לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2740027,400 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'התייעצות...'
התייעצות...
<< ההודעה הנוכחית
18/07/2019 | 22:21
2
היי לכולן,
לפני 5 שנים, היריון ראשון, עברתי לידה שקטה בחודש שישי, צוואר הרחם התקצר בפתאומיות ללא סיבה.
לפני 4 שנים, היריון שני, תפרו לי את צוואר הרחם וילדתי את הבן שלי בלידה קיסרית (אחרי שהלידה הסתבכה כי הוא לא הצליח לצאת מצוואר הרחם... סבירות גבוהה שפשוט לא הסירו את כל התפר כי אחרי הלידה נמצא שם חוט שסגר ככל הנראה את הפתח).
מאז חששתי להיכנס להיריון שוב ואפשר לומר שלקחתי את הזמן להחלים נפשית ופיזית.
לפני שנה התחלנו לנסות להיכנס להיריון... ללא הצלחה. זה היה דיי מוזר כי בפעמים הקודמות מהרגע שניסינו לקח לנו חודשיים-שלוש להיכנס להיריון. ייחסתי את זה ללחץ בעבודה ועניינים נפשיים ועבדתי על עצמי להפגת הלחץ. חשוב לציין שגם המחזור לא היה סדיר בכלל.. נעלם לתקופות ארוכות. אבל אז לפני שלושה חודשים נכנסתי להיריון שלישי שהסתיים בהיריון חוץ ריחמי. ההיריון נתקע בשחלה השמאלית ועברתי טיפול בזריקה להפסקת ההיריון.
עכשיו, 4 חודשים אחרי ההיריון השלישי הלכתי לרופא פוריות שביקש ממני לעשות צילום רחם. עברתי את הצילום רחם ולא נמצא שום ממצא מכני חריג שעשוי להפריע לי להיכנס להיריון. 
הרופא המליץ לי לחכות למחזור הבא, אם לא אקבל אז להתסייע בכדורים שיזרזו מחזור. וביום השלישי של המחזור להתחיל טיפולי הזרעה.
אני מאוד חוששת מטיפולי הזרעה, עניין המחט והלהזריק לעצמי מעורר בי חרדות וזעם על העולם...
מה גם שלא אמרו לי בוודאות שיש לי בעיה... 
אחרי כל מה שעברתי אני ממש מתקשה לסמוך על רופאים, ואני מרגישה ששלחו אותי לטיפולי הזרעה רק כדי לתת פיתרון לבעיה שלא באמת קיימת ואף אחד לא יודע מהי. הטיפולים הם קשים לא רק פיזית אלא גם נפשית ואני לא שלמה עם ההחלטה שהרופא מכוון אותי אליה...
אשמח להמלצות.. מה לעשות? למי בכלל פונים במקרה כזה (כי הרופאת נשים לא בדיוק נותנת לי מענה)? האם כדאי לי לפנות לעוד רופא להתייעצות? 
תודה מראש על תשובותיכן, 
בר.
פוריות >>
לצפיה ב-'איזו דרך ארוכה את עוברת '
איזו דרך ארוכה את עוברת
19/07/2019 | 06:29
קודם כל, חיבוק גדול. הלוואי והמסע יסתיים בקרוב בידיים מלאות.

לעניין ההזרעה, יכולה לשתף מניסיוני שרופא הפוריות הראשון שהלכתי אליו המליץ שבאותו רגע בערך אתחיל להזריק הורמונים לקראת הזרעה. הייתי המומה ומופתעת, הוא לא נתן לי כל שהות לחשוב ופשוט אמרתי שלא. הלכתי חודש אחר כך לרופא פוריות אחר ושם גיליתי שיש עוד אופציה, רופא שמדבר איתי בגובה העיניים, מציע אפשרויות, מתחשב ברצון שלי ואמר לי בצורה מפורשת - זה תלוי בך, ברצון שלך ובקצב שלך. וכך הוחלט שנתחיל בהזרעות על בסיס ביוץ טבעי.
המחזור שלי סדיר והבעיות היו מכנית (גם היסטוריה של חוץ רחמי) וזרע לא אופטימלי.
ההזרעה עצמה - בוקר מאד לחוץ בין מעבדת הזרע למרכז בריאות האישה, אבל ההליך עצמו אורך מספר דקות ופשוט מאד.

אגב, נקלטתי בניסיון הראשון. גילוי נאות שההריון לא שרד בשלב מאוחר יותר בלי שום קשר להזרעה. נקווה לסוף טוב עבור כולנו.

בהצלחה יקירה.
פוריות >>
לצפיה ב-'היי'
היי
19/07/2019 | 08:55
הזרעות לא עושים "כשיש בעיה", אלא כשמתקשים להכנס להריון. הזרעה משפרת קצת את הסיכויים, ע"י זה שהזרע נשטף ומנוקה ועובר השבחה בסיסית, וע"י זה שמקצרים לו את הדרך הקשה לרחם.
כמו שכתבו לך, את ממש לא חייבת הורמונים. אפשר פשוט לעקוב אחרי הביוץ (זה קצת ניג'וז כי דורש להגיע כל יומיים לאולטרסאונד ובדיקת דם) ובמועד המתאים מתבצעת ההזרעה, שהיא תהליך קצר ולא כואב.

זה הכל שאלה של כמה סבלנות יש לך לחכות. את לא מוכנה להזרעה ויש לך סבלנות לחכות עוד כמה חודשים? תמשיכי טבעי בינתיים. תגידי לעצמך שאת מנסה (נגיד) 8 חודשים טבעי ואם זה לא הולך אז תעברי להזרעות.

לדעתי, ובגלל ההסטוריה שלך, חשוב מאוד שתעשי היסטרוסקופיה אבחנתית, במידה וטרם עשית, כי לאור ההסטוריה שלך יתכן ויש לך הדבקויות (לא רואים את זה בצילום רחם).
פוריות >>

הודעות אחרונות

19:01 | 24.08.19 אורחים בפורום
16:02 | 23.08.19 המכילה
11:05 | 23.08.19 אורחים בפורום
14:27 | 22.08.19 lovelife3
12:42 | 22.08.19 אורחים בפורום
11:13 | 20.08.19 אורחים בפורום
21:33 | 19.08.19 prule
18:29 | 19.08.19 אורחים בפורום
14:48 | 19.08.19 אורחים בפורום
12:28 | 19.08.19 רפאלה30
22:18 | 15.08.19 חנה1996
18:31 | 15.08.19 תו123456
13:26 | 06.08.19 בשדרת האיזדרכת

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ