שרשור המלצות רופאים

JES1

New member
משיח

בית הרופאים רח´ ריינס 18 ת"א טל´ 035278181 לוקח זמן לקבוע תור, לא נשארנו לטפל אצלו בגלל המרחק, אבל היה לי חשוב לשמוע את דעתו.

love joy

New member
פורפ´ משיח

המרפאה של פורפ´ משיח נמצאת ברח´ ריינס פינת פרישמן בתל אביב טל: 5227474-03 הוא מקבל בימים א,ג,ד, אבל ניתן לקבוע תור בכל יום משעה 16:00 בעיקרון קובעים תור אליו ולרופא נוסף במרפאה ביחד, הוא לא מקבל פציינטיות חדשות אליו ישר. אני ממליצה בחום על ד"ר פרנקל שאיתו במרפאה. גם מקצועי,גם יש את הגיבוי של פורפ´ משיח ובעיקר הוא פשוט אדם מ-ק-ס-י-ם!! ולדעתי זה מאוד חשוב. בהצלחה LOVE JOY

dandushx

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

תודה על המחמאה
דנדוש

ניקניק - כמוני כמוך ..

כן גם אני מרגישה כמוך לגבי דנדוש, איזו סבלנות, כל הכבוד, גם לי עזרה מאוד. דנדוש, לא להסמיק
- הברכות מגיעות לך!! ד.

עינב55

New member
דר´ וליוביץ

אוסוש לי ש שתי בנות מקסימות "מעשי ידיו" של דר´ ווליוביץ. והטיפול בשרון ממש מעולה היתי שם 5 שנים בטיפול (5 שנים 2 בנות!!!)

oskl

New member
לא

ווליוביץ לא אנושי כל כך. ממליצה על פרופ´ פלדברג מהשרון. אדם חם שנותן המון לפציינטיות שלו.

@חן@

New member
פרופ´ משיח

אני אמנם לט טופלי אצלו, אך שמעתי שהוא רופא בחסד עליון, משהי שאני מכירה טופלה אצלו אחרי 7 שנים של אי הצלחות במקומות אחרים, לא רק שהוא מצא את הפתרון (היה צורך בכריתת חצוצרה על מנת שהיא תצליח להכנס להריון)היא נכנסה להריון בהפריה הראשונה אצלו. בכל אופן בהצלחה. חן

../images/Emo124.gif מי שמעה על ד"ר לברן|

ומה את יכולה לספר לי אני נפגשת איתו פעם ראשונה בשבוע הבא.וזאת לאחר שבעלי ואני החלטנו לאחר 8 טיפולים של איקסי שמשנה מקום משנה מזל.וכנראה שנשנה גם את מצב הכיס מכייוון שהטיפול אצלו פרטי. ובנתיים שיהיה חג
ושהשנה גם אצלנו יבקר
הנביא.

הרמוניה

New member
אני הייתי אצלו בהתיעצות

ועכשיו פונה אליו דרך וולפסון (הוא מנהל המחלקה שם) איש רציני, חושב, לא מאוד לבבי אבל עניני המון הצלחה הרמוניה

venus13

New member
ד"ר לב רן

אני שמעתי שהוא איש מקסים ומקצועי. המומחיות כאן ודאי יוכלו לחזק זאת. יפעתוש - האם את יכולה לפרט קצת לגבי האיקסי? האם היו הפריות והם לא נקלטו או שלא היו הפריות כלל? בהצלחה בכל מקרה ונוס

סיגל 01

New member
מי לא שמע על לב רן ......

הלו? בנות, מה קורה? פרופ´ משיח, דר´ לב רן, הם רופאי בעלי מוניטין בתחום ההפריות, השמות האלה הם בין הידועים ביותר בארץ, אם לא הידועים ביותר. את יכולה לשמוח על שניהם בעיניים עצומות, ולדעת שאת בידיים טובות. אין ספק,הם המובילים בתחום.

סיגל 01

New member
מה פרויד היה אומר על זה ../images/Emo4.gif

לשמוח? לסמוך כמובן (ככה זה, כשאת חושבת משהו אחד, וכותבת משהו אחר)

ספיצי

New member
../images/Emo107.gifד"ר לברן

המליצה לי חברה של חברה שלי - היא אמרה שמבחינתה הוא קוסם. היא עברה אצלו 2 הזרעות שנכשלו ובהפריה הראשונה אצלו היא נקלטה. היא אומרת שהוא משהו - ענייני - לא יותר מדי לבבי -אבל מבחינתה הוא הוא הרופא בה´ הידיעה הוא התחנה הבאה שלי - אני עוד נותנת צ´אנס לרופא שלי

yabo

New member
לברן

יש לי רק מילים טובות. רופא מקצועי וסימפטי והכי חשוב- אומר את כל האמת בפנים. לצערי לא הצלחנו אבל הוא זיהה את הבעיה והפנה לאן שצריך (פונדקאות)והכל דרך קופ"ח מכבי ולא פרטי..

שמעתי שהוא נהדר! לא טופלתי אצלו

אבל חברה שכן טופלה, רחל (לשעבר אסתר), דיברה עליו רק טובות בכל המובנים. וגם בפורום הזה קראתי עליו הרבה דברים טובים. שיהיה בהצלחה, סיגל

רונה 33

New member
אז ככה,

אני הייתי אצלו לקבלת דיאגנוזה ראשונית, רואים שהוא רופא מנוסה ובעל שם. אבל.... אם החלטתם כבר על טיפול פרטי, ואם חשבתם ממילא להגיע לקליניקה שלו בתל אביב , אני ממליצה על פרופ´ זיידמן שמקבל באותה קליניקה, הוא הרופא שלי ושל רבות כאן בפורום- רופא בחסד עליון. אין מספיק מילים לתאר אותו ואת יחסו למטופלות. כאמור מומלץ. הטל´ של הקליניקה 5278181-03, בשעות אחה"צ.

love joy

New member
מאוד מאוד מקצועי - התוצאה בבית

אני ממליצה בחום על המרפאה של פורפ´ משיח. הוא רופא מאוד מאוד מקצועי. אמנם יש בעיה קטנה אחד והיא שכמו שהוא רופא גדול ככה הוא אדם קטן מאוד באופי ולא נחמד, אבל ... בשביל נחמד יש את הבעל.. הילד שבבית והנסיכה שבבטן שייכים קצת גם לו. מה שאני עשיתי זה שטופלתי במרפאה שלו אצל ד"ר פרנקל , כשאת ה IVF באסותא הוא עשה לי ( תוכנית ומעקב) ושהיו לי שאלות פניתי לד"ר פרנקל המקסים ששמח לענות על כל שאלה או טרוניה בשמחה. עכשיו אני במעקב הריון אצל ד"ר פרנקל, כי האמת לא היית יכולה ללכת לפורפ´ משיח, כי במיוחד במעקב הריון חשוב היחס (לפחות לדעתי). בכל אופן אני הרגשתי במהלך הטיפולים וההפריות שאני נמצאת במקום הטוב ביותר, כשבעלי חשב להחליף מרפאה בטיפול הנוכחי אמרתי ש"סוס מנצח לא מחליפים" וזה הוכיח את עצמו. המון הצלחה LOVE JOY

DDNL37

New member
כן

הטלפון הוא 6774468 יש שם מענה קולי של המזכירה שלו-תשאירי הודעה והיא תחזור אלייך בהצלחה.

למעלה