מאגר הרופאים. אותיות א-ט

i p e r e t z

New member
ד"ר עופר גונן רופא באמת משכמו ומעלה

מקסים יודע את העבודה ובעיקר נותן תחושה טובה

ylv2

New member
מקסים, מקסים, מקסים

רופא איכפתי, מתחשב, מקצועי בקיצור מדהים, גם באופן פרטי וגם דרך הקופה אין הבדל ביחס שלו. מומלץ בחום.

a17

New member
מקבל בכללית../images/Emo26.gif

במרכז בריאות האישה בנתניה וב- בי"ח מאיר בכפר סבא

אפרסקה

New member
לא קיימות מספיק מילים על מנת לשבח.

אני יו"ר מועדון המעריצים של ד"ר גונן. רופא מקצועי, אנושי, נחמד, מעודד. המרפאה ברמז בנתניה מקסימה וכנ"ל הפקידות. 09-8608484 ממליצה בחום

br p

New member
אם יש יו"ר אז אני נשיאת המועדון

משבחת, מהללת, "עשר", מקסים, רציני ויסודי בעבודתו. בעל זכרון, סימפטי ואמפטי, כל מילה טובה בדיוק עליו. שימשיך להיות כזה. מגיעות לו כל התשבחות.

סליחה?

את יו"ר? ומה אני - עז?
באמת אין מספיק מלים לשבח
אנושי, קשוב, מעודד כשצריך, מתקשר גם באמצע הלילה אם צריך.... אותי יחס גם אם מגיעים פרטי וגם אם מגיעים לרמז. בקיצור - חבל שעברתי לגור כ"כ רחוק ואני אאלץ להחליף רופא בילד הבא....

שתיכן עזים...

זהו ה"אבא הלא ביולוגי" של יפתח , בני. אייר כבר לא נזקק לשירותיו (הריון ספונטני , אבל קבעתי תאריך לקיסרי אלקטיבי אצל ד"ר גונן , רק שילדתי בלילה שלפני ורופא אחר ניתח אותי. ד"ר גונן בא לבקר אותי יומיים אחרי הלידה , במחלקה
). אדם מדהים , רופא מדהים - כולו מחמדים. אוהבת אותו בכל לבי , והוא יודע את זה
. מומלץ הכי שאפשר. ענת.

sigal78

New member
מצטרפת למחמאות

טופלתי אצל גונן בפרטי - מומלץ מאוד!!!!! רופא מקצועי, אחראי, עדין ואיכפתי. בציון מ1 עד 10- אצלי הוא מקבל 11!! סיגל

לי מ ו ר

New member
ממליצה בחום

עובד עם הכללית ופרטי, מנהל מחלקת ivf בעפולה. עדין ואכפתי. גם כשיש עומס הוא עדין משרה אווירת רוגע, נותן את כל הזמן למטופלת.

loooly

New member
בעיקר אדם מאוד נחמד

הוא איש ממש נחמד ומשרה אוירת רוגע, הוא רופא נשים אזורי מלבד היותו מנהל ivf אז אני מכירה אותו בתור מטופלת. ולא בתפקידו השני (מקוה שלא אזדקק למפגשים מהסוג הזה..) יש לו המון המון תמונות של ילדים על הקירות..

iris2210

New member
ממליצה עליו בחום

למרות שהוא עובד בהפריה חוץ גופנית בלבד ב"העמק" עפולה. הוא רופא הנשים שלי והוא הפנה אותנו לטיפולים.

דעה מעורבבת

דר' מיכאל גל מקבל בכללית שערי צדק ירושלים. בתחילת הדרך הייתי מאד מרוצה ממנו. מצד אחד הוא לא מרח את הזמן, אבל מצד שני הוא מיצא כל טיפול עד תומו מבלי לרוץ כמה שיותר מהר לIVF. היה מאד סימפטי, ענה על כל שאלה שהיתה לי. בזמן שהסתבך הטיפול הוא התקשר אלי ישירות הסביר והתייעץ איתי איך אני רוצה להמשיך את הטיפול. הבעיה התחילה אחרי ההריון הראשון, כשגיליתי שיש לי מבנה רחם משונה (שאפשר לגלות בבדיקה גניקולוגית פשוטה, ואיך הוא לא עלה על זה אחרי 3 שנים של טיפולים?) ובסבב הטיפולים לילד השני, כשהוא די ברח בכל הפלה שהייתה לי. אני ממליצה עליו, אבל מרגשיה שצריך לשים לב היטב לעבודה שלו, ולעזוב אותו כשאתם לא שלמים בהרגשתכם.

a17

New member
../images/Emo91.gif

מקבל בין היתר במרפאת בריאות האישה של הכללית בחדרה. נחמד, מקצועי ומשתף פעולה...

למעלה