מה עושים הלאה? סיום מימון טיפולים

בראון10

New member
מה עושים הלאה? סיום מימון טיפולים

אני הגעתי לסוף כמות הטיפולים המאושרים לי (ילד שלישי).
להחזרה עכשיו אין לי כבר מימון..
בנוסף, אני עכשיו לא מרגישה טוב, מתלבטת אם לשלם על ההחזרה בפרטי. (סכום מטורף.)
מישהי במצב כזה עברה קופה או מצאה פיתרון?
תודה

מפעם

New member
גם אצלי נגמרו הנסיונות

עשיתי את ההחזרה, אסותא הסכימו לחכות עם התשלום עד שתתקבל תשובה על ערר ששלחתי. הערר שלי התקבל ושלמתי לאסותא את סכום ההשתתפות,
אם תצטרכי עוד נסיונות מעבר להחזרה הזאת אז בטח שכדאי לך לעבור קופה.

בראון10

New member
ביררתי במכבי..

שם אמרו לי לשלוח מסמכים רפואיים.. בהתחלה נשמעו אופטימיים, ואחרי שהבינו שעברתי 6 סבבים בכללית (אגב הרוב החזרות, רק 3 שאיבות..) אמרו שלא מאשרים לי טיפולים, כך שאין טעם לעבור קופה אליהם.. ממש ממש מבעס.

אני לא בטוחה שצריך להגיד להם

אני לא יודעת איך זה עם טיפולים שבסל הבריאות אבל באופן גורף בגלל חיסיון רפואי, הקופה שאת עוזבת לא מעבירה שום מידע מהתיק שלך. אז כשאת עוברת קופה זה כמו לפתוח דף חדש.

מפעם

New member
את לא חייבת לתת להם שום מידע

אל תדברי איתם על טיפולים, רק על המעבר. את בוחרת איזה מידע לתת וכאמור את לא חייבת לתת שום מידע.
בהצלחה!

בראון10

New member
הסתבכתי עם זה..

העברתי מידע וזה הסתבר כטעות..
מבינה עכשיו שלא הייתי צריכה להגיד שעברתי טיפולים לילד שלישי בכלל. עכשיו הבינו שעברתי ואמרו שלא מאשרים.
ממש מדכא, זה אומר שאני מסיימת בזאת את כל הטיפולים..

עזבי עכשיו את יסורי המצפון.

בואי נתפקס על ההחזרה הקרובה. הלוואי והיא תצליח וכל הדיון הזה ישאר תיאורטי .
לגבי מכבי, מפני שהטיפולים היו ע"ח הביטוח המשלים שלך בכללית, מה זה קשור בכלל לזכאות שלך במסגרת הביטוח המשלים במכבי? אם יהיה צורך, נסי לדבר עם מישהו יותר בכיר.
&nbsp
ויש גם את מאוחדת ולאומית. אני הייתי מרוצה ממאוחדת עד שהם הגבילו אותי בגלל הגיל.

בראון10

New member
תודה, הלוואי..��

לי מאוחדת גם לא רלוונטי, אני מתקרבת לגיל 43..
אנסה לדבר עם מכבי, להבין. אבל כבר די מיואשת מהעניין, אומרת לעצמי שאולי צריכה להניח לילד 3 וזהו..

אני עברתי קופה כשקיבלתי סירוב

אבל אצלי מדובר בילד שלישי ע"ח הביטוח המשלים. באמצע הטיפולים מאוחדת החליטה שהיא מורידה את הגיל המקסימלי. עירערתי לקופה פעמיים והם עמדו בסירובם
לא רציתי לותר על סבב במהלך העירעורים ויצא ששילמתי 15K לאסותא. אבל ידעתי שיש סיכוי שכך יהיה.
אחרי הסירוב השני ואחרי שבעירעור למשרד הבריאות נענתי שאין להם סמכות על מה שהקופות עושות במסגרת הביטוח המשלים, ואחרי המון שנים של תשלומים למאוחדת "שיא", לקחתי את עצמי ואת כל בני המשפחה ועברנו לכללית. שם מימנו לי 3 סבבים נוספים בלי בעיה.

למעלה