מבולבלת ולא יודעת מאיפה להתחיל

mo321

New member
מבולבלת ולא יודעת מאיפה להתחיל

היי לכולן,
אני בת 32 ואחרי כמעט שנה של ניסיונות התגלתה בעיה חמורה בספירת הזרע של בעלי. הומלץ לנו לפנות לIVF כמה שיותר מהר (לדברי הרופא שבדק אותו- אנחנו צריכים להתחיל טיפולי הפריה "אתמול).
רופא הנשים ה"רגיל" שלי לא מתמחה בפיריון.
אני מנסה לפענח מקריאה באינטרנט מה השלב הבא ופשוט אובדת עצות.
איך מתחילים את התהליך? למי פונים? איזה תור קובעים?
מה עדיף- פרטי או דרך קופת החולים (אני במאוחדת והבנתי שאין שפע של רופאים שמתמחים בפיריון בקופה)? ואם פרטי אז לאיזה עלויות אני צריכה לצפות?
אשמח לכל עזרה בהבנת התהליך כי כרגע כל מה שאני קוראת נראה לי סינית מדוברת

תודה מראש על כל הסיוע

iLanKaBr

New member
מה שאני יודעת...

יש רופא בשם דר' יגאל מדג'ר ששמעתי שהוא מאוד מבין בפוריות הגבר. אולי כדאי לכם להתיעץ עם מישהו כזה?
פה באתר נשים שלבעלים יש בעיה בספירת זרע כתבו שיש כזה מיון ברטוב וזה משפר את איכות העוברים.
בגדול את יכולה לפנות לכל יחידת ivf ולפתוח אצלהם תיק ולהיות מטופלת שלהם. העניין כבר שנכס זה מיומנות הרופאים מול הבעיה אצלכם. אם לך אין בעיות ולבעלך בעית זרע כזו שנוצרים עוברים יפים, אז נראה לי גם בית חולים ציבורי יכול להיות טוב. אם יש בעיות מעבר ל"פשוט" כבר נראה לי צריך לבחון מה לעשות.
אני אישית מכיוון שאמרת שיש לכם בעית זרע, קודם הייתי הולכת לדר' מדג'ר ליעוץ. לשמוע מה דעתו ומה הוא ממליץ. איזה רופא ואיזו יחידה הוא ממליץ. שמעתי אליו המון דברים טובים.
בהצלחה!

mo321

New member
תודה היינו אצל ד"ר מדג'ר

הוא הרופא שאמר שיש בעיה ואין פתרון ואין מנוס מלפנות לIVF.
תודה רבה על המענה:)

אנדי40

New member
דווקא יש במאוחדת רופאי/רופאות פריון טובות/טובים.

מאיזה אזור את בארץ?

אנדי40

New member
ד"ר יקתרינה שלוש

מקבלת בפתח תקווה וברמת גן.
ופרופסור אדריאן אלנבוגן מקבל בבני ברק.

אני מטופלת פרטי אבל יוסי חסון

שמקבל בת"א הוא מקסים.
אם פרטי, את מבקשת החזר על יעוצים כמו בתחומים אחרים
בכל מקרה הרופא מבקש אישור מהקופה למימון הטיפולים. גם אם הוא פרטי וגם אם רופא קופה.

mo321

New member
לגבי ד"ר חסון

ראיתי שהוא אכן מקבל דרך מאוחדת.
את ממליצה עליו? אני מחפשת רופא שמעבר להיותו מקצועי יהיה סבלני, נחמד ואמפתי בגלל הרגישות של הנושא עבורי.
אגב, אם התהליך הוא פרטי, ממשיכים אצל אותו רופא גם אחרי שבע"ה נקלט היריון או שעוברים חזרה לגניקולוג "רגיל"?
תודה על המענה:)

שחר רו1

New member
ד"ר חסון עונה בדיוק על מה שאת

מחפשת, גם כשעברתי מהמרכז לצפון המשכתי אתו. מומלץ בחום, אין סיכוי שהייתי שורדת את הטיפולים האלה אם לא הוא

בסוף לא טופלתי אצלו כי נאלצתי לעבור קופה, אבל בזמן הקצר

שהתכוננו לקראת הסבב שלא יצא לפועל אני יכולה להגיד שהוא עשה מעל ומעבר למעני. היה זמין לחלוטין, התגמש על חשבונו וניסה לפתור אפילו בעיות בירוקרטיות.

אז דווקא לגבי המקצועיות שלו לא הייתה לי הזדמנות להתנסות אבל על האנושיות שלו אני יכולה להעיד ב100 אחוזים.

למעלה