תקווה חדשה

מפעם

New member
בשעה טובה שימשיך לך מלא ותקין וקל

מניסיוני, רוב עיכובים ומניעות היו סימנים להצלחה. כשאת ממש על סף ויתור ויאוש, אבל רגע לפני שחצית אותו באה הישועה גדולה והכל מתהפך לטובה.
שמחה איתך כל כך ומוסיפה את ההודעה לשרשור תקוה חדש.

מפעם

New member
תקווה חדשה

נעלמתי לאחרונה מהסיבות הכי טובות. קצת לפני פסח ילדתי בחסדי השם יתברך ואני עדין לגמרי בתוך ההתרגשות שלא נגמרת.
כשאנחנו, המצפות, זוכות להיות אמהות, כל המרירות של הדרך הארוכה הופכת למתיקות אינסופית. איזה כיף להרגיש קצת רגילה אבל באופן לא רגיל בכלל.

haych

New member
איזה יופי, בשעה טובה!!

אמן שהפורום הזה יתמלא רק בבשורות טובות.

a morph

New member
אויש, התכוונתי לכתוב למפעם...

a morph

New member
מקווה שהפעם ההודעה שלי תתווסף לשירשור הנכון...

המון המון נחת ומזל טוב.

vichy86

New member
איזה מרגש!! שימשיך ה-כ-י משעמם ועגול שיש!! בהצלחה!!

haych

New member
זו אכן הייתה וסת

הרירית קרסה ל-3.3.
אבל ההורמונים המשיכו לעלות למרות הקריסה ברירית, אז המשכנו עם ההורמונים עד שהרירית נבנתה מחדש.

תו123456

New member
איזה מרגש שמחה מאוד בשבילך

ואשמח למשוע מה זה בדיוק עיסוי רחם

haych

New member
עיסוי רחם

נקרא גם ארוויגו או משהו כזה (אולי זה לא שם נוסף אלא סוג של שיטה לעיסוי רחם) הוא עיסוי שעושים לא רק ברחם אלא בבטן (ואם הולכים למישהי מקצועית אז נראה לי שעושים גם בגב). זה אמור לעודד זרימת דם לרחם ועשוי להעלים הדבקויות.
אני עשיתי סרטון פשוט בן 7 דקות שמצאתי ביוטיוב שהתרכז ברחם ובבטן.
חברה שלי הלכה למישהי מקצועית שעשתה לה גם בגב ונתנה לה הנחיות להמשך עבודה בבית.
אני קצת מסוייגת לגבי זה, כי אצלי זה הקפיץ את הרירית בטירוף, בלי הלימה להורמונים (ההורמונים היו ברצפה והרירית הייתה 12) מה שגרם לפירוק של הרירית וקבלת מחזור באמצע סבב. בסוף בגלל שההורמונים עדיין היו בעליה המשכתי טיפול למרות המחזור וההחזרה הזאת הצליחה, אבל אני לא נותנת את הקרדיט לעיסוי רחם וזה כמעט הרס לי את הסבב.
החברה שהלכה למישהי מקצועית התחילה לדמם דימום של מחזור למרות שהסתיים לה לפני כמה ימים.
אז או שזה לא טוב לכל אחת, או שצריך לעשות כמה פעמים.

למעלה