לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2750427,504 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'קצת פריקה וגם בקשה להמלצה'
קצת פריקה וגם בקשה להמלצה
<< ההודעה הנוכחית
10/12/2019 | 12:53
10
לא יודעת מאיפה להתחיל..
אנחנו אחרי הפסקה של 3 חודשים שהייתה מדהימה מבחינת ההרגשה שלי, והנה רק התחלתי כמה בדיקות לקראת החזרה ואני מוצאת את עצמי מאתמול עם מחנק בגרון ודמעות בעיניים.

קצת רקע, בת 33 ובעלי 30. מוגדרים כלא מוסברים. מנסים לילד ראשון כשנתיים וחצי כולל הטיפולים.
התגובה שלי להורמונים נחשבת טובה טפו טפו טפו (20 פלוס ביציות), הרבה הפריות, בלסטוציסטים יפים. 5 החזרות, אחרי ההחזרה השנייה היסטרו ניתוחית לפתיחת מחיצה רחבה שתפסה כמעט את כל חלל הרחם. החזרה ראשונה הייתה בטא 8, כל השאר שלילי. בנוסף נעשתה בדיקת ארה שמראה שהחלון השרשה מוסט וצריכה עוד יום של פרוגסטרון, עוד לא עשינו החזרה לפי זה אבל אני לא תולה בזה את התקוות שלי בגלל שזה כל כך שנוי במחלוקת.
יש לי דימומים לא מוסברים בשלב הלוטאלי (נעשו מלא בדיקות הורמונליות/ויטמינים/רחמיות/צוואר רחם ולא נמצאה שום סיבה) אז לקראת תחילת הסבב אני עושה בדיקות לראות שהפרוגסטרון מתאפס ומדובר בוסת אמיתית. עכשיו במעקב הפרוגסטרון כמעט התאפס אבל הLh 8
בדרך כלל זה די דומה לfsh
ואני פשוט לא יכולה שלא לדאוג שיש בעיה ברזרבה מבחינת איכות, ובלדאוג אני מתכוונת לא למצוא טעם לחיים. אני ממש מתנצלת מראש ואין לי כוונה לפגוע במי שבחרה בדרך אחרת אבל מבחינתי רק האישית, אם לא ילדים ביולוגיים מעדיפה שלא יהיו לי ילדים. והמחשבה הזו שלא יהיו, אני פשוט לא מסוגלת להכיל אותה. אני יודעת שזה נשמע קיצוני להסיק מבדיקת דם אחת אבל לא מצליחה להשתלט על הפחד הזה.

ממש אשמח אם תוכלו להמליץ על:
1. מישהי לטיפול רגשי, לא חייב פסיכולוגית אבל לא דיקור, יותר בכיוון מישהי שקל לדבר איתה ולהבין איך אפשר להתמודד עם הטיפולים בלי להיות בדיכאון כל הזמן.
2. אני מרוצה מהרופא שלי ומאוד לא רוצה לעבור, אבל כן שוקלת ללכת לחוו״ד שנייה, אולי עיניים חדשות יראו משהו אחר, למשל הדימומים שמאוד מטרידים אותי, אולי תימצא סיבה. אז רופא מומלץ שמתעמק בתיק ויכול לעלות על בעיות שהרבה מפספסים? עדיף לא בר חווה כי לא מסוגלת לחכות עם זה חצי שנה.

קראתי שוב ואני מניחה שזה בטח לא מובן - אני יודעת ש8 זה תקין בfsh (וגם זו רק הנחה על בסיס הlh)
פשוט אצלי היה בין 3.7-5 והקפיצה מטרידה אותי, מה גם שעדיין לא היום הראשון למחזור אפילו, (פרוגסטרון 3) מי יודע מה יקרה בהמשך בימים 2-5. מן הסתם בשלב הזה כבר אפסיק לבדוק.

אם יש מישהי בקבוצה טיפולי פוריות - תמיכה עד להצלחה, ממש אשמח אם תוכל לפרסם שם? אני חברה בקבוצה אבל אין לי יוזר אנונימי ולא מרגישה בנוח לפרסם.

תודה וסליחה על האורך..
פוריות >>
לצפיה ב-'מאמנת אישית בהתנדבות'
מאמנת אישית בהתנדבות
10/12/2019 | 13:11
1
בס"ד
שלום וברכה, שמי חיה-מאמנת אישית לצמיחה, קראתי את מכתבך ואשמח לעזור בהתנדבות. אני רואה שאת במתח סביב ענין הפוריות, וחושבת שאימון אישי יכול לעזור ולהצמיח אותך במקום הזה של התמודדות באתגר הפוריות שהוא כ"כ משמעותי בחיים. לפרטים נוספים את מוזמנת ליצור קשר 0529577043
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
10/12/2019 | 19:27
יש לך עמוד פייסבוק/אתר?
פוריות >>
לצפיה ב-'אפרסם בשמך מאוחר יותר, אם עוד לא עשו זאת'
אפרסם בשמך מאוחר יותר, אם עוד לא עשו זאת
10/12/2019 | 18:19
4
אני שם עם יוזר אנונימי.

לא יודעת לענות על השאלות שלך, אבל יכולה להגיד לך שמפגישת יעוץ אחת אצל רופא אחר אני לא מאמינה שיצא הרבה. גם אני הלכתי להתייעץ כי הייתי מאוד מרוצה מהרופאה אבל עם כשלונות חוזרים - רק משיחה והתבוננות בחטף בבדיקות קשה להסיק משהו. לי זה לא תרם. מצד שני, לא היה לי גם משהו קונקרטי להראות כי אנחנו לא מוסברים.

לגבי הילדים הביולוגים - יש גם פונדקות. זה לא או ללדת או כלום. אנחנו שקלנו את האופציה הזאת.
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/12/2019 | 19:26
3
תודה רבה, לא ראיתי שפירסמו.
פונדקאות אני לא פוסלת, עם כל הקושי והצער. מקווה שיקרה נס ולא נצטרך להגיע לזה.
פוריות >>
לצפיה ב-'שמחה שאת רואה עוד דרך - פונדקאות'
שמחה שאת רואה עוד דרך - פונדקאות
10/12/2019 | 20:05
אני לגמרי לא אומרת שאת שם אבל בקצרה על עצמי...
6 שנות טיפולים
14 סבבים IVF
מעל 30 בטאות שליליות
פונה לפונדקאות -
החזרה 1 - שלילי
החזרה 2 - ישן משתל ולא מרגיש ממש טוב אבל הוא פה.
תמשיכי בדרכך טפלי בעצמך אבל זכרי - ילד פונדקאות הוא ביולוגי שלך בכל פרמטר!
בהצלחה!
פוריות >>
לצפיה ב-'הצעה.'
הצעה.
10/12/2019 | 20:05
ראיתי שכתבת לא דיקור אבל כמישהי שמטופלת בדיקור פעם בשבוע ורואה כמה זה עוזר אני ממליצה לך.
פוריות >>
לצפיה ב-'פרסמתי'
פרסמתי
10/12/2019 | 21:19
היוזר שלי שם זה Noga Almog - חפשי את הפוסט כדי לעקוב אחרי התגובות.
פוריות >>
לצפיה ב-'תמיכה...'
תמיכה...
10/12/2019 | 22:05
תמיכה נפשית מאוד חשובה.
יכולה להגיד לך שאל תתיאשי! אם הרופא מאמין בך ואת בו, אז הכל טוב.
לגבי חוות דעת שניה, מניסיון שלי בתחום הרופאים לא אוהבים את זה. את תבואי לרופא הראשון עם חוות דעת של השני, רוב הסיכוים שהראשון לא יקבל אותה ורק יעקם את הפרצוף. מניסיון שלי חוות דעת שנייה זה רק בשבילך.
הקטע שלהם, שהם רוצים לטפל מהתחלה עד הסוף בלי התערבות של עוד מישהו מהצד. בזבזתי זמן בשביל חוות דעת נוספות, עד שאיזה רופא כמעט סילק אותי מהחדר עם משפט: תמצאי לך אבא אחד שיטפל בך מהתחלה עד הסוף.
פוריות >>
לצפיה ב-'ניסיתם פיפל?'
ניסיתם פיפל?
12/12/2019 | 18:07
סטרואידים?
ניסית להתייעץ עם בר חוה?
ולגבי פונדקאות - אני ממש מבינה את הרצון לחוות הריון, אבל יודעת מה? הריון זה רק תשעה חודשים וילד זה כל החיים. ילד שלך. אם זה יקצר את הסבל, הייתי הולכת על זה.
אני מכירה זוג שניסה שנים. בסוף עברו לפונדקאות. כשהפונדקאית היתה בהריון, הם גם נכנסו להריון! יש להם שני בנים :) זה עוד סיפור שמראה כמה הלחץ משפיע.
שיהיה בהצלחה!
פוריות >>
לצפיה ב-'שני דברים'
שני דברים
15/12/2019 | 11:21
1 - לא בודקים FSH ו-LH בשלב הלוטאלי, אין לזה שום משמעות וחבל להתעסק במספר הרנדומלי הזה שקיבלת ולהסיק ממנו מסקנות.
2 - האם הדימומים בשלב הלוטאלי היו תמיד, או הופיעו אחרי ניתוח הסרת המחיצה? לדעתי הדימומים האלה זה מה שאת צריכה להתרכז בו ולהתעקש להמשיך בבירור. דימומים, בוודאי ברמה כזאת שאת אפילו לא יודעת להגיד מתי מתחילה הוסת שלך בלי בדיקות דם, מעידים על בעיה ברירית, וזה לא מצב שכל כך מאפשר הריון. הבעיה יכולה להיות על רקע הורמונלי או על רקע הרירית עצמה, ואת זה צריך לבדוק לעומק. תבדקו אופציות של היסטרוסקופיה אבחנתית, פיפל, ביופסיה של הרירית ועוד, אל תוותרו על הכיוון הזה. 
פוריות >>

הודעות אחרונות

18:14 | 19.01.20 אורחים בפורום
15:43 | 19.01.20 אורחים בפורום
12:54 | 19.01.20 b4u8
20:05 | 17.01.20 babushka771
22:24 | 14.01.20 אופטימיתלעד
15:34 | 14.01.20 bird4321
13:29 | 12.01.20 noa199210
09:27 | 12.01.20 אורחים בפורום
21:19 | 11.01.20 אורחים בפורום
18:52 | 11.01.20 סופי90
09:02 | 09.01.20 מאי292
09:13 | 08.01.20 gilava1

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ