לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2753127,531 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'אז מחר שאיבה - פעם ראשונה אחרי פרוטוקול טבעי'
אז מחר שאיבה - פעם ראשונה אחרי פרוטוקול טבעי
03/02/2020 | 09:00
15
אז אני מתה מפחד שלא תהיה הפריה-יש ביצית 1
וגם עושים מיון זרע ... מה אם בכלל לא תהיה ביצית?
תחזיקו לי אצבעות
פוריות >>
לצפיה ב-'שאיבה לביצית אחת?'
שאיבה לביצית אחת?
03/02/2020 | 12:00
5
הרדמה מלאה? אני אישית אף פעם לא שמעתי
על שאיבה אחרי פרוטוקול טבעי עם ביצית אחת.

אם לא תהיה הפריה או ביצית אז ממשיכים הלאה לסיבוב הבא אבל תחשבי חיובי, תחשבי שתהיה ביצית ותהיה הפריה ויצא מזה הריון תקין.

בהצלחה.
פוריות >>
לצפיה ב-'בהחלט קראתי פה את זה...'
בהחלט קראתי פה את זה...
03/02/2020 | 20:36
3
עוקבים אחרי מהלך החודש ושואבים רק את הזקיק המוביל.
לא ממש זוכרת מה האינדיקציה לכך אבל שמעתי לגמרי.
בהצלחה!
פוריות >>
לצפיה ב-'לרוב כשיש רזרבה נמוכה '
לרוב כשיש רזרבה נמוכה
03/02/2020 | 20:48
2
כשגם עם הורמונים יש מעט זקיקים יצא לי לקרוא שלפעמים מעדיפים ביצית אחת טובה מבודדות שהפגיזו אותן במינונים גבוהים שיכולים לפגוע באיכות.  
פוריות >>
לצפיה ב-'אצלי אין רזרבה נמוכה '
אצלי אין רזרבה נמוכה
04/02/2020 | 07:18
1
אבל איכות העוברים לא משהו. אנחנו עם בעיית מורפולוגיה קשה. עושים גם מיון זרע, בד"כ שואבים לי 8-9 ביציות ויש כ5 הפריות , מתוכם רק 1-2 באיכות סבבה. וגם זה לא עבד ב 6 ההחזרות האוחרונות שלי. אז ברקוביץ חושב שיש גם בעיה אצלי , שאולי ההורמונים לא עושים טוב לביציות. הסבב הזה שיניתי הכל נראה לי, רופא, פרוטוקול,מעבדה.. מקווה שמשנה מקום משנה מזל?
פוריות >>
לצפיה ב-'בהצלחה!!'
בהצלחה!!
04/02/2020 | 09:04
מחזיקה אצבעות..
פוריות >>
לצפיה ב-'כן. עברתי כמה כאלה...'
כן. עברתי כמה כאלה...
04/02/2020 | 15:05
בסבב האחרון ממש, עשיתי שאיבה בלי הרדמה..
לא נעים אבל לא נורא..

פוריות >>
לצפיה ב-'בהצלחה! אני פה כדי להזכיר שלא חייבים הרדמה '
בהצלחה! אני פה כדי להזכיר שלא חייבים הרדמה
03/02/2020 | 20:50
8
לצפיה ב-'כל פעם שאני נכנסת לשאיבה אני חושבת עלייך בלי ההרדמה.'
כל פעם שאני נכנסת לשאיבה אני חושבת עלייך בלי ההרדמה.
03/02/2020 | 21:29
1
לצפיה ב-'אוהווו, ריגשת!'
אוהווו, ריגשת!
05/02/2020 | 12:08
לצפיה ב-'מצטרפת'
מצטרפת
<< ההודעה הנוכחית
03/02/2020 | 23:49
לי היו 5 זקיקים ושאבו לי 4 ביציות בלי הרדמה.
זה לא היה מכוון, אם מישהי זוכרת סיפרתי על זה בפורום.... סירבו לעשות לי הרדמה בגלל מסטיק שלקחתי בלי לחשוב שזה שובר צום.
בקיצור, היה ממש בסדר ובטח שעם ביצית אחת שווה לשקול לוותר על ההרדמה.
איך שלא יהיה, שיהיה בהצלחה
פוריות >>
לצפיה ב-'חשבתי לעשות אולי ללא הרדמה'
חשבתי לעשות אולי ללא הרדמה
04/02/2020 | 07:12
4
בפגישה אחרונה אצל הרופא הוא לא הציע את האופציה.. ואמר לי להיות בצום. אז התחלתי לחשוב למה לעשות ללא הרדמה? אני פחדנית נוראית ואולי עם רופא אמפטי הייתי שוקלת , אבל זה ברקוביץ... אז בא לי חוויה חיובית חחח
פוריות >>
לצפיה ב-'אני מאוד חוששת מהרדמות כלליות'
אני מאוד חוששת מהרדמות כלליות
05/02/2020 | 09:54
אני מרגישה גם שלאור כל החומרים שגם ככה אנחנו נאלצות לדחוף לגוף שלנו בטיפולים, אם אפשר להוריד משהו עדיף.
שאיבה זה הליך ממש קצר, בעיקר אם יש רק ביצית אחת ובתחושה שלי ההליך לא כואב נורא (לא יותר מאשר כבר לי צילום הרחם). אז אני מעדיפה לחסוך את החומרים, את הסיכונים של ההרדמה, את ההתאוששות וכל מה שנלווה בעצם להרדמה.
פוריות >>
לצפיה ב-'זה באמת תלוי בך ובדינמיקה עם הרופא'
זה באמת תלוי בך ובדינמיקה עם הרופא
05/02/2020 | 12:15
2
אם העניין מפחיד אותך אז הייתי מוותרת, אני מכירה את הגוף שלי ויודעת מה סף הכאב שלי (גבוה). אותי מפחידה דווקא ההרדמה והרבה פחות השאיבה עצמה.
בפעמים שעברתי הרדמה בגלל גרידה או היסטרוסקופיה, הייתי מטושטשת וישנונית עוד הרבה זמן אח"כ ולא אהבתי את זה.
מנסיוני, זאת פרצדורה שנמשכת ממש כמה דקות וזה יותר לוחץ ולא נעים מאשר ממש כואב. החלק הכי מציק בעיניי הוא דווקא החיטוי של הנרתיק שעושים לפני שמתחילים.

ומצד שני, כשערים, אפשר להסתכל על המסך יחד עם הרופא ולראות את הזקיקים מתרוקנים וגם לשמוע שמכריזים מהמעבדה שמצאו ביציות.
פוריות >>
לצפיה ב-'אז חזרתי לעדכן'
אז חזרתי לעדכן
06/02/2020 | 07:42
1
בסוף עשיתי עם הרדמה , והיה ממש כיף לישון קצת 
נשאבה ביצית 1- ויש עובר שיוחזר מחר ..יאיי!!!
IVF טבעי זה ממש מלחיץ חח 
פוריות >>
לצפיה ב-'ווהו, כל מה שצריך זה עובר אחד. בהצלחה.'
ווהו, כל מה שצריך זה עובר אחד. בהצלחה.
06/02/2020 | 09:30

הודעות אחרונות

09:55 | 23.02.20 שבלול2011
17:15 | 22.02.20 אורחים בפורום
18:23 | 21.02.20 babushka771
10:33 | 21.02.20 babushka771
06:47 | 21.02.20 nhrc3
20:50 | 20.02.20 אנדי40
20:26 | 20.02.20 אורחים בפורום
19:50 | 20.02.20 bird4321
11:03 | 20.02.20 דג זהב13
10:50 | 20.02.20 אורחים בפורום
11:59 | 19.02.20 לירז143
21:03 | 18.02.20 בראון10
20:39 | 18.02.20 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ