לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2745227,452 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'הפריה ראשונה עם בעיית מורפולוגיה 1%'
הפריה ראשונה עם בעיית מורפולוגיה 1%
<< ההודעה הנוכחית
12/09/2019 | 12:28
7
שלום, אחרי 3 הזרעות כושלות עולים כיתה ל ivf..
יש כאן זוגות עם בעיית מורפולוגיה שביצעו מיון זרע בשיטת ברטוב או מתחריו וממליצות?

אשמח לשמוע את דעתכן...

תודה ��
פוריות >>
לצפיה ב-'נושא המורפולוגיה שנוי במחלוקת'
נושא המורפולוגיה שנוי במחלוקת
12/09/2019 | 22:32
בזמנו דיברתי עם הרב טאוב והוא הסביר לי שנכון שנושא המורפולגיה מאוד משמעותי. אך זהו נתון סובייקטיבי מאוד. יש בודק שיגיד שהמורפולגיה 1% והשני ייתן תוצאה של 6%. בזמנו החצי שלי היה עם מורפולגיה 1% והרב טאוב שלח למעבדה אחרת והיתה תוצאה תקינה. הוא אמר לי ששמע מהרבה רופאים שלא מייחסים כלל חשיבות למורפולגיה
פוריות >>
לצפיה ב-'בתור בוגרת מיון זרע'
בתור בוגרת מיון זרע
18/09/2019 | 14:27
1
אתם ממש לא שם כרגע ואין סיבה לרוץ לשם.
אם הריכוז של הזרע מספיק טוב אמורים בIVF הראשון להפרות חצי בIVF רגיל וחצי באיקסי. אם יתברר שרק הפריות באיקסי הצליחו אז כדאי להתייעץ עם האימבריולוג/ית שטיפל/ה בזרע ולשאול איך נראו הזרעונים שנבחרו להפרייה באיקסי ואם המורפולוגיה שלהם נראתה תקינה.
אצלנו בשתי שאיבות שבהן הפרו באיקסי לא מצאו לנו אפילו זרעון אחד תקין מורפולוגית ואז הלכנו למיון זרע בMFC בשאיבה השלישית וממנה נולדו לנו שני ילדים.
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
23/09/2019 | 17:06

אצלנו יפרו הכל באיקסי , ובגלל שהריכוז יורד מבדיקה לבדיקה אני חושבת ללכת על מיון.. 

תודה רבה :)

פוריות >>
לצפיה ב-'במקרה שלנו ברטוב עשה שינוי משמעותי. 4 החזרות ללא ברטוב הניבו'
במקרה שלנו ברטוב עשה שינוי משמעותי. 4 החזרות ללא ברטוב הניבו
20/09/2019 | 15:49
3
3 שליליים, כימי אחד, ועובר שלא שרד הפשרה. ואגב, מראש הרבה עוברים הלכו לפח כי לא התפתחו טוב.
לעומת זאת עם מיון, עוברים מהממים ב"ה, ואחוז הפריות טוב בהרבה. 
וכמעט כל החזרה הייתה עם בטא חיובית (כולל מקרים שלא הסתיימו טוב- כימי והפלה) וזה גם מה שהפך אותי לאמא 5 שנים אחרי שהתחלנו לנסות להרות..

חבל לי מאוד שלא מראש התחלנו עם מיון זרע. הייתי בשמחה משלמת 4 אלף שח כדי לחסוך את השנה+ ב ivf ללא מיון שלא יצא ממנה כלום רק סבל ודמעות. אבל לא יכולנו לדעת זאת.. זה רק בדיעבד.

אצל הרבה זוגות זה לא יעשה הבדל, ו 4 אלף זה סכום גבוה מאוד.
אז.. אם "לא אכפת לך" לשלם 4 אלף שאולי לא יעשו הבדל כלל.. אז לכי על זה. אבל קחי גם בחשבון שאצל אחוז גבוה מאוד בקושי יוצא ביציות טובות בשאיבה ראשונה, עד שהרופאים "לומדים" להתאים לך מה שטוב עבורך. אז אולי באמת כדאי לחכות לשאיבה שניה.. תלוי בסוג הפגמים שיש בזרע.

אגב, את יכולה באלף שח (אם לא טועה) לעשות בדיקת זרע בהגדלה. כך יוכלו להגיד לך טוב יותר עד כמה הפגמים הם כאלה שישפיעו על אחוז הפריות/ יכולת העובר להפוך לבלסטו אט חלילה סיכון להפלה בשליש ראשון.

מאחלת לך ידיים מלאות בקרוב!
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
23/09/2019 | 17:16
2
תודה על התשובה, מאוד מעודד. 
יש לי שאלה- מה הכוונה "בקושי יוצא ביציות טובות בשאיבה ראשונה"? לא לקחתי אופציה כזו בחשבון מאחר שכרגע לא ידוע על בעיה כלשהי אצלי ובהזרעות הגוף שלי הגיב טוב לטיפול בגונאל.. 
האם יצא לכם לבצע את המיון בעוד מרפאות חוץ מברטוב? המעבדה שנמצאת מול אסותא בראשון היא MFC,  יצא לך לברר עליה? 
פוריות >>
לצפיה ב-'הי'
הי
24/09/2019 | 07:54
אנחנו עשינו מיון ב MFC וגם אצל יונה ברק, מהמיון של יונה יש לנו בן.
פוריות >>
לצפיה ב-'עשינו רק ברטוב, תכננו לעשות'
עשינו רק ברטוב, תכננו לעשות
30/09/2019 | 21:22
MFC בהתחלה, סגרנו איתם את כל הפרטים, ואז 3 ימים לפני השאיבה פתאום אמרו לי שלא עובדים בחול המועד סוכות (בזמנו), אחרי שבכל השיחות קודם אמרו שכן. למזלי ברטוב כן עבדו. Mfc השאירו לי טעם מאוד לא טוב. גם ככה הטיפול מלחיץ וכו.. לא הייתי צריכה גם את "ההברזה" שלהם.

לגבי שאיבה ראשונה- קשה מאוד לתזמן נכון, קשה מאוד לקבוע מינונים... הרופאים לא קוסמים, זה ניסוי וטעיה. אצל רוב הזוגות השאיבה הראשונה לא מניבה לצערי הריון. חשוב להיות מודעים לכך כדי לא להתאכזב מידי
פוריות >>

הודעות אחרונות

21:10 | 19.10.19 אורחים בפורום
21:00 | 19.10.19 מאי292
09:46 | 19.10.19 סופי90
08:39 | 19.10.19 שחר רו1
14:54 | 18.10.19 ליה155
11:55 | 18.10.19 Eco12li
19:14 | 16.10.19 מאי292
23:13 | 15.10.19 ושוב נצאה1
16:55 | 15.10.19 אורחים בפורום
20:05 | 12.10.19 אורחים בפורום
04:11 | 12.10.19 MaiAlaska
14:42 | 11.10.19 חתולת עולם11
17:34 | 09.10.19 מאי292

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ