

איש מקסים, אנושי, מקצועי, סימפטי. הוא משתף את המטופלת ובעלה (הוא מקפיד על כך שנבוא יחד כי הוא אומר שזה תהליך ששנינו עוברים יחד!) בכל שלב ולא "מנחית" הוראות.מומלף בחום
הוא מקבל באילת (שלא משופעת ברופאי נשים טובים והוא ממש יהלום.

יש לי רק פלאפון שלו, ואני לא בטוחה אם הוא רוצה שיתפרסם באינטרנט, אבל אני יכולה להגיד ששעות הקבלה שלו סופר נוחות - אפילו ב 21:00-22:00 לפעמים... ומי שצריכה - תקבל בשמחה את הטלפון שלו במסר.
פוריות >>
לצפיה ב-'ד"ר צבריהוא האבא של'
ד"ר צבריהוא האבא של
28/10/2004 | 11:54
הודיה שלי ושל שי אחיינית שלי.
הוא זה שאמר לאחותי שמה שיציל את חייה זה ילד!
ואכן כך היה.
ואת הודיה שלי הוא יילד בעצמו בשעה 21:55 בלילה
אחרי שבכיתי (הייתי מוזמנת לעשות ליום המחרת קיסרי, אבל באותו ערב במוניטור הודיה עשתה  בעיות) ולמזלי הוא היה תורן.
בשיא הטבעיות והאדיבות והנימוס והמקצועיות
ואחרי שהזמין צוות שלם של חדר ניתוח (והאמינו לי שזה קשה מאוד כשיש משחק כדורגל כל כך חשוב בטלויזיה, אפילו בעלי רטן שהוא הפסיד את המשחק)
בא בחיוך ואמר: תתכונני, עוד חצי שעה את אמא!.
כשהודיה הייתה בפגיה כמעט חודש שלם, הוא בכל ביקור שלו במחלקה (והוא מנהל מחלקה) היה נכנס לפגיה ודורש בשלומה של : התינוקת הכי קטנה באילת (כך הוא קרא לה)
הוא כזה נשמה, חבל הזמן!
כל מי שתלך אליו לא תתאכזב.
מומלץ בחום.
פוריות >>
לצפיה ב-' ק '
ק
25/10/2004 | 20:48
29
לצפיה ב-'קוגלר דניאל (דר')'
קוגלר דניאל (דר')
25/10/2004 | 20:49
לצפיה ב-'קול שחר (דר.)'
קול שחר (דר.)
6
לצפיה ב-'לא ממליצה'
לא ממליצה
26/10/2004 | 10:15
3
כשהיה בצוות של רמב"ם הטעה אותי בנוגע למהות הבעיה. לא הסכים לפרט מה יעשו כדי להתגבר על הבעיה והתעקש שימשיכו באותו פרוטוקול. בדיעבד מסתבר שהפרוטוקול הזה יביא אותי לגירוי יתר פעם אחרי פעם, בגלל PCO שהוא לא טרח לאבחן (נתן בעיקר פרגונל ולא מטרודין).
בכל מקרה, ההתנשאות שלו בזמן השיחה, השימוש במילים של בית מרקחת, היו בוטים וקשים. כתבתי מכתב תלונה לרמב"ם בזמנו, לפרופ' איצקוביץ', שכמובן לא טרח לענות.

פוריות >>
לצפיה ב-' ד"ר קול'
ד"ר קול
26/10/2004 | 11:55
בזכותו יש לי את עמית המתוק שלי שנוצר בסבב IVF הראשון.

לפעמים הוא באמת מדבר שלא בגובה העיניים והרגשות שלו בצד ולא מתערבבים עם המקצוע {אולי צריך להיות כך לא יודעת...}
יש מי שאוהבים/מתחברים אליו ויש מי שלא...

א-ב-ל וזה אבל גדול מניסיוני האישי: על מקצועיות

יש לי הרבה מילים טובות עליו

קישור לאתר שלו כאן
פוריות >>
לצפיה ב-'מצטרפת למאיה. כשטופלתי ברמב"ם,'
מצטרפת למאיה. כשטופלתי ברמב"ם,
26/10/2004 | 13:44
1
בהחלט היה יחס מאוד מתנשא, לא אישי, אפילו לא מסתכל בעיניים. גם אני כתבתי עליו מכתב תלונה, על יחס מעליב ממש.
פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה בחום...'
ממליצה בחום...
26/10/2004 | 15:26
בעיני הוא רופא מקסים. הלך עם כל רעיון שהצעתי (הזרעה כפולה, הגדלת מינונים וכו'), מאוד מקצועי, חביב, אופטימי ואדיב. אני טופלתי אצלו במכבי וממשיכה באלישע.

פוריות >>
לצפיה ב-'אחד הרופאים הטובים '
אחד הרופאים הטובים
27/10/2004 | 20:47
אחרי כמעט שנה יחד אם דר' קול הכרתי אותו ובעייני הוא אחד הטובים בתחומו.
הוא נחמד ואיכפתי ולדעתי בכלל לא מתנשא.
עם כל בעיה שיש לי אני יכולה לפנות אליו, הפלפאון שלו תמיד פתוח.
ממליצה בחום.
NOOMITZ
פוריות >>
לצפיה ב-'לאלאלאלאלאלא|'
לאלאלאלאלאלא|
29/10/2004 | 17:54
ממש לא ממליצה עליו

יהיר שחצן מיאש ועוד מליון ואחד,,,

רופא שאוהב הצלחות וכשזה קצת מתברבר הוא שולח לתרומת ביצית כדי שלא יוריד לו מאחוזי ההצלחה מדובר בי ובעוד רבות שכמוני שבסוף הרו מביציות שלהן.

מאוד לא ממליצה עליו בלשון ההמעטה

מעלה מינונים על ימין ועל שמאל כאילו שמפה תבוא הישועה,,,בקיצקצ ממש לא מומלץ

פוריות >>
לצפיה ב-' קטן חנה (דר')'
קטן חנה (דר')
לצפיה ב-'קידר(דר.)'
קידר(דר.)
25/10/2004 | 20:52
לצפיה ב-'קפוסטיאנסקי ריטה (דר')'
קפוסטיאנסקי ריטה (דר')
25/10/2004 | 20:54
5
לצפיה ב-'יש המסתייגים, אני ב '
יש המסתייגים, אני ב
25/10/2004 | 23:46
1
מעבר להיותה האישה היחידה בצוות באיכילוב (מקבלת גם פרטי) אשה מאוד מיוחדת, רופאה מעולה וישירה (לפעמים יותר מדי..)
פוריות >>
לצפיה ב-' גם אני. נעימה, עדינה ומקצועית'
גם אני. נעימה, עדינה ומקצועית
26/10/2004 | 12:41
לצפיה ב-'נפלאה ועדינה. עשתה לי צילום רחם'
נפלאה ועדינה. עשתה לי צילום רחם
26/10/2004 | 13:28
ולא הרגשתי בכלל. גם שמעתי עליה מחברה שטופלה על ידה.

היא מאד נחמדה, נעימה, סבלנית ורגישה!
פוריות >>
לצפיה ב-' בגללה ברחתי מליס'
בגללה ברחתי מליס
26/10/2004 | 23:33
היא עשתה לי את השאיבה. זה התחיל בשיחת טלפון פרטית תוך כדי שאני נרדמת. כשהתעוררתי היו לי כאבים איומים ונוראים. היא לא נכנסה לחדר לראות אותי, אלא עמדה בחוץ ליד עמדת האחיות ובעלי שמע אותה מעלה השערות למה כואב לי. עדינה מתחשבת אכפתית לא שאני נתקלתי
פוריות >>
לצפיה ב-' אני קראתי לה "רכבת הרים"'
אני קראתי לה "רכבת הרים"
27/10/2004 | 17:38
למה רכבת הרים? כי ההתנהגות שלה נעה בין שיא העדינות לבין שיא התוקפנות, תלוי במצב הרוח שלה ועד כמה נזהרתי לא להרגיז אותה באותו יום. היא לא יכלה לסבול ביקורת, ולו הקלה ביותר. זה בעיני חסרון מאד גדול לרופא, כי רופא אמור ללמוד מהשגיאות של עצמו. היא לא היתה מוכנה לשמוע הצעות שנוגעות לטיפול. רק היא קובעת ושאף אחד לא יעיז אפילו להציע משהו אחר, שלא לדבר על להתווכח איתה. אז נכון שכשהיא עשתה לי US היא עשתה את זה בשיא הנימוס והעדינות אבל בעיני זה פשוט לא מספיק. אני ממש לא בעדה.
פוריות >>
לצפיה ב-'קלדרון אילן (דר.)'
קלדרון אילן (דר.)
25/10/2004 | 20:54
6
לצפיה ב-'מאד, מאד, מאד ממליצים '
מאד, מאד, מאד ממליצים
25/10/2004 | 21:35
מנהל מחלקת IVF, וסמנכ"ל ב"ח בני-ציון. אם אני לא טועה הוא גם עובד בב"ח אלישע.

קודם כל הוא בן-אדם ולא מתנשא.

מסביר וסבלני ולא פחות חשוב, מקצועי.

טיפל בנו בטיפול המנצח ביחד אם ד"ר לויט.

מבצע:
IUI
IVF
טיפול למגיבות עלובות עם פרוטכל של פר' מרס מארה"ב.
פתח מסלול תרומת ביציות עם ד"ר ליוט לרומניה.

מקבל בעיקר פרטי בבית-לחם הגלילית ופעם בשבוע בקליקה במרכז כרמל. אינו נחשב ליקר במיוחד לעומת רופאים אחרים. מהחשבוניות שלו יש החזרים בשל העובדה שהוא מנהל מחלקת IVF.

04-9931222

פוריות >>
לצפיה ב-'ממועדון המעריצות של דר' קלדרון'
ממועדון המעריצות של דר' קלדרון
25/10/2004 | 21:44
1
רופא משכמו ומעלה אבל קודם כל אדם מיוחד.
רגיש, מסביר, אכפתי, פתוח לרעיונות. קיבלתי ממנו יחס אישי למרות שלא טופלתי אצלו באופן פרטי. לא היסס להגיד לי בדיוק מה מצבי (שלא היה מזהיר במיוחד) ויחד עם זה היה אופטימי באופן סוחף.

מומלץ במיוחד למגיבות עלובות שצריכות גם טיפול טוב וגם יחס מעודד.

נועם
פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה בחום'
ממליצה בחום
מקצועי, אנושי, אופטימי.
פוריות >>
לצפיה ב-'אני נשיאת מועדון המעריצות'
אני נשיאת מועדון המעריצות
כפי שכתבו קודמיי, מנהל מח' IVF בבני ציון.
טופלתי אצלו באופן פרטי (אלישע), אבל התחלתי דרך הקופה. היחס אותו היחס - בין אם ציבורי או פרטי.
רופא מקצועי, חם, ישיר ורגיש.
עשה לי גם את צילום הרחם. היה מאוד עדין.

אין מילים רעות על האיש. רק תשבוחות.
פוריות >>
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצות החמות'
מצטרפת להמלצות החמות
26/10/2004 | 13:41
מקצועי, משדר בטחון והרבה אופטימיות, גורם לנו תמיד לצאת עם חיוך, תמיד יש לו זמן לכל שאלות שאפשר לחשוב עליהן, הוגן במחירים (FIX PRICE לטיפולי זריקות ו IUI וכן לטיפולי IVF), תמיד זמין - גם בסופ"ש וחגים. עושה בשבילך את כל הבירוקרטיה. לא מחכים אצלו בכלל בתור.

חייבת גם לציין שעשיתי אצלו טיפול IVF מלא ללא שום כאבים.

כמו שמלח כתב - מנהל מחלקת IVF בבני ציון. ניתן להגיע אליו באופן פרטי לקליניקה בבית לחם הגלילית או בחיפה (פעם בשבוע). עובד באופן פרטי עם אלישע.

מומלץ !
פוריות >>
לצפיה ב-'מומלץ בחום'
מומלץ בחום
29/10/2004 | 18:09
רופא אדיררר
מקצועי
אנושי
סמפטי
אמפטי
חם
כל מה שאפשר להגיד לזכותו של רופא טוב זה קלדרון
פוריות >>
לצפיה ב-'קנטי חגי (דר')'
קנטי חגי (דר')
25/10/2004 | 20:55
1
לצפיה ב-'עדין,סימפטי ואנושי. לא עשה לי הפריה'
עדין,סימפטי ואנושי. לא עשה לי הפריה
30/10/2004 | 09:06
אמנם, אז אני לא יודעת איך הוא מקצועית בתחום,
אבל עשה לי היפוך וטיפל בי לפני הקיסרי, הייתי אסירת תודה על החום, טיפל גם בדברים קטנים ולא הזעיק אחיות בשביל זה. מאד לבבי.
פוריות >>
לצפיה ב-'קפקא עירית (דר')'
קפקא עירית (דר')
25/10/2004 | 20:57
3
לצפיה ב-'קפקא'
קפקא
26/10/2004 | 20:51
2

מאד קורקטית, פתוחה לשמוע שאלות ובקשות לשינויים.לא טיפוס "מסתחבק" ו"לבבי" (למי שזה חשוב).
מבחינתי היא קיבלה הכי הרבה קרדיט דווקא בסוף תקופת הטיפול שלי אצלה כאשר אמרה לי, אחרי מספר הפריות שכשלו, שהיא ממליצה לי לנסות את מזלי במקום אחר (לא לכל רופא יש את היושרה והכנות שנדרשים כדי לומר זאת).

מנהלת את יחידת ה-IVF בבית חולים ביקור חולים בירושלים
מקבלת מטופלות דרך מכבי, במרכז לבריאות האשה ברחוב אגריפס. טופלתי אצלה דרך הקופה, ואת הפרוטוקולים להזרעות ולהפריות היא קבעה לי במרכז לבריאות האשה.
בשלב של הזרעות בדיקות הדם וה-US נעשו במרכז לבריאות האשה, ורק ההזרעה עצמה בוצעה בביקור חולים, על ידי הרופא התורן במחלקה (ולפעמים מדובר ברופאים צעירים ולא כל כך מיומנים).
בשלב ה-IVF מעקב הדם וה-US מתבצע בביקור חולים, על ידי האחיות והטכנאים. ד"ר קפקא עוקבת שם באופן צמוד אחרי הפרוטוקול והבדיקות. את פעולת השאיבה וההחזרה ביצע אחד מבין ארבעה רופאים, שכולם בכירים ומיומנים (עברו שנתיים מאז שטופלתי שם, אז יכול להיות שמספר הרופאים הבכירים השתנה, אבל בכל מקרה, מאד הקפידו שרק הרופאים הבכירים של IVF יבצעו את הפעולות בהפריות, כך שהרגשתי בידים טובות)
פוריות >>
לצפיה ב-'קפקא'
קפקא
30/10/2004 | 22:33
1
מקבלת גם בקופת חולים מאוחדת בטורים אך בדיקות הדם בקופה והאולטרסנד בביקור חולים אך היחס של האחות שם מזעזע מנסיון
פוריות >>
לצפיה ב-'יחס מצוין'
יחס מצוין
03/11/2004 | 15:58
אני דווקא הלכתי לד"ר קפקא ועשיתי גם את בדיקות הדם וגם את האולטרא-סאונד בהטורים. אני התרשמתי בינתיים מאד לטובה מהאחיות שבביקור חולים. שמעתי גם מאחרות התרשמות מאד טובה גם על קפקא וגם על האחיות.
פוריות >>
לצפיה ב-' ר '
ר
25/10/2004 | 20:57
37
לצפיה ב-'ראובנינוף (פרופ')'
ראובנינוף (פרופ')
25/10/2004 | 20:58
1
לצפיה ב-'ראובינוף מהדסה עין כרם'
ראובינוף מהדסה עין כרם
25/10/2004 | 23:01
ממליצה בחום, הוא מאוד מקצועי ויסודי, ומסביר הכל בסבלנות אין קץ.
פוריות >>
לצפיה ב-'רבהון אמיר (דר')'
רבהון אמיר (דר')
25/10/2004 | 21:01
לצפיה ב-'רביזון (דר')'
רביזון (דר')
25/10/2004 | 21:02
2
לצפיה ב-'אם הכוונה לד"ר רבינזון'
אם הכוונה לד"ר רבינזון
25/10/2004 | 21:53
רופא מדהים,אנושי,עדין,מתחשב ואמפטי...ולפי התוצאות שלנו גם מקצועי. עובד בברזילי במחלקת IVF .עשה לי את השאיבה וההחזרה באינסוף איכפתיות.
פוריות >>
לצפיה ב-'ד"ר רבינזון'
ד"ר רבינזון
30/10/2004 | 11:16
רופא ביחידת ה- IVF   בבי"ח ברזילי באשקלון (ע"ע). לא יצא לי לפגוש  אותו הרבה, אבל ממה שכן התרשמתי שהוא מאוד סבלני, וחביב, ואחרי ארבע הזרעות אצל רופאים שונים נראה לי שיש לו ידיים טובות – אצלו ההזרעה היתה הכי מהירה ופחות כואבת.
פוריות >>
לצפיה ב-' רבינוביץ אוסוולדו (דר')'
רבינוביץ אוסוולדו (דר')
25/10/2004 | 21:03
2
לצפיה ב-'אם הכוונה לד"ר רבינוביץ מרמת מרפא'
אם הכוונה לד"ר רבינוביץ מרמת מרפא
25/10/2004 | 21:54
1
ממליצה בחום רב!
הראשון שאמר לנו שהוא לא מתייאש מאיתנו. הראשון ששלח אותנו לצילום רחם ובדיקות מקיפות לאיש, הראשון שאמר לנו שאנחנו עוד נפתיע בספונטאני.
הראשון שצדק!
פוריות >>
לצפיה ב-'אם הכוונה לרבינוביץ מרמת מרפא'
אם הכוונה לרבינוביץ מרמת מרפא
26/10/2004 | 13:04
לא לא לא !
ממש היה סיוט.
לא עדין בלשון המעטעה.
("אל תזוזי יש לך מיליון צלקות בצוואר הרחם")
פוריות >>
לצפיה ב-'רבינוביץ ירון (דר')'
רבינוביץ ירון (דר')
25/10/2004 | 21:04
2
לצפיה ב-'מומלץ'
מומלץ
26/10/2004 | 12:10
סגן מנהל מח' נשים ויולדות בתל-השומר
מקבל באופן פרטי בקליניקה בסביון.
מאוד אחראי, אדיב, עדין בבדיקות.
מסיק מסקנות מטיפול שנכשל.
אבחון מדוייק שהביא לי היריון ב-IVF מס' 2
פוריות >>
לצפיה ב-'מקסים, עדין, מסיק מסקנות מטיפול'
מקסים, עדין, מסיק מסקנות מטיפול
30/10/2004 | 09:17
לטיפול ואני חייבת לו את שני ילדיי.
פוריות >>
לצפיה ב-'רבל (דר')'
רבל (דר')
4
לצפיה ב-'מומלץ'
מומלץ
25/10/2004 | 23:04
1
רופא מאוד יסודי ומאוד חרוץ ואנרגטי.
פוריות >>
לצפיה ב-'ממנו אני פחות מתלהבת'
ממנו אני פחות מתלהבת
26/10/2004 | 08:34
מקצועי כמו כולם בהדסה, אבל איתי הוא היה קצת קצר רוח.
פוריות >>
לצפיה ב-'חסר סבלנות ואינו עונה על שאלות '
חסר סבלנות ואינו עונה על שאלות
27/10/2004 | 14:54
1
אנרגטי וכל הזמן ממהר. אינו נותן יחס אישי ובקיצור אינו מומלץ
פוריות >>
לצפיה ב-'מסכימה עם בננית'
מסכימה עם בננית
06/11/2004 | 13:10
אומנם מקצועי אבל נותן הרגשה של לחץ.
התנוחה הקבועה שלו היא עם פלאפון באוזן.
לפעמים חסר סבלנות עונה על שאלות בצורה קצרה ומהירה
פוריות >>
לצפיה ב-' רוז'נסקי נתן (דר')'
רוז'נסקי נתן (דר')
לצפיה ב-' רום אתי (דר')'
רום אתי (דר')
25/10/2004 | 21:08
לצפיה ב-'רונאל רפאל (פרופ')'
רונאל רפאל (פרופ')
25/10/2004 | 21:11
5
לצפיה ב-'קורקטי'
קורקטי
26/10/2004 | 17:33
מנהל המחלקה באסף הרופא.
פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה בחום'
ממליצה בחום
26/10/2004 | 17:44
1
מנהל מחלקת IVF באסף הרופא ומקבל באופן פרטי ביהוד.
לא גובה כסף עבור ביקור קצר/לא שלם, כאשר מחכים לעוד תוצאות.
מאוד נחמד ואנושי.
פוריות >>
לצפיה ב-'זה לא נכון שלא גובה על ביקור קצר'
זה לא נכון שלא גובה על ביקור קצר
31/10/2004 | 18:30
גובה באביב אביב 700 שח לא משנה מה אמרת מה עשית.....וזה מניסיון
פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה בחום!'
ממליצה בחום!
31/10/2004 | 11:45
ראש מחלקת IVF באסף הרופא ומקבל פרטי ביהוד.
אמנם לא רופא חם ומלטף אבל בעל מקצוע משכמו ומעלה.
בקיא בכל מחקר ומחקר.
מצפה מעצמו ומהמחלקה שבניהולו לביצועים הטובים ביותר
ולכן מחזיק מחלקה מעולה שמתפקדת טוב מאוד.
מאוד רציני ומקצועי.
פוריות >>
לצפיה ב-'מנהל את מחלקת ivf באסף הרופא'
מנהל את מחלקת ivf באסף הרופא
09/11/2004 | 18:36
בצורה מסודרת להפליא
יחסו למטופליו מצוין
המחלקה מתפקדת ברמה גבוה מאוד
הן מקצועית אנושית וסטרילית
הוא מפרגן מאוד לרופאיו במחלקה ומשבח אותם
לא הבנתי את העינין עד שהגעתי מהמרפאה שלו ביהוד לבית החולים
פשוט לא האמנתי.
הוא ורופאיו תמיד מתקשרים אלייך במהלך הטיפול
ותמיד יש עם מי לדבר.

פוריות >>
לצפיה ב-'רזיאל (דר')'
רזיאל (דר')
25/10/2004 | 21:11
5
לצפיה ב-'רופא הכי טוב, ממליצה בחום!'
רופא הכי טוב, ממליצה בחום!
26/10/2004 | 08:07
1
מומחה בפריון הגבר, מנהל בנק זרע ב"אסף הרופא" ועובד ביחידת IVF שם.
רופא מקסים, מקצוען אמיתי, סובלני ומאד מאד נחמד.
מקבל באופן פרטי בראשל"צ
מקבל כרופא נשים של מכבי בת"א (בית הרופאים).

ממליצה עליו בחום רב!!!

בשבילי הוא הרופא, אחד והיחיד!
פוריות >>
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה'
מצטרפת להמלצה
26/10/2004 | 19:05
רופא מקצועי מאד, אנושי, רגוע ומרגיע גם במצבים קשים ומלחיצים - מומלץ מאד!
פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה בחום רב - רופא מקסים אנושי'
ממליצה בחום רב - רופא מקסים אנושי
27/10/2004 | 10:46
ויש לציין גם מקצועי!!!
טיפל בנו דרך מכבי ולמרות שלא הלכתי אליו כרופא פרטי, התייחסותו לא השתנתה במהלך הטיפולים באסף הרופא. רופא בגובה עיניים, לא מתנשא, עונה על כל שאלה בסבלנות ונותן יחס אישי לכל אורך הדרך, גם בתוך השיגרה של בדיקות הדם וה-US. כשמדובר בטיפולים עקב בעיות זרע יש להוסיף את יתרונו כמנהל מחלקת פריון הגבר באסף הרופא יחד עם היותו חלק מצוות IVF באותו בית חולים.
פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה - איש מדהים'
ממליצה - איש מדהים
29/10/2004 | 07:39
1
החזיר לי עוברים
טיפל בי לאורך כל הדרך בשיתוף פעולה מלא עם ד"ר שכטר (אליל מס' 2)
רגיש עד אין קץ
אפילו רץ מחדר לידה לעשות לי US מעקב כי לא הסכמתי רופא אחר.

אכפתי ומקצוען.
פוריות >>
לצפיה ב-'רזיאל רופא רגוע ומקרין רוגע ומקצועי'
רזיאל רופא רגוע ומקרין רוגע ומקצועי
31/10/2004 | 18:34
הכי לענין שיכול להיות....
פוריות >>
לצפיה ב-' רוזן ברונו (דר')'
רוזן ברונו (דר')
25/10/2004 | 21:12
לצפיה ב-'רן (דר.)'
רן (דר.)
25/10/2004 | 21:12
1
לצפיה ב-' פרופ' אריאל רסלר'
פרופ' אריאל רסלר
27/10/2004 | 17:27
מומחה אינדוקרינולוגיה.
עובד פרטי, אני חושבת גם בהדסה עין כרם.
02-6418033
050-7874785
גאון! מאבחן במדוייק. רציני, נעים ומעשי.
פוריות >>
לצפיה ב-'רענני הילה (דר')'
רענני הילה (דר')
25/10/2004 | 21:13
2
לצפיה ב-'לא התרשמתי '
לא התרשמתי
25/10/2004 | 22:52
אמנם היינו אצלה פעם אחת בבילינסון אבל בפגישה ההיא הראשונה נתנה לנו טפסים למלא בדיקות ואיקקלומין בלי מעקב על הדרך כששאלנו על מעקב היא הביטה בנו במן מבט מזלזלשל "אני הרופאה כאן, לא אתם" וכששאלנו לגבי PCT לפני בדיקת זרע (מסיבות הלכתיות) היא הסתכלה עלינו ואמרה "באתם לפה לטיפולים או כדי לשחק?" וכמובן לא הסכימה לשמוע על הרעיון.
מיותר לציין שברחנו ממנה...
פוריות >>
לצפיה ב-'לא התלהבתי '
לא התלהבתי
26/10/2004 | 10:16
טופלתי אצלה ב- IVF בלינסון.
היא ממש נתנה לי להרגיש איך אני "מבזבזת כספי ציבור" ובעיקר את כספי קופ"ח כללית שאני בגילי (אז 43 ) ובמצבי (מגיבה עלובה) עושב טיפולי הפריה...חשוב לציין שדווקא בשאיבה שהיא ביצעה עשיתי "דווקא" ונשאבו 8 ביציות, איזו תחושת נצחון !!!
בקיצור מי שמעל 40 ומגיבה עלובה - להתרחק כי עם היתה לך איזושהי מוטיבציה היא כבר תדאג להוריד לך אותה...
פוריות >>
לצפיה ב-' ש '
ש
26/10/2004 | 20:20
21
לצפיה ב-'שגיב רון (דר')'
שגיב רון (דר')
26/10/2004 | 20:21
לצפיה ב-'שוהם (פרופ')'
שוהם (פרופ')
26/10/2004 | 20:21
3
לצפיה ב-'שוהם - אלוהים זה הסגן שלו '
שוהם - אלוהים זה הסגן שלו
27/10/2004 | 16:13
יהיר ומתנשא , אנטיפט ברמה.
עשיתי אצלו צילום רחם , היה עסוק בלהפחיד אותי על מה יקרה אם לא אקח אנטיביוטיקה - כמובן שלא לקחתי .
לא עשה לי חשק לחזור לשם ואכן לא אחזור.יכול להיות שיש לו הרבה ידע בתחום אבל במישור האנושי האינטראקציה לא נעימה.

פוריות >>
לצפיה ב-'שוהם מומלץ בחום!!!!'
שוהם מומלץ בחום!!!!
29/10/2004 | 07:44
1
אכן פרופסור "אדוני" שוהם - מומחה לפוריות
איש מבריק ואינטיליגנטי
ידיים ענקיות ולא מורגשות כלל - צילום רחם עבר ללא שום בעיה ובמהירות
הייתי שמה את החיים שלי בידיים שלו.

סבלני בעל חוש הומור יוצא מהכלל
מתחשב בכל בקשה ("כל המתמחים החוצה...")
מקצוען
תומך בלי כל קשר לטיפול במרפאתו ואינו גובה כסף.
מלווה את המטופלות בכל עת ובכל שעה (כולל בעת שהותו בחו"ל - ניתן להשיגו גם שם.)
זמין!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ממליצה בחום
פוריות >>
לצפיה ב-'פרופ' שוהם - מומלץ'
פרופ' שוהם - מומלץ
01/11/2004 | 10:35
האיש מקצועי, נחשב לאוטוריטה בתחומו, נעים ואדיב.
ונכון - הוא גם מאוד לא חמדן.
פוריות >>
לצפיה ב-'שולמן (פרופ')'
שולמן (פרופ')
26/10/2004 | 20:22
6
לצפיה ב-'מומלץ מאד. אחראי לתאומות שלי...'
מומלץ מאד. אחראי לתאומות שלי...
26/10/2004 | 20:30
1
אדם מקסים ונחמד. וגם עזר לנו ממש מהר. תוך שלשה חו' מאז שבאנו אליו.
פוריות >>
לצפיה ב-'מומלץ מאוד מאוד, מקצועי,נעים ואנושי'
מומלץ מאוד מאוד, מקצועי,נעים ואנושי
26/10/2004 | 23:37
סגן מנהל יח'IVF בשיבא, תל השומר, שם אני מטופלת.(מעריכה שמקבל במקומות נוספים).
שמו הולך לפניו ובצדק.
מס' הטלפון ביחי' IVF בשיבא 03-5302882
פוריות >>
לצפיה ב-'מומלץ בחום רב!!!!'
מומלץ בחום רב!!!!
27/10/2004 | 10:19
חיכיתי לאות ש' כדי להמליץ בחום רב על פרופ' שולמן.
אנושי מאד, מאד, לא אחד שמלטף את הראש ובכל זאת מצליח לתת תחושת אכפתיות גדולה מאד. מבחינה מקצועית הוא תותח על. הגעתי אליו , בין היתר, בעקבות המלצה (בלחישה ובלי שאף אחד ישמע ) של האחיות באסותא. לא גרידי ובעיקר לא מתנשא, יש בו מין צניעות מקסימה.
חלק מהצוות בתל השומר , עובד גם באסותא.
טלפון במרפאה :
03-5220043
פוריות >>
לצפיה ב-' ממליצה בחום!'
ממליצה בחום!
27/10/2004 | 17:46
בשתי מילים: רופא אמיתי.

יש בו כל התכונות שצריכות להיות אצל רופא טוב: הוא חכם, הוא מקצועי, הוא מעודכן בכל החידושים, הוא עובד עם ראש פתוח ולא מקובע והוא מספיק צנוע בשביל לקבל רעיונות גם מהפציינטיות שלו ומרופאים אחרים. הוא מנומס, רגיש, עדין, ולא פחות חשוב - למרות שהוא מקבל פרטי רדיפת הבצע ממנו והלאה!

מקבל בבית הרופאים ברח' ריינס פינת פרישמן בתל אביב בימי שני בבוקר, שלישי וחמישי אחרי הצהריים.
פוריות >>
לצפיה ב-'אחלה של רופא'
אחלה של רופא
28/10/2004 | 17:42
לצפיה ב-'הכי מומלץ'
הכי מומלץ
31/10/2004 | 15:46
כל כך מתחשב, ואיכפתי!!
פוריות >>
לצפיה ב-' שוקרון קלוד (דר')'
שוקרון קלוד (דר')
26/10/2004 | 20:22
לצפיה ב-'שכטר (דר')'
שכטר (דר')
26/10/2004 | 20:23
2
לצפיה ב-'אני ממליצה'
אני ממליצה
26/10/2004 | 23:46
עובד כחלק מהצוות באסף הרופא. אני יודעת שהוא מקבל גם בקליניקה אבל אני לא יודעת פרטים. חביב ואנושי. לגבי מקצועיות אין לי מספיק נסיון כדי להגיד.
פוריות >>
לצפיה ב-'מומלץ בחום'
מומלץ בחום
29/10/2004 | 07:46
רופא נדיר אופטימי ועדין
רגיש מאוד למטופלות
מקצוען - עוסק במחקר מיוחד במינו על איכות ביציות
ידיים מעולות - שאיבת ביציות ללא כאבים !!!!
סבלני
בעיה יחידה - הוא כל כך עמוס שקשה מאוד להגיע אליו.
צוות IVF אסף הרופא.
מרפאה נוספת ברחובות
ונדמה לי שבמרכז בריאות האישה בראשל"צ.
פוריות >>
לצפיה ב-' שילון (דר')'
שילון (דר')
26/10/2004 | 20:24
לצפיה ב-' שינפלד (פרופ')'
שינפלד (פרופ')
26/10/2004 | 20:24
לצפיה ב-'שלו אליעזר (דר')'
שלו אליעזר (דר')
26/10/2004 | 20:25
לצפיה ב-'שלו יוסי'
שלו יוסי
26/10/2004 | 20:26
לצפיה ב-'דר' שרייבר חוה'
דר' שרייבר חוה
30/10/2004 | 22:13
לצפיה ב-' ת '
ת
26/10/2004 | 20:27
לצפיה ב-'ד"ר שולמן-יחס מדהים'
ד"ר שולמן-יחס מדהים
28/10/2004 | 17:40
ממליצה עליו בכל פה!!
פוריות >>
לצפיה ב-'פיליפ ברוך (דר')'
פיליפ ברוך (דר')
03/11/2004 | 09:19

הודעות אחרונות

10:47 | 18.11.18 ליל זמר
08:21 | 18.11.18 מיוחדת עם חלום
08:10 | 18.11.18 אופטימית54
07:42 | 17.11.18 MOMOMO19
20:32 | 15.11.18 אינדי88
19:23 | 15.11.18 hoolahoopa
18:00 | 15.11.18 ערגה היחידה
11:24 | 15.11.18 אנדי40
13:02 | 14.11.18 nik name
10:00 | 13.11.18 אהבה65

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ