לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2762127,621 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'IVF ראשון כמה שאלות '
IVF ראשון כמה שאלות
04/06/2020 | 14:38
9
היי
  אנחנו לקראת IVF ראשון ויש לנו שאלות של מתחילים ומעט חפירות ונסיון בתחום ונודה על כל הבהרה שאפשר לקבל . לאחר 3 הזרעות טבעיות עם אוביטרל בלבד .ביקשתי IVF כי ממש בא לי להתקדם ..הזרע של בעלי לא טוב ,חלש מאודד ודי גרוע
נפגשתי עם הרופא היום ביקשתי IVF,מטופלת במכבי ,הוא חושב שאין מקום להזרעות עם גונל וזה מיותר במקרה שלנו אז ממתינים לאישור לIVF ועכשיו לשאלות 
1.האם לפתיחת התיק מגיעים באותו יום של השאיבה או שצריך לתאם תור ולהגיע במיוחד לזה ?
2. החצי רוצה להקפיא מנה מראש למקרה שיהיו לו קשיים  לתת טרי באותו יום של השאיבה האם מישהי מכירה ויודעת איך הולך התהליך של הקפאת מנות זרע שלו ?מישהי עשתה ? 
3.למתקדמות ולמבינות עניין -אני ביום ה2 למחזור ועשיתי א.ס היום נצפו לי שרירנים קטנים האם זה משהו שיכול להפריע לקליטת עובר?
4.-זריקות איך עוברים פעם ראשונה ??? אני פחדנית ברמה של יכולה להתעלף רק מלראות מחט ובעלי לא פחות פחדן והוא זה שאמור להזריק לי ....ממש אמאל'ה ...אשמח לכל טיפ שרק אפשר ...
5.הרדמה,מישהי עשתה ללא הרדמה? עד כמה השד נורא ? מוכנה לסבול ולוותר על הרדמה...תודה למי שעונה 
פוריות >>
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
<< ההודעה הנוכחית
04/06/2020 | 16:08
היי, בהצלחה, קודם כל!

1. מגיעים לפני. לא יתחילו כלום בלי פתיחת תיק. אני מניחה שיש הבדל בנהלים בין המחלקות השונות, אבל איפה שאני טופלתי קבעתי תור לפתיחת התיק ושם הייתה לי הדרכת אחיות וטופסיאדה ואולי עוד דברים ששכחתי.
2. לא מבינה בזה.
3. תלוי במיקום השרירן. יש כאלה שכן וכאלה שלא. לי יש אחד שלא מפריע (נוצר במהלך הטיפולים). אחת מבוגרות הפורום לא נקלטה ורק בהמשך התברר שפספסו לה שרירן. היא נקלטה מיד לאחר שהוא הוסר. ההסרה היא בהיסטרוסקופיה ניתוחית, שהיא פעולה פשוטה (עברתי בשבוע שעבר עקב שארית שיליה) אבל כמו שכתבתי - זה תלוי במיקום השרירן. תראי לרופא.
4. אני לא פחדנית ברמה שאת מתארת, אבל זה אכן מפחיד. בעלי פחדן ומראש היה לי ברור שאני זאת שמזריקה לעצמי. גם כדי שלא תיהיה לי תלות במישהו אחר למקרה שהוא לא יהיה זמין להזריק, וגם כי ככה אני מודעת לעוצמה.
לפני ההזרקה הראשונה ראיתי המון סרטונים, גם הדגמות של צוות רפואי וגם - וזה מה שהכי עזר לי - של נשים שהעלו ולוגים, ואז את רואה את התהליך שהן עוברות - איך הן מפחדות ואז שהשד לא כ"כ נורא... אחרי שראיתי מלא סרטונים חיכיתי בלחץ לשעת ההזרקה, בעלי היה אמור להיות לידי. הייתי פקעת עצבים שהתפוצצה עליו על שטות, ומרוב עצבים הלכתי באימפולסיביות בלי לקרוא לו, תקעתי בעצמי את המחט וזהו. נגמר. מזריקה לזריקה הבטחון עולה. יש כאלה שמקררות את המקום קודם כי הקור מאלחש. יש כאלה שמוציאות לפני ההזרקה את המזרק מהמקרר, כדי לא להזריק חומר קר, או מחממות קצת בחזיה. אפשר למרוח אמלה לאלחוש. לי אין הרבה סבלנות וכל ההתעסקות מסביב בשביל פעולה של שניה נראתה לי מיותרת, אז עשיתי בלי.
5. הפורום הרבה פחות פעיל מבעבר אז אני לא יודעת אם יענו לך, אבל היו פה כמה כאלה. תלוי כמה ביציות יהיו לך כי זה קצת כואב ואסור לזוז ואם יש הרבה ביציות זה פחות ריאלי. אני באופן אישי עפתי על ההרדמות, זה החלק הכי כייפי בתהליך :) זו הרדמה קלה. יש כאלה שמתעוררות עם בחילות והקאות, אני בפעם הראשונה הייתי עייפה ליומיים ובפעמים הבאות ברגע שפתחתי עיניים שכחתי שהייתה הרדמה. דווקא אם את מפחדת ממחטים נראה לי שכדאי לך לא להיות מודעת.
פוריות >>
לצפיה ב-'עונה על 5'
עונה על 5
05/06/2020 | 14:57
2
אני עשיתי שאיבה בלי הרדמה.
לא התכוונתי לעשות בלי, אבל פסלו אותי על מסטיק שלקחתי (צריך להיות בצום ומסתבר שיש מרדימים שגם מסטיק מבחינתם זה שבירת צום, כתבתי על זה פה פעם).
שאבו לי 5 או 6 ביציות.
הכאב היה נסבל ואם הייתי צריכה לעשות שוב, הייתי עושה בלי הרדמה שוב.
בכלל ההרשמה הפחידה אותי יותר מבשאיבה, אז יצא לטובה.
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה לשתיכן על התשובות '
תודה לשתיכן על התשובות
07/06/2020 | 12:29
1
זה ממש עזר לי עשה לי סדר מה שנקרא,,ממש חוששת מIVF ולא מעכלת שאנחנו זקוקים לזה פשוט ,שזאת הדרך שלנו להריון .ומי אמר שיהיה הריון ואם יהיה מי אמר שיהיה ילד ?
לא מצליחה לראות נק' אור בטכנולוגיה טיפולית שהביאה למלא נשים אושר גדול ,ילד,ילדים,תחושה כאילו לי זה לא יקרה ... ואולי אי אפשר ....ואולי אני סתם מסתכנת ..ספקולציות שכאלו ..
החלטתי עד שאקבל אישור לIVF ועד שאתחיל סבב יש לנו חודש ...
אני שולחת את בעלי לד"ר מדג'ר ...בתקווה שהוא יגיד משהו שיציל אותנו מIVF ,,,,
איך הוא מישהי היתה ? מכירה? 
סליחה שוב ושוב על החפירות ...

פוריות >>
לצפיה ב-'ההרדמה הכי כיפית'
ההרדמה הכי כיפית
17/06/2020 | 18:21
חשוב להגיד למרדים משקל קצת פחות מהמשקל האמיתי איזה 5, 10 קילו כי כשעשיתי זאת התעוררתי מהר ולעומת כשאמרתי את המשקל האמיתי המרדים נתן לי חומר הרדמה לפי המשקל האמיתי והתעוררתי רק למחרת.
חשוב: לא לאכול או לשתות מיד אחרי ההרדמה. עדיף להמתין 3 שעות וזה מונע בחילות וסחרחורות.
פוריות >>
לצפיה ב-'עונה על 4'
עונה על 4
08/06/2020 | 11:11
4
גם אני מהמתעלפות, עד היום עושה בדיקת דם בשכיבה.. יום לפני הזריקה הראשונה הייתי בחרדה ולא הפסקתי לבכות מהלחץ

החלטתי שאת הזריקה הראשונה אעשה בעצמי במרפאה בלווי אחות שתהיה לידי לכל מקרה, 
חצי שעה לקח לי עד שאזרתי אומץ ובסוף לא הרגשתי כלום!!! 
המחט של הגונל F כ"כ דקה שאת באמת לא תרגישי!! זה היה פשוט קורע מצחוק אני ובעלי יצאנו משם מבסוטים..
לכן ממליצה לך לעשות לעצמך, לזכור שהכל בראש ולדמיין את המטרה שבשבילה את כאן,בהצלחה!!

אגב לגבי בעיית הזרע- אנחנו גם ממחלקת הזרע, עשינו מיון זרע במעבדת MFC ישר בהפריה הראשונה והצליח לנו, שווה לכם לברר על זה לדעתי..

פוריות >>
לצפיה ב-'ואוו תודה '
ואוו תודה
08/06/2020 | 12:48
1
בקשר למיון זרע שמעתי על ברטוב יש להם הצלחות לא שמעתי על MFC .
אצל בעלי בעיית תנועתיות קשה ,ומורפולוגיה גם לא תקינה אז ההפריות יהיו איקסי .
אצלכם הפרו באיקסי או שרגיל ? קצת חוששת מאיקסי בגלל ששמעתי שסיכון למומים בעובר מאיקסי 
פוריות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
08/06/2020 | 16:05
אצלנו הייתה בעיה של מורפולוגיה 1% ..
את השאיבה עשינו באסותא בראשון וMFC ממש צמודים אליהם אז זה היה נוח, גם שמעתי המלצות על ברטוב (את יכולה לעשות חיפוש בפורום על 2 המעבדות ולראות)
הבנתי שברטוב יותר יקר ושם בעצם פותחה השיטה, בכל מקרה החלטנו ללכת על MFC מטעמי נוחות ולא משיקולים כלכליים..

בגלל המורפולוגיה (פגמים בראש) לא היה סיכוי להפרות רגיל אז הכל היה איקסי..
לא בדיוק הייתה לנו ברירה. קראתי על זה הרבה והסיכוי קיים אך מאוד נמוך, צריך להאמין ולקוות לטוב
פוריות >>
לצפיה ב-'מאיפה את, איפה המעבדה למיון זרע '
מאיפה את, איפה המעבדה למיון זרע
17/06/2020 | 20:46
1
אולי בטעות נשאר לך גונל אף 900
חנה 0525530967
פוריות >>
לצפיה ב-'המעבדה בראשון ליד אסותא'
המעבדה בראשון ליד אסותא
21/06/2020 | 00:41
ואין לי גונל f..  סורי��
פוריות >>

הודעות אחרונות

22:42 | 08.07.20 אורחים בפורום
11:05 | 07.07.20 שפית אחת
20:03 | 06.07.20 littlemisspink
17:17 | 04.07.20 אורחים בפורום
11:52 | 04.07.20 אורחים בפורום
05:46 | 04.07.20 אורחים בפורום
18:19 | 30.06.20 אורחים בפורום
15:47 | 30.06.20 secretita
22:21 | 29.06.20 צילה1234
03:29 | 29.06.20 אורחים בפורום
10:50 | 28.06.20 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ