האים בטא 550 זה תאומים?..

בראון10

New member
האים בטא 550 זה תאומים?..

הי בנות,
לא יודעת אם כאן המקום לשאול, אבל אני ממש בלחץ..
בטא 10 ימים אחרי החזרת עוברי יןם 5, 550.
זה אומר שזה תאומים?
החזירו לי 2 עוברים, אבל רציתי הריון של אחד..
בינתיים די בלחץ מכל העניין..
תודה לעונות

בטא נאה!

זה יופי של ערך אבל תכלס רק א.סאונד של שק הריון יתן לך תמונה ברורה וגם אז יש הפתעות
שלי התחיל עם 682...שק הריון בודד
אחרי כמה ימים נצפה שק שני
ובדופק היה רק ל1...
בקיצור מזל טוב
לעניין החזירו לי אבל רציתי...
את חותמת על החחזרה של 2 לומר זה היה בהסכמתך
אל תעשי שום דבר שאת לא שלמה איתו

mevugeret1975

New member
אצלי בטא ראשונה 256 והיו שני שקים, אבל

באחד הדופק פסק בשבוע 9. זה היה מאוד צפוי כי בגיל 44 אין סיכוי להריון תאומים. זה היה מהחזרה של 4 עוברים.

בראון10

New member
גם אני בגיל לא צעיר..

את בהריון עכשיו?
מחכה לראות מה יהיה בבדיקה חוזרת..
את קיבלת תמיכות בהתחלה? בר חווה כתבו לי לקחת המון דברים... ובינתיים אני רק עם ויטמינים.

mevugeret1975

New member
ילדתי לפני 10 ימים

מתנצלת, לא סיפרתי לאף אחד מרוב חרדות (בגיל 44 הסתברות של 1% להגיע ללידה תקינה). יודעת שאני לא בסדר, אבל כמו שאמרתי-פחד מטורף אכל אותי כל ההריון הזה.
מה אמר לך לקחת? החזרת מוקפאים על בסיס טבעי? אני קיבלתי תמיכה רגילה, קרינון אחד ו 2 דופסטון ו 1 אסטרופם. את יודעת שאני בגישה יותר פרקטית (כמו וייסמן שאליו עברתי והצליח בסבב שני ), לא מתחברת לכל ה״פירוטכניקה״ של בר חווה עם המון דברים. צריך ביצית תקינה, עוברים תקינים השתרשו גם בלי פרוביוטיקה וכל השטויות של בר חוה.

dana1144

New member
וואוו מזל טוב

אני בהלם! שיהיה בשעה טובה!!!
עוקבת אחרייך ממזמן והרבה חודשים לא קראתי כאן. ופתאום רואה את הבשורה הזאת. איזה משמח לשמוע
אפשר לשאול מה היה הפרוטוקול שהצליח אצלך?

mevugeret1975

New member
תודה רבה

לא מאמינה עדיין שהצלחתי
.
פרוטוקול פלייר (עם דקפפטיל 3 ימים, אחר כך פרגובריס 375 וצטרוטייד לעיכוב ביוץ). סבב היה מאוד קצר, 9 ימים בלבד (פרגובריס רק 6 ימים מתוכם והגעתי כבר לאסטרדיול 10000 ושאיבה). החזרה של 4 עוברים. הרופא האלוף- אריאל וייסמן, ממש שמחה שעברתי אליו מבר חווה, הצליח איתי בסבב שני כבר (אצל בר חוה ביליתי 9 חודשים- ביזבוז של המון עצבים במרפאה המבולגנת וחור בכיס, אלו ההשגים שלו).

בראון10

New member
תודה!!

מתנחמת בזה שבאמת בגילי תאומים פחות סביר.. או בכלל לא סביר..
אקווה לפחות לאחד תקין..��

אבל אם נניח היה תאומים, זה ממש היה גורם לי לחצים וחרדות. לא רוצה בשום מקרה.. זה מעבר לכוחותיי לגדל ולטפל ב 2 ביחד, במיוחד שזה לא ילד ראשון שני.

haych

New member
לא בהכרח

אני הייתי סביב 2000 ביום 18. אז נגיד 1000 ביום 16, שזה כמעט כפול משלך, ביום 15 . יצא עובר אחד.

אני מכירה את הלחץ... ואחרי שהיו לי 2 סבבים כאלה שהחזרתי 2 ורק התפללתי שמצידי שלא יהיה הריון בכלל, רק שלא יקלטו שניים - החלטתי להחזיר אך ורק אחד לא להכנע ללחצים של אף גורם. להחזיר שניים אומר שיש פוטנציאל לשניים. אם לא רוצים - לא מחזירים.

למעלה