היסטרוסקופיה אבחנתית-מי עשתה ונשארה כדי לספר? (לחוצה)

karlek

New member
היסטרוסקופיה אבחנתית-מי עשתה ונשארה כדי לספר? (לחוצה)

שלום לכן.
אני כבר 5 חודשים בדימומי מחזור שאינם פוסקים.
רופאת הנשים שלי עשתה לי אולטרה סאונד ולא ראתה שום דבר חריג.
שלחה אותי לבדיקת מעבדה של תרבית והכל יצא תקין גם שם.
מכיוון שלא מצאה פיתרון או סיבה לדימומים, שלחה אותי לייעוץ בבית חולים במרפאת נשים.
הגעתי לשם (איכילוב) ואמרה לי הרופאה שם שאני צריכה לעשות היסטרוסקופיה אבחנתית.
אני מאוד חוששת כי אני נמצאת בטיפול ביולוגי (חשופה מאוד לזיהומים), ויש לי כמה מחלות כרוניות, ביניהן פיברומיאלגיה, ואני מאוד מאוד חוששת שאסבול מאוד ושזה יהיה נוראי.
האם הייתן ממליצות לעבור את זה במרפאה פרטית אצל מישהו מנוסה בבדיקות מסוג זה ויכול להיות קשוב יותר למצבי המאוד רגיש ומורכב? (הרופאה באיכילוב צעירה ביותר, ייתכן כי מתמחה).
אשמח לכל טיפ, לכל הארה או המלצה. אני מאוד לחוצה. בנוסף הבנתי שלמישהי שמעולם לא חוותה לידה זה עוד יותר כואב.....
תודה לכולן.

haych

New member
אני עשיתי, לא כאב

לא מודעת להשפעה של זה על מצבך הבריאותי ולחשיפה לזיהומים.
אני עשיתי בפרטי, אצל חן גולדשמיט המוכר, עלה 900 ש"ח אני חושבת.
בבדיקה מחדירים צינורית דקיקה ולא מורגשת. גם לא משתמשים בספקולום. תוך 2 דקות הכל נגמר. מעולם לא עברתי לידה. בצילום רחם ממש סבלתי. ההיסטרוסקופיה עברה בקלי קלות.
בעקרון אני חושבת שאפשר בכייף לעשות את זה בציבורי. לי היה חשוב ללכת לפרטי כי הייתי אחרי המון טיפולים שלא נקלטתי לכאורה בלי סיבה, אז רציתי את הרופא הכי מומחה שיוכל לאבחן ברמה הגבוהה ביותר.
הייתי מציעה לך לדבר עם המרפאה ואולי לקבוע פגישה לפני ההיסטרו' כדי להסביר את מצבך ולראות אם הם ערוכים להתמודד איתו.

a morph

New member
עשיתי בציבורי, לא כאב בכלל

הרגשתי רק את ההחדרה של הספקולום, אבל אני לא רגישה לזה אז לא הזיז לי. גם אחרי הבדיקה לא כאב כלום. לגבי מצבך הבריאותי הפרטני, כדאי להתייעץ מראש עם הרופא, אולי יתנו לך אנטיביוטיקה מניעתית.

מאי292

New member
בבקשה בבקשה

אם עוד לא עשית.
תעשי גם פאפ ומהר.
&nbsp
חברה שלי עם גידול בצוואר הרחם וככה זה התחיל אצלה.
הלאווי שזה כלום ויחלוף כמו שבא.
בריאות

למעלה