לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2746327,463 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'צילום רחם- עזרה'
צילום רחם- עזרה
25/11/2019 | 14:51
11
היי,
היום לראשונה ביקרתי אצל רופא פוריות עם כל תוצאות המעבדה..
הוא הפנה אותי לצילום רחם ואז להמשך תהליך.
אפשר להכין אותי לזה? מה אני הולכת לעבור? הבתי שזה כואב, האם זה נכון?
פוריות >>
לצפיה ב-'קצת לחץ כמו כאב מחזור'
קצת לחץ כמו כאב מחזור
25/11/2019 | 15:05
2
זה לא כואב
פוריות >>
לצפיה ב-'ההליך עצמו לא כואב? כל החדירה לצוואר הרחם?'
ההליך עצמו לא כואב? כל החדירה לצוואר הרחם?
25/11/2019 | 15:23
1
לצפיה ב-'לא כואב, רק לא נעים'
לא כואב, רק לא נעים
25/11/2019 | 15:51
תבואי רגועה ויהיה בסדר.
אני בחורה פחדנית בגדול..
אבל לפרוצדרות רפואיות אני מגיעה בלי פחד. יודעת שזה יגמר וזהו ובאה רגועה.
פוריות >>
לצפיה ב-'התשובה שלי שונה.'
התשובה שלי שונה.
<< ההודעה הנוכחית
25/11/2019 | 20:31
אני לא רוצה להפחיד, אבל אני גם לא רוצה שתקראי תגובה שאומרת שזה לא כואב ובסוף יכאב לך מאוד ו-90% מהכאב ינבע מההפתעה ומזה שלא היית מוכנה לזה.
סקלאת הכאב בצילום רחם נעה בין 1 ל-100 בערך... יש כאלה שלא מרגישות כלום. יש כאלה שמרגישות לחץ. יש כאלה שמרגישות כאבי מחזור, יש כאלה שמרגישות כאבי תופת ויש כאלה שמתעלפות... כל אחת חובה את זה (וכל פרוצדורה) אחרת. אין לך שום דרך להעריך אם יכאב לך או לא. 
מה שאת צריכה לזכור שלא משנה כמה זה כואב- זו בדיקה ממש קצרה והכאב חולף מיד אחריה. קחי משככי כאבים לפני.

לגבי מה את הולכת לעבור: את מגיעה, חותמת על הסכמה לבדיקה (רושמים שם כל סיבוך אפשרי, כולל כאלה שמאוד לא סביר שיקרו אז לא להבהל). עושים לך בדיקת הריון בסטיק ומוודאים שאת לא אלרגית ליוד.
אני נכנסת לחדר עם אחות שהסבירה לי על הבדיקה ואז החלפתי לחלוק אל בית חולים בחדר פנימי ממנו נכנסתי ישר לחדר של הצילום.
הרופא תופס את צוואר הרחם עם מצבט (לי זה מה שהכי כאב כל הבדיקה, ועשו לי את זה כמה פעמים כי זה השתחרר כל הזמן). הוא מחדיר צינורות עם יוד ומתחילים לצלם את תהליך הזרימה. אם הנוזל מגיע לחצוצרות אז זה אומר שיש מעבר טוב. אם לא, יש (אולי) חסימה וצריך לפתוח. הזרמת הנוזל עשויה לגרום לכאבי מחזור.
פתיחת החסימה נעשית ע"י הזרמת נוזל בעוצמה יחסית חזקה. לי הצליחו לפתוח ככה חסימה. כאב, אבל היה שווה את הכאב.
אח"כ מתלבשים, שמים פד כי הנוזל ממשיך לצאת, מחכים לדיסק וממשיכים בחיים.

יכול להיות שיש לי אי דיוקים. גם יש שוני בין המכונים השונים, וגם לא להאמין, אבל עברו איזה 3 שנים מאז שעשיתי...

פוריות >>
לצפיה ב-'מסכימה עם haych'
מסכימה עם haych
26/11/2019 | 09:44
1
אני קראתי המון הפחדות על הבדיקה, שזה כאבי תופת וכו'. באתי מוכנה לגרוע מכל, ומאוד הופתעתי כשכל מה שהרגשתי היה קצת כאב מחזור. אמנם כאב מחזור חזק ומפתיע כי זה מופיע פתאום ומתפשט לך בבטן, אבל זה עובר מהר מאוד, שלב הכאב נמשך פחות מדקה. בתור לבדיקה המתינו יחד איתי כמה מטופלות שכנראה ציפו לזוועות בדיוק כמוני, וכל אחת שיצאה מהבדיקה הרגיעה את כולן שזה עובר ממש בקלות. ועדיין, הייתה מישהי שנכנסה לבדיקה ושמענו אותה צועקת. אני לא יודעת אם זה קשור לחוסר מוכנות והפתעה, או שבאמת כאב לה מאוד, אבל עובדה שיש כאלה שחוות את זה כך. גם כאן בפורום יצא לי לקרוא תגובות מאוד שונות, יש כאלה שמתארות את זה כזוועה וממליצות לעשות רק בהרדמה, ויש כאלה שלא הבינו על מה המהומה, כמוני.
בקיצור, תבואי מוכנה אבל בלי חרדות מיותרות מראש.  
פוריות >>
לצפיה ב-'שני הסנט שלי.'
שני הסנט שלי.
26/11/2019 | 12:42
אז אצלי בבדיקה הטכנאי החליט לבדוק את רמת הסבילות שלי
והמשיך להכניס חומר גם כשאמרתי לו שממש כואב לי.
ועד שהאחות לא אמרה לו להפסיק הוא לא הפסיק.
כאב לי מאוד בגלל הטכנאי האידיוט.

בהצלחה.
פוריות >>
לצפיה ב-'עוד כמה דגשים ממני'
עוד כמה דגשים ממני
26/11/2019 | 12:58
האמירה שהכבר הוא סובייקטיבי היא הנכונה ביותר לדעתי.
בנוסף, שמעתי שבנות שיש אצלן חסימה, חוות יותר כאב.
לי היה כאב בגב התחתון וכאב בטן, אבל לא משהו בלתי נסבל וחצי שעה אחרי זה עבר.
המליצו לי לקחת אנטיביוטיקה כדי לוודא שלא יהיה זיהום מהחלק שתופס את צוואר הרחם. לקחתי אותה עם פרוביוטיקה כדי להימנע מדלקת כתוצאה מאנטיביוטיקה.
חצי שעה - שעה לפני הבדיקה לקחתי 2 אופטלגין כפי שהמליצו לי.
קחי איתך פד/תחתונית מה שנוח לך כי אולי מה שיתנו לך לא יהיה נוח.
אחרי הבדיקה יש הפרשות של היוד ולפעמים קצת דימום.
זהו... אני חזרתי לעבודה אחרי זה.
פוריות >>
לצפיה ב-'עם ובלי הרדמה'
עם ובלי הרדמה
26/11/2019 | 15:34
2
פעם 1 עשיתי בלי הרדמה = ראיתי את הכוכבים והחלטתי שגם אם אשאר בלי ילדים לא עוברת את הטרור הזה שוב.
פעם 2 אחרי שהרופא החדש לא הזכים להתקדם איתי הלאה ללא זה  -- עם הרדמה . קלללללללללל

פוריות >>
לצפיה ב-'אז יש אפשרות לבצע את זה בהרדמה??וואווו אני בחרדה איומה פשוט.'
אז יש אפשרות לבצע את זה בהרדמה??וואווו אני בחרדה איומה פשוט.
27/11/2019 | 16:13
1
לצפיה ב-'בהחלט כן - אני ממש בעד'
בהחלט כן - אני ממש בעד
27/11/2019 | 20:15
הפעם שעשיתי בלי הרדמה ....

עם -
פוריות >>
לצפיה ב-'את האמת'
את האמת
28/11/2019 | 10:23
זה לא נעים,
אבל עוברים את זה
והמטרה שעומדת לנגד עייניך זה הדבר הכי חשוב.

לקחת 2 משככי כאבים לפני הבדיקה, וגם להתפנק אחר כך בבית ביום חופש.

אגב, חובה להגיע עם מלווה

בהצצלחה!
פוריות >>

הודעות אחרונות

09:19 | 06.12.19 מאי292
21:44 | 05.12.19 הומונקולוס סנסורי
13:11 | 05.12.19 Theodora100
17:48 | 02.12.19 מאי292
10:53 | 29.11.19 שחר רו1
07:06 | 28.11.19 אורחים בפורום
18:51 | 25.11.19 אורחים בפורום
13:51 | 25.11.19 אורחים בפורום
12:10 | 24.11.19 שני25ר

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ