מאגר הרופאים. אותיות י-ת

אלה 2

New member
../images/Emo41.gif פרופ' אריאל רסלר

מומחה אינדוקרינולוגיה. עובד פרטי, אני חושבת גם בהדסה עין כרם. 02-6418033 050-7874785 גאון! מאבחן במדוייק. רציני, נעים ומעשי.

לא התרשמתי ../images/Emo31.gif

אמנם היינו אצלה פעם אחת בבילינסון אבל בפגישה ההיא הראשונה נתנה לנו טפסים למלא בדיקות ואיקקלומין בלי מעקב על הדרך כששאלנו על מעקב היא הביטה בנו במן מבט מזלזלשל "אני הרופאה כאן, לא אתם" וכששאלנו לגבי PCT לפני בדיקת זרע (מסיבות הלכתיות) היא הסתכלה עלינו ואמרה "באתם לפה לטיפולים או כדי לשחק?" וכמובן לא הסכימה לשמוע על הרעיון. מיותר לציין שברחנו ממנה...

a17

New member
לא התלהבתי ../images/Emo4.gif

טופלתי אצלה ב- IVF בלינסון. היא ממש נתנה לי להרגיש איך אני "מבזבזת כספי ציבור" ובעיקר את כספי קופ"ח כללית שאני בגילי (אז 43 ) ובמצבי (מגיבה עלובה) עושב טיפולי הפריה...חשוב לציין שדווקא בשאיבה שהיא ביצעה עשיתי "דווקא" ונשאבו 8 ביציות, איזו תחושת נצחון !!! בקיצור מי שמעל 40 ומגיבה עלובה - להתרחק כי עם היתה לך איזושהי מוטיבציה היא כבר תדאג להוריד לך אותה...

לא ממליצה

כשהיה בצוות של רמב"ם הטעה אותי בנוגע למהות הבעיה. לא הסכים לפרט מה יעשו כדי להתגבר על הבעיה והתעקש שימשיכו באותו פרוטוקול. בדיעבד מסתבר שהפרוטוקול הזה יביא אותי לגירוי יתר פעם אחרי פעם, בגלל PCO שהוא לא טרח לאבחן (נתן בעיקר פרגונל ולא מטרודין). בכל מקרה, ההתנשאות שלו בזמן השיחה, השימוש במילים של בית מרקחת, היו בוטים וקשים. כתבתי מכתב תלונה לרמב"ם בזמנו, לפרופ' איצקוביץ', שכמובן לא טרח לענות.

limor1975

New member
../images/Emo45.gif ד"ר קול

בזכותו יש לי את עמית המתוק שלי
שנוצר בסבב IVF הראשון. לפעמים הוא באמת מדבר שלא בגובה העיניים והרגשות שלו בצד ולא מתערבבים עם המקצוע {אולי צריך להיות כך
לא יודעת...} יש מי שאוהבים/מתחברים אליו ויש מי שלא... א-ב-ל וזה אבל גדול מניסיוני האישי:
על מקצועיות
יש לי הרבה מילים טובות עליו
קישור לאתר שלו כאן

hope13

New member
מצטרפת למאיה. כשטופלתי ברמב"ם,

בהחלט היה יחס מאוד מתנשא, לא אישי, אפילו לא מסתכל בעיניים. גם אני כתבתי עליו מכתב תלונה, על יחס מעליב ממש.

nonmae

New member
ממליצה בחום...

בעיני הוא רופא מקסים. הלך עם כל רעיון שהצעתי (הזרעה כפולה, הגדלת מינונים וכו'), מאוד מקצועי, חביב, אופטימי ואדיב. אני טופלתי אצלו במכבי וממשיכה באלישע.

noomitz

New member
../images/Emo142.gifאחד הרופאים הטובים ../images/Emo142.gif

אחרי כמעט שנה יחד אם דר' קול הכרתי אותו ובעייני הוא אחד הטובים בתחומו. הוא נחמד ואיכפתי ולדעתי בכלל לא מתנשא. עם כל בעיה שיש לי אני יכולה לפנות אליו, הפלפאון שלו תמיד פתוח. ממליצה בחום.
NOOMITZ

TWEETY =^.^=

New member
לא../images/Emo31.gifלא../images/Emo31.gifלא../images/Emo31.gifלא../images/Emo31.gifלא../images/Emo31.gifלא|

ממש לא ממליצה עליו
יהיר שחצן מיאש ועוד מליון ואחד,,, רופא שאוהב הצלחות וכשזה קצת מתברבר הוא שולח לתרומת ביצית כדי שלא יוריד לו מאחוזי ההצלחה
מדובר בי ובעוד רבות שכמוני שבסוף הרו מביציות שלהן. מאוד לא ממליצה עליו בלשון ההמעטה
מעלה מינונים על ימין ועל שמאל כאילו שמפה תבוא הישועה,,,בקיצקצ ממש לא מומלץ

עמית@

New member
יש המסתייגים, אני ב ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

מעבר להיותה האישה היחידה בצוות באיכילוב (מקבלת גם פרטי) אשה מאוד מיוחדת, רופאה מעולה וישירה (לפעמים יותר מדי..)

neta2

New member
נפלאה ועדינה. עשתה לי צילום רחם

ולא הרגשתי בכלל. גם שמעתי עליה מחברה שטופלה על ידה. היא מאד נחמדה, נעימה, סבלנית ורגישה!

אפרת12

New member
../images/Emo31.gif בגללה ברחתי מליס

היא עשתה לי את השאיבה. זה התחיל בשיחת טלפון פרטית תוך כדי שאני נרדמת. כשהתעוררתי היו לי כאבים איומים ונוראים. היא לא נכנסה לחדר לראות אותי, אלא עמדה בחוץ ליד עמדת האחיות ובעלי שמע אותה מעלה השערות למה כואב לי. עדינה
מתחשבת
אכפתית
לא שאני נתקלתי

סביון1

New member
../images/Emo31.gif אני קראתי לה "רכבת הרים"

למה רכבת הרים? כי ההתנהגות שלה נעה בין שיא העדינות לבין שיא התוקפנות, תלוי במצב הרוח שלה ועד כמה נזהרתי לא להרגיז אותה באותו יום. היא לא יכלה לסבול ביקורת, ולו הקלה ביותר. זה בעיני חסרון מאד גדול לרופא, כי רופא אמור ללמוד מהשגיאות של עצמו. היא לא היתה מוכנה לשמוע הצעות שנוגעות לטיפול. רק היא קובעת ושאף אחד לא יעיז אפילו להציע משהו אחר, שלא לדבר על להתווכח איתה. אז נכון שכשהיא עשתה לי US היא עשתה את זה בשיא הנימוס והעדינות אבל בעיני זה פשוט לא מספיק. אני ממש לא בעדה.

למעלה