מאגר הרופאים. אותיות י-ת

תקוהלה

New member
ד"ר שולמן-יחס מדהים

ממליצה עליו בכל פה!!

yintang

New member
שוהם - אלוהים זה הסגן שלו ../images/Emo13.gif

יהיר ומתנשא , אנטיפט ברמה. עשיתי אצלו צילום רחם , היה עסוק בלהפחיד אותי על מה יקרה אם לא אקח אנטיביוטיקה - כמובן שלא לקחתי
. לא עשה לי חשק לחזור לשם ואכן לא אחזור.יכול להיות שיש לו הרבה ידע בתחום אבל במישור האנושי האינטראקציה לא נעימה.

רוית ב

New member
שוהם מומלץ בחום!!!!../images/Emo99.gif

אכן פרופסור "אדוני" שוהם - מומחה לפוריות איש מבריק ואינטיליגנטי ידיים ענקיות ולא מורגשות כלל - צילום רחם עבר ללא שום בעיה ובמהירות הייתי שמה את החיים שלי בידיים שלו. סבלני בעל חוש הומור יוצא מהכלל מתחשב בכל בקשה ("כל המתמחים החוצה...") מקצוען תומך בלי כל קשר לטיפול במרפאתו ואינו גובה כסף. מלווה את המטופלות בכל עת ובכל שעה (כולל בעת שהותו בחו"ל - ניתן להשיגו גם שם.) זמין!!!!!!!!!!!!!!!!!! ממליצה בחום

דגיגה1

New member
פרופ' שוהם - מומלץ

האיש מקצועי, נחשב לאוטוריטה בתחומו, נעים ואדיב. ונכון - הוא גם מאוד לא חמדן.

מומלץ מאוד מאוד, מקצועי,נעים ואנושי

סגן מנהל יח'IVF בשיבא, תל השומר, שם אני מטופלת.(מעריכה שמקבל במקומות נוספים). שמו הולך לפניו ובצדק. מס' הטלפון ביחי' IVF בשיבא 03-5302882

שרון321

New member
מומלץ בחום רב!!!!

חיכיתי לאות ש' כדי להמליץ בחום רב על פרופ' שולמן. אנושי מאד, מאד, לא אחד שמלטף את הראש ובכל זאת מצליח לתת תחושת אכפתיות גדולה מאד. מבחינה מקצועית הוא תותח על. הגעתי אליו , בין היתר, בעקבות המלצה (בלחישה ובלי שאף אחד ישמע ) של האחיות באסותא. לא גרידי ובעיקר לא מתנשא, יש בו מין צניעות מקסימה. חלק מהצוות בתל השומר , עובד גם באסותא. טלפון במרפאה : 03-5220043

סביון1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif ממליצה בחום!

בשתי מילים: רופא אמיתי. יש בו כל התכונות שצריכות להיות אצל רופא טוב: הוא חכם, הוא מקצועי, הוא מעודכן בכל החידושים, הוא עובד עם ראש פתוח ולא מקובע והוא מספיק צנוע בשביל לקבל רעיונות גם מהפציינטיות שלו ומרופאים אחרים. הוא מנומס, רגיש, עדין, ולא פחות חשוב - למרות שהוא מקבל פרטי רדיפת הבצע ממנו והלאה! מקבל בבית הרופאים ברח' ריינס פינת פרישמן בתל אביב בימי שני בבוקר, שלישי וחמישי אחרי הצהריים.

למעלה