לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2746327,463 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'חיפוש עבודה בזמן טיפולי פוריות'
חיפוש עבודה בזמן טיפולי פוריות
25/11/2019 | 12:37
5
מישהי נתקלה במצב כזה?

אתן קצת רקע.
פוטרתי ממקום העבודה שלי לפני כ-3 חודשים, הייתי ממש לקראת תחילת הטיפולים. שקלתי להגיד שאני בטיפולים ובכך למנוע את הפיטורין אך העדפתי שלא לעשות זאת.

עכשיו נקלעתי למצב שאני מחפשת עבודה, מצאתי, ורגע לפני חתימת החוזה הרגשתי מחויבת להגיד שאני בטיפולים, כדי למנוע אי נעימות משני הצדדים וכדי שתהיה הבנה לאיחורים וההיעדרויות שיהיו בהמשך.
כרגע נראה שבגלל זה כנראה לא יעסיקו אותי.

מישהי נתקלה במצב דומה?
מרגישה כל כך חסרת אונים.
פוריות >>
לצפיה ב-'השקל שלי בנושא'
השקל שלי בנושא
<< ההודעה הנוכחית
25/11/2019 | 13:34
2
1. מקום עבודה שפוסל אותך על זה הוא לא מקום שכדאי לך לעבוד בו. תגידי תודה שגילית את זה עכשיו.
2. השאלה גם איך את מציגה את זה. אנשים שלא מכירים את הנושא יכולים בתפיסה שלהם להבין שזה משהו מאוד תובעני.
אני הייתי 3 שנים בטיפולים. זה דרש ממני להעדר לרוב פעם אחת בחודש יום מלא (יומיים אם גם הייתה שאיבה) ובמשך שבוע בכל חודש להגיע מאוחר יותר לעבודה (וזה רק כי אני עובדת רחוק מאיפה שאני מטופלת, אחרת האיחורים האלה כלל לא היו מורגשים). האם הצגת גם את המשמעות של הטיפולים על העבודה, או רק את ה"כותרת?"
3. לא הייתי מספרת את זה בראיון עבודה, כי זה נראה לי לא רלוונטי. כן הייתי מספרת מיד בתחילת העבודה, כי אני לא אוהבת את הלחץ של למצוא תירוצים לכל העדרות אבל שוב, הכל תלוי מה זה ידרוש ממך כי לי היו הרבה איחורים בגלל המעקבי זקיקים.
פוריות >>
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
25/11/2019 | 13:47
1
אני אתחיל מ3 - לא סיפרתי את זה בראיון העבודה, סיפרתי את זה כבר אחרי שהתקבלתי וחיכו לתשובה סופית ממני לפני חתימה על חוזה.
2. מקום העבודה שלי רחוק יחסית מאיפה שאני גרה (בשעות הפקקים יכול להגיע לשעה נסיעה) ולכן הרגשתי שאני מחויבת להגיד לפני שאני אחתום על חוזה כדי להרגיש בנוח עם האיחורים וההיעדרויות מדי פעם, להרגיש שיש הבנה ושהם יודעים את הסיבה. אחרת הייתי מרגישה ממש לא בנוח בכל פעם מחדש להגיד שאאחר לעבודה.
להגיד את זה מיד בתחילת העבודה נראה לי להתחיל ממש בצורה לא טובה, כי הם בטוח יחשבו לעצמם למה לא אמרתי לפני.
כמובן שהסברתי שלמרות האיחורים אני "אפצה" על השעות החסרות ואעבוד עד שעה מאוחרת יותר. לא נראה לי שזה עזר.
1. צודקת. אבל עם זאת, זה בהחלט מבאס. ואני לא חושבת שזה קל בכלל למצוא מקום שלא יפסול על דבר כזה..
פוריות >>
לצפיה ב-'עונה+הצעה'
עונה+הצעה
25/11/2019 | 20:21
ממה שאני מבינה את כרגע רק בתחושה שזה הרתיע אותם?
חכי, אולי הם עוד יפתיע אותך.

אני חושבת שאם מציגים משהו כביג דיל, יעשו ממנו ביג דיל. אם זה משהו שמציינים לפני שהתחילו יחסי העבודה, זה נשמע כמו משהו גדול. אם זה משהו שמציינים תוך כדי, זה יתפס כמשהו שלא תופס מקום משמעותי.
כמובן שזה תלוי גם בגישה שלך לדברים (יכול להיות שבשבילך זה יותר משמעותי ושתרצי כמה ימי מחלה בכל פעם וכד') וגם בגמישות של מקום העבודה (אצלי נגיד אין שעות קבועות. עדכנתי שאגיע מאוחר כי רגילים שאני מגיעה בשעה מסויימת, אבל בעקרון אני יכולה לעבוד בשעות שנוחות לי).

אולי את יכולה לעשות את המעקבים במרפאה קרובה יותר למקום העבודה? אני שקלתי לעשות את זה. אם הייתי עושה את זה הייתי חוסכת שעתיים-שלוש איחור בכל מעקב זקיקים, אבל בגלל שאצלי בעבודה ממש מפרגנים, אז נתתי לעצמי להנות מהימים הקצרים, וגם העדפתי לעשות במקום בו אני מכירה את הצוות ואת ההתנהלות. אבל זו בהחלט הייתה אופציה לעשות קרוב יותר.

מבאס לחלוטין, אני מבינה אותך. אבל אני לא חושבת שרוב המקומות יפסלו על זה. לדעתי דווקא המיעוט יפסול. כי באמת שזה לא כזה ביג דיל. מה גם שחצי מדינה בטיפולים, ככה שהנושא מאוד מוכר. הנה סיפור קטן שממחיש: כמה חודשים אחרי שהגעתי לעבודה, המנהלת שלי התחילה לעשות טיפולים. זה בעצם מה שדרבן אותי לעשות גם (היינו אחרי יותר משנה של נסיונות ופשוט פחדתי לעשות את הצעד). תוך כדי הטיפולים של שתינו, המנהלת שלנו (רווקה) החליטה לעשות שימור פוריות, אז גם היא הצטרפה למעגל...
ואז עברתי תפקיד באותו מקום עבודה, וקצת חששתי לספר על הטיפולים כי לא ממש הכרתי את ההנהלה. בערך יומיים אחרי שהתחלתי את התפקיד הייתה לי שאיבה. שלחתי בבוקר השאיבה הודעה למנהלת שלי, שאהיה בחוופש כי יש לי משהו של טיפולי פוריות, וככה ציינתי את זה על הדרך. למנהלת הזאת (שהיא כבר לא בגיל הפוריות) יש ילדה אחת, והשמועה אומרת שזה לא מרצון. בהמשך הבנתי שעל העדרויות צריך להודיע לר"צ ולא למנהלת, אז שוב הייתי צריכה לספר-ואז גיליתי שגם הר"צ שלי הביאה את שתי בנותיה בטיפולים.... 4 מנהלות, וכולן עברו טיפולים. היום תזרקי אבן ותפגעי במטופלת פוריות. אין סיבה שזה ישפיע על העבודה. אמנם במקרה יצא שכל מי שניהל אותי היו נשים, אבל באותה מידה זה היה יכול להיות בן הזוג של הנשים האלה-אנשים שחוו את זה על בשרם.

ואם שרדת את כל המגילה הזאת - מגיעה ההצעה:
מחפשים לי מחליפה לחל"ד. אם את מאזור השרון - את מוזמנת לפנות אלי בפרטי לפרטים נוספים. מובטחת סביבה תומכת במטופלות פוריות :)
פוריות >>
לצפיה ב-'דעתי...'
דעתי...
25/11/2019 | 21:30
1
לא לספר למקום העבודה כלום.
רק כשתיהיה בהריון בשבוע 18, תספרי שאת בהריון.
אני התחלתי עבודה בזמן הטיפולים. לקח איזה 4 שנים עד שסוף-סוף יצאתי לחל"ד. מעקבים עשיתי בבוקר ליד העבודה, טיפולים הרבה יצאו בימי שישי (שאני לא עובדת בימי שישי).
במקום עבודה קודם סיפרתי וגם עדכנתי שאני יוצאת לחופשת מחלה בגלל טיפולים. זה הרגיש יותר מידי חדירה לפרטיות. כמו בעל ואישה הולכים למיטה ומעדכנים את כל העולם בזה. ככה הרגיש לי כשסיפרתי. במקום  חדש עשיתי הכל בסוד והיה לי טוב ככה.
בהצלחה!
פוריות >>
לצפיה ב-'מה שלי נראה שיכול להפריע'
מה שלי נראה שיכול להפריע
25/11/2019 | 21:34
זה לא העדרויות, אלא שאת תיהיה בהריון בעוד חודש או פחות ואז הם בבעיה...
פוריות >>

הודעות אחרונות

09:19 | 06.12.19 מאי292
21:44 | 05.12.19 הומונקולוס סנסורי
13:11 | 05.12.19 Theodora100
17:48 | 02.12.19 מאי292
10:53 | 29.11.19 שחר רו1
07:06 | 28.11.19 אורחים בפורום
18:51 | 25.11.19 אורחים בפורום
13:51 | 25.11.19 אורחים בפורום
12:10 | 24.11.19 שני25ר

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ