תקווה חדשה

haych

New member
יש דופק

הכל כ"כ עדין ושברירי, ואני מודעת מדי לכל מה שיכול להשתבש אז לא יכולה להרשות לעצמי להיות מאושרת לגמרי. אבל אני בכ"ז די מאושרת, ובגלל שהמשפחה עדיין לא יודעת רק אתכן אני יכולה לחלוק את התחשות.

אז יש דופק. הוא יכול להעלם ברגע, אבל נכון להבוקר הוא קיים.
כמעט התעלפתי מהלחץ עד שקראו לי להכנס לבדיקה. תמיד אני נכנסת ראשונה ודווקא היום הרופאה לקחה את הזמן.
היא התרגשה ביחד איתי, ואמרה שכל השבוע הייתה מתוחה ושהיא כמעט התפתתה לקרוא לי לבדיקה שבוע קודם, אבל החזיקה את עצמה.

עברנו כ"כ הרבה ביחד. מהביקור הראשון בקופה לצורך בירורים ראשוניים, דרך הזרעות ו-8 ivf כושלים.
8 שליליים שפוערים בור עמוק בלב מצד אחד, אבל במקביל גם מתרגלים אליהם ומפעם לפעם מפתחים אדישות לכאב ושום תוצאה מעבר לשלילית לא נראית הגיונית.

ודווקא הסבב האחרון, שהלך כ"כ עקום, הוא זה שהצליח.
סבב מוזר בו למרות שעשינו החזרה, לקחתי זריקת דיכוי ואחרי שבועיים התחלתי להזריק מנופור. סבב בו הרירית והזקיקים לא התקדמו למרות ימים רבים של הזרקות. סבב בו כדי לעודד את הרירית ניסיתי עסוי רחם, ותוך יום הרירית זנקה בכמעט 4 מ"מ! והמשיכה לגדל ב-2 מ"מ ליום, אבל סבב בו למרות שרירית המפתיעה, הזקיקים עדיין נותרו בשלהם. סבב בו הרירית התייאשה וקרסה... והתחיל דימום תוך כדי. סבב בו הרופאה שלי ראתה את הפוטנציאל ואמרה לי להמיך כרגיל למרות המחזור, כי ההורמונים שלי בעליה אפילו שהרירית 3 מ"מ. סבב בו התמודדתי לראשונה עם טיסה עם זריקות, סבב בו הרירית התאוששה, כנגד כל הסיכויים, ולמרות שקיבלתי מחזור אמיתי וכבד, היא עשתה קאמבק מסעיר.
סבב בו ציינו את החזרה מספר 9, ובעלי הדגיש שזה סבב תשישי כנגד 9 חודשים ושהפעם נקלט.
סבב בו לקחתי אנטיביוטיקה במשך 5 שבועות, ולדעתי זה מה שעזר.

אני כ"כ שמחתי שהצלחתי שם, למרות התוכניות שלי לעבור בי"ח. ממש לא הייתי עוברת ברצון, אלא רק כי אין ברירה. אבל כ"כ רציתי לתת לרופאה שלי את הנחת הזאת! וכ"כ רציתי שכל מעריצי הפרטי יראו שגם מבי"ח ציבוריים אפשר להביא אחלה ילדים.

אז זהו. אני בהריון. עם דופק. ותקווה שהוא כאן כדי להשאר ♥

רונה1210

New member
אולטרסאונד דופק

היי בנות,
אז אני בהריון.. כנגד כל הסיכויים!! לא מאמינה שאני אומרת את צמד המילים הזה! ועוד בחודש בלי טיפול של זריקות איכשהו צמח לו זקיק חמוד בכוחות עצמו ובעקבות כך עשינו הזרעה..
ההזרעה הייתה ב-23/6 ועשיתי שתי בדיקות בטא אחת ביום שני-356 ואחת היום 998. קבעו לי כבר אולטרסאונד לשלישי הקרוב, זה לא קצת מוקדם מדי?
אמרו שסבירות גבוהה שלא יהיה דופק. תוהה לעצמי אם ככה למה לעשות את זה כל כך מוקדם.. יש סיכוי בכלל לראות דופק בשבוע כזה?

76לילי

New member
בשעה טובה!!

אם ביקשו ממך להגיע כדאי להגיע, אני יודעת שבטיפולים לפעמים האולטרסאונד הראשון הוא לזיהוי שק בתוך הרחם ולא לראות דופק. אם זה מוקדם מידי אז לא להלחץ אם לא יראו.
בהריון הראשון הייתי במיון בגלל כאבי בטן חזקים בשבוע 5 ואז ראינו רק שק ידעתי לא לצפות ליותר (בדקו שאין הריון מחוץ לרחם) לאחר שבוע ראו דופק חמוד.

HoneyHoney

New member
בשעה טובה!

אין ציפייה לראות דופק (שבוע 5), מטרת האולטראסאונד לראות שההריון ברחם.
יזמינו אותך שוב לאחר שבוע בערך בשביל לראות דופק.
מאחלת לך הריון משעמם ועגול!

haych

New member
מזל טוב! בשעה טובה!

קחי בחשבון שאת לא אמורה לראות דופק אז שלא תלחצי מזה.
בהצלחה!

76לילי

New member
מרגש ברמות!!

כל הצלחה פה ממש נותנת תקווה ומרגשת :)
---- למה זה מוסתר..............???

שחר רו1

New member
מרגש ממש

וסבב באמת הזוי היה לך, אמן שימשיך ככה, אנחנו כאן כדי לשמוח איתך ובשבילך

מאי292

New member
איזה כיף, מרגש ממש

שימשיך משעמם ועגול ובנחת.
תשתדלי לא לחשוב על מה שיכול להשתבש אלא על העובדה המדהימה שכנגד כל הסבב המסובך הזה זה קרה! נקלטתם, זה מהמם!!.
תמשיכי לעדכן

a morph

New member
איזה כיףףףףףף יקירתי

שימשיך עגול ומשעמם ביותר.

וכן, גם אני לא מהרצים לפרטי, יש לי אחלה ילדון מציבורי.

מה זאת הודעה מוסתרת??? שירות חדש וסמוי...

מזל טוב מותק
שיהיה לך שקט ושעמום

למעלה