שרשור המלצות רופאים

באאבו

New member
מישהו פרטי??

קט קט, למה כוונתך? את מחפשת רופא פרטי לדעה שניה? אם כך, אני יכולה להפנות אותך לרופא שלי, מרמת גן. אם תרצי עוד פרטים - כתבי לי מסר. באאבו

קט קט

New member
רופא

הבהרה: אני מטופלת באופן פרטי אצל רופא מצוין, אבל מאחר ואני בסוף הסיכוי להצלחה על איקקלומין (מתחילה סיבוב חמישי!) והפעם הבאה אמורה להיות כבר הזרעה - אז חשבתי להתייעץ עם עוד מישהו, לראות ששום דבר לא פוספס בדרך. לכן, אני מחפשת מישהו טוב, פוריות שלי ולא של בעלי, אזור המרכז. רמת גם נשמע מספיק קרוב: מי זה? איך הוא? תכגידו - אין רופאות באיזור?? קט

באאבו

New member
קט קטונת...

אם הרופא שלך נהדר, כמו שאת אומרת - אין טעם שתקפצי מאחד לאחד. זה סתם עוד דעות, והאבחנה של הרופא שלך נשמעת מאד הגיונית. כי אחרי איקקלומין זה באמת טבעי לעבור להזרעות. (זה לא סוף העולם, אגב.. את נשמעת לי לחוצה מזה).. שוב, זו דעתי - תשארי אצלו ואל תחפשי לך דעות נוספות שאולי רק "ישגעו" אותך
... אם בכל זאת תרצי עוד פרטים - בשמחה אתן לך. באאבו

קט קט

New member
תודה ++

תודה באאבו אני אכן נשמעת רע ולא במקרה. אני יושבת לי כאן ובוכה לי לבד. אחרי שחשבתי שעברתי את המחזור הזה בקלות יחסית ולא שקעתי וכלום, פתאום זה מכה בי. נמאס לי כבר, ממש. הרופא השני זה בגלל שיש כמה דברים שאני לא לגמרי סגורה עליהם. נדמה לי שהזרעות זה אומר גם כוריגון - שזה עוד רעל שצריך להכניס לגוף המסכן, אזאולי יש משהו פחות נורא מזה שמפספסים. חשבתי למשל שיש לי בעיה של שלב לוטאלי קצר, כי אני מתחילה להכתים כתמים חומים 9-10 ימים אחרי הביוץ, וזה הופך לווסת אחרי יומיים. זה היה נראה לי קצר מידי, אבל בדיקת הפרוגסטרון הראתה שיש מספיק ממנו, ואז זה כנראה לא העניין. אני ]שוט רוצה להימנע מלקחת יותר מידי הורמונים, שגם ככה לא ממש עושים לי טוב (נדמה לי). אם הזרעות לא כרוכות בעוד הורמונים, אז אין לי בעיה - זה אפילו נשמע רעיון חביב. ממש רע לי.

..נעמה

New member
זו החלטה חכמה ../images/Emo45.gif

לשמוע עוד דעה מרופא מומחה. אין מה ללכת בעיניים עצומות אחרי אף אחד וגם אם הוא יגיד שהאבחנה אצלך היא נכונה אז תרגישי הרבה יותר טוב. מניסיוני, ממליצה בחום על ד"ר עופר גונן שמקבל בכללית וכמובן באופן פרטי. בהצלחה נעמה

קט קט

New member
תודה

תודה לכולכן, גם על המסרים האישיים שהגיעו ישירות אלי. קבעתי תור לרופא נוסף, ואני הולכת להתייעץ. המון תודה. קט

קט קט

New member
הייתי....

ובכן, בזכות כל ההמלצות והעידוד, הייתי אצל רופא נוסף שהיה מקסים ומצוין. אני אכן צריכה להחליף טיפול כמו שחשבתי, וסוף סוף מישהו גם חשב ככה. בכל אופן, החלטנו לקחת חודש חופש מכל הבלאגן ולהתעופף מפה קצת. נחזור עם כוחות מחודשים - וניגש לעניינים... המון תודה. אני לא יכולה בכלל להסביר עד כמה עזרתם לי! קט

דינדה

New member
אני מטופלת של ד"ר גלעדי

במרפאה בחדרה. רופא עדין, מתחשב, מוכן תמיד לענות לכל השאלות, מרגישים שחשוב לו שתצליחי. אני מרגישה בטוחה בידיו. עברתי אצלו הזרעות, לפרוסקופיה וטיפולי IVF . הוא עובד גם בלין בחיפה, בבי"ח כרמל, ביוקנעם ובזכרון יעקב. טיפולי IVF הוא עושה בשיתוף עם בי"ח לניאדו או בי"ח אלישע. דינדה.

vegas10

New member
אני מטופלת של פרופ´ בידר

ממליצה בחום ואשמח לתת עוד פרטים בהרחבה אם תרצי.

saril

New member
פרטים על פרופ´ בידר

אשמח לקבל כל פרט נוסף עליו. היכן מבצעים US אם אין לו?

vegas10

New member
סריל ראיתי את המסר ועניתי לך

חוץ מזה מגיעה לו המלצה מיוחדת ואישית בלוח המודעות. אז בקרוב אעדכן. בהצלחה

רומי 007

New member
פרופ´ בידר

הוא אדם מקסים, לא יודעת לגבי המרפאות שלו כי מכירה אותו מבית החולים ולכן לא יודעת אם יש לו אולטרסאונד, מקווה שכן, כי אצלו הייתי רוצה לערוך מעקב הריון כשיגיע יומי... (אמן) .הוא מנוסה מאוד ותמיד יוצאים ממנו עם חיוך ותקווה - וזה לא מעט. אני לא יודעת עד כמה גניקולוגים הכרת אך בין הגניקולוגים יש גם כאלה שהם פשוט מאוד לא נעימים. אז בידר הוא 10 בסקלה של 1-10.

salpter

New member
לא יכולה להגיד עליו אף מילה!!!!

בוצ´ן מקבל ממכבי בפ´´ת. ושוב אני מודיעה באזור השרון יש בעיה עם רופאים של מכבי, אין משהוא מיוחד. לבידר אין מכשיר אולטסאונד במרפאה.

צוצית

New member
אותו בידר?

אני מכירה בידר מתל השומר - אך לפי מיטב ידיעתי הקליניקה שלו היא ברח´ בזל בתל אביב. אם הכוונה היא לאותו בידר - אז שמעתי רק טובות...מיומן מאוד גם בפרוצדורות הטכניות וגם האבחנתיות...

גבות

New member
בירוקרטיה במכבי

בימים אלה הייתי אמורה לקבל זריקת כוריגון במכבי. התברר שהרופא שלי במכבי, ד"ר אריה לידור, לא נמצא ברשימת המורשים של מכבי לתת מרשם לכוריגון (מסתבר שיש רשימה כזו) אפילו שהוא מטפל בפריון בבי"ח תל השומר. מכבי סירבו לקבל את המרשם ואת הוראת ההזרקה. נאלצתי לקנות את הכוריגון במחיר מלא ולקבל את הזריקה באופן פרטי. חברה שלי עברה אותו דבר לגבי ד"ר שלו, שניהל את פורום הפריון באתר הורים, אבל לה היו עצבי ברזל לריב עם הפקידות והאחיות בקופה עד שנתנו לה את הכוריגון בכל זאת. לאור נסיון זה, אני ממליצה להתחיל מההתחלה עם רופא שהוא כן "מורשה" בעיני מכבי, לדוגמה ד"ר אמנון בוצ´ן נמצא ברשימה זו. לא הייתי אצלו אבל הבנות האחרות כאן מאוד ממליצות.

kathi

New member
המלצות על רופאים

ד"ר יעקב פרחי, עובד בקופ"ח כללית בחולון ואשדוד, ובב"ח וולפסון. מומלץ בחום, לא רק בגלל המקצועיות (מאד מקצועי) וגם ולא פחות חשוב בגלל האנושיות.

kathi

New member
ועוד המלצה אחת

לירושלמיות מבינינו- ד"ר מרגליות מבי"ח שערי צדק בירושלים, אני חושבת שהוא עובד גם עם מכבי. כמובן ההמלצה חמה.

למעלה