לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2746327,463 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'משתפת בצער'
משתפת בצער
29/11/2019 | 11:53
14
היי,
כתבתי גם בפורום אובדן הריון, מנסה למצוא דרכים להתמודד עם הכאב ומוצאת שלשתף באופן אנונימי עושה לי טוב יותר, מה גם שלא הרבה אנשים ידעו שאני בהריון.
לפני 3 ימים עברתי גרידה. נכנסתי להריון שבועיים לפני גיל 45 מה שאיבה האחרונה. הכל היה בסדר, עד שבשבוע 9 פסק הדופק. פשוט פסק, לא היו כאבים ולא דימום.
לקחתי ציטוטק ואחרי 48 שעות שלא יצא כלום ביקשתי לעבור גרידה. לא מוצאת את הכוחות להתמודד. כ"כ שמחתי והרגשתי ברת מזל ועכשיו לא מאמינה שזה נגמר.
פוריות >>
לצפיה ב-'ממש ממש מצטערת ושולחת חיבוק'
ממש ממש מצטערת ושולחת חיבוק
29/11/2019 | 17:19
6
וואו, מתארת לעצמי את גודל השמחה כשגילית, ואת שברון הלב :(
ליבי איתך ♥ מקווה שהתהליך יסתיים כמה שיותר מהר. 
ראיתי בפורום אובדן שיש לך מוקפאים. אולי כדאי לעשות היסטרו לפני ההחזרה כדי להבטיח שהרחם נקי כדי שלא יתבזבזו לשווא.
מאחלת לך תיקון בהקדם ♥
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
29/11/2019 | 17:27
5
מניחה שרים נקי ב אולטרסאונד לא מספיק כדי לקבוע שאין הידבקויות. מצד אחד אין לי כבר כוח, יש בי צד שכבר לא מאמין שזה יקרה, אז מתישה אותי המחשבה לעבור היסטרוסקופיה. האמת שעברתי לפני היסטרוסקופיה ממש לפני השאיבה האחרונה ונראה לי שזה תורם לקליטה. מצד שני מבינה שאין דרך לחמוק מזה וסתם להחזיר עוברים אחרי הפלה בלי לבדוק הידבקויות יהיה מיותר. כרגע עסוקה בלאסוף את השברים. מניחה שבכל מקרה צריך לחכות למחזור לפני שעושים היסטרוסקופיה
פוריות >>
לצפיה ב-'ממליצה גם לבקש ביופסיה לבדוק שאין דלקת ברירית'
ממליצה גם לבקש ביופסיה לבדוק שאין דלקת ברירית
29/11/2019 | 18:05
4
לי היתה הפלה דומה לפני שלושה סבבים ואחכ החזרנו עוד שני מוקפאים שלא נקלטו רק כדי לגלות אח״כ שיש לי דלקת וצריך אנטיביוטיקה וכנראה סתם  ׳בזבזנו׳ את השניים ההם...  
פוריות >>
לצפיה ב-'איך בודקים את זה? '
איך בודקים את זה?
29/11/2019 | 18:08
לצפיה ב-'לוקחים דגימה מהרירית. זה קצת כואב אבל עובר מהר. '
לוקחים דגימה מהרירית. זה קצת כואב אבל עובר מהר.
<< ההודעה הנוכחית
29/11/2019 | 18:09
2
לצפיה ב-'אתמול הייתי אצל רופא נשים'
אתמול הייתי אצל רופא נשים
29/11/2019 | 18:14
1
הוא עשה לי אולטרסאונד וראה שהכל נקי, אח"כ בדק לי הפרשות עם מכשיר כזה ואחכ עשה לי בדיקה ידנית. הוא אמר שלפי הבדיקה אין דלקת באגן, אני מניחה שכדי שתהיה דלקת ברירית מתלווה לזה סימפטומים נוספים כמו חום וכאבים בבטן, היו לך את זה?
פוריות >>
לצפיה ב-'לא היה לי כלום... רק בבדיקה מצאו משהו.'
לא היה לי כלום... רק בבדיקה מצאו משהו.
30/11/2019 | 23:20
מעניין גם שאת הבת שלי הריתי באופן טבעי אחרי שישה סבבים של IVF כולל הפלה, אחרי שלקחתי שבועיים אנטיביוטיקה בגלל פציעה ברגל, אז אולי גם שהם היה איזה סיפור...
פוריות >>
לצפיה ב-'מצטערת, וכל כך מזדהה..'
מצטערת, וכל כך מזדהה..
29/11/2019 | 19:45
1
גם אצלך לילד שני או שלישי נכון?
בכל מקרה, חוויתי גם לאחרונה מקרה דומה, בשבוע 8 לא נצפה דופק. זו סטטיסטיקה בשלב הזה, שבגילנו היא לרעתנו.
ממש מזדהה איתך, השמחה שהושג הריון, בטא מוכפלת, כבר התחלתי לחשוב על חופשת לידה, ואז אין דופק...
אצלי ציטוטק הוציא את הרוב, אבל נשארה שארית ורק עברתי היסטרו. ניתוחית. לאחריה המליץ לי לעשות אחרי המחזור הבא אבחנתית..
בקיצור לא נגמר.. קשה ומבאס, אבל אני אומרת לעצמי שזו סטטיסטיקה, קורה להרבה ועדיף בשלב הזה מלא עלינו בהמשך...

פוריות >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך שעדיף בשלב זה'
מסכימה איתך שעדיף בשלב זה
30/11/2019 | 08:54
אצלי ראו דופק החל משבוע 6 וגם בשבוע ובשבועיים שלאחר מכן, כבר קבעתי תור לשקיפות עורפית ואפילו לסקירה. על אף שהאפשרות חלפה בראשי אין שום דבר שהכין אותי לזה. אני בעיקר מבינה שזאת היתה ההזדמנות האחרונה שלי. יש לי 2 מוקפאים אבל הם לא באיכות טובה וגם מה הסיכוי שאכנס שוב להריון.
צריכה להתחיל לשחרר ולהשלים עם המצב.
פוריות >>
לצפיה ב-'מאוד מצטערת לשמוע...'
מאוד מצטערת לשמוע...
30/11/2019 | 10:33
המון כוחות להמשך!
שולחת לך חיבוק גדול.
פוריות >>
לצפיה ב-'יקירה חיבוק ענק'
יקירה חיבוק ענק
30/11/2019 | 16:58
1
עברתי את אותו תרחיש.
מקווה שהגרידה תעבור בקלות.
מקווה שהכאב יתחלף במהרה בתקווה.
שולחת לך תנחומים וחיזוקים
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה לכולן'
תודה לכולן
30/11/2019 | 18:32
לצפיה ב-'כל כך מצטערת לשמוע ומזדהה '
כל כך מצטערת לשמוע ומזדהה
01/12/2019 | 09:37
גם לי היה הריון שהפסיק להתפתח בשלב מאוד מוקדם, בשבוע 9 עשיתי ציטוטק.
זה מתיש ושובר את הלב ומשאיר אותך עם תחושה שבמקום להתקדם חזרת אחורה... מאחלת לך מכל הלב התאוששות מהירה, והריון תקין ומשעמם בהקדם. 
פוריות >>
לצפיה ב-'כל כך קשה ):'
כל כך קשה ):
03/12/2019 | 15:17
אבל אם היה הריון עכשיו, גדלים הסיכויים שלך להריון נוסף! תרשי לעצמך להתאבל ותמשיכי הלאה. בהצלחה רבה
פוריות >>

הודעות אחרונות

09:19 | 06.12.19 מאי292
21:44 | 05.12.19 הומונקולוס סנסורי
13:11 | 05.12.19 Theodora100
17:48 | 02.12.19 מאי292
10:53 | 29.11.19 שחר רו1
07:06 | 28.11.19 אורחים בפורום
18:51 | 25.11.19 אורחים בפורום
13:51 | 25.11.19 אורחים בפורום
12:10 | 24.11.19 שני25ר

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ