לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2739827,398 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'איך מתחילים - אשמח לעזרה'
איך מתחילים - אשמח לעזרה
<< ההודעה הנוכחית
10/07/2019 | 16:27
4
שלום לכולן ונעים מאוד
יש לי שני ילדים גדולים, הגדול (12) אחרי ivf, הקטנה (9) הריון ספונטני. היה הריון נוסף ספונטני במהלך השנים שהסתיים בהפלה.
החלטנו שרוצים ילד שלישי. בעלי נשלח לספירת זרע ולצערי התבשרנו על מורפולוגיה 0% ורוצים להתחיל טיפולים. את הivf של הגדול עשיתי כשהייתי בקבע בצבא והכל עבד אחרת. אין לי מושג איך מתחילים עכשיו. אנחנו במכבי ויש ביטוח בריאות פרטי ויש גם מכבי שלי. ניסיתי לקבוע תור לרופא פיריון (שחר קול, את שמו זכרתי עוד מהטיפול של הילד הגדול) אבל התור הקרוב דרך מכבי רק בעוד שלושה חודשים.
אשמח ממש לעזרה והכוונה איך להתחיל, איזה רופאים מומלצים באזור חיפה ואיך מגיעים אליהם. האם עלי לפנות ישירות למרפאת ivf? ושאלה נוספת לגבי עלויות, איך זה עובד בהנחה וזה ילד שלישי.
ממש ממש תודה על כל פיסת מידע
פוריות >>
לצפיה ב-'אענה על מה שאני יודעת'
אענה על מה שאני יודעת
10/07/2019 | 18:04
2
גם אני בטיפולים לילד שלישי. טיפולים כאלו אינם נמצאים בסל הבריאות אבל יש להם סיבסוד דרך הביטוח המשלים. אני מכירה את קופ"ח כללית ומאוחדת, אבל לא את מכבי. נקודת התחלה פשוטה כדי להבין את הזכויות יכולה להיות האתר של הקופה ולבדוק את הסיבסודים שאת זכאית להם.
קובעים תור לרופא פריון, של הקופה או בהסדר ומתחילים להתגלגל משם.
יש פאנל שלם של בדיקות מקדימות שאת יכולה לעשות בנתיים גם דרך רופא רגיל - פאפ, בדיקות דם כלליות, מחלות מדבקות, אם את מעל גיל 40 -ממוגרמה וא.ק.ג . בטח אפשר למצוא את הרשימה כאן או אונליין, כי גם הבדיקות האלו לוקחות זמן.
מפני שאני לא במכבי ולא באזור הצפון אז לא יכולה להמליץ על רופא. אבל כדאי מישהו שיש לו נסיון עם נשים יותר "בוגרות". את יכולה לשאול כאן בפורום על רופאים שמתמחים בבעיות זרע.

פוריות >>
לצפיה ב-'תודה על המענה ושאלה'
תודה על המענה ושאלה
10/07/2019 | 18:14
1
רופאי הפיריון שמצאתי בזימון תורים של מכבי גם דורשים הפניה מרופא מטפל וגם התור הקרוב אליהם בעוד מס חודשים. מי זה הרופא המטפל, רופא נשים רגיל או רופא משפחה?
האם אי אפשר פשוט לקבוע תור למרפאת ivf?
האם רופא נשים "רגיל" יכול לרשום הפניה למרפאת ivf על סמך סיפור רקע ובעיית זרע?
אני בת 36 אז לא יודעת לאיזו קטגוריה נכנסת :)
פוריות >>
לצפיה ב-'אני לא במכבי, אז לא יודעת מה המסלול '
אני לא במכבי, אז לא יודעת מה המסלול
10/07/2019 | 18:21
לו הייתי במקומך הייתי מחפשת המלצות בשבועות הקרובים ואז מבינה איך מגיעים לרופא שאת רוצה להיות מטופלת אצלו. בסופו של דבר לא מדובר במישהו שאת רוצה ממנו מרשם לאקמול, אלא מישהו שיודע מה הוא עושה.
בטח יהיו כאן מבוטחות של מכבי שידעו לענות לגבי הצד האדמיניסטרטיבי.
מבחינתי 36 זה ממש ממש צעירה, ולדעתי גם הרופאים לא ממש מתרגשים מכזה גיל.
(נזכרתי בעוד בדיקה - פרופיל הורמונלי בימים הראשונים של הוסת)
פוריות >>
לצפיה ב-'יש לי רופא מעולה של מכבי בחיפה'
יש לי רופא מעולה של מכבי בחיפה
17/07/2019 | 08:46
יש את יוחנן ארליך במרכז הכרמל. תורים דרך האפליקציה. הוא כבר יסביר לך הכל.
רופא מדהים, שירות פרטי דרך הקופה. תמיד זמין, תמיד עם חיוך, מקצועי מאד.
עשיתי אצלו הזרעות וIVF לילד הראשון ועכשיו נכנסתי להריון ספונטני.
גם במעקבי הריון אני אצלו.
בהצלחה :)
פוריות >>

הודעות אחרונות

11:13 | 20.08.19 אורחים בפורום
21:33 | 19.08.19 prule
18:29 | 19.08.19 אורחים בפורום
14:48 | 19.08.19 אורחים בפורום
12:28 | 19.08.19 רפאלה30
22:18 | 15.08.19 חנה1996
18:31 | 15.08.19 תו123456
11:41 | 15.08.19 lovelife3
21:55 | 13.08.19 אורחים בפורום
19:49 | 13.08.19 אורחים בפורום
13:26 | 06.08.19 בשדרת האיזדרכת

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ