לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2750027,500 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'בבקשה תנו לי תקווה'
בבקשה תנו לי תקווה
09/01/2020 | 10:02
13
אתמול הייתי שאיבה ראשונה.
נשאבו 5 ביציות בשלות.
הבוקר קיבלתי טלפון שלא היו הפריות במהלך הלילה ועכשיו הם ינסו להציל את זה על ידי פעולת איקסי.

מישהי שחוותה וצלחה טיפול כזה?
פוריות >>
לצפיה ב-'לפחות מצאו סוג של סיבה..'
לפחות מצאו סוג של סיבה..
09/01/2020 | 13:17
3
אני זוכרת שהצלחתם גם בהזרעה, אז זה אומר שכן יכולות להיות לכם הפריות טבעיות.
אבל מה שקרה יכול לרמוז על בעיה בהפריה ואיקסי באמת יכול להיות פיתרון.
בIVF שלנו עשו לנו ישר איקסי על כל הביציות כי לטענת המעבדה לא היו מספיק זרעים בתנועה בשביל לנסות טבעי.
לא יודעת מה זה אומר "הפריה מאוחרת" עם איקסי ומה סיכויי ההצלחה.
אבל גם אם הפעם זה לא יצליח, זאת התקדמות.
בהצלחה
פוריות >>
לצפיה ב-'תגובה למושמוש14'
תגובה למושמוש14
10/01/2020 | 14:41
2
מוכר. אצלנו זלזלו כל הזמן בבעיית זרע ועשו הרבה טיפולים עם רק הזרעות או אפילו ללא הזרעה אלא רק לתת לי הורמונים. ואז הגענו לשאיבה הראשונה והמעבדה אמרו שבקושי יש עם מה לעבוד וחייבים הכל איקסי. כי יש אגלוטנציה גבוה ובעיה בזרע.

וככה עשינו 5 החזרות של עוברים שהופרו עם איקסי. מתוכם כימי אחד ו 4 שליליים.
הייתי בטוחה שזה שלא נקלטת ושלא נקלטתי בטיפולים הרבים שהיו לפני, זה שיש אצלי בעיה להיקלט.
ואז... עברנו ל ivf עם מיון זרע... ומאז כמעט בכל טיפול נקלטתי... (החזרה 6- הפלה, החזרה 7- כימי, החזרה 8- שלילי, החזרה 9- הפכה אותי תודה לאל לאמא אחרי 5 שנים ארוכותתתת, ואכ אחרי הפסקה.. ואז היו לי עוד 2 החזרות, אחת שלילי ואחת מוצלחת ב"ה).

מה שאני מנסה להגיד-
ב IVF ללא מיון- 4 בטאות שליליות ואחת חיובית.
ב IVF עם מיון (פרוטוקלי שאיבה כמעט זהים פרט למיון)- 2 בטאות שליליות ו- 4 חיוביות.
אינני יודעת מה הסטטוס שלך, אבל אם גם את לא נקלטת, כדאי לשקול מיון זרע. אצלי לפחות אני בטוחה שזה עשה שינוי רציני..
(והשינוי הנוסף שהוכיח עצמו היה קלקסן מהחזרה 8, למרות שבדיקות הקרישיות תקינות, ומאותה החזרה גם פרוזלט, כי היה חשד שכאבי ההשרשה החזקים שמרגישה זה צירים שגורמים לעובר שהשתרש להדחות ע"י הגוף).

קצת חפרתי לך..
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה לאל זה מאחורי ואני אמא'
תודה לאל זה מאחורי ואני אמא
10/01/2020 | 15:56
1
אצלנו אין אגלוטינציה דווקא. רק מדדים כמו תנועתיות וריכוז לפעמים יצאו בגבולות התחתונים או קצת מתחת לנורמה. מורפולוגיה 5%-6%. כך שכאשר עשו איקסי כן היה עם מה לעבוד וישר נכנסתי להריון תקין. כשהבן שלי היה בן שנה וחודש וחצי נכנסתי להריון טבעי ועכשיו שבוע 33 עם בת. קבלתי מחזור רק אחרי 11 חודשים מהלידה עם ההנקה ורציתי להחזיר מוקפאים.
מיון זרע באמת יכול לעזור במקרים מסוימים. אבל לפעמים גם אם מזהים בעיה כלשהי זה לא סוף פסוק וזה רק אומר שהסיכויים פוחתים, לא שהם לא קיימים. וכן יש סיכוי שאיכשהו זה פשוט יקרה.
אני זוכרת את עצמי בתקופה שניסיתי להרות לראשונה וזה לא הצליח, ונכנסתי לעולם הטיפולים ולפורום הנהדר הזה. באמת חשבתי שזה לא יסתיים לעולם ונצטרך להיעזר בכל טכניקה אפשרית..

הייתי מציעה לפותחת השרשור אולי ליצור קשר עם המעבדה ולברר למה לא היו הפריות לדעתם ומה מצב הזרע/ביציות כפי שהם רואים אותו.
פוריות >>
לצפיה ב-'שמחה מאוד לשמוע '
שמחה מאוד לשמוע
12/01/2020 | 21:54
לצפיה ב-'קרה לי'
קרה לי
09/01/2020 | 15:52
1
גם 5 ביציות, אחרי יום אחד לא היה כלום אחרי שניסו איקסי היו 3 הפריות. יש תקווה!
פוריות >>
לצפיה ב-'וואו איזה טוב עשית לי בלב'
וואו איזה טוב עשית לי בלב
09/01/2020 | 20:28
לצפיה ב-'חברה שלי, אבל בסבב שלאחר מכן'
חברה שלי, אבל בסבב שלאחר מכן
11/01/2020 | 09:10
לחברה שלי היו משהו כמו 17 ביציות. נשאבו 13 אני חושבת, ולא היו בכלל הפריות,
בסבב הבא עם עשו איקסי ונקלטו.
פוריות >>
לצפיה ב-' '
12/01/2020 | 12:05
5
הצליחו להפרות באיקסי הצלה 4 ביציות.
2 התפתחו תקין והוחזרו היום...

תחזיקו לי ולהם אצבעות
פוריות >>
לצפיה ב-'חיכיתי לעדכון ממך!'
חיכיתי לעדכון ממך!
12/01/2020 | 12:44
איזה כייף, בהצלחה..! מחזיקה אצבעות!
פוריות >>
לצפיה ב-'איזה יופי, בהצלחה!'
איזה יופי, בהצלחה!
12/01/2020 | 17:35
1
איפה את עוברת את הטיפול?

פוריות >>
לצפיה ב-'בית חולים כרמל'
בית חולים כרמל
12/01/2020 | 18:37
לצפיה ב-'יאי!! בהצלחה!!'
יאי!! בהצלחה!!
<< ההודעה הנוכחית
12/01/2020 | 21:55
לצפיה ב-'איזה יופי!! מחזיקה אצבעות!'
איזה יופי!! מחזיקה אצבעות!
13/01/2020 | 07:33

הודעות אחרונות

12:54 | 19.01.20 b4u8
20:05 | 17.01.20 babushka771
22:24 | 14.01.20 אופטימיתלעד
15:34 | 14.01.20 bird4321
13:29 | 12.01.20 noa199210
09:27 | 12.01.20 אורחים בפורום
21:19 | 11.01.20 אורחים בפורום
18:52 | 11.01.20 סופי90
09:02 | 09.01.20 מאי292
09:13 | 08.01.20 gilava1
10:35 | 06.01.20 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ