מעדכנת, מודה ומפזרת חיוביות

76לילי

New member
מעדכנת, מודה ומפזרת חיוביות

אז אחרי שאחת הבנות עדכנה שהיא עשתה שאיבה ללא הרדמה, הלכתי לשאיבה שלי , שמראש ידעתי שאין הרבה זקיקים (4 בשלים)
הרופא להפתעתי הציע לעשות ללא הרדמה, לרגע נרתעתי אבל נזכרתי בהודעה ובתור אחת שההרדמה מלחיצה אותה יותר מהכל החלטתי ללכת על זה(אני לא חושבת שהייתי מעיזה אם לא הייתי קוראת את ההודעה פה בפורום זה היה נראה לי מופרך ).
אז חזרתי לספר שהשאיבה ללא הרדמה הייתה לא כואבת בכלל, פחות מפאפ וכל הלחץ מההרדמה ירד . אמנם אני לא מתעוררת מאוד רע מהרדמות אבל כיף להיות בסוג של שליטה ולצאת מהר אחכ - מי שיכולה ונקלעת למצב של מיעוט זקיקים- אני ממליצה.
מתוך ה5 נשאבה רק אחת. אפילו את זה לקחתי יחסית טוב כי הייתי גאה בעצמי שעברתי ללא הרדמה. לשמחתי התקשרו להגיד שיש הפריה וביום ראשון הייתה החזרה של עובר מצויין . מקווה להיות מהסיפורים שמעודדים את הבנות עם מיעוט הזקיקים - צריך רק אחד לילד. מאחלת לכן המשך פסח שמח לכל מי שלפני ולכל מי שכמוני מטפסת על הקירות ......

haych

New member
תודה שחזרת לעדכן!

וכל הכבוד על הרוח הספורטיבית.
גם אני מקווה שאת תיהי מהסיפורים המעודדים. אחרי הכל, צריך רק אחד...

תודה על העדכון המעודד!

אמנם אני עדיין רחוקה מהיום שאעיז לעבור שאיבה בלי הרדמה, אבל זה טוב לשמוע עוד חוויות. ובעיקר גישה מעוררת השראה
מחזיקה אצבעות (ומטפסת על קירות יחד אתך!)

יפה!!

זה רלוונטי רק למי שידוע מראש שיש מעט זקיקים.
לי שאבו 20 זקיקים בהרדמה מלאה, 4 ימים אחרי רק הצלחתי להתאושש (כאבים של השאיבה, מההרדמה התאוששתי מהר).
בהצלחה :)

מפעם

New member
אני עשיתי כבר חמש שאיבות ללא הרדמה

בשתי האחרונות שאבו לי 20 ביציות כל פעם (בקודמות בסביבות 10 כל פעם) וזה היה ברמה של אי נוחות קלה. כנראה שזה ענין של סף כאב אישי.
בפעם הראשונה ויתרתי על ההרדמה מטעמי נוחות, זה היה ערב פסח (לפני שש שנים) ורציתי להספיק להכין את הסדר. המחשבה שלי היתה שאני עושה שאיבה כי אני רוצה ללדת והלידה בטח תכאב הרבה יותר אז בטח שאני יכולה. בפועל, כאמור, זה לא כאב בכלל אז המשכתי גם בשאיבות הבאות.
ולפותחת בהצלחה גדולה.

איזה יופי! כן... אני סיפרתי על שאיבה ללא הרדמה

באמת נסבל

&nbsp
יאללה שיהיה עובר מנצח!
&nbsp
בהצלחה!!

למעלה