בבקשה תנו לי תקווה

מאי292

New member
בבקשה תנו לי תקווה

אתמול הייתי שאיבה ראשונה.
נשאבו 5 ביציות בשלות.
הבוקר קיבלתי טלפון שלא היו הפריות במהלך הלילה ועכשיו הם ינסו להציל את זה על ידי פעולת איקסי.

מישהי שחוותה וצלחה טיפול כזה?

Musmus14

New member
לפחות מצאו סוג של סיבה..

אני זוכרת שהצלחתם גם בהזרעה, אז זה אומר שכן יכולות להיות לכם הפריות טבעיות.
אבל מה שקרה יכול לרמוז על בעיה בהפריה ואיקסי באמת יכול להיות פיתרון.
בIVF שלנו עשו לנו ישר איקסי על כל הביציות כי לטענת המעבדה לא היו מספיק זרעים בתנועה בשביל לנסות טבעי.
לא יודעת מה זה אומר "הפריה מאוחרת" עם איקסי ומה סיכויי ההצלחה.
אבל גם אם הפעם זה לא יצליח, זאת התקדמות.
בהצלחה

תגובה למושמוש14

מוכר. אצלנו זלזלו כל הזמן בבעיית זרע ועשו הרבה טיפולים עם רק הזרעות או אפילו ללא הזרעה אלא רק לתת לי הורמונים. ואז הגענו לשאיבה הראשונה והמעבדה אמרו שבקושי יש עם מה לעבוד וחייבים הכל איקסי. כי יש אגלוטנציה גבוה ובעיה בזרע.
&nbsp
וככה עשינו 5 החזרות של עוברים שהופרו עם איקסי. מתוכם כימי אחד ו 4 שליליים.
הייתי בטוחה שזה שלא נקלטת ושלא נקלטתי בטיפולים הרבים שהיו לפני, זה שיש אצלי בעיה להיקלט.
ואז... עברנו ל ivf עם מיון זרע... ומאז כמעט בכל טיפול נקלטתי... (החזרה 6- הפלה, החזרה 7- כימי, החזרה 8- שלילי, החזרה 9- הפכה אותי תודה לאל לאמא אחרי 5 שנים ארוכותתתת, ואכ אחרי הפסקה.. ואז היו לי עוד 2 החזרות, אחת שלילי ואחת מוצלחת ב"ה).
&nbsp
מה שאני מנסה להגיד-
ב IVF ללא מיון- 4 בטאות שליליות ואחת חיובית.
ב IVF עם מיון (פרוטוקלי שאיבה כמעט זהים פרט למיון)- 2 בטאות שליליות ו- 4 חיוביות.
אינני יודעת מה הסטטוס שלך, אבל אם גם את לא נקלטת, כדאי לשקול מיון זרע. אצלי לפחות אני בטוחה שזה עשה שינוי רציני..
(והשינוי הנוסף שהוכיח עצמו היה קלקסן מהחזרה 8, למרות שבדיקות הקרישיות תקינות, ומאותה החזרה גם פרוזלט, כי היה חשד שכאבי ההשרשה החזקים שמרגישה זה צירים שגורמים לעובר שהשתרש להדחות ע"י הגוף).
&nbsp
קצת חפרתי לך..

Musmus14

New member
תודה לאל זה מאחורי ואני אמא

אצלנו אין אגלוטינציה דווקא. רק מדדים כמו תנועתיות וריכוז לפעמים יצאו בגבולות התחתונים או קצת מתחת לנורמה. מורפולוגיה 5%-6%. כך שכאשר עשו איקסי כן היה עם מה לעבוד וישר נכנסתי להריון תקין. כשהבן שלי היה בן שנה וחודש וחצי נכנסתי להריון טבעי ועכשיו שבוע 33 עם בת. קבלתי מחזור רק אחרי 11 חודשים מהלידה עם ההנקה ורציתי להחזיר מוקפאים.
מיון זרע באמת יכול לעזור במקרים מסוימים. אבל לפעמים גם אם מזהים בעיה כלשהי זה לא סוף פסוק וזה רק אומר שהסיכויים פוחתים, לא שהם לא קיימים. וכן יש סיכוי שאיכשהו זה פשוט יקרה.
אני זוכרת את עצמי בתקופה שניסיתי להרות לראשונה וזה לא הצליח, ונכנסתי לעולם הטיפולים ולפורום הנהדר הזה. באמת חשבתי שזה לא יסתיים לעולם ונצטרך להיעזר בכל טכניקה אפשרית..
&nbsp
הייתי מציעה לפותחת השרשור אולי ליצור קשר עם המעבדה ולברר למה לא היו הפריות לדעתם ומה מצב הזרע/ביציות כפי שהם רואים אותו.

myDoron

New member
קרה לי

גם 5 ביציות, אחרי יום אחד לא היה כלום אחרי שניסו איקסי היו 3 הפריות. יש תקווה!

haych

New member
חברה שלי, אבל בסבב שלאחר מכן

לחברה שלי היו משהו כמו 17 ביציות. נשאבו 13 אני חושבת, ולא היו בכלל הפריות,
בסבב הבא עם עשו איקסי ונקלטו.

מאי292

New member

הצליחו להפרות באיקסי הצלה 4 ביציות.
2 התפתחו תקין והוחזרו היום...
&nbsp
תחזיקו לי ולהם אצבעות

מאי292