בת 33 רזרבה שחלתית נמוכה עזרתכן

• פותח הנושא Emon
  • פורסם בתאריך

Emon

New member
תשובה

משתנה כל פעם, בגלל זה לא ציינתי זה נע בין 15-20

Emon

New member
בת 33 רזרבה שחלתית נמוכה עזרתכן

היי אשמח לשמוע מבנות עם רזרבה שחלתית נמוכה סביבות גיל 33 כמוני.
התחלנו בטיפולים על רקע אזוספרמיה בשנת 2018, תרומת זרע כי לבעלי אין בכלל.
Fsh גבוה amh 0.93
טיפול ראשון עם מנפור 3 ביציות, 3 הפריות, החזרה ביום 3 הריון בטא שהגיעה ל800 הטיפול היה בחג נגמרו לי הכדורי תמיכה של אנדומטרין אין מענה במרפאה של הרופא ואין להשיג, ואז הפסקתי להרגיש תחושות הריון, הלכתי לבדיקה אחרי החג הפלה טבעית.
טיפול שני עם רופא אחר. 3 ביציות, 3 הפריות, בשני הטיפולים לא מצליחים לגדל ליום 5, הפעם החזירו 2 עוברים, בטא נמוכה של 47, בדיקה נוספת בטא 46 אמרו לי תחכי שירד, שוב כנראה הפלה טבעית, בנתיים, הבטא עולה עד 3000 נצפו 2 שקים קטנים מידי לשלב זה.
ההריון לא תקין כמובן, נקבע לי תור לגרידה, בנתיים התחיל דימום, הפלה טבעית בסוף בלי התערבות. אחכ אולטרסאונד תקין אין שאריות.
טיפול שלישי החליפו את המנפור בגונל, לא הייתה תגובה טובה, חזרו למנפור, טיפול ארוך ומייגע שהניב בסוף ביצית אחת, לא נקלט הריון.
המלצה של הרופא ללכת לתרומת ביצית, החלפתי שוב רופא כי אני עדיין לא מוכנה לוותר בעיקר כי הזרע לא של בעלי.
הפסקה מהטיפולים עברנו להזרעות אצל רופא אחר, מעט הורמונים. בטא שלילית כל הזמן, אחרי 4 הזרעות. בדיקת דם של קרישיות יתר, ערך טיפה נמוך של פרוטאין
המלצה לקלקסו ופדינזון, חוזרים לivf עוד פעם 3 ביציות ו3 הפריות, מחזירים 1 מנסים לגדל את השאר וכמובן שלא שורדים מעבר ליום 4. בטא שלילית.
טיפול אחרון בחודש שעבר, מחליפים מנפור במנוגן, שלוש ביציות, רק הפריה 1.
החזרה ובטא שלילית כמובן.
טיפולים הפוסקו בגלל הקורונה, כרגע הרופא נתן לי טסטומקס והחליט שכשנחזור לטיפול זה יהיה בשילוב הורמון גדילה ומעט הורמונים כמעט סבב טבעי.
הוא עוד לא מתייאש ועדיין לא מפנה אותי לתרומת ביצית בגלל שהגיל שלי יחסית צעיר.
האם יש בנות שטסטומקס שיפר להן את האיכות? האם יש בנות עם רזרבה שחלתית נמוכה שהצליחו להרות בכל זאת? כל שביב מידע יעזור.
אם הזרע היה של בעלי, הייתי פונה לתרומת ביצית, כרגע אנחנו רוצים להמשיך לנסות כדי שלפחות יהיה משלי אם לא משלו.

אנדי40

New member
אין לי תשובה לשאלתך על הרזרבה.

אבל הייתי ממליצה לך שתמיד יהיו לך ספיירים, מנסיון,
תמיד תקני עוד חבילה של אנדומיטרין, שתמיד תהיה לך אחת סגורה בבית, אל תחכי שישאר לך קצת, כנ"ל עם ההורמונים וכנ"ל עם כל תרופה או תמיכה שאת צריכה.

בהצלחה.

justme67

New member
גם לי אין תשובה לגבי הרזרבה

אבל הזכרת שהמליצו לך להשתמש בקלקסן ופרדניזון, האם בסוף השתמשת בזה כחלק מהפרוטוקול?
יכולה להגיד שאצלי אחרי 5 סבבים התחלתי פרוטוקול עם קלקסן (פרדניזון התחלתי כבר בסבב 3 נראה לי), לא יודעת בוודאות להגיד שזו היתה הסיבה אבל נקלטתי. אז יכול להיות ששווה לנסות.

טסטומקס זה החיים !!

תמיד היתי תרנגולת מצויינת אבל בסבב של הטסטומקס התעלתי על עצמי

מספר דו ספרתי (17 כדומני) של ביציות עם 100 אחוז הפריות משובחות.
להגיד שזה עשה הריון זה לא המקרה שלי (ליידי פונדקאית עשתה פה MOVE)אבל אחת מההפריות ישנה בחדר הסמןך.
בהצלחה!

למעלה