שרשור המלצות רופאים

נועם@בת

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif חדש בפורום- המלצות על רופאים

בזה הרגע פתחתי לוח מודעות חדש שעוסק בהמלצות על רופאים. כל מי שרוצה להמליץ או לא להמליץ על רופא, מוזמנת להכנס ללוח המודעות ולהכניס הודעה. כל מה שעליכן לעשות זה ללחוץ על הוסף הודעה (לחצן צהוב משמאל למעלה) ולמלא פרטים. הבהרה חשובה על מנת לא להסתבך עם לשון הרע והוצאת דיבה. מי שרוצה "לא להמליץ" על רופא זה או אחר, מתבקש לעשות זאת בניסוח הכי הכי מעודן שיש, ולצרף בקשה שיפנו אליה במסר. חשוב לי שתהיה אזהרה מפני רופאים שגורמים נזק, או שסתם עושים רע למטופלות. אבל צריך לקחת בחשבון שזה מדיום ציבורי שפתוח בפני כולם, וניסוח חריף מידה הוא בחזקת הוצאת דיבה. יאללה, הולכת לאכול ולישון, רק בישלתי כל היום ואפילו לא ניקיתי את הבית
נועם

saril

New member
../images/Emo91.gif רופא לפוריות - מכבי

אודה על כל המלצה לרופא מומחה בתום הפוריות במכבי בהוד השרון/כ"ס או ר"ג/רמת אביב מישהו יודע משהו על ד"ר בידר בהוד השרון. עדיפות לרופא עם אולטרה סאונד תודה מראש לכולם

nitt

New member
מי מכיר את ד"ר גלעדי ?

הייתי שמחה לשמוע עם משהו מכיר או טופל ע"י ד"ר גלעדי מהמרכז לבריאות האישה בחדרה דעות, חוות דעת, תהליך טיפול שעברתם בעזרתו וכו´ תודה

קט קט

New member
רופא לא של מכבי?

היי אני מחפשת רופא טוב מאיזור תל אביב או השרון, כדי לקבל דעה שניה, אבל צריך שהוא לא יהיה שייך למכבי, כי אז אין החזר מהביטוח המשלים. משום מה, רוב ההמלצות הן של רופאי מכבי. למישהי יש רעיונות טובים? (זה די דחוף). תודה קט

dddbbb

New member
מומחה לפריון הגבר

האם מישהי יכולה להמליץ על מומחה לפריון הגבר בקופ"ח כללית בת"א

zara1221

New member
דחוף, למישהי יש את הטלפון של פרופ´

פרופ´ משיח? לב-רן? מי מומלץ??? מה לגבי קביעת תורים? זה לוקח זמן? היכן מיקומם? אודה על התשובות המהירות.

נועם@בת

New member
רגע, עוד משהו

תשתדלו להכניס להמלצה כמה שיותר פרטים. מספר טלפון של הרופא (לא מספרים פרטיים שקיבלתן באופן מיוחד מהרופא), באיזה מקום הוא מקבל, איזה קופה. כל מה שרק אפשר. גם הרופא כבר קיבל המלצה- נא להוסיף גם את שלכן. נועם

אולה *

New member
אני ממליצה על ד"ר אמנון בוצ´ן

אני חושבת שבאחת המרפאות שלו יש US. חכי לעמית, היא תתן פרטים. פרופ´ בידר - אחת ההחברות שלי אצלו במעקב הריון (ללא טיפולים) ומאוד מרוצה.

א י נ ס

New member
אם זה גלעדי שעובד גם במרכז

לבריאות האשה בלין, חיפה אז אני מכירה. עברתי אצלו הזרעות, מעקב זקיקים וכו´. הוא רציני, אופטימי, קשוב מאוד לפחדים בטפול, עדין בטפול. עונה על כל שאלה, אמין. מה שבאמת הכי חשוב זה התחושה בידיים שלו. אצלו כלום לא כואב לך, והדבר נובע גם מההקשבה שלו לגוף ולרצונות ולפחדים שלך.

אולה *

New member
המלצות

ד"ר רון האוזר - אחד הרופאים במכון לחקר פוריות באיכילוב, מקבל במאוחדת. רגע, עכשיו נפל לי האסימון לשאול - איזה רופא את מחפשת? מומחה למה? כי יש מומחים לפוריות האשה/פוריות הגבר.

ניקניק

New member
מקפיצה את ההודעה

כי בטח לא ראו אותה בגלל שהיא למטה. כולן פה עונות ועוזרות אם הן יודעות כמובן. ובהזדמנות זאת אני רוצה להודות לכל הבנות פה פשוט אין לי מילים. ובראש ובראשונה לדנדוש, שהתאהבתי בה נואשות. ולכל אחת שענתה לי בסבלנות והרגיעו אותי מאוד. המון המון המון תודה!

מומחה לפריון הגבר

קודם כל שלום לך. כגבר, שגם לו כמו לרבים, יש בעיית פיריון, אני מטופל אצל דר´ יגאל מדג´ר. הוא מנהל את מחלקת הפיריון של ביה"ח שיבא (תל השומר), ונדמה לי ששמעתי שהוא מקבל גם בקופ"ח כללית ברמת - אביב (ברודצקי) והדבר שווה בדיקה. בנוסף, אם יש לכם כללית מושלם, גם אם תלכו אליו באופן פרטי, תקבלו החזר כספי נכבד על הביקור. בכל מקרה. שיהיה לכם המון בהצלחה, היות וסבלנות, זה שם המשחק כאן. חג שמח ושבת שלום. חגי היחיד.

ספיצי

New member
לברן../images/Emo107.gif

אני שמעתי טובות על לברן מחברה של חברה שלי. הטלפון 03-6091776 בימי שני ורביעי אחה"צ

למעלה