שבוע 10 דופק פסק:בכי דמעות: מה גרידה או כדורים??

atali1

New member
שבוע 10 דופק פסק:בכי דמעות: מה גרידה או כדורים??

הפסיק הבוטן שלי לחייך אליי גם נשמתי כואבת
ליבו נדם ואיני מוצאאאת נחמה הכל היה מושלם
בטאות יפות הכל תמיכות א.ס מס 3 הכל

עכשיו מה עושים גרידה או ציפולוק???

מאי292

New member

בוכה איתך יקירה כמה זה כואב....
&nbsp
אני ניסיתי כדורים ולצערי לעובר שלי היה קשה להיפרד וסיימנו בגרידה.
&nbsp
שולחת לך חיבוק ומאחלת לך למצוא את הנחמה

שחר רו1

New member
מזדהה עם הכאב

גם אצלי הציטוט לא עבד, העובר סירב להתפנות. עשיתי גרידה.
אם העובר שלך תואם לשבוע 10 מניחה שציטוטק מראש לא מתאים.
במקרה שלי הייתי בשבוע 9,הוא תאם ל 8.
מקווה שתצליחי להתאושש במהרה, שולחת חיבוק
מקווה ש

מעין686

New member

אין לי ניסיון אישי אבל כאחות שפעם המליצה לנשים לגבי זה, זה דעתי:
ציטוטק: (אם אפשר) לא תמיד עובד, כואב, צריך לעבור חוויה של דימום כבד (פסיכולוגית לא תמיד קל כי יודעים על מה מדובר) אבל מצד שני זה חוויה יותר טבעית לגוף.
גרידא: מהר, לא כואב, אבל זה עם הרדמה מלאה וחודרני.
שולחת לך חיבוק ענק
&nbsp

רוצה לאזן את הסיפורים על הציטוטק, אצלי עבד טוב

הדופק הפסיק בשבוע 9 והעובר נראה צעיר יותר. לקחתי שתי מנות בבית דרך הפה , היו התכווצויות כמו של מחזור מאד חזק שהוציאו את הרוב. היה דימום חלש שנמשך עוד כמה ימים. כשהלכתי לבדוק בא.ס. הרחם היה נקי. מבחינתי, שווה לנסות פעולה לא חודרנית לפני שהולכים לגרידה.
&nbsp

a morph

New member
כמו שאמרו לך, תלוי מה גודל העובר

אצלי פסק הדופק בשבוע 7, עשיתי ציטוטק בשבוע 9. קיבלתי שתי מנות כי כשחזרתי לביקורת שלושה ימים אחרי המנה הראשונה ראו שיש עדיין רירית עבה, מה שמרמז על שאריות. המנה הראשונה של ציטוטק הייתה מלווה בהמון תופעות לוואי וכאבים, המנה השנייה בכלל לא. בסופו של דבר הכל יצא בלי שעברתי פעולה פולשנית, ואחרי 5.5 שבועות קיבלתי מחזור ומיד עשיתי החזרה חדשה, בה נקלט הריון עם בני.
שבוע 10 זה מתחיל להיות קצת גבולי לציטוטק, אבל השאלה היא לאיזה גיל הריון תואם העובר, אם למשל הפסקת הדופק היא מלפני שבועיים אז אין שום בעיה וסיכויים מצוינים לציטוטק לעבוד. עקרונית עושים אפילו עד שבוע 12, אבל בשלבים האלה סיכויי ההצלחה כבר לא משהו.

למעלה