כשיש זקיק מוביל 21 יהיה מה לעשות עם זקיקים של 10ו13?

כשיש זקיק מוביל 21 יהיה מה לעשות עם זקיקים של 10ו13?

השחלות שלי על אדי הדלק האחרונים ולכן למרות כל ההורמונים יש מעט מאד זקיקים.
אחרי שבוע עם אלונבה ואח"כ 4 ימים של מנופור יש בסה"כ שישה זקיקים - הגדול 21 מ"מ עוד שלושה של 16-17 מ"מ. אז אני מנחשת שהשאיבה תהיה ביום שישי?
היום הצטרפו שניים של 13, 10 מ"מ - יצא מהם משהו עד אז?

טוויסט בעלילה! אני ממשיכה במעקב

הרופא החליט לוותר על הזקיק הגדול כדי לתת צ'אנס לקטנים . אני ממשיכה עם המנופור ואורגלוטרן .
לא ציפיתי לאפשרות הזאת.

journe y

New member
מילא לוותר על הגדול אבל ה16-17 יהיו בסיכון

בגיל מבוגר הביוץ מתרחש בזקיקים קטנים יותר מאשר בצעירות. במצב כזה קצת לקיחת סיכון שביוץ לא יתרחש בטרם השאיבה. יחד עם זאת, לרופא יש את כל המידע עליך וקרוב לוודאי שהוא יודע את כל התמונה. בהצלחה.

מלחיץ, לא ידעתי על זה

למרות שנדמה לי שקראתי משהו כזה, כנראה כאן?
בכל מקרה, עכשיו באמצע הסבב, אני סומכת על הרופא שידע מה הוא עושה. אחרת לא הייתי מטופלת שלו מלכתחילה.

journe y

New member
לא להילחץ!

לא לשווא כתבתי לך בסוף הודעתי שחזקה על הרופא שלך שהוא יודע היטב מה הוא עושה. תהיי רגועה ותיסמכי עליו.

מפעם

New member
איזה בשורות טובות! תעדכני גם החזרה ומוקפאים

אני מקפיצה לך:)

haych

New member
אלופה! איך היה בלי הרדמה? 7 זה לא מעט...

בכוונה כתבתי, שידעו שיש אפשרות כזאת

אני לא אומרת שזה לא כואב אבל עבורי זה לגמרי במסגרת כאב שאפשר להתמודד איתו. בהיסטרוסקופיה הניתוחית ובגרידה שעברתי ראיתי שלעומת זאת ההרדמה עושה אותי טושטוש לכמה שעות.
הפרוצדורה עצמה קצרצרה, אפילו שאיבה של 7 זקיקים לדעתי לא נמשכת יותר מ10 דקות נטו. ובתוכן, הכאב הוא לכמה שניות חולפות מידי פעם . ממש ממש סביר.
וגם - כשערים, אפשר להסתכל במסך על הזקיקים, להתלוצץ עם הרופא ולשמוע איך קוראים מהמעבדה "יש ביצית!".

למעלה