לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2750827,508 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'דקפפטיל וביוץ'
דקפפטיל וביוץ
14/01/2020 | 16:34
28
הי סבב ivf ראשון.
נמצאת ביום ה 11 של המחזור כשבמעקב הזקיקים יש זקיק בגודל 21 ו19 והשאר קטנים יותר. מקבלת דקפטטיל מהיום הראשון של המחזור.
האם הגיוני שלא תיהיה שאיבה ביומיים הקרובים? הבנתי שאין מצב שהשאיבה תיהיה לפני היום ה16 למחזור (עוד 4-5 ימים).
מה קורה שהזקיק כבר בגודל המתאים? האם הגוף לא מבייץ אותו? (מצטערת על הבורות) פשוט ממש מוזר לי שלא עושים שאיבה ומחכים לעוד זקיקים לגדול ..
תודה לעונות ��
פוריות >>
לצפיה ב-'את מקבלת מעכב ביוץ?'
את מקבלת מעכב ביוץ?
14/01/2020 | 18:18
16
אורגלוטרן או צטרוטייד למשל.
אם כן, המעכב ימנע את הביוץ של הזקיק  הגדול ואיתו של יתר הזקיקים.
יתכן שלאור הבדיקות שלך הרופא החליט לוותר על הזקיק הגדול כדי שיותר זקיקים קטנים יוכלו לגדול.
פוריות >>
לצפיה ב-'זה מה שפחדתי'
זה מה שפחדתי
14/01/2020 | 18:34
15
אני מקבלת רק דקפפטיל חצי מזרק של 0.1 וגונל F
אני לא מבינה למה לוותר על זקיק טוב בשביל שאולי השאר יגדלו.. אני מטופלת בציבורי אז אין לי מה לעשות עם זה, ממש מבאס ��
פוריות >>
לצפיה ב-'אני לא מכירה את הפרוטוקול הזה'
אני לא מכירה את הפרוטוקול הזה
14/01/2020 | 19:02
אבל אין לי המון נסיון.
בכל מקרה זה בהחלט מקובל שכדי לקבל יותר ביציות מוותרים על הזקיק המוביל. זה הבדל בקונספט בין הזרעות לIVF.
פוריות >>
לצפיה ב-'להפתעתי דקפפטיל יכול לעכב גם בפרוטוקול קצר '
להפתעתי דקפפטיל יכול לעכב גם בפרוטוקול קצר
14/01/2020 | 19:45
13
הלכתי לקרוא כי לא ידעתי. הכרתי אותו כמדכא בפרוטוקול ארוך אבל כנראה שגם הזרקה רצופה מתחילת הוסת מספיקה כדי לדכא הפרשה טבעית של הורמונים ובכך למנוע ביוץ ספונטני.
מעניין!
פוריות >>
לצפיה ב-'אוקי אז '
אוקי אז
14/01/2020 | 19:49
12
זה אומר בעצם שיש סיכוי שהזקיק הזה יחזיק מעמד בכל זאת או בכל מקרה הוא אבוד?
ומה לגבי שאר הזקיקים? מה הסיכוי שימשיכו לגדול?
אני פשוט לא מבינה מה העניין של הכמות ולמה פשוט לא לקחת אץ ה1 הזה שיש
פוריות >>
לצפיה ב-'אני לא יודעת מה הביא אותך לIVF'
אני לא יודעת מה הביא אותך לIVF
14/01/2020 | 20:10
11
אבל הפריה *חוץ* גופית היא בעיקר משחק של מספרים גדולים. שאיבה היא לא עניין של מה בכך והמטרה היא לשאוב כמה שיותר ביציות (טובות) כדי להגיע לכמה שיותר עוברים. מחזירים כל פעם אחד עד שמתקבל הריון.
כשעושים הזרעות, אין שליטה על ההפריות וכדי שלא יהיה הריון מרובה עוברים, שומרים על מספר נמוך של זקיקים.
לשאלתך על גודל הזקיק, גם אם הזקיק המוביל לא יבייץ, כשזקיק מגיע לגודל גדול מידי, יורד הסיכוי שתתקבל ממנו ביצית טובה שתצליח לעבור הפריה.
כך שגם אם אין ביוץ, ונותנים לזקיקים הקטנים להגיע לגודל 17-20 , זה נחשב שהרופא "ויתר" על הזקיק המוביל.
פוריות >>
לצפיה ב-'קודם כל תודה'
קודם כל תודה
14/01/2020 | 21:05
10
רבה על התשובות המפורטות
מה שהביא אותי לIVF זה רזבה נמוכה.. הבנתי שהזרעות במצב הזה פחות יעילות 
אני לתומי חשבתי שבמצב שלי עדיף לעבוד עם זקיק 1 אבל כנראה שזה לא הכיוון של הרופאים... נשאר לקוות שאכן יהיו ביציות שאפשר לעבוד איתם בשאר הזקיקים 

פוריות >>
לצפיה ב-'עונה בהסתייגות'
עונה בהסתייגות
15/01/2020 | 09:46
9
חסרים הנתונים של בדיקות הדם שלך כדי להבין עד כמה את קרובה לביוץ, אבל לפי גודל הזקיקים בלבד נראה שהמצב כבר ממש גבולי. 
במצב כזה הרופא יצטרך לקבל החלטה: אפשרות אחת היא לתת לך מעכב ביוץ ולמעשה "לוותר" על הזקיקים הגדולים, להמשיך להזריק גונאל ולקוות שיתפתחו זקיקים נוספים, זה מה שכתבה לך קודמתי. אבל לאור מה שכתבת על רזרבה נמוכה והעובדה שחוץ משני הזקיקים עד עכשיו לא התפתח כלום, נראה לי הגיוני יותר שהוא פשוט יקדים את השאיבה. 
ושוב, הכל בהסתייגות כי אין את בדיקות הדם וגם כי אני לא מכירה פרוטוקול שמזריקים דקפפטיל מההתחלה ופחות ברור לי מה הדינמיקה הצפויה בפרוטוקול כזה.
פוריות >>
לצפיה ב-'הי תודה ועונה'
הי תודה ועונה
<< ההודעה הנוכחית
15/01/2020 | 10:52
8
אין לי מושג מה תוצאות בדיקות הדם אני רק יודעת שאסטרוגן בעליה
מלבד 2 הזקיקים הגדולים יש עוד כ13 זקיקים שנעים בין 10 ל18 ממ (ביום ה 11).
אני הבנתי שבמצב שלי של רזרבה נמוכה הם לא יניבו ביציות אכותיות ועדיף היה להתמקד על ה2 הגדולים
פוריות >>
לצפיה ב-'סבב ראשון הוא בדרך כלל ניסוי וטעיה.'
סבב ראשון הוא בדרך כלל ניסוי וטעיה.
15/01/2020 | 11:23
7
לפעמים שווה לוותר על הזקיק הראשון ולקבל כמה זקיקים יחדיו מאשר לשאוב רק אחד. וגם זה סבב ראשון אז צריך לבדוק איך הגוף שלך מגיב להורמונים.

בהצלחה.
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
15/01/2020 | 12:53
כן זה באמת מרגיש ככה אבל במצב של רזרבה נמוכה זה מדאיג... מה שנשאר לי זה באמת לראות מה יצא מהסבב הזה ולהחליט אם להמשיך בציבורי או לחכות לבר חווה
פוריות >>
לצפיה ב-'השאלה אם מזקיק שהתחיל ממש קטן'
השאלה אם מזקיק שהתחיל ממש קטן
15/01/2020 | 12:55
5
בתחילת המיזור יכולה לצאת ביצית טובה?
פוריות >>
לצפיה ב-'בוודאי, כמה זקיקים יוצאים לדרך ביחד'
בוודאי, כמה זקיקים יוצאים לדרך ביחד
15/01/2020 | 18:47
4
באופן טבעי, בגלל דינמיקת ההורמונים בינהם זקיק אחד הופך למוביל ומשוב חיובי מביא לכך שהוא דוהר יותר ויותר קדימה עד שהוא מבייץ ראשון. במהלך הטיפולים ההורמונים מגיעים מבחוץ ברמות גבוהות יחסית, ובעיקר - אין משוב. השליטה הזאת מאפשרת לטפח כמה זקיקים במקביל כדי לשאוב כמה ביציות במקום האחת שתבייץ באופן טבעי.
אני חושבת שאת צריכה לתפוס שם את אחד הרופאים לשיחה ושיסביר לך מה קורה בIVF. מגיע לך להבין מה התהליך שעובר על הגוף שלך באופן כללי וגם לקבל תשובות ספציפיות לנושאים שמטרידים אותך.
פוריות >>
לצפיה ב-'אני ממש מרגישה אבודה'
אני ממש מרגישה אבודה
15/01/2020 | 19:29
3
אבודה וכבר מצטערת שהלכתי לציבורי. לא ראיתי ולא שמעתי רופא מתחילת התהליך רק אחיות אם תשובות ממש לא חד משמעיות .. זה ממש מתסכל להיות במצב הזה גם ככה אז החוסר הוודאות והלחץ בטוח לא תורם
תודה על התשובות הממש מפורטות
פוריות >>
לצפיה ב-'אין לך מה להצטער, הטיפול בציבורי מצויין'
אין לך מה להצטער, הטיפול בציבורי מצויין
16/01/2020 | 09:46
2
בדרך כלל בתחילת הסבב נפגשים עם רופא שבונה לך פרוטוקול, ומאותו רגע את באה במגע רק עם האחיות. לרוב זה אותו דבר גם בפרטי, לפעמים עבור תשלום "סמלי" של כמה אלפים את גם מקבלת את הטלפון הישיר של הרופא אבל ממילא לא תתקשרי אליו על כל דבר כי אחיות הן אלה שמנהלות את המעקבים השוטפים (את ההוראות נותן רופא, כמובן, אבל דרכן). וספציפית אצל בר חווה, היו פה כמה וכמה פוסטים על בלגן אטומי במרפאה שלו וחוסר יכולת לקבל תשובות בזמן סביר.
אני לא אומרת לא להיות עם היד על הדופק, אבל טעויות וחוסר בהירות יכולים להיות גם בציבורי וגם בפרטי.
פוריות >>
לצפיה ב-'כנראה שבאמת בניתי'
כנראה שבאמת בניתי
16/01/2020 | 20:36
1
יותר מידי על הסבב הזה כשהבנתי שיש מספר נחמד יחסית של זקיקים וצריך להבין שזה באמת ניסוי וטעיה כרגע
תודה על העידוד 
פוריות >>
לצפיה ב-'אני חושבת שתהיה שאיבה מוצלחת, בהצלחה! '
אני חושבת שתהיה שאיבה מוצלחת, בהצלחה!
17/01/2020 | 22:07
לצפיה ב-'עשיתי פרוטוקול כזה, הגדולים לא בהכרח אבודים'
עשיתי פרוטוקול כזה, הגדולים לא בהכרח אבודים
16/01/2020 | 15:12
3
היי,
דקפפטיל מהיום הראשון של המחזור זה ניסיון לקבל את יתרונות הדיכוי של פרוטוקול ארוך עם פרוטוקול קצר, וזה מקובל במצבים של רזרבה נמוכה (אם חס וחלילה הסבב הזה לא יצליח, שילוב פרגובריס עם דקפפטיל מומלץ אפילו יותר מגונל, לא אסבך אותך למה..)
בכל אופן, אם יגידו לך להזריק אוביטרל מחר (והשאיבה תהיה בראשון), יש סיכוי שמי מהקטנים יצטרף, ועדיין הזקיקים הגדולים יחזיקו מעמד.
13 נוספים בין 10-18 זה מעולה לרזרבה נמוכה, כל זקיק שמעל 17מ"מ היום הוא פוטנציאל לביצית טובה.
אצלי לצערי למרות הדקפפטיל התחיל ביוץ, כך שלא היה אפשר לחכות הרבה, אבל הצליחו לשאוב גם את הביציות מהזקיקים הגדולים (היו 21 ו23 מ"מ 3 ימים לפני השאיבה. שאבו 4 ביציות ועשו איקסי, 2 הופרו, לא יודעת אם הגדולים או "הסבירים").

איפה את מטופלת?
תשאלי אם הם חושבים שבכל זאת כדאי להקדים את השאיבה לראשון/שני.

בהצלחה!
פוריות >>
לצפיה ב-'נחמד לשמוע שאני לא היחידה עם הפרוטוקול הזה'
נחמד לשמוע שאני לא היחידה עם הפרוטוקול הזה
16/01/2020 | 20:29
2
ותודה על ההמלצה של פרגובריס (מקווה שיהיה לי עם מי לדבר)
איך את יודעים שהיה ביוץ בזמן הדקפטטיל? לפי הבדיקות דם?
אני מטופלת בפוריה ואכן השאיבה ביום ראשון מקווה שכמה החברה ישרדו עד אז 
פוריות >>
לצפיה ב-'בהצלחה ביום ראשון, מחזיקה לך אצבעות.'
בהצלחה ביום ראשון, מחזיקה לך אצבעות.
17/01/2020 | 12:27
לצפיה ב-'בהצלחה רבה היום (אם עוד לא נשאבת..)! תעדכני...'
בהצלחה רבה היום (אם עוד לא נשאבת..)! תעדכני...
19/01/2020 | 10:01
מקווה מאוד שיהיו בשורות טובות!

לגבי הביוץ, כן, יודעים לפי הבדיקות דם. יש עליה בLH שהדקפפטיל היה אמור למנוע.
בדר"כ הוא אכן מונע, אל תדאגי..
גם אצלי בסופו של דבר הספיקו את השאיבה הזאת לפני הביוץ, למרות שהתחילה עליה ספונטנית של LH (יש 36 שעות מרגע עליית LH/אוביטרל עד הביוץ).
פוריות >>
לצפיה ב-'כולנו מחכות למספר הביציות. איך את מרגישה?'
כולנו מחכות למספר הביציות. איך את מרגישה?
20/01/2020 | 11:24
6
לצפיה ב-' מסכימה איתה.. מה שלומך?'
מסכימה איתה.. מה שלומך?
21/01/2020 | 08:26
5
לצפיה ב-'תודה לכולכן, מעדכנת'
תודה לכולכן, מעדכנת
21/01/2020 | 14:26
4
שנשאבו 8 ביציות אבללל לא סתם חששתי ש"מושכים" אותי.. האסטרדיול (?) עלה לערכים ממש גבוהים (לא יודעת כמה בדיוק אבל גבוה, מאוד) אני נמצאת בגירוי יתר... אחרי השאיבה היו לי ממש כאבים (לא הבנתי שזה מהגירוי משום שזאת היתה שאיבה ראשונה שלי חשבתי שזה תקין) והבטן ממש התנפחה וקשה לנשום במאמץ.. בקיצור... אין החזרה החודש  שבוע הבא אדע מה מצב ההפריות
אני כמובן לא יכולה שלא לתהות אם זה היה אחרת אם היו שואבים לי לפני 
פוריות >>
לצפיה ב-'קודם כל, ווהו, 8 ביציות.'
קודם כל, ווהו, 8 ביציות.
21/01/2020 | 17:53
1
שנית, תשחררי, לא משנה מה היה יכול לקרות.
עכשיו תתמקדי בהחלמה מהגירוי השחלתי, תנוחי, תנוחי, תנוחי, זה הכי חשוב.
עכשיו את והרופא שלך יודעות שהמשיכה הזאת לא עושה לך טוב.
בתקווה שלא תצטרכי עוד שאיבה.
למה את צריכה לחכות שבוע לדעת מה מצב ההפריות?
פוריות >>
לצפיה ב-'כי אמרו לי'
כי אמרו לי
22/01/2020 | 10:23
שהיו 4 הפריות אבל בגלל שאין החזרה הם ממשיכים לגדל אותם ולכן לא ידוע מה הגורל שלהם ואני אהיה שם רק שבוע הבא כדי לדעת.. אני מניחה שאם היתה החזרה היו פשוט מחזירים 1 מהם אבל כשממשיכים לגדל אותם הסיכוים שלהם לשרוד נמוכים יותר לא ככה?
מה זה אומר 2 תאים ? זה תקין ליום השלישי מהשאיבה? זה לא אמור להיות 4?
(שוב מצטערת על השאלות המוזרות שלי אני רוצה לבוא מוכנה במידה ותהיה פעם הבאה, לא מוכנה לנסויים נוספים)
פוריות >>
לצפיה ב-'מה שאנדי אמרה'
מה שאנדי אמרה
22/01/2020 | 10:23
תחשבי על זה - רזרבה נמוכה והצלחתם לקבל 8 (!) ביציות!
פוריות >>
לצפיה ב-'רזרבה נמוכה וגירוי יתר בדר"כ לא הולכים ביחד.. מוזר'
רזרבה נמוכה וגירוי יתר בדר"כ לא הולכים ביחד.. מוזר
23/01/2020 | 11:43
בכל מקרה היבול בהחלט היה מוצלח, מאוד מקווה שיהיו מוקפאים יפים וחתיכים!
אם היו שואבים לפני והיו רק 2 ביציות היית מתבאסת שלא חיכו כדי שיהיו 8,
לא נראה לי ששווה להתבאס הרבה על "מה היה אם"...
אם היית שואלת אותי הייתי מעדיפה גירוי יתר (כל עוד זה קליל) ולחכות חודש עם ההחזרה מאשר שאיבה של 2 ביציות שיכולה גם להגמר בלי כלום...
בהצלחה רבה!
פוריות >>

הודעות אחרונות

13:55 | 23.01.20 gluten free
20:15 | 22.01.20 אורחים בפורום
16:35 | 22.01.20 אורחים בפורום
19:18 | 21.01.20 ravity17
15:45 | 21.01.20 אורחים בפורום
18:14 | 19.01.20 אורחים בפורום
15:43 | 19.01.20 אורחים בפורום
12:54 | 19.01.20 b4u8
20:05 | 17.01.20 babushka771
22:24 | 14.01.20 אופטימיתלעד
15:34 | 14.01.20 bird4321
13:29 | 12.01.20 noa199210
09:27 | 12.01.20 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ