לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2745227,452 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'שאלות לחדשה בשכונה עם הרבה חשש'
שאלות לחדשה בשכונה עם הרבה חשש
<< ההודעה הנוכחית
12/09/2019 | 19:40
5
היי בנות ,
אני מקווה שלכתוב כאן ולשמוע קצת דעות וחוויות יפר את החששות שלי...
לבעלי יש בעיות בזרע... ושני פרופסורים אמרו ללכת לivf
כנראה שהבעיה היא הוריקוצלה שלו. אבל אין הוכחה בלעדית לזה.
בכל אופן, אנחנו אמורים להתחיל את הטיפול בקרוב ואני מאוד מאוד מפחדת. מהזריקות. מההרדמה. מהלא ידוע. גם ככה הריון זה דבר גדול ומרגש ומפחיד... אבל כשהולכים לקראתו ביודעין ומוסיפים לזה זריקות והרדמות זה מאוד מפחיד אותי. מישהי יכולה לספר לי על החוויה שלה? עד כמה התחושות עזות? עד כמה זה כואב-אם בכלל...
חוץ מזה... שבכל המקומות כתוב שעישון סגריות ושתיית אלכוהול מזיק לזרע.
יחד עם זאת זה עניין של מינון.. ומינון הוא בעיני המתבונן. הרבה זה קצת אצל מישהו אחר ולהפך. הפרופסור אמר שביום ההרדמה שלי הוא יתן זרע של אותו יום. בכל אופן אנחנו מקפיאים. אני מרגישה מבולבלת ולא יודעת איך להתנהג עם בעלי. הוא רוצה בקטנה לשתות ובקטנה לעשן מידי פעם ואני נחרדת ומבוהלת עוד יותר. אני רוצה להגיע ליום עצמו בצורה הכי נקייה... והוא לא רוצה להרגיש קיצוני ... כלומר- לעשות שינויים קיצוניים. אני לא יודעת מה לעשות. אשמח לעזרתכן ודעותיכן בכל התחומים... תודה והמון בהצלחה לכולם מכל הלב❤️
פוריות >>
לצפיה ב-'קודם כל ברוכה הבאה.'
קודם כל ברוכה הבאה.
12/09/2019 | 21:48
אז ככה, אין לך מה להלחץ מהזריקות,
תוך יומיים את לא מרגישה אותן בכלל ומזריקה אוטומטית. 
כל הזמן תחשבי שהמטרה מקדשת את האמצעים.
השאיבה דווקא סבבה, מרדימים אותך, (יש אמיצות שעושות שאיבה בלי הרדמה) ואז את מתעוררת לך בסבבה, הרופא/ה אומר/ת לך כמה ביציות נשאבו ואז את יכולה ללכת עם בעלך לארוחה מפנקת, את את שלך עשית עד לרגע הזה.
אחרי יומיים יודיעו לך כמה ביציות הופרו אם בכלל וכמה יקפיאו והאם יחזירו באותו חודש.
ברגע שיש עוברים מוקפאים, (ואני מקווה שתכנסי להריון במכה ראשונה) מכאן ההחזרות הבאות הן בדרך כלל בלי הזרקות, (כמובן שזה תלוי, כל אחת זה אחרת). והחזרה זה צ'יק צ'ק, את מגיעה עם שלפוחית מלאה, מחזירים לך תוך דקה ואת הולכת הביתה. את אפילו לא צריכה מלווה להחזרה.
אני מציעה לך לנסות לעשות קצת מדיטציה, טיולים רגליים בחוף הים, בפארק. שהחודש הזה לא יהיו עלייך לחצים מיותרים. אם המשפחה יודעת שאתם בטיפולים אז תשתפי אותם בזה שאת לחוצה ותבקשי מהם לעזור לך להיות רגועה בזמן ההזרקות.
תדברי עם בעלך ותגידי לו שאת זאת שצריכה להזריק הורמונים, לעשות אולטרא סאונד ובדיקות דם כל כמה ימים. את זאת שצריכה לעבור פרודצורה בהרדמה מלאה ואחר כך לסחוב 40 שבועות הריון אבל לכל הפחות הוא יכול לא לעשן ולשתות חודש. תדברי איתו בהגיון, תגרמי לו להבין שוויתור קטן שלו לכמה ימים יביא תוצאות טובות יותר.

אם הריון מפחיד אותך וכל הפרודצורה של IVF ואת צעירה אז את יכולה לחכות עם זה כמה חודשים ובינתיים אולי ללכת לטיפול אצל פסיכולוג/ית, לנסות להבין למה את מפחדת וממה.

אני מאחלת לך שמה שתחליטי, שיעבור לך קל ומהר.
פוריות >>
לצפיה ב-'עישון ושתיה מזיקים לפוריות גם אם במינון נמוך'
עישון ושתיה מזיקים לפוריות גם אם במינון נמוך
13/09/2019 | 10:48
בדיוק באותה מידה שסיגריה אחת ביום לאורך זמן גם עלולה להגדיל את הסיכוי לפתח מחלות ריאה, פגיעה באספקת הדם ללב, דם סמיך יותר וסרטן. זה לא עניין של מינון, הפוריות נפגעת גם בעישון סיגריה אחת ליום. גם עישון פאסיבי מזיק לפוריות באותה מידה.
פוריות >>
לצפיה ב-'היי'
היי
14/09/2019 | 23:24
אני רק רוצה להגיד שגם לבעלי יש ויריקוצלה. לפני השאיבה שלנו היה לו טיול צוות מהעבודה שבוע לאילת. כאשר טיול צוות אצלם אומר בירות, ויסקי, על האש ומלא סיגריות. וביקשתי ממנו להגיד שהוא עם דלקת גרון ואנטיביוטיקה ושאסור לו לגעת בכלום. אז היה לו טיול מבאס יחסית אבל אין מה לעשות החלום לילד הוא של שנינו. הרופא הבהיר היטב ששתייה בעיקר בירה פוגעת באיכות הזרע.
לגבי עישון בתור אחת שמעשנת וחוזרת ומפסיקה כמעט כל סבב הייתי מבקשת ממנו לפחות לנסות לא לעשן ביום יומיים שלפני השאיבה. כמובן שהפסקה זה הכי טוב, אבל בתור מכורה יכולה להגיד שזה מאוד מאוד קשה.
שיהיה בהצלחה התהליך עצמו לא כואב בכלל.
פוריות >>
לצפיה ב-'משהו שלמדתי פה בפורום'
משהו שלמדתי פה בפורום
15/09/2019 | 02:36
להתיחס לבעית הפוריות כזוג, כלומר הבעיה היא של שניכם ביחד לא שלו לבד, מה שגורם גם לטיפול להיות משותף. חשוב שתשתפי את הזוג שלך בכל החששות ואפילו אם זה יגרום בהתחלה להתנגדות, זה יהפוך לשיתוף פעולה בהמשך ולא תשמרי טינה ותסכול. החלק הגברי בטיפולים נראה אמנם מזערי אבל הם לוקחים אותו נורא קשה.
זה נכון שאלכוהול ועישונים מקלקלים אבל ivf עוקף את בעיה ואפשר להצליח גם עם מעט וגרוע מאוד אז תחשבי שאת עושה את כל ההקרבות האלה בשביל ילדים וזה לגמרי שווה את זה.
פוריות >>
לצפיה ב-'היי :]'
היי :]
23/09/2019 | 09:43
החששות שלך, המחשבות, הפחד מהלא נודע, כל אלו כמובן מוכרים ומובנים מאוד! 
IVF זה תהליך לא פשוט, צריך קודם כל לזכור שזה תהליך ושזה עלול לקחת קצת זמן.. שהטיפולים הראשונים (אלא אם את ממש ברת מזל) הם כדי להבין ולהכיר את הדוף שלך, התגובה להורמונים וכו..
גם אני עברתי טיפולים בשל בעיית זרע. האשמתי את עצמי במשך כל כך הרבה זמן שאני לא מצליחה להכנס להריון ואז כשגילינו שהבעיה לא אצלי בכלל- בעלי לקח את כל האשמה והתחושות הקשות אליו. יכולה להמליץ לכם להיות יחד, לתמוך אחד בשנייה, לדבר אחת עם השני (זה כל כך קל וכל כך עוזר), להיות שם זו עבור זה.
בקשר לעישון ואלכוהול בעיניי לשחרר.. אל תהיי בלחץ מזה, כמובן אם זה רק בקטנה ולא מוגזם אני חושבת שאם זה מקל עליו בכל התהליך זה מבורך. אני לא מעשנת ולא שותה אבל יודעת כמה זה קשה לצד השני, ושלפעמים בכל זה הם מנסים ורוצים קצת לברוח ושם הם לפעמים מוצאים מפלט. 

אשמח לסייע, לתת לך עוד פרטים בקשר לבעיית זרע, לטיפול המנצח אצלנו ולהמלצות נוספות לאחר 6 טיפולים ואחד שהצליח :]]
ולאחל לך שתהיי בין ברות המזל שמצליח להן ממש בהתחלה.
כתבי לי בפרטי אם בא לך, אשמח לשוחח!
פוריות >>

הודעות אחרונות

19:14 | 16.10.19 מאי292
23:13 | 15.10.19 ושוב נצאה1
16:55 | 15.10.19 אורחים בפורום
20:05 | 12.10.19 אורחים בפורום
04:11 | 12.10.19 MaiAlaska
14:42 | 11.10.19 חתולת עולם11
22:01 | 10.10.19 אורחים בפורום
17:34 | 09.10.19 מאי292
20:39 | 08.10.19 אורחים בפורום
16:36 | 07.10.19 אורחים בפורום
07:22 | 07.10.19 onlyme10
12:09 | 05.10.19 בראון10

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ