שאלה

Jolleen

New member
שאלה

יש מאכלים שידוע שאסור לאכול בזמן הריון (כמו ביצת עין, טונה, סושי וכו'- תקנו אותי אם אני טועה)
ואסור למשל גם לשתות הרבה קפאין

האם גם בזמן נסיונות הכניסה להריון השתדלתן להימנע מהדברים האלה, או שלדעתכן אין צורך להימנע?

מתנצלת מראש על הבורות..

ובלי קשר, מאחלת המון הצלחה לכולן בתהליך

napit

New member
להימנע לאחר ההחזרה

זאת לפחות ההנחיה של הרופא שלי.

a morph

New member
לא

בניסיונות הראשונים כן, הקפדתי, ואז הבנתי שזו אחלה דרך להתחרפן, וחזרתי לחיות את חיי כאדם מן השורה.
אגב, מה שאסור זה בעיקר דברים שלא עברו בישול יסודי, בהנחה שאת מתכוונת לטונה מבושלת או מקופסה- אין שום בעיה לאכול אותה, גם בהריון.

Jolleen

New member
באמת?

חשבתי שאסור גם טונה מקופסא.
הבעיה העיקרית שלי זה קפאין למען האמת. מנסה ממש להימנע מלשתות הרבה קפה, אבל זה באמת מחרפן.
השאלה האם זה באמת יכול לפגוע במשהו..

מאי292

New member
תשתי קפה והסירי דאגה מליבך

שתגלי שאת בהריון ואמן וזה יקרה בקרוב.
תפסיקי.
כמו שאמורף רשמה דרך נהדרת להתחרפן, אי אפשר להפסיק לחיות.
&nbsp
קחי את הויטמינים שלך ופרט לכך תמשיכי לחיות את חייך

a morph

New member
אני שתיתי קפה

גם בהריון עם בני, וגם בנוכחי.
ההנחיות הן לא להגזים עם קפאין, אבל 2-3 כוסות ליום זה בסדר (הספירה כוללת גם קפה וגם כל משקה עם תכולת קפאין דומה - תה שחור\ירוק, קולה).
ולא, אין שום בעיה עם טונה משימורים
בהנחה שלא שומרים אותה בתת-תנאים כמו במקרה של ארומה ת"א. אם את פותחת קופסת טונה בבית אז את שולטת על תנאי האיחסון וההיגיינה והכל בסדר. באינטרנט כמו באינטרנט אפשר למצוא כל מיני הפחדות על כספית בדגים וכו' אבל תכלס זה שטויות במיץ. מי שאוכלת טונה 3 פעמים ביום במשך 9 חודשים אולי צריכה לדאוג... האדם הסביר לא.

Jolleen

New member
תודה!

אני לא נמנעת מקפה לחלוטין, פשוט הורדתי מ-3-4 כוסות ביום ל-2 והירידה הקטנה הזו האמת מחרפנת
(וכן ברור לי שהכוונה גם לתה, קולה אני לא שותה..)
&nbsp
טוב לדעת לגבי הטונה

haych

New member
חיי את חייך

מעולם לא נמנעתי מכלום. את לא בהריון עד שיוכח אחרת.

למעלה