אז מחר שאיבה - פעם ראשונה אחרי פרוטוקול טבעי

britney19

New member
אז מחר שאיבה - פעם ראשונה אחרי פרוטוקול טבעי

אז אני מתה מפחד שלא תהיה הפריה-יש ביצית 1

וגם עושים מיון זרע ... מה אם בכלל לא תהיה ביצית?
תחזיקו לי אצבעות

אנדי40

New member
שאיבה לביצית אחת?

הרדמה מלאה? אני אישית אף פעם לא שמעתי
על שאיבה אחרי פרוטוקול טבעי עם ביצית אחת.

אם לא תהיה הפריה או ביצית אז ממשיכים הלאה לסיבוב הבא אבל תחשבי חיובי, תחשבי שתהיה ביצית ותהיה הפריה ויצא מזה הריון תקין.

בהצלחה.

בהחלט קראתי פה את זה...

עוקבים אחרי מהלך החודש ושואבים רק את הזקיק המוביל.
לא ממש זוכרת מה האינדיקציה לכך אבל שמעתי לגמרי.
בהצלחה!

לרוב כשיש רזרבה נמוכה

כשגם עם הורמונים יש מעט זקיקים יצא לי לקרוא שלפעמים מעדיפים ביצית אחת טובה מבודדות שהפגיזו אותן במינונים גבוהים שיכולים לפגוע באיכות.

britney19

New member
אצלי אין רזרבה נמוכה

אבל איכות העוברים לא משהו. אנחנו עם בעיית מורפולוגיה קשה. עושים גם מיון זרע, בד"כ שואבים לי 8-9 ביציות ויש כ5 הפריות , מתוכם רק 1-2 באיכות סבבה. וגם זה לא עבד ב 6 ההחזרות האוחרונות שלי. אז ברקוביץ חושב שיש גם בעיה אצלי , שאולי ההורמונים לא עושים טוב לביציות. הסבב הזה שיניתי הכל נראה לי, רופא, פרוטוקול,מעבדה.. מקווה שמשנה מקום משנה מזל?

כן. עברתי כמה כאלה...

בסבב האחרון ממש, עשיתי שאיבה בלי הרדמה..
לא נעים אבל לא נורא..
&nbsp
&nbsp

זהר85

New member
מצטרפת

לי היו 5 זקיקים ושאבו לי 4 ביציות בלי הרדמה.
זה לא היה מכוון, אם מישהי זוכרת סיפרתי על זה בפורום.... סירבו לעשות לי הרדמה בגלל מסטיק שלקחתי בלי לחשוב שזה שובר צום.
בקיצור, היה ממש בסדר ובטח שעם ביצית אחת שווה לשקול לוותר על ההרדמה.
איך שלא יהיה, שיהיה בהצלחה

britney19

New member
חשבתי לעשות אולי ללא הרדמה

בפגישה אחרונה אצל הרופא הוא לא הציע את האופציה.. ואמר לי להיות בצום. אז התחלתי לחשוב למה לעשות ללא הרדמה? אני פחדנית נוראית ואולי עם רופא אמפטי הייתי שוקלת , אבל זה ברקוביץ... אז בא לי חוויה חיובית חחח

זהר85

New member
אני מאוד חוששת מהרדמות כלליות

אני מרגישה גם שלאור כל החומרים שגם ככה אנחנו נאלצות לדחוף לגוף שלנו בטיפולים, אם אפשר להוריד משהו עדיף.
שאיבה זה הליך ממש קצר, בעיקר אם יש רק ביצית אחת ובתחושה שלי ההליך לא כואב נורא (לא יותר מאשר כבר לי צילום הרחם). אז אני מעדיפה לחסוך את החומרים, את הסיכונים של ההרדמה, את ההתאוששות וכל מה שנלווה בעצם להרדמה.

זה באמת תלוי בך ובדינמיקה עם הרופא

אם העניין מפחיד אותך אז הייתי מוותרת, אני מכירה את הגוף שלי ויודעת מה סף הכאב שלי (גבוה). אותי מפחידה דווקא ההרדמה והרבה פחות השאיבה עצמה.
בפעמים שעברתי הרדמה בגלל גרידה או היסטרוסקופיה, הייתי מטושטשת וישנונית עוד הרבה זמן אח"כ ולא אהבתי את זה.
מנסיוני, זאת פרצדורה שנמשכת ממש כמה דקות וזה יותר לוחץ ולא נעים מאשר ממש כואב. החלק הכי מציק בעיניי הוא דווקא החיטוי של הנרתיק שעושים לפני שמתחילים.
&nbsp
ומצד שני, כשערים, אפשר להסתכל על המסך יחד עם הרופא ולראות את הזקיקים מתרוקנים וגם לשמוע שמכריזים מהמעבדה שמצאו ביציות.

britney19

New member
אז חזרתי לעדכן

בסוף עשיתי עם הרדמה , והיה ממש כיף לישון קצת

נשאבה ביצית 1- ויש עובר שיוחזר מחר ..יאיי!!!
IVF טבעי זה ממש מלחיץ חח

למעלה