לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2698226,982 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'מאגר מידע על בתי חולים.'
מאגר מידע על בתי חולים.
04/11/2004 | 19:56
118
לצפיה ב-''
31/10/2004 | 01:19
117
לצפיה ב-' בתי חולים/מרפאות '
בתי חולים/מרפאות
<< ההודעה הנוכחית
26/10/2004 | 20:28
116
לצפיה ב-'איכילוב / ליס'
איכילוב / ליס
26/10/2004 | 20:29
7
לצפיה ב-'המחלקה להפרייה חוץ גופית באיכילוב.'
המחלקה להפרייה חוץ גופית באיכילוב.
26/10/2004 | 20:38
טופלתי שם לאורך חמש שנים במצטבר (עם הפסקה) וחות מזה שלא ניגבו את האבק מצמח הפלסטיק () זו מחלקה מקסימה, אמנם כמו בכל מחלקה גדולה חובה לעמוד על שלך ולנסות להבין כמה שיותר, כי השיטה כמו ברוב בתי החולים היא ל"הריץ" פרוטוקולים, ולהעזר בנפלאות הסטטיסטיקה, אבל לזכותם ייאמר שהרופאים קשובים, האחיות אמפתיות וזוכרות כל פנים, אחרי קריירה לא קצרה כ"פריק שואו" של המחלקה גם רוב הרופאים זכרו אותי   ובכל זאת תמיד קיבלתי יחס הוגן וחם (גם כשבכיתי, לא פעם.. וגם כשהיה בסדר)
היו גם חוויות שליליות, ולא רק ה"שלילי" של הטיפולים.
יש שם רופא אחד שלא יתקרב אלי אפילו כשאהיה על ערש דווי, אבל על רובם יש לי רק מילים טובות.
טלפון: 03- 6925786
פוריות >>
לצפיה ב-'האתר של ב"ח איכילוב ליס'
האתר של ב"ח איכילוב ליס
27/10/2004 | 07:49
לצפיה ב-'המכון לחקר הפוריות'
המכון לחקר הפוריות
27/10/2004 | 15:48
שם מבצעים ב"ליס" את ה- IUIים. נכון ללפני שנה עבדו שם שלושה רופאים: פרופ' יעבץ (מנהל המכון), ד"ר בוצ'ן וד"ר האוזר [שעליהם אפשר לקרוא במדריך האלפביתי השלם...]. את ההזרעה מבצע מי מהם שתורן באותו בוקר. הנה קישור למכון (טלפון ישיר בטח אפשר למצוא דרך המרכזיה של איכילוב).

לא ממש טופלתי שם (רק ביצעתי שם את ההזרעות). סה"כ עושה רושם של מקום מסודר. המזכירות מקצועיות, אין המון בלגן ותור.

צריך להביא 2 טופסי 17 כל פעם (אחד להכנה/השבחה של הזרע, ואחד ל-IUI), לפעמים הם גם דורשים טופס 17 נוסף ל"ביקור רופא" כדי לקבל על כל זה עוד כסף (למרות שבתכל'ס לא מקבלים ייעוץ רפואי אם רק באים שם לבצע את הפרוצדורה).

כדאי לדעת שהם לא מסכימים שהזרע יושבח במקום אחר - כלומר אם רוצים שם צריך לבצע גם את ההשבחה וגם את ההזרעה שם (וזה יכול לסבך במקרים שבהם הבעל הוא מ"מכבי" כי "מכבי" לחצו לבצע ההשבחה ב"רמת מרפא").
פוריות >>
לצפיה ב-'המכון לפוריות הגבר'
המכון לפוריות הגבר
04/11/2004 | 23:04
3
מאוד ממליצה. היחס ממש מצוין, גם דיסקרטי וגם נעים ונינוח. חוצמזה, הבעל די מבסוט מהמכון ואמר שהחוברות שהם מספקים לא רעות .
עשיתי שם כבר 6 פעמים הזרעות ואין לי אף תלונה
פוריות >>
לצפיה ב-'כמה זה עולה?'
כמה זה עולה?
04/11/2004 | 23:08
לצפיה ב-'איפה זה? ואיך מגיעים איליהם?'
איפה זה? ואיך מגיעים איליהם?
04/11/2004 | 23:11
1
לצפיה ב-'טלפון 6925606 03'
טלפון 6925606 03
07/11/2004 | 14:31
לצפיה ב-' אמריקן מדיקל סנטר (רשל"צ)'
אמריקן מדיקל סנטר (רשל"צ)
26/10/2004 | 20:29
2
לצפיה ב-'אני מצרף קישור לאתר האנטרנט שלהם'
אני מצרף קישור לאתר האנטרנט שלהם
26/10/2004 | 20:42
לצפיה ב-'צוות נהדר!'
צוות נהדר!
01/11/2004 | 13:54
סדר עבודה מאוד יעיל - בהתחלה עושים חודש של בדיקות מקיפות ללא נסיון להריון - צילום רחם, תפקוד חצוצרות, רירת הרחם, בדיקת זרע, מעקב זקיקים, בדיקות דם מקיפות (אדמת, איידס, בלוטת התריס, הורמונים וכו,) ורק אחר-כך מתחילים לדבר על הפרוטוקול. מאוד נוח כיוון שניתן לגלות מספר מוקדי בעיה ולטפל בהם במקביל מאשר לפתור בעיה אחת ולהתקל בבאה אחריה. רוב הבדיקות מתבצעות במקום.

שעות עבודה מאוד נוחות - אולטרסאונד כל יום בין 7-8 בבוקר. דם עד 9 בבוקר (או שניתן לעשות בקופת החולים). כך ניתן להמשיך בשגרת החיים הרגילה (עבודה/משפחה) עם מינימום הפרעה. אם עושים במקום, הם שולחים את הדם לקופת החולים שלך ומבררים תוצאות אחה"צ. יוצרים קשר באותו יום אחה"צ לגבי המשך תרופות ומינון.

בסופי שבוע ניתן להגיע למחלקת בית החולים של מדיקל סנטר ולקבל זריקות ללא תשלום נוסף (במקום למצוא מוקד פעיל של קופת החולים או שירותי רפואה).

נותנים את כל המרשמים מראש עם קביעת הפרוטוקול, כך שלא צריך להתרוצץ.

מענה מהיר בטלפון ויחס נהדר של כולם - פקידות/אחיות/רופאים.
פוריות >>
לצפיה ב-'אלישע'
אלישע
26/10/2004 | 20:30
4
לצפיה ב-'אני מצרף קישור ואתר אנטרנט שלהם'
אני מצרף קישור ואתר אנטרנט שלהם
26/10/2004 | 20:39
לצפיה ב-'צוות מקסים ומיומן. מומלץ בחום!!'
צוות מקסים ומיומן. מומלץ בחום!!
27/10/2004 | 07:50
2
לצפיה ב-'ממליצה בחום על אלישע'
ממליצה בחום על אלישע
30/10/2004 | 12:19
1
צוות נהדר
מקום אינטימי ואנושי

ממליצה בחום

פוריות >>
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצות החמות'
מצטרפת להמלצות החמות
04/11/2004 | 22:19
לצפיה ב-' אסותא'
אסותא
26/10/2004 | 20:33
5
לצפיה ב-'האתר האינטנט של בית חולים אסותא'
האתר האינטנט של בית חולים אסותא
26/10/2004 | 20:49
לצפיה ב-'לינק ישיר לבית חולים אסותה'
לינק ישיר לבית חולים אסותה
26/10/2004 | 21:17
פוריות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' לא יודעת....מחלקה עמוסה'
לא יודעת....מחלקה עמוסה
27/10/2004 | 14:28
1
אני מטופלת שם (באופן פרטי)בתרומת ביציות לכן אני אדווח רק על ההחזרה כי זה מה שני עושה שם...
* שעות הפעילות - בעיקר אחה"צ ובערב.
* עומס - מחלקה עמוסה עד לעייפה....המון אנשים עד שאין מקום לשבת.
* אחיות - לא נתקלתי באיזה יחס מיוחד...מאוד ענייניות, "מתקתקות", קשה לקבל יחס אישי, למרות שבבדיקת הבטא היה אחות שנישקה את המבחנה שלי והבטא יצאה חיובית ...
* הפסיליטיז- (דהיינו "המתקנים")-של בית חולים ממשלתי...נו...חלוקים מימי הביניים, מיטות קצת חלודות, שרותים לא מבריקים במיוחד, מאוד אלמנטרי, לא כמו שהיית מצפה מבית חולים פרטי. מה שכן יש חדר למתן זרע עם וידיאו וטלביזיה...
* ההחזרה - שוב "מתקתקים" (אולי רק הרופא שלי)...מראים במוניטור, מחזירים ויאללה...הבא בתור.
* אחרי החזרה - את צועדת רגלית לחדר עם כרסאות טלביזיה מאוד נוחות, ומקווה שתשאר לך כורסא כי לרוב הכל תפוס...אחרי 15 דקות מכתב שחרור והביתה...את הבטא ד"א הם עושים בחינם...
* הרופאים - טוב, פה רואים את כל הפונקציות והפיגורות בעולם הגניקולוגיה והפוריות בארץ מהלכים במסדרון...
בקשר למחירים - אני בתרומת ביציות - אז אין מימון של שום קופ"ח.
החזרה - כמבוטחת הכללית עלתה 4,610 ש"ח, היום יש לאסותא הסכם עם הכללית מושלם וטרם הספיקותי לעיין בו...

בקיצור לנשים סבלניות, אסרטיביות שרוצות רופאים מטובים בארץ או לנשים כמוני שעקב תרומת הביציות שאני זקוקה לה, אין לי כל כך ברירה, הרופא שלי עושה את זה שם...

פוריות >>
לצפיה ב-'החזרים מכבי זהב'
החזרים מכבי זהב
29/10/2004 | 09:58
למבוטחות מכבי זהב אם מגיעים לאסותא עם טופס הפניה (17) ממכבי מקבלים 85% החזר על שאיבה, איקסי והחזרה. בסך הכל מדובר בהוצאה של כ-200 או 300 ש"ח מכיס המטופלת, כל היתר מכוסה ע"י הקופה.
עוד: אסותא אכן מאוד מיושן ולפעמים צפוף אבל הרופאים הכי הכי קליברים מטפלים שם.
לדעתי יש שם הרגשה אינטמית אולי כי המחלקה קטנה ולא מפוארת אין שם הרגשה של "פוזה" לא מצד הרופאים ולא מצד האחיות.
וכמובן המעבדה שם נחשבת לבין הטובות בארץ.

פוריות >>
לצפיה ב-'מומלץ בחום'
מומלץ בחום
31/10/2004 | 20:39
במאוחדת ניתן לבחור בין אסותא לתל השומר (במרכז), לא יודעת לגבי שאר הארץ.
יש השתתפות עצמית של 1400 ש"ח, מכיוון שמדובר בבית חולים פרטי, כל השאר הוא אותו דבר כמו בכל הקופות - יש צורך בטופס 17 לשלב א' (US ובדיקות דם) ולשלב ב' (שאיבה והחזרה), איתו ניגשים למזכירות בכניסה ומקבלים מדבקות. ללא מדבקות אין התחלת טיפול, יש לדאוג מראש - לא ייקחו מכן את הזרע לפני.
החזרה ללא נוכחות בעל מתבצעת רק כאשר חתם הבעל על מסמך המאפשר זאת.
בהחזרה מעל ל-2 עוברים - חותמים על מסמך המשחרר מאחריות מתביעות מבית החולים (לאור תביעות שהיו - ע"ע משיח).
אחיות מאד יעילות, מאד נחמדות (גם כשבאתי להזריק באמצע הלילה).
באופן כללי, המקום משרה תחושה נעימה ונוחה.
פוריות >>
לצפיה ב-' אסף הרופא'
אסף הרופא
26/10/2004 | 20:34
3
לצפיה ב-'אסף הרופא'
אסף הרופא
31/10/2004 | 18:27
מחלקת IVF מחלקה מקצואית ביותר מה שמוצא חן בעיני ששם כל הזמן הרופאים פוגשים אותך והם שמדברים איתך ולא אחיות
אך קצת לצערינו עמוסים וגדושים באנשים
פוריות >>
לצפיה ב-'יחידת IVF מעולה!'
יחידת IVF מעולה!
31/10/2004 | 11:46
לצפיה ב-' ביקור חולים'
ביקור חולים
26/10/2004 | 20:35
3
לצפיה ב-'קצת מידע שברשותי'
קצת מידע שברשותי
27/10/2004 | 14:57
מרפאת פוריות- 02-6464296
IVF  טלפון -  02-6464363  

אנשי הצוות שנתקלנו בהם היו נחמדים ונעימים.
המחלקה עוברת שיפוצים בימים אלו.
נפתח בבית החולים: "המרכז לבריאות האישה" של הכללית.
פוריות >>
לצפיה ב-'יודעת על יחידת ה"פוריות" ולא i.v.f'
יודעת על יחידת ה"פוריות" ולא i.v.f
30/10/2004 | 22:08
1
מהנסיון שלי עם יחידת פוריות, את IVF ראיתי אבל לא הגעתי לשם, כי נכנסתי להריון באמצעות טיפול שם.
1. עובדות שם בהחלפה 3 אחיות, הבכירה נקראת רונית. כולן, משתדלות לתת יחס תומך. יש להן הרשאות לתת טפסי בדיקות והפניות, וזה חוסך הרבה פרוצדורות.
2. בתור מבוטחת "מאוחדת" הייתי צריכה לבצע אולטראסאונד ובדיקות דם בקופה ולשלוח אליהם ולקבל ב1:00 המשך הוראות. חלק מהקופות הכל מתבצע שם.
3. הזרעות - יכל להיות שתעשנה ע"י רופא תורן/מתמחה.
4. אם הגבר אמור לעבור פרוצדורה שמתבצעת בחדר ניתוח, הטיפול נעשה באותו חדר ניתוח של יולדות ונשים, והכניסה והיציאה ממנו מלווה במבטי אבות/נשים המתינים ללידות מחדר ניתוח או מחדר לידה הסמוך, וכן הקבלה וההתאוששות הן במחלקת נשים/הרין בר סיכון (אומנם בחדר נפרד, אבל אפשר לראות אותנו) (כך זה היה לפני כ5 שנים, אולי השתנה משהוא בנידון)
5. מי שמשתמש בשרותי מכון פוע"ה -יש שם השגחה קבועה של המכון, אין צורך להזמין אותם להשגחה ואין צורך לשלם על ההשגחה

פוריות >>
לצפיה ב-'תוספת'
תוספת
30/10/2004 | 22:30
מבוטחות מאוחדת יכולות להגיע למרפאה לפגישה עם הרופא ללא תשלום/הפניה. ובנוסף זה לא "שורף" אפשרות של פגישה של רופא אחר מהקופה באותו רבעון.
כל רופאי יחידת IVF מקבלים גם ליעוץ שר"פ (ואני חושבת שעל כולם יש החזרים)
פוריות >>
לצפיה ב-' בלינסון'
בלינסון
26/10/2004 | 20:35
5
לצפיה ב-'אתר האינטרנט של ב"ח רבין'
אתר האינטרנט של ב"ח רבין
26/10/2004 | 21:10
אתר האינטרנט של ב"ח רבין
פוריות >>
לצפיה ב-'צוות מקסים מקצועי ונעים'
צוות מקסים מקצועי ונעים
27/10/2004 | 13:12
יפה ושרה (שרה המדהימה מבין השתיים: 03-9377600
צוות האחיות בניצוחה של סיגל: 03-9300604 יש את אריאלה המקסימה, ואת יעל שאח"כ אפשר לפגוש אותה בחדר לידה (ב"ה היא מיילדת).
צריך להתקשר לטלפון של האחיות ולבוא עם טופס 17 על מנת לפתוח תיק. בין 7:30 ל-8:30 הבדיקות דם ואןלטראסאונד באמצע השבוע.
ביום שישי בדיקות דם החל מ7:00 בבוקר.
שאיבות נעשות החל משעה 7:00 בבוקר ומקבלת אותך מנוחה המדהימה לא פחות החזרות נעשות החל משעה 10:00. הפעולות נעשות ע"י הרופא התורן של אותו היום.
כל זאת ופרופ' פיש הנפלא עושה סיורים בכל המחלקות ותמיד זמין לשמוע אותך גם אם את מטושטשת אחרי שאיבה ובוכה ששאבו לך רק ביצית אחת
פוריות >>
לצפיה ב-'בלינסון IVF - נחמד אבל.....'
בלינסון IVF - נחמד אבל.....
27/10/2004 | 16:01
אחרי שמתרגלים לשיטה שם, ומתרגלים מהר...לומדים להעריך את המהירות והסדר שהמקום הזה מתנהל בהם למרות מס' הנשים הרב שמקבלות שם טיפול...

* הרופאים - יש ויש...אין הרבה יצירתיות בפרוטוקולים, מסתתרים מאחורי סטטיסטיקות, מאוד מקובעים ואם את קצת בענינים אז את כבר יכולה לנחש את הפרוטוקול הבא...
* האחיות - באופן כללי משתדלות...יש לציין את רותי מהמחלקה "למעלה" שמקבלת אותך לשאיבה והחזרה, שהיא אלופת העולם ובן אדם נהדר ונדיר.
* הפסיליטיז - מעולים, המחלקה חדשה, החדרים נעימים, המצעים במיטות כמו במלון (לא שמיכות דוקרות), והכל נקי ומבריק...אין רמה כזו בשום מקום אחר.
* שאיבות - היחס של המרדימים והצוות (לפחות אלי) היה נהדר. תמיד כיסו אותי כדי לשמור על הפרטיות, וכשהיה קר היו מחממים את הסדינים.
* החזרות - נותנים חלוק ורוד, להבדיל מהירוק של השאיבה...משתדלים לעשות את זה רגיש ובכיף - תלוי ברופא.
* המקום מתאים במיוחד לנשים צעירות (עד 40), כי יש הרגשה שממש משקיעים בהן...לנשים מעל גיל 40 (כמוני)אין מה לחפש שם ההרגשה היא של בזבוז זמן וכסף מבחינתם...או כמו שפרופ' פיש אמר לי - לאור התוצאות וחוק הבריאות אני לא יכול למנוע ממך טיפול אבל זה בזבוז זמן מבחינתי...
* מבוטחות הכללית מקבלות ללא בעיות טופס 17 .
אני הייתי צריכה ללכת לתה"ש.

פוריות >>
לצפיה ב-'צוות מקסים, הכל מסודר ומאורגן'
צוות מקסים, הכל מסודר ומאורגן
31/10/2004 | 10:41
מתקתקים כמו שעון. התורים בד"כ מהירים (US ובדיקות דם).
האחיות מקסימות ותמיד מתקשרות בצהריים ומוסרות הוראות מדויקות להמשך הטיפול. אם משאירים הודעה - דואגים לחזור טלפונית.
טכנאיות ה U S מקצועניות (לפעמים כשעמוס מקבלות סיוע גם מרופאים).
גם לגבי הרופאים - יש לי רק שבחים.

שאיבות והחזרות - מחלקה חדשה ונעימה, מנוחה האחות רבת הפעלים שאין מילים לגבי המסירות, הסבלנות והיעילות...
בהחזרה - רואים את העוברים המוחזרים ומקבלים מידע על האחרים (אם יש).

לאו מסרה אינפורמציה נוספת - ואני מצטרפת.
פוריות >>
לצפיה ב-'טיפים נוספים'
טיפים נוספים
10/11/2004 | 04:36
קביעת פרוטוקול- באופן רישמי לא ניתן לקבוע תור לרופא ספציפי. יחד עם זאת, ניתן לבקש מהאחיות המקסימות (סיגל, אריאלה ויעל)להכניס את התיק שלכן לרופא מסויים (בתנאי שהוא עובד באותו יום)לרוב בקשתכן תענה.

פרוטוקול- הפרוטוקולים בבלינסון די שמרנים-אל תהססו לבקש שינוי במידת הצורך . אני נתקלתי בפתיחות (שמרנית) לבקשותי.

אולטרה סאונד- הטכנאיות מגיעות אומנם בשעה 07:30, אך ישנן מטופלות אשר מגיעות בשעה 06:30 לערך ,על מנת להקדים ולתפוס תור.
אם חשוב לך לסיים את הבדיקה מהר- תקדימי להגיע משום שאת עלולה להתעכב.

חניה- ישנם שני מגרשי חניה ע"י בלינסון-
*חניון ראשי (נמצא מול בית החולים) הינו יקר וגובה כסף לפי שעה.
*חניון של ביה"ח שניידר -מבחינה גאוגרפית לא רחוק מיחידת ה-IVF ועולה 15 ש"ח ליום שלם.
* חניה ללא תשלום- למי שמעוניינת לחסוך את הכסף לחנייה, עבור בגדי הריון עתידיים ו/או חדרי ילדים, ניתן לחנות ללא תשלום בדרך עפר הממוקמת בין בית החולים גהה למפעל טבע.

תמיכה נפשית- בלינסון מאפשרים למטופלות פגישה (חד או רב פעמית) עם פסיכולוגית היחידה, ד"ר נטלי רפפורט.
הפגישה אינה עולה דבר, גם לא טופס 17 וניתנת כחלק משירותי היחידה. התיאום נעשה דרך המזכירות בטלפון03-9377600 .
בנוסף, אחת לתקופה מתקיימות במחלקה קבוצת תמיכה בעלות סימלית (200 ש"ח לשמונה מפגשים) לרווחת המטופלות.

אני לא יכולה לסיים בלי להזכיר את הדובדבן של בלינסון-
מנוחה האחות האגדית אותה תפגשו בבואכן לעשות שאיבה/החזרה.
אין לי מספיק מילים לתאר את איכותה הכוללת ואני רק אציין שהיא אחות אנושית, אכפתית ומדהימה.

המידע נכון לחודש נובמבר 2004

פוריות >>
לצפיה ב-' בני ציון'
בני ציון
26/10/2004 | 20:36
1
לצפיה ב-'אני מצרף קישור לאתר האינטרנט שלהם'
אני מצרף קישור לאתר האינטרנט שלהם
26/10/2004 | 20:45
לצפיה ב-' ברזילאי'
ברזילאי
26/10/2004 | 20:36
1
לצפיה ב-'ברזילי'
ברזילי
30/10/2004 | 11:19
מניסיוני הקצר יחסית, הדבר שיחידת ה- IVF בברזילי באמת מצטיינת בו זה היחס. לא סתם נחמדות צבועה, אלא אכפתיות אמיתית, סבלנות אינסופית והקשבה. זה נכון לגבי כל הצוות, החל בטכנאיות הא.ס., המזכירות והאחיות רמה ונטלי, וכמובן הרופאים: ד"ר בר חוה, ד"ר מלצר וד"ר רבינזון, תמיד אפשר לשאול, לברר, ולקבל תשובה סבלנית, ובשום אופן לא מתנשאת.
איך זה מתנהל: בי"ח ברזילי הוא ממשלתי, ולכן מקבלים מכל הקופות, עם הפניה של רופא נשים והכל עם התחייבות כמובן.
מגיעים ליחידה כבר החל משלב ההזרעות, וצריך כבר להגיע עם כל הבדיקות (כולל ה כ ל ).
בפגישה עם הרופא מקבלים תוכנית, כולל מרשמים. בפעם הראשונה יש גם הדרכה מפורטת אצל האחות. בכל תוכנית מקבלים "תיק" מסודר עם כל הטפסים וההסברים הדרושים.
בדיקות והוראות טיפול: בהתחלת טיפול, מגיעים ביום 1-3 למחזור לבדיקת דם. וא.ס. הבדיקות מתחילות ב- 7:30. בדרך כלל, אם מגיעים מוקדם אפשר לסיים הכל עוד לפני 8:00. כל התהליך די יעיל, טכנאיות הא.ס. נחמדות ותמיד יש סדיניות ונייר.
ב- 12:00 בצהריים מתקשרים לאחות ומקבלים הוראות טיפול. אם יש צורך, אין בעיה לדבר אם רופא. אפשר לשאול שוב ושוב ולקבל התייחסות רצינית וחביבה.
הזרעות / החזרות / שאיבות: בדרך כלל אין אפשרות לבחור את הרופא, אחד משלושת הרופאים שנמצא באותו זמן עושה את הפרוצדורה.
אין לי הרבה מידע לגבי שאיבות או לגבי המעבדה, כי עשיתי רק הזרעות, אבל מההשבחה התרשמתי מעובדי המעבדה שהם מאוד חביבים, ומשתדלים לשמור על פרטיות. תמיד קיבלנו דף עם תוצאות ההשבחה לפני ואחרי, כולל הסברים.
התנאים: היחידה קטנטונת (פיזית), והסביבה נראית קצת מיושנת (בכל זאת, בי"ח ממשלתי דל – תקציב), אבל נראה שהושקעו מאמצים גדולים לעשות את המקום פונקציונלי ונעים.
נגישות וחניה:  אין בעיה (אין כל כך פקקים באשקלון), והחניה עולה 6 ₪ בהצגת אישור מהיחידה.
פוריות >>
לצפיה ב-' הדסה הר הצופים'
הדסה הר הצופים
26/10/2004 | 20:37
1
לצפיה ב-'מומלץ'
מומלץ
01/11/2004 | 10:19
אני מטופלת רק שם. בזכותם יש לי את הילדה המתוקה ביותר בעולם.
יחס חם ולא מתנשא הן מצד האחיות והן מצד הרופאים.
תמיד זמינים לשאלות מכל סוג.
הדבר המעצבן היחידי הוא שאת בדיקת הדם עושים בקצה השני של בי"ח. לוקח המון זמן בבוקר.
כבר דיברתי והתלוננתי ואני בטוחה שעוד עשו כמותי - לא עזר.
המעבדה - חלק חשוב מאד בטיפול - נחשבת למצויינת.
בסך הכל - מומלץ בחום.
פוריות >>
לצפיה ב-' הדסה עין כרם'
הדסה עין כרם
26/10/2004 | 20:37
4
לצפיה ב-'אתר האנטרנט של הדסה עין כרם'
אתר האנטרנט של הדסה עין כרם
26/10/2004 | 21:20
2
לצפיה ב-'המחלקה נהדרת,'
המחלקה נהדרת,
26/10/2004 | 23:17
כולם מקסימים- אחיות, טכנאית רנטגן.
והכי מקסים הוא שמש שלוקח דם להורמונים ומצליח להצחיק אפילו את המבואסות
פוריות >>
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצות החמות על עין כרם'
מצטרפת להמלצות החמות על עין כרם
31/10/2004 | 01:31
יש שם צוות מקצועי של אחיות ורופאים, בראשותו של פרופ' לאופר, ויש להם גם מעבדה מאוד מקצועית, שזה לא פחות חשוב.

מומלץ בחום, מי שרוצה עוד פרטים מוזמנת לפנות אלי במסר.

פוריות >>
לצפיה ב-'שחלות פוליציסטיות'
שחלות פוליציסטיות
28/10/2004 | 22:06
בהדסה עין כרם יש מרפאה מיוחדת לשחלות פוליציסטיות, יש להם טיפול
דיאטטי מיוחד, מקבלים בימי ה' בבוקר בלבד. עוד לא הייתי שם אבל בטלפון
הם היו נחמדים..
פוריות >>
לצפיה ב-' הלל יפה'
הלל יפה
26/10/2004 | 20:40
1
לצפיה ב-'אתר אינטרנט של ב"ח הילל יפה'
אתר אינטרנט של ב"ח הילל יפה
26/10/2004 | 21:34
לצפיה ב-'המרכז לבריאות האישה'
המרכז לבריאות האישה
26/10/2004 | 20:40
6
לצפיה ב-'נא לציין בכותרת: עיר וקופת חולים'
נא לציין בכותרת: עיר וקופת חולים
26/10/2004 | 20:41
4
לצפיה ב-'כללית- הרצליה'
כללית- הרצליה
26/10/2004 | 21:30
1
נמצאים שם ד"ר גדעוני יריב וד"ר גולד טל(שהיא רופאת פוריות למרות שכתוב שהיא עוסקת בנשים בקישור הזה)
אפשר להזמין תור זמן קצר לפני.
צוות האחיות מקסיייייייייייים ממש
בד"כ הרופאים עצמם מבצעים את האולטראסאונד.
שעות טלפונים וכו' בקישור הזה
פוריות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אופססס'
אופססס
26/10/2004 | 21:41
יצא לי קישור במקום לינק וגם הוא לא מוביל לאיפה שרציתי.
אז ככה-
המרפאה היא ברח' בן גוריון 22 בבנייני שער היר כניסה 2 קומה 3.
הטלפון במרפאה 09-9618200
ד"ר גדעוני נמצא בימי שלישי רביעי וחמישי(בימי א' הוא באלפי מנשה בימי ב' בנתניה ובין לבין הוא בהלל יפה).
פוריות >>
לצפיה ב-'נטקה, קופ"ח כללית -ת"א'
נטקה, קופ"ח כללית -ת"א
27/10/2004 | 07:56
נמצא ברח' הרטוב 5 בשכונת התקוה.
הרופא היחיד שמטפל פוריות הוא ד"ר ווליוביץ (ראה ערך).
תמיד תור ארוך וריבים.
במקום אולטראסאונד ובדיקות דם מידי בוקר מ 7:30 בדיקות דם ומ8:00 אולטרא'.
פוריות >>
לצפיה ב-'בני ברק - קופ"ח לאומית'
בני ברק - קופ"ח לאומית
27/10/2004 | 22:38
נמצא ברח' יהודה הלוי 1 בבני ברק טלפון 5778700-5.

עמוס, עמוס, עמוס!!!!! תורים אין סופיים כי הרופא מקבל מטופלות פריון לצד נשים במעקב הריון (עם בטן לתפארת), נשים ל-US ומעקב זקיקים כמעט מכל המרכז, וגם מקרים דחופים מחדר המוניטור הסמוך (שנכנסות בלי תור עם בטן עוד יותר לתפארת).

רופא הפריון היחידי שם הוא דר' ברקוביץ, שאמור לעשות הכול מכל בכל כל, כולל החלפת מרשמים.

נקודת האור היחידה היא המזכירה רחל, (שכבר שנים אני מבטיחה לה טלפון עם בשורה טובה וטרם זכיתי לקיים את ההבטחה) שמאוד משתדלת להשליט שם סדר והיא היחידה שבאמת איכפת לה.
פוריות >>
לצפיה ב-'בריאות האישה של הכללית - חדרה'
בריאות האישה של הכללית - חדרה
27/10/2004 | 07:16
נמצא ממש צמוד לקניון לב חדרה טל: 04-6228989 חונים בקניון.
הרופא המטפל בפוריות - ד"ר יורם גלעדי (המעולה).
מבצעים בדיקות דם, זקיקים, אולטרסאונד, ו-IUI (הזרעות), כמו כן מוכנים בד"כ ברצון לשתף פעולה עם המטופלות של IVF ולבצע חלק מהבדיקות אצלם  (נניח לאולטרסאונד זקיקים)ובכך לחסוך נסיעה לבי"ח רחוק...
האווירה ביתית, הצוות בד"כ סבלני (תלוי בעומס), אבל ניכרת השתדלות ורצון טוב ואחרי שמכירים אותך היחס ממש אישי.
פרטיות - פה הקץ'...אין! כי כל ההמתנה זה באולם אחד גדול (מי האדריכל מי?), שבו יושבות גם הנשים שבאות לרופא נשים רגיל, ומעקב הריון ומה לא...וכך ביושבי תחת השלט "פוריות" פגשתי את החותנת...שזה הדבר האחרון שהיה חסר לי באותו הזמן...
יתרון - המיקום לייד הקניון - תמיד ניתן להתנחם באיזו מתנה קטנה לעצמך אחרי כשלון.
פוריות >>
לצפיה ב-' העמק'
העמק
3
לצפיה ב-'האתר של בי"ח העצק'
האתר של בי"ח העצק
27/10/2004 | 07:27
לצפיה ב-'מאוד לא אהבתי את המחלקה בעמק'
מאוד לא אהבתי את המחלקה בעמק
30/10/2004 | 16:25
1
האחיות נוראיות, שאיבדו את התאצ', את האנושיות והסבלנות כבר מזמן

וכמובן שגם את הרופאה שהייתה בזמנו (גונן).

<אני לא מדברת על מחלקת IVF שאותה לא הכרתי>

פוריות >>
לצפיה ב-'ואני ממש אוהבת את המחלקה'
ואני ממש אוהבת את המחלקה
31/10/2004 | 10:06
לי יש רק דברים טובים לומר על המחלקה.

היום איחדו את פוריות עם ה-ivf, והמחלקה מנוהלת ע"י גיסילביץ.

יש אחות אחת שמטפלת בהזרעות ושתיים בהפריות.

תמיד התקבלתי בחיוך, ושהערתי אז תמיד הקשיבו לי ובאו לקראתי.

ואין לי ספק, שלסבב הבא אני אגיע שוב למחלקה הזאת.

פוריות >>
לצפיה ב-' וולפסון'
וולפסון
2
לצפיה ב-'האתר של וולפסון'
האתר של וולפסון
27/10/2004 | 09:32
פוריות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אני אהבתי את המחלקה'
אני אהבתי את המחלקה
31/10/2004 | 21:16
קטנה אינטימית עם יחס אישי ואיכפתיות.
צוות מסורוסופר מקצועי-בזמני היו לברן פרחי ווויסמן
לא יודעת מי יש היום.
את בדיקות האולטרהסאונד עושה טכנאית-שמגיעה ב7 יחד עם האחיות
כך שאם באים מוקדם אפשר כבר ב7:15 להיות בדרך לעבודה.
חנה מנהלת המעבדה סופר מקצועית ומאוד נחמדה-
מתקשרת בשבת להגיד כמה הפריות היו...
הדבר היחיד שפחות אהבתי-חדרי ההתאוששות
שהם קצת מרופטים...(אבל עם אחיות מקסימות)
בקיצור מומלץ מאוד
הרמוניה
פוריות >>
לצפיה ב-' יוספטל'
יוספטל
26/10/2004 | 20:43
1
לצפיה ב-'האתר של בי"ח יוספטל'
האתר של בי"ח יוספטל
27/10/2004 | 07:29
לצפיה ב-' כרמל'
כרמל
26/10/2004 | 20:43
2
לצפיה ב-'האתר של בית חולים כרמל'
האתר של בית חולים כרמל
27/10/2004 | 07:17
1
לצפיה ב-' יש טובים יותר'
יש טובים יותר
03/11/2004 | 17:36
אחרי שעברתי משם אני יכולה להשוות .
הצוות נחמד ואנושי , אבל הם בד"כ עושים את עצמם עסוקים והם לא!!!!  
אז שומעים את כל השיחות האישיות שלהם , אין דיסקרטיות , השירותים הם בפרוזדור ליד חדרי הלידה וחדרי ניקורי מי שפיר , ואת יוצאת החוצה עם חלוק חצי פתוח  מעולפת לאחר שאיבה .ואם יש בנות עם גרידות אז גם הן שוכבות איתך בחדר וזה לא כ"כ נעים ובטח לא מעודד!!!!
אומרים לך להגיע ב- 07:00 בבוקר ובפועל השאיבה אחרי 09:00 ולפעמים יותר מאוחר עם יש להם ישיבת צוות......ואת כ"כ רעבה מהצום ובלחץ מהתהליך.
עכשיו יש לי למה להשוות לאחר שעברתי לבי"ח אלישע!!!! אז אני יודעת!!!
פוריות >>
לצפיה ב-' לניאדו'
לניאדו
26/10/2004 | 20:44
1
לצפיה ב-'אתר האנטרנט של ב"ח לניאדו'
אתר האנטרנט של ב"ח לניאדו
26/10/2004 | 21:51
לצפיה ב-' לין'
לין
2
לצפיה ב-'רק מילים טובות!!'
רק מילים טובות!!
31/10/2004 | 23:10
אמנם "זכיתי" להיות מטופלת בלין רק מספר חודשים
ואמנם יצאתי משם בלי שיירשם לזכותם הריון
(פשוט עברתי דירה למרכז ונאלצתי לעזוב לצערי)
אבל-
הצוות שם מקסים, יחס חם ואישי
החל מהמזכירות וכלה ברופאים (ד"ר יעל גונן) דרך האחיות הנפלאות!
יש לציין שאת מחלקת ivf לא יצא לי להכיר, אבל את מחלקת פוריות מאד אהבתי.

פוריות >>
לצפיה ב-'בית חרושת'
בית חרושת
03/11/2004 | 17:40
המקום על תקן בית חרושת אין יחס אישי, הטיפולים די סטנדרטים ובגלל ההסתדרותיות שלהם : אין בידקות דם ביום שישי וכו' , הטיפולים יוצאים לא מדויקים . בד"כ הפרוקטולים סטנדרטיים , והתור לרופאים הוא ארוך רוב הטיפול מול האחיות .
פוריות >>
לצפיה ב-' מאיר'
מאיר
1
לצפיה ב-'האתר של ב"ח מאיר'
האתר של ב"ח מאיר
27/10/2004 | 07:21
לצפיה ב-' מדיקל סנטר (הרצליה)'
מדיקל סנטר (הרצליה)
26/10/2004 | 20:46
12
לצפיה ב-'אתר האנטרנט של מדיקל סנטר הרצליה'
אתר האנטרנט של מדיקל סנטר הרצליה
26/10/2004 | 22:00
לצפיה ב-'בסך הכל מאד מרוצה.'
בסך הכל מאד מרוצה.
27/10/2004 | 07:39
3

מיקום נוח
אין בעיות חנייה
אין תורים
האחיות נחמדות
(לא מכירה את הרופאים שם כי "משתמשת" רק בשרותי המדיקל ולא מטופלת דרך המדיקל)
האוכל אחרי ההרדמה טעים
וכשמתעוררים מההרדמה עם נוף לים - זה עושה טוב (גם אם לא עושה בהכרח חיובי )

חסרונות:
אין "חדר לגבר "
חדר הניתוח קצת משמש כחדר מעבר, לפחות כך הרגשתי בזמן ההחזרות, בשאיבה עצמה ישנתי כך שאני לא ממש יודעת

פוריות >>
לצפיה ב-'מצטרפת '
מצטרפת
27/10/2004 | 11:20
1
נעים, שקט ולא מחכים הרבה.
אחות מומלצת בחדר ניתוח: זינה. נתנה לי להישאר עם המשקפיים ולא הפסיקה ללטף אותי ולהחזיק לי את היד עד שנרדמתי.
פוריות >>
לצפיה ב-'איזה אחות מדהימה'
איזה אחות מדהימה
31/10/2004 | 21:07
טופלתי בעבר במדיקל ונהנתי מאוד מהיחס האישי ומהמתקנים.
פוריות >>
לצפיה ב-'אנחנו השתמשנו בחדר אשפוז רגיל'
אנחנו השתמשנו בחדר אשפוז רגיל
28/10/2004 | 20:51
רק תלו על הדלת שלט IVF נא לא להפריע. אשכרה עזר לביצועים שלנו.

נועם
פוריות >>
לצפיה ב-'לא ממליצה '
לא ממליצה
27/10/2004 | 18:48
2
הרגשתי כמו גוש בשר ולא כבן אדם.
לא נתנו לי פרטיות להחליף בגדים לבד (האחות פיטפטה איתי תוך כדי)
האחות חנה איומה, צעקה עליי ללא הפסקה, המרדים היה קשוח לטעמי, ציפיתי ליחס יותר אנושי , לא כיסו אותי והאחיות הסתובבו בחדר וצפו ב"הכל".
הרגשתי שהם ממהרים לאיזשהו מקום והיחס לא היה אישי ונחמד.
במחלקה היה אחרת היחס האחות והדאגה.
לא חוזרת לשם יותר.
פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה '
ממליצה
27/10/2004 | 20:37
יחס טוב.
אין תורים, כאשר קובעים שעה לבדיקות, שאיבה , החזרה עומדים בזמנים.
מבצעים שאיבות החזרות גם בשבת.
חדר לגבר, מאד לא נעים החדר הקיים.
המחלקה עברה שיפוץ, ונותנת הרגשה טובה ונעימה.
פוריות >>
לצפיה ב-'כן, עניין הכיסוי הוא אכן בעייתי'
כן, עניין הכיסוי הוא אכן בעייתי
28/10/2004 | 08:46
פעם אחת היה לי בסדר פעם שנייה כבר לא.
אבל אני הערתי על כך לרופא שלי ובפעם הבאה אני בהחלט מתכוונת לעמוד (לשכב ) על זכות הכיסוי.
פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה מאוד'
ממליצה מאוד
28/10/2004 | 08:21
1
רוב האחיות שם מקסימות ונותנות יחס אישי. המרדים הוא נפלא , אדם עדין ונעים, גם ד"ר בוצן שעושה אולטרסאונדים בימים ראשון שלישי וחמישי בביוקר הוא אדם מקסים ונעים.
טופלתי שם בטיפולים הקודמים (לפני 8 שנים) וגם עכשיו ומכירה את המחלקה כבר קרוב ל 10 שנים.
הדבר המבאס היחיד שם הוא שהתשובות לבדיקות הדם מגיעות אחר הצהריים וההמתנה קשה.
פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה'
ממליצה
30/10/2004 | 10:33
הצוות נחמד לאללא- האחיות (אני דווקא מאוד אוהבת את חנה), המרדים (למרות שבפעם הקודמת הוא קצת נסחף עם החומרי הרדמה והיו לי קצת בחילות אח"כ). מעבר לזה תמיד זמינים לשאלות, עומדים בזמנים של החזרות/שאיבות/אולטראסאונד/בדיקת דם. המעבדה מקצועית והכי חשוב שיש שאיבות בשבת וכשצריך אפשר לעשות בדיקות דם אחה"צ. בסה"כ אחלה מקום, אני הייתי ממש מרוצה. ולגבי הכיסוי...אף פעם לא הייתה לי בעיה -תמיד כיסו אותי מכף רגל ועד ראש.
פוריות >>
לצפיה ב-' מאוד מרוצה וממליצה בחום'
מאוד מרוצה וממליצה בחום
07/11/2004 | 13:50
1
הרופא דר' בוצן מקסים ונעים כל האחיות נחמדות ובמיוחד חנה המדהימה, אישיות שחייב להכיר.
אני מטופלת מספיק זמן שם ואף פעם לא הרגשתי שוק בשר, תמיד איכפתיות ותמיד הצוות משדר אמונה והרבה כוח
פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה מאד'
ממליצה מאד
07/11/2004 | 20:15
* כמעט ואין המתנה בתור (נקודה חשובה ביותר כשאתה בא חרד וכבר "מת" לגמור עם זה)
* האחיות בחדר הניתוח גם בשאיבה וגם בהחזרה היו נחמדות מאד מאד ו... גם דאגו לכסות אותי...
* המרדים ממש עדין, מתחשב ומסביר כל מה שעושה...
* אווירה כללית בייתית ואין הרגשה של סרט נע- אחרי השאיבה חיכו שאתעורר בחדר ניתוח, שאלו לשלומי ורק אז העבירו אותי למחלקה, אחרי החזרה נתנו לי להישאר על הכיסא כמה דקות (ואולי זה בזכות הרופא שלי שעמד על כך...)
* במחלקה אחרי השאיבה- לא קיבלתי חדר צופה לים אבל האוכל מצוין (ואפילו נתנו אגרטל עם פרחים), קיבלתי חדר לבד וטלוויזיה בכבלים (לרגע דמיינו שאנחנו בנופש)
בקיצור- מומלץ
פוריות >>
לצפיה ב-' סורוקה'
סורוקה
26/10/2004 | 20:47
3
לצפיה ב-'אתר האנטרנט של סורוקה'
אתר האנטרנט של סורוקה
26/10/2004 | 22:03
2
לצפיה ב-'מח' מומלצת'
מח' מומלצת
28/10/2004 | 08:30
1

מחלקת IVF קטנה יחסית (4 רופאים בכירים ועוד כמה מתחלפים).
מנהל המחלקה - פרופ' גד פוטשניק.
סגן - ד"ר אליהו לויטס
עוד רופאים - פרופ' איתן לוננפלד, ד"ר יעקב בן-טוב (ד"ר קרמרמן, ד"ר סמולין ואחרים).

מחלקה קטנה (גם מבחינת המקום הפיזי) ואינטימית באופן יחסי, על אף שאת הפרוטוקולים והטיפולים מקבלים אחרי ישיבת צוות ואין טיפול פרטני. הבדיקות נערכות בשעות אחידות -7:30 דם, 8:00 אולטראסונד, 14:00 - קבלת פרוטוקול טיפולי.
שאיבות - מ-7:30, החזרות מ-9:00, אחרי פעולות אלו שוכבים לנוח עד 15:00 במח' אשפוז יום הצמודה ל-IVF.

ניתן לקבל הוראות ומענה בטלפון:
מזכירות - 08-6403761
אחיות - 08-6403059
רופאים - 08-6403762.

מדי פעם נערכות הדרכות כלליות למטופלות/ים חדשים, חוברת הדרכה מפורטת ונוחה ניתנת עם תחילת הטיפולים. האחות האחראית (לילי) מקסימה, אישית ותומכת, צוות הביולוגיות מקסים, קשוב וניתן להפנות כל שאלה.
הרופאים טובים אך כאמור, היחס לא מאוד אישי.

הבעיה - תורים מאוד ארוכים (עלול לקחת כמה חודשים להיכנס בפעם הראשונה, אח"כ העניינים זורמים). טיפ: לנדנד (בעדינות) למזכירה.

מחלקה מומלצת.

פוריות >>
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה'
מצטרפת להמלצה
30/10/2004 | 20:02
טיפים חשובים:
*אפשר לקבל אישור לחנייה חינם בחניון בי"ח מהאחות לילי(אחות ראשית).
*כאשר מגיעים לבדיקת דם וU.S ,רצוי לקחת מספר ביחידת הU.S ולאחר מכן להמשיך לבדיקת הדם, חוסך המון זמן המתנה.
פוריות >>
לצפיה ב-' פוריה'
פוריה
26/10/2004 | 20:47
לצפיה ב-' קטוביץ'
קטוביץ
26/10/2004 | 20:48
1
לצפיה ב-'המלצה חמה על קטוביץ (כללית)'
המלצה חמה על קטוביץ (כללית)
27/10/2004 | 17:11
מנהלת המינהלה - אנה, חביבה ומסבירת פנים. תמיד דלתה פתוחה והיא מכירה, לפחות אותי, באופן אישי.
האחיות - חיותה, ענת, איילה, תהילה ומורן - מקסימות, משתפות פעולה ומקצועיות.
יש לי רק מילים חמות על הטיפול בנו  הנשים שבטיפולי פריון.
פוריות >>
לצפיה ב-' קפלן'
קפלן
26/10/2004 | 20:49
3
לצפיה ב-'האתר של ב"ח קלפן'
האתר של ב"ח קלפן
27/10/2004 | 07:25
לצפיה ב-'מומלץ'
מומלץ
29/10/2004 | 11:24
לצפיה ב-'לא מכירה את ה-ivf אבל לא ממליצה על'
לא מכירה את ה-ivf אבל לא ממליצה על
04/11/2004 | 00:13
המרפאה לפוריות. שם הייתי מטופלת.
פוריות >>
לצפיה ב-' רבקה זיו'
רבקה זיו
26/10/2004 | 20:51
לצפיה ב-' רמב"ם'
רמב"ם
26/10/2004 | 20:51
3
לצפיה ב-'האתר של ב"ח רמב"ם'
האתר של ב"ח רמב"ם
27/10/2004 | 07:44
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
27/10/2004 | 21:45
1
קודם כל כרגע המחלקה סגורה לשיפוצים.

מחלקה נעימה, לא עמוסה. הצוות - החל באחיות, דרך המעבדה והסניטרים - נחמדים מאד.

הרופאים נחמדים. אני לא מכירה את כולם. אני יודעת שעובדים שם פרופ' איצקוביץ, ד"ר קול וד"ר מנור.

באישפוזי שאיבה / החזרה התנאים "בסדר", לא משהו - זה בית חולים ממשלתי על כל המשתמע מכך...

כאמור, כל בית החולים עובר שיפוץ, ככה שכנראה יהיו תנאים  עוד יותר טובים בעתיד.

וטיפ קטן : בגלל הסכמים ואי- הסכמים בין הקופות, ניתנים אישורים לפי קופה. למשל, מבוטחות מכבי מקבלות בקלות ובמהירות אישור להפריות ברמב"ם. (אם מבקשים באלישע, לדוגמא, צריך להמתין בין 4-6 חודשים). לעומת זאת, יש מבוטחות קופות אחרות (כללית?)  שבכלל לא מקבלות אישורים לרמב"ם. לכן, יחסית לא עמוס שם. זה מועיל בכך שהמעבדה משיגה תוצאות טובות - כי לא פותחים אלף פעם את המקפיאים - אין תנועה "ערה".

מבחינתי, זה היה שיקול - גם לא לחכות חצי שנה לאישור, וגם מעבדה טובה. מה עוד, שחצי מצוות "אלישע" עובד שם. (החצי השני של "אלישע" עובד בבני ציון...)

וואו איזה מבולבל כתבתי. אין לי כוח להתחיל מחדש. מי שרוצה הבהרות - שתשאל.
פוריות >>
לצפיה ב-'עדכון לגבי רמבם, אלישע מטופלות מכבי'
עדכון לגבי רמבם, אלישע מטופלות מכבי
28/10/2004 | 10:15
מטופלות מכבי מקבלות אישור ל אלישע בערך 10 ימים עד שבועיים מיום הגשת הבקשה, כמו לכל בי"ח אחר. אולי בעבר היו צריכים לחכות 6 שבועות ולכן רבות בחרו ברמבם כי התהליך היה זריז יותר, אולם היום גם לאלישע האישור מאוד זריז.

בהצלחה לכולן.
פוריות >>
לצפיה ב-' רמת מרפא רמת-גן'
רמת מרפא רמת-גן
26/10/2004 | 20:52
3
לצפיה ב-'ממליצה'
ממליצה
27/10/2004 | 17:56
1
צוות אחיות מדהימות סבלניות ורגישות.
רופאים - יש מספר רופאים ויש לך את האפשרות לבחור רופא.
בדיקות דם ומעקבי זקיקים כל בוקר משעה 7:30 ואת התשובות האחיות נותנות בצהריים עם הוראות המשך טיפול.
הטכנאיות שעושות את הUS חביבות ביותר ומקצועיות,
ואני ממליצה בחום על המקום.
פוריות >>
לצפיה ב-'בדיקות דם ומעקב זקיקים מ 7:00'
בדיקות דם ומעקב זקיקים מ 7:00
28/10/2004 | 06:42
טובי הרופאים בארץ בתחום הפוריות!! וכולם סבלנים להדהים. תור ארוך, אבל שווה!
הרופאה והאחות מחדר ה US ענייניות. אצלי טעו הפעם בגסות...והודו בטעות.
אולי מקריות נדירה.
אחיות מקסימות. ממש.
פוריות >>
לצפיה ב-'חניה חינם מעבר לכביש...'
חניה חינם מעבר לכביש...
28/10/2004 | 20:55
לצפיה ב-' שיבא -תל השומר'
שיבא -תל השומר
26/10/2004 | 20:52
6
לצפיה ב-'אתר האינטרנט של בי"ח שיבא'
אתר האינטרנט של בי"ח שיבא
27/10/2004 | 04:26
לצפיה ב-' (אני מטופלת אצל פרופ' כארפ)'
(אני מטופלת אצל פרופ' כארפ)
27/10/2004 | 16:14
1
למרות הבי"ח הממשלתי מימי האנגלים, התורים האין סופיים, הזמן הארוך בהמתנה, המסדרון שתמיד אבל תמיד אין בו מקום לשבת, הרמקולים הצרודים שקוראים למטופלות, החנייה שמלאה תמיד....למרות כל זה אין, אין כמו הרופאים בתה"ש...יצרתיים, לא נבהלים גם כשאת מעל גיל 40 , וגם כשאת מגיבה עלובה מאמינים בך...

פוריות >>
לצפיה ב-'פרופ' כארפ מומחה להפלות חוזרות'
פרופ' כארפ מומחה להפלות חוזרות
28/10/2004 | 12:07
לצפיה ב-'לא מומלץ'
לא מומלץ
28/10/2004 | 07:55
לצפיה ב-'ממליצה ביותר'
ממליצה ביותר
31/10/2004 | 15:38
למרות החשש מסרט נע כל הצוות פועל כמכונה משומנת היטב ,היחס מקצועי ואדיב תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר (טוב חוץ מאחות אחת)
כל זה בלי להזכיר את גילה המזכירה שהיא פשוט מלאך
פוריות >>
לצפיה ב-'מומלץ ביותר '
מומלץ ביותר
02/11/2004 | 21:07
החל מהמזכירה גילה שהיא פשוט מלאך, האחיות שהן מקצועיות וענייניות, תמיד עונות על כל שאלה, וחוזרות אליך כמה שיותר מהר אם השארת להן הודעה.
המעבדה -מצוינת
והרופאים נפלאים.

טלפון: 03-5302882
פוריות >>
לצפיה ב-' שערי צדק'
שערי צדק
26/10/2004 | 20:53

הודעות אחרונות

10:47 | 18.11.18 ליל זמר
08:21 | 18.11.18 מיוחדת עם חלום
08:10 | 18.11.18 אופטימית54
07:42 | 17.11.18 MOMOMO19
20:32 | 15.11.18 אינדי88
19:23 | 15.11.18 hoolahoopa
18:00 | 15.11.18 ערגה היחידה
11:24 | 15.11.18 אנדי40
13:02 | 14.11.18 nik name
10:00 | 13.11.18 אהבה65

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ