לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2746427,464 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'מי מכירה'
מי מכירה
12/10/2019 | 20:05
7
ד"ר חגית דאום
אשמח לשמוע בהקדם המלצות!
פוריות >>
לצפיה ב-'היא מאוד נחמדה'
היא מאוד נחמדה
12/10/2019 | 20:41
6
אבל אין לה בכלל תורים. אני אפילו לא ניסיתי לקבוע אליה. בתחום הפוריות אני לא בטוחה שהיא ככ מתמצאת.. עדיף ללכת למישהו יותר מומחה בתחום
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה ועוד שאלה'
תודה ועוד שאלה
12/10/2019 | 22:52
5
למעקב הריון לאחר טיפולי פוריות היא מתאימה? חשוב כמובן שתהיה מקצועית בנוסף לנחמדה...
פוריות >>
לצפיה ב-'מתאימה'
מתאימה
12/10/2019 | 23:18
4
אבל שוב .. אין תורים.. אם את מוכנה להגיע אליה פעם בחודשיים לכי על זה..
פוריות >>
לצפיה ב-'שוב תודה והמשך'
שוב תודה והמשך
12/10/2019 | 23:48
2
את טופלת אצלה? יכולה יותר לפרט לגביה? אם אני פונה אליה בפרטי אין בעיית תורים לא?
פוריות >>
לצפיה ב-'טופלתי אצלה לפני כמה שנים'
טופלתי אצלה לפני כמה שנים
13/10/2019 | 00:20
1
הרבה לפני הטיפולים. אח''כ הגעתי אליה לשקיפות הייתה מקסימה. מניחה שבפרטי לא תהיה בעיה. אבל למה לך פרטי?
פוריות >>
לצפיה ב-'המשך'
המשך
13/10/2019 | 00:39
כדי לדלג על התורים..
אם אינה מתמצאת בפוריות, השאלה אם היא תדע לתת את המשך הטיפול ההורמונלי, נכון?
וגם, התרשמת ממנה לטובה גם מבחינה מקצועית?
תודה יקירה
פוריות >>
לצפיה ב-'נראה לי שברגע שמגיעים למעקב ראשוני'
נראה לי שברגע שמגיעים למעקב ראשוני
<< ההודעה הנוכחית
13/10/2019 | 07:32
דואגים כבר לתורים.
לפחות ככה זה אצלי (עם רופאה אחרת).
בשניה שגיליתי שאני בהריון, דרך בדיקת ביוץ, עוד לפני שעשיתי בדיקה ביתית וסיפרתי לבעל, הייתה לי הרגשה שאני צריכה לקבוע תור לרופאה שלי. קבעתי לעוד 3 חודשים.
כשהגעתי אליה לראות דופק ביחידת ivf ואמרתי שאני רוצה לעשות אצלה מעקב בקופה, היא אמרה שאין תורים אז לא אצליח להכנס אליה. אבל במקרה הכינותי מראש תור :)
כשהגעתי אליה בפעם הראשונה למעקב היא נתנה לי מכתב לתת למזכירות שיקבעו לי תור לעוד 5-6 שבועות ונתנו לי בלי בעיה. נראה לי שהם משריינים במיוחד בשביל זה.
פוריות >>

הודעות אחרונות

15:49 | 14.12.19 בראון10
17:15 | 12.12.19 מזי39
10:29 | 12.12.19 מישלית2
11:53 | 10.12.19 אורחים בפורום
07:57 | 10.12.19 דג זהב13
20:23 | 09.12.19 אורחים בפורום
12:06 | 08.12.19 אורחים בפורום
19:09 | 07.12.19 שחר רו1
09:19 | 06.12.19 מאי292
21:44 | 05.12.19 הומונקולוס סנסורי
13:11 | 05.12.19 Theodora100

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ