בא לכן לשמוע את סיפור ההצלחה שלי?

בא לכן לשמוע את סיפור ההצלחה שלי?

טריגר לידה, מודיעה מראש:

אז כמו שכתבתי, אני אחרי לידה. וזה אחרי כמעט 4 שנים של טיפולי פוריות.
עם הבכור נקלטתי ב ivf רביעי, שנה וחצי אחרי שהתחלתי את הטיפולים. בזמנו חשבתי שזה הרבה. לא ידעתי מה מחכה לי...
אז כשהילד היה כמעט בן שנה החלטתי לחזור לטיפולים.
היו לי מוקפאים והחזרתי אותם. לא נקלטו ועברתי שאיבה ראשונה. בשאיבה הזו קרה משהו, הפסקתי לנשום והיה צריך להרים לי את הראש כדי להחזיר את הנשימה. גיליתי את זה כבר בחדר התאוששות כשבקושי יכולתי להזיז את הצוואר. מסתבר שהמרדים נלחץ, היה קצת אגרסיבי וכל הצוואר של היה כמו מכות כחולות כאילו חנקו אותי בכח. התהלכתי כמו בחורה מוכה עם צוואר כחול במשך מעל שבוע. הרופא אמר שככל הנראה זה בגלל העודף משקל הרציני שיש עלי.
בהחזרה הראשונה נקלטתי. הייתי מאושרת, אבל זה החזיק בדיוק 6 שבועות ונפל לבד.
חודשיים אח"כ אבא שלי נפטר במפתיע. היינו כולנו בהלם ומוכי צער ועדיים החלטתי להחזיר את המוקפאים שיש לי. גם פה נקלטתי. כבר היה דופק והתקדם יפה, אבל גם זה הפסיק אחרי 10 שבועות.
פה הייתה נפילה רצינית. הייתי שבורה, זה גם היה כשעוד הייתי באבל קשה וגם ביומולדת שלי.
במקביל התחילו להפחיד אותי שאני בסיכון גבוה בגלל המשקל ובגלל ההיסטוריה של אבא שלי ושאני חייבת לטפל בעצמי.
תוך כמה חודשים הייתי כבר בניתוח קיצור קיבה.
הייתי צריכה לחכות שנה עד ההריון הבא, אבל חזרתי לטיפולים קצת לפני.
החזרה ראשונה נקלטתי. איזה אושר!
גם פה מהר מאוד הפסיק הדופק. הפעם גרידה (היה פחות נורא מהציטוטק הקודם).
בדרך לבדיקות לפני ה ivf הבא נמצא גוש בשד.
התחלתי ברורים ומיליון בדיקות, א"ס, ממוגרפיה, ביופסיה, ועוד...
כל זה לקח חודשים. בסוף אמרו לי שכנראה הכל בסדר אבל רק כדי להיות בטוחים אני צריכה mri. לא הצלחתי לקבוע תור לזה כי זה צריך להיות ביום 7 עד 14 למחזור והמחזור שלי לא עקבי אז לא הצלחתי.
אבל קיבלתי אישור לחזור לטיפולים.
אחרי עוד כמה שאיבות והחזרות נקלטתי.
ברוך השם זה החזיק. חייבת לציין שהיה הריון לא קל. אני כבר לא צעירה. בחיים לא חשבתי שאגיע לגיל 41 פלוס בהריון.
ולגרנד פינלה עוד העוברית לא התהפכה וסיימתי בקייסרי
עכשיו אני עדיין בבי"ח מחלימה מהניתוח.
מאחלת לכולכן המון בהצלחה, מעל 6 שנים הפורום הזה היה לי כבית. עזרתן לי מאוד.
שתדעו רק טוב והצלחה ותצאו בידיים מלאות
בהצלחה רבה רבה רבה

haych

New member
מזל טוב!!

איזה תלאות וטלטלות עברתם!
בסוף זה שווה הכל

הרבה נחת והתאוששות מהירה!

YaelHakeini

New member
וואוו!!! בשעה טובה! כל הכבוד על ההתמדה והנחישות!

גם אני לא דמיינתי בחיים שאהיה בת 42 ועדיין בפורום הזה (שמונה שנים כבר פה נראה לי?) ועדיין לא עם מס׳ 2 בידיים... אבל ככה זה, ניקח מה שמחלקים לנו!

בשעה טובה, מזל טוב!

כמה מרגש לקרוא על תינוקת חדשה בפורום. תודה ששיתפת.
אני נאבקת במשקל ומקווה שלא יקשה על ההריון, את מרגישה שהניתוח עזר לך בענייני טיפולי הפוריות?

אני לא בטוחה

ההריון הזה היה לי לא קל.
משבוע 26 אני עם צירים. כל כמה זמן מגיעה למיון, הם נותנים כדור ואיפווזיה לעצור את הצירים. התופעות לוואי חזקות יותר ממה שהיה לי בהריון הראשון.
אני לא יודעת אם זה הניתוח שיש לו הרבה תופעות לוואי והם פשוט התגברו בהריון, או שזה הגיל המבוגר יותר, או גם וגם. אבל אין ספק שאם יש אפשרות להוריד במשקל טבעי ולא עם קיצור קיבה אז זה עדיף.
מה שכן, לא עליתי במשקל בהריון הזה ועכשיו 4 ימים אחרי הלידה אני 3 קילו פחות ממה שהתחלתי את ההריון. אז אין את המאבק על המשקל עכשיו אחרי הלידה.
בהריון הראשון הייתי מעל 20 קילו יותר מעכשיו וזה היה הריון קליל וכיפי
המון בהצלחה

היא321

New member
מזל טוב!

נראה לי היינו יחד בקומונה לפני שנתיים+ עם אחד ההריונות שלך שלא צלחו.
שמחה לשמוע את הסיפור!

ברברא30

New member
מרגשת מזל טוב וואו כמה עברת

תהני מהקטנה שלך
שתראי רק נחת ושלווה

למעלה