דקפפטיל וביוץ

בהצלחה רבה היום (אם עוד לא נשאבת..)! תעדכני...

מקווה מאוד שיהיו בשורות טובות!

לגבי הביוץ, כן, יודעים לפי הבדיקות דם. יש עליה בLH שהדקפפטיל היה אמור למנוע.
בדר"כ הוא אכן מונע, אל תדאגי..
גם אצלי בסופו של דבר הספיקו את השאיבה הזאת לפני הביוץ, למרות שהתחילה עליה ספונטנית של LH (יש 36 שעות מרגע עליית LH/אוביטרל עד הביוץ).

מסכימה איתה.. מה שלומך?

bird4321

New member
תודה לכולכן, מעדכנת

שנשאבו 8 ביציות אבללל לא סתם חששתי ש"מושכים" אותי.. האסטרדיול (?) עלה לערכים ממש גבוהים (לא יודעת כמה בדיוק אבל גבוה, מאוד) אני נמצאת בגירוי יתר... אחרי השאיבה היו לי ממש כאבים (לא הבנתי שזה מהגירוי משום שזאת היתה שאיבה ראשונה שלי חשבתי שזה תקין) והבטן ממש התנפחה וקשה לנשום במאמץ.. בקיצור... אין החזרה החודש
שבוע הבא אדע מה מצב ההפריות
אני כמובן לא יכולה שלא לתהות אם זה היה אחרת אם היו שואבים לי לפני

אנדי40

New member
קודם כל, ווהו, 8 ביציות.

שנית, תשחררי, לא משנה מה היה יכול לקרות.
עכשיו תתמקדי בהחלמה מהגירוי השחלתי, תנוחי, תנוחי, תנוחי, זה הכי חשוב.
עכשיו את והרופא שלך יודעות שהמשיכה הזאת לא עושה לך טוב.
בתקווה שלא תצטרכי עוד שאיבה.
למה את צריכה לחכות שבוע לדעת מה מצב ההפריות?

bird4321

New member
כי אמרו לי

שהיו 4 הפריות אבל בגלל שאין החזרה הם ממשיכים לגדל אותם ולכן לא ידוע מה הגורל שלהם ואני אהיה שם רק שבוע הבא כדי לדעת.. אני מניחה שאם היתה החזרה היו פשוט מחזירים 1 מהם אבל כשממשיכים לגדל אותם הסיכוים שלהם לשרוד נמוכים יותר לא ככה?
מה זה אומר 2 תאים ? זה תקין ליום השלישי מהשאיבה? זה לא אמור להיות 4?
(שוב מצטערת על השאלות המוזרות שלי אני רוצה לבוא מוכנה במידה ותהיה פעם הבאה, לא מוכנה לנסויים נוספים)

רזרבה נמוכה וגירוי יתר בדר"כ לא הולכים ביחד.. מוזר

בכל מקרה היבול בהחלט היה מוצלח, מאוד מקווה שיהיו מוקפאים יפים וחתיכים!
אם היו שואבים לפני והיו רק 2 ביציות היית מתבאסת שלא חיכו כדי שיהיו 8,
לא נראה לי ששווה להתבאס הרבה על "מה היה אם"...
אם היית שואלת אותי הייתי מעדיפה גירוי יתר (כל עוד זה קליל) ולחכות חודש עם ההחזרה מאשר שאיבה של 2 ביציות שיכולה גם להגמר בלי כלום...
בהצלחה רבה!

bird4321

New member
אני יודעת

שאני מתאכזבת מהר מידי וזה כולה סבב ראשון אבל אני כן הרגשתי שהשאיבה היתה צריכה להיות לפני.. נכון אולי היו שואבים פחות אבל לפחות היה סיכוי להחזרה של טרי מה גם שהרב שנשאבו לא להיט בכלל (היו 2 תאים 48 שעות אחרי השאיבה) אז רק מוכיח שבמצב שלי הכמות לא משמעותית...

למעלה