על מה בדיוק חשבתי..

על מה בדיוק חשבתי..

נשארו 2 מוקפאים .
זרמתי עם הרופא בחו"ל שהציע טיפול חשמלי.
נכון שעבר רק שבוע אבל בדיקות הורמונים מזויעות כמו שעשיתי מראות לי מה קורה או בעצם לא קורה שם בפנים...
אין ייאוש כי יש עוד מוקפאים בישראל וזה העניין שלשמו אני בעיקר כותבת-
מאגר מוקפאים !! נכון שאסור ולא מאפשרים וקודם מחזירים אני יודעת הכל אבל בנות יקרות אם הדרך שלכן מתארכת במוגזם חשבו על כך .
יש לי את הממתק שלי (חגג שנה לא מזמן) רק בזכות זה .
הזמן לא מחכה.
תעבדו בהגיון אם יש לכן אפשרות.
המשך יום נעים
צילה שמזמן לא כתבה פה.
צילה אגב כבר לא איתנו - הלכה לעולמה אחרי 10 שנות גרגורים פה בבית אבל לכבודה אשאר עם שמה

טיפול חשמלי? מה זה?

וכיוונת לדעת מומחים, בנייר העמדה שפרסמו רופאי הפוריות הם ממליצים להגביל את הטיפול בנשים מבוגרות ולעודד נשים בגילאים סבירים להקפיא עוברים שישרתו אותן גם עבור הטיפולים לילד שני כמה שנים אח"כ.

שאני שמחה לשמוע!!!

גירוי חשמלי לרחם ... וואי שזה היה יקר . אבל כמה כסף שיגידו לי על משהו שעוד לא ניסיתי אני על זה .
מבלי להתייחס לעניין הגבלת גיל מימון הטיפולים אני ממש מקווה שקופות החולים יזרמו עם זה.
אני לאורך השנתיים וקצת שקדמו לפרישה מהמרוץ לרגל ההריון של ליידי פונדקאית שלנו עשיתי ממש "תעלולים" עם דיווח חלקי על מה שיש אין לי בפריזר.
ברמה של הצלה!!
כמובן שאין הבטחה ששום עובר מוקפא יביא להריון אבל עצם היותם גם זה לטובה

haych

New member
וואו, שנה....

איך הזמן טס!!
ענייני הבירוקרטיה הסתיימו בהצלחה?
תנחומיי על צילה ❤

ה- שנה של חיינו

התחזקנו מאוד כמשפחה ומתארגנות כלכלית על פונדקאות 2 .
הממתק נרשם כאזרח ישראלי וכבני החוקי אי שם בדצמבר שזה אומר 9 חודשים אחרי הלידה אבל כאמור - רוצה - עושה!

מפעם

New member
חשוב. ותודה שאת כותבת

את כבר למודת שליליים, ובכל זאת אני מאחלת לך שתתבדי ותספרי לנו סוף סוף בשורות טובות ותזכי להריון ולידה ולא תצטרכי עוד פונדקאית.
צילה יקירת הפורום את.
&nbsp
את השאיבה האחרונה שלי עשיתי עם מוקפא אחד במקפיא שהרופא טשטש את קיומו. זה אפשר לי לאגור עוד כמה מוקפאים שאני משתוקקת להחזיר ביום מן הימים אם האיש שלי ירצה עוד ילדים.
&nbsp

שלילי נוסף הצטרף

שלילי ראשון עם תינוק בבית.
תמיד כעסתי פה על בנות שהעזו להתבכיין על בטא שלילית כשהן כבר אימהות .
כמה שאני בכיתי ביומיים האחרונים לא בכיתי כבר הרבה זמן.מבינה אחרת היום את כאבן.
משחק עם רופאים וניירת מאפשר לעשות שאיבות כאשר יש מוקפאים וזה היה הדבר היחיד הנכון שעשיתי בכל שנות הטיפולים האלה חוץ מהפנייה לפונדקאות.

מפעם

New member

היתה פה פעם יופי טופי אחת שאינסוף השליליים שלה ואינסוף האימוטיקונים והמתיקות שלה גרמו לי לחשוב שהיא פשוט לא אמיתית. אבל אז דיברתי איתה וקיבלתי "הוכחות" ואחר כך גם קראתי שהיא זכתה לתאומות מתוקות.
הריון ולידה זה לגמרי נס מעל הטבע ואין לנו שום הבטחה או אחיזה בזה..
טוליתי המקסימה היתה נוהגת לתת גם חיבוק כזה
על מה שעוד יבוא:)

כמה צחקתי על מה שאת כותבת

יופי טופי הא מציאותית לחלוטין
הבנות שלה לנצח יהיו הכלות הדמיוניות שלי
כמה ארוחות שישי כבר תכננו עם הילדים ....
מסכימה -הריון בריא עם לידה תקינה - נס!

למעלה