לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2757027,570 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'האים בטא 550 זה תאומים?..'
האים בטא 550 זה תאומים?..
09/03/2020 | 04:34
10
הי בנות,
לא יודעת אם כאן המקום לשאול, אבל אני ממש בלחץ..
בטא 10 ימים אחרי החזרת עוברי יןם 5, 550.
זה אומר שזה תאומים?
החזירו לי 2 עוברים, אבל רציתי הריון של אחד..
בינתיים די בלחץ מכל העניין..
תודה לעונות
פוריות >>
לצפיה ב-'בטא נאה!'
בטא נאה!
09/03/2020 | 07:43
6
זה יופי של ערך אבל תכלס רק א.סאונד של שק הריון יתן לך תמונה ברורה וגם אז יש הפתעות
שלי התחיל עם 682...שק הריון בודד
אחרי כמה ימים נצפה שק שני
ובדופק היה רק ל1...
בקיצור מזל טוב
לעניין החזירו לי אבל רציתי...
את חותמת על החחזרה של 2 לומר זה היה בהסכמתך
אל תעשי שום דבר שאת לא שלמה איתו
פוריות >>
לצפיה ב-'אצלי בטא ראשונה 256 והיו שני שקים, אבל'
אצלי בטא ראשונה 256 והיו שני שקים, אבל
09/03/2020 | 08:18
4
באחד הדופק פסק בשבוע 9. זה היה מאוד צפוי כי בגיל 44 אין סיכוי להריון תאומים. זה היה מהחזרה של 4 עוברים.
פוריות >>
לצפיה ב-'גם אני בגיל לא צעיר..'
גם אני בגיל לא צעיר..
09/03/2020 | 14:23
1
את בהריון עכשיו?
מחכה לראות מה יהיה בבדיקה חוזרת..
את קיבלת תמיכות בהתחלה? בר חווה כתבו לי לקחת המון דברים... ובינתיים אני רק עם ויטמינים.
פוריות >>
לצפיה ב-'ילדתי לפני 10 ימים'
ילדתי לפני 10 ימים
09/03/2020 | 19:38
מתנצלת, לא סיפרתי לאף אחד מרוב חרדות (בגיל 44 הסתברות של 1% להגיע ללידה תקינה). יודעת שאני לא בסדר, אבל כמו שאמרתי-פחד מטורף אכל אותי כל ההריון הזה.
מה אמר לך לקחת? החזרת מוקפאים על בסיס טבעי? אני קיבלתי תמיכה רגילה, קרינון אחד ו 2 דופסטון ו 1 אסטרופם. את יודעת שאני בגישה יותר פרקטית (כמו וייסמן שאליו עברתי והצליח בסבב שני ), לא מתחברת לכל ה״פירוטכניקה״ של בר חווה עם המון דברים. צריך ביצית תקינה, עוברים תקינים השתרשו גם בלי פרוביוטיקה וכל השטויות של בר חוה.
פוריות >>
לצפיה ב-'וואוו מזל טוב'
וואוו מזל טוב
10/03/2020 | 22:10
1
אני בהלם! שיהיה בשעה טובה!!!
עוקבת אחרייך ממזמן והרבה חודשים לא קראתי כאן. ופתאום רואה את הבשורה הזאת. איזה משמח לשמוע
אפשר לשאול מה היה הפרוטוקול שהצליח אצלך?

פוריות >>
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
11/03/2020 | 23:38
לא מאמינה עדיין שהצלחתי .
פרוטוקול פלייר (עם דקפפטיל 3 ימים, אחר כך פרגובריס 375 וצטרוטייד לעיכוב ביוץ). סבב היה מאוד קצר, 9 ימים בלבד (פרגובריס רק 6 ימים מתוכם והגעתי כבר לאסטרדיול 10000 ושאיבה). החזרה של 4 עוברים. הרופא האלוף- אריאל וייסמן, ממש שמחה שעברתי אליו מבר חווה, הצליח איתי בסבב שני כבר (אצל בר חוה ביליתי 9 חודשים- ביזבוז של המון עצבים במרפאה המבולגנת וחור בכיס, אלו ההשגים שלו).

פוריות >>
לצפיה ב-'תודה!!'
תודה!!
<< ההודעה הנוכחית
09/03/2020 | 14:26
מתנחמת בזה שבאמת בגילי תאומים פחות סביר.. או בכלל לא סביר..
אקווה לפחות לאחד תקין..��

אבל אם נניח היה תאומים, זה ממש היה גורם לי לחצים וחרדות. לא רוצה בשום מקרה.. זה מעבר לכוחותיי לגדל ולטפל ב 2 ביחד, במיוחד שזה לא ילד ראשון שני.
פוריות >>
לצפיה ב-'לא בהכרח'
לא בהכרח
09/03/2020 | 19:00
2
אני הייתי סביב 2000 ביום 18. אז נגיד 1000 ביום 16, שזה כמעט כפול משלך, ביום 15 . יצא עובר אחד.

אני מכירה את הלחץ... ואחרי שהיו לי 2 סבבים כאלה שהחזרתי 2 ורק התפללתי שמצידי שלא יהיה הריון בכלל, רק שלא יקלטו שניים - החלטתי להחזיר אך ורק אחד לא להכנע ללחצים של אף גורם. להחזיר שניים אומר שיש פוטנציאל לשניים. אם לא רוצים - לא מחזירים.
פוריות >>
לצפיה ב-'ומזל"ט!!'
ומזל"ט!!
09/03/2020 | 19:01
1
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
10/03/2020 | 06:57
אני ממש בתחילת הדרך, אז מקווה לטוב..
פוריות >>

הודעות אחרונות

20:55 | 28.03.20 רכבת הרים1
15:45 | 27.03.20 עינת241
09:04 | 26.03.20 אורחים בפורום
08:44 | 25.03.20 אורחים בפורום
22:25 | 24.03.20 אורחים בפורום
22:16 | 24.03.20 אורחים בפורום
17:12 | 24.03.20 אורחים בפורום
20:00 | 23.03.20 אורחים בפורום
09:54 | 22.03.20 מקוהלטוב81
05:22 | 20.03.20 מישלית2
08:12 | 19.03.20 אנדי40
17:18 | 18.03.20 נחמה שמחה
19:11 | 14.03.20 אורחים בפורום
14:36 | 14.03.20 Emon

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ