שאלה לגבי החזרה

תמר1321

New member
שאלה לגבי החזרה

שבוע טוב :)
טיפול אחרון היתה שאיבה ומתוכם הופרו 8. החזירו אז אחד ולא צלח. רציתי לעשות שוב טיפול של שאיבה כדי "לצבור'" עוד עוברים אך הרופא שלי אמר שעד שלא "מסתיימים" העוברים המוקפאים הקופה לא תאשר לי שאיבה. זה נכון?ממש צריך שלא יהיו עוד עוברים מוקפאים בשביל שהקופה תאשר שאיבה נוספת?
אשמח לתובנות ממכן.
תודה ושבוע טוב

מאד נכון

העלויות של טיפולים כאלו גבוהות והקופה לא מעוניינת לממן אותם אם אין צורך.
הרופא צריך לרשום בבקשה לטיפול חוזר מה הסטטוס וכל עוד הוא ידווח שישנם עוברים קפואים הקופה לא תאשר שאיבה חדשה.
אם יש סיבה להצדיק עוד שאיבה לפנים משורת הדין, (ועם 7 עוברים קפואים, קשה לי להאמין שיש כזאת) הרופא יכול לכתוב בקשה להתחשב בנסיבות.
התובנה היחידה שיש לי היא שאם הרופא שוכח שיש עוד עוברים קפואים אחרי שתעשו שוב החזרה, אז אולי הוא יכול לשכוח למלא את הפרט הזה בטופס. הרופא שלי למשל, לא שוכח.
&nbsp

נכון

לא עושים שאיבה נוספת כל עוד יש עוברים מוקפאים.
גם אין טעם, יש לך הרבה מוקפאים, תשתמשי בהם

נכון אבל...

אם הרופא שלך זורם עם לתת לך למלא את הניירת והוא רק חותם את לא באמת חייבת לסיים את כל המוקפאים שלך. אני כשהבנתי שפנינו לפונדקאות הכנתי יופי של בנק עוברים...יש לי כעת ממתק בבית אבל מכיוון שידעתי שאני רוצה בשבילו אחים או אחיות גנטיים הכנתי...

haych

New member
בעקרון זה נכון, אבל...

אין לי מושג איך זה עובד מאחורי הקלעים, אבל אני פשוט מבקשת ומקבלת טופס 17. אני לא מביאה מכתב מהרופא ולא נראה לי שמישהו יודע כמה עוברים נשארו לי.

למעלה