לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2745127,451 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'תקווה, הצלחה, ושנה טובה'
תקווה, הצלחה, ושנה טובה
23/09/2019 | 14:30
3
כבר הרבה זמן שאני מחכה לכתוב את הפוסט הזה. שלוש שנים בדיוק.
אני מתעקשת לחזור ולכתוב פה בפורום כי במהלך הטיפולים נהגתי לחפש סיפורי הצלחה, כאלה שיתנו וינטעו בי תקווה. כעסתי שאני כמעט ולא מוצאת. כעסתי שנשים מצליחות ובורחות מפה, מהפורום- וכל מה שנלווה לתקופה המחורבנת הזו.
קצת על הסיפור שלי.. אני בת 33, חיכיתי בנימוס לחתונה כדי להפסיק את הגלולות ומאז כל חודש חיפשתי סימנים להריון, כל הסימנים האפשריים היו, הראש שלי עבד שעות נוספות ולפי המחשבות הגיעו גם תחושות שנתנו תוקף למחשבות השווא, כל חודש הרגשתי שהפעם זה זה. לאחר מספר חודשים שראיתי שזה לא הולך כל כך בקלות התחלתי בכל חודש להוסיף משהו חדש, זה התחיל בחישובי ימים, בדיקות ביוץ, בדיקות חום כל בוקר, רגליים למעלה אחרי הסקס, יום כן יום לא, יום כן יום כן... הכל היה. לאחר שנה התחלתי אני ללכת לבדיקות ולנסות להבין יותר טוב למה זה ככה.. אחרי שנה וחצי כבר עמדתי בתוקף שבעלי יקח צד בדבר וגם הוא יעשה את הבדיקות הנדרשות. לא מצאנו סיבה הגיונית לכך שכבר כמעט שנתיים אנחנו לא מצליחים. לקחנו חודש הפסקה ויצאנו לטייל בחול וידענו שאנחנו חוזרים ומתחילים תהליך של טיפולי פוריות.  לאחר 3 הזרעות ללא הצלחה עברנו גם אנחנו למחלקת ההפרייה החוץ גופית, בלי לחשוב יותר מידי כבר הייתי במצב שכל מה שהרופא אומר- אני שם, וכך היה. בהחזרת העוברים הרביעית זה קרה, וכיום אני רשמית עוברת למחלקת הנשים אחרי שסיימתי את התמיכה (כדורים ונרות) שהוצמדה לי עד שבוע 12.
כמה תובנות מהתהליך
• שום דבר לא בשליטתי- לקח לי הרבה זמן להודות בזה מול עצמי אבל כשזה קרה הרגשתי שאני עוברת תהליך ושיעור חשוב לא רק בתחום הזה בחיי.
• זה לגיטי וטבעי להתרחק מהחברות הכי טובות שלך בדיוק ברגע שהן מספרות לך שהן בהריון- גם מצידן את פחות מעניינת כרגע, זה לא חד צדדי.
• "תעשי רק מה שאת אוהבת... רק מה שאת חושבת, שיהיה לך טוב" כי חרא לך באופן כללי. אז תמצאי מה בכל זאת גורם לך לחייך.
• הבעל הופך לחברה הכי טובה שלך, לאוזן הקשבת, לשק החבטות. אל תחסכי ממנו כלום ותסבירי לו שזה בדיוק מה שאת צריכה ממנו. הוא איתך בכל התהליך הזה ולא פחות מתוסכל ממך- גם את זה אל תשכחי כשאת 'חובטת' .
• ספורט, והרבה. איפה שאפשר ולפי מה שהגוף שלך מסוגל בשלבים של הטיפולים, זה מנקה את הגוף, גורם לזרימת דם ומאוורר מחשבות.
• 'ד"ר פאר תעשה לי ילד'- פתאום נשמע לי משפט הגיוני. הוא באמת עשה לי.
• "היא היתה חזקה מהחורף, היא היתה חזקה מסופה, לצמוח מכלום שהיה לה- זה סוד הכח שלה" – לא ידעתי כמה אני חזקה. באמת. (ברור שהייתי שמחה גם לא לגלות... אבל אני בפוסט אופטימי). אינסוף רגעים של בכי, יאוש, אבל כל חודש מחדש, רגעים שבאמת לא מצאתי מאיפה לשאוב תקווה. הרגע הזה שאת מקבלת תשובה שלילית ושניה אחכ כשהבעל שלך כבר עם דמעות את קמה ואומרת "יאללה, עוד חודש, שטויות".

בנות יקרות, אנחנו חזקות יותר ממה שנדמה לנו. מאחלת לנו שנה של הצלחות ושמחות, שנה של החזרת חברויות ישנות שהתרחקו לטובת החברות עם האחות במרפאת הפוריות. שנה של חיוכים ותקווה.
אני לא משלה את עצמי ויודעת שגם אני עוד אמצא בפוסט הזה כוחות.. לילד הבא.

פוריות >>
לצפיה ב-'כיף לשמוע סיפורי הצלחה'
כיף לשמוע סיפורי הצלחה
23/09/2019 | 16:26
1
כתבת מאוד יפה,
בהצלחה בהמשך, הריון ולידה קלים ושתצאו בידיים מלאות.

אפשר לשאול איפה עברת את הטיפולים?
וקצת על התהליך עצמו? כמה סבבים של הפריות?

אגב הקושי שלי הוא של חברות שהתרחקו כבר שסיפרתי להן שאני מתחילה טיפולים ולא ממש  שם בשבילי כשאני צריכה אותן פתאום. זה כואב.

פוריות >>
לצפיה ב-'את הטיפולים עברתי'
את הטיפולים עברתי
<< ההודעה הנוכחית
23/09/2019 | 20:10
במרפאת לין בחיפה.. התהליך עצמו היה בפועל 3 הזרעות ולאחר מכן 4 סבבים של החזרת עוברים, אבל כל זה נמשך כמעט שנה כי היו חודשים מתסכלים שהרירית לא נהיתה עבה מספיק למרות הכדורים ואז במקום שאחרי שבועיים תהיה החזרה זה קרה אחרי 3 וכו..
את השאיבה עצמה עשיתי פעם אחת.
בהחלט כואב לשמוע על חברות שהתרחקו אחרי שסיפרת להן... אבל ביניינו- אין להן יכולת לדעת מה באמת עובר עליך וכמה את כולך בתוך זה ולא יכולה לראות מעבר.. לפעמים גם הבעל לא מבין עד הסוף, אבל הוא כן לוקח חלק בתהליך ורואה איך את בכל רגע נתון..
עוד דבר שיכול להיות מאוד שהן מפחדות לשאול כדי לא להכאיב.. אבל אני לא באמת יודעת את טיב הקשר ואם יש משהו נוסף שלמדתי מהתהליך הזה- זה שאי אפשר לשפוט. אף אחד. בשום מצב. אנחנו אף פעם לא באמת יודעים עד הסוף מה עומד מאחורי בחירות של בנאדם. אולי בעצמן הן עוברות טיפולים ולא רוצות לשתף?
פוריות >>
לצפיה ב-'נהדרת אחת'
נהדרת אחת
24/09/2019 | 16:23
שתיהיה שנה טובה של משפחה וילדים.
שיעבור בקלות, עגול ומשעמם.
תודה ששיתפת
פוריות >>

הודעות אחרונות

12:38 | 22.10.19 vanilla Y
21:10 | 19.10.19 אורחים בפורום
21:00 | 19.10.19 מאי292
09:46 | 19.10.19 סופי90
08:39 | 19.10.19 שחר רו1
14:54 | 18.10.19 ליה155
11:55 | 18.10.19 Eco12li
19:14 | 16.10.19 מאי292
23:13 | 15.10.19 ושוב נצאה1
16:55 | 15.10.19 אורחים בפורום
20:05 | 12.10.19 אורחים בפורום
04:11 | 12.10.19 MaiAlaska
17:34 | 09.10.19 מאי292

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ