שוב (ושוב ושוב ושוב ושוב) אין הריון

haych

New member
הוא נותן פרוטוקול גם אם לא מטופלים שלו?

ממש לא איכפת לי מי עושה לי שאיבה והחזרה. אני רוצה שהוא יתן את הפרוטוקול.

אני לא גרה במרכז וממש לא בנויה להקפצות של זריקות ומרשמים. אם לא יהיה לי מרשם לא יהיה לי איך להשיג בהתראה קצרה, וגם לקנות בהתראה קצרה זה סיפור. כיום נוח לי כי הרופאה שלי עובדת בנוסף לבית חולים (שמחוץ לעיר) גם במרפאה שבעיר, כך שאם יש מרשם בהפתעה היא משאירה לי במרפאה וזה הרבה יותר נוח לי לקפוץ לשם בערב אחרי העבודה מאשר לנסוע לבית חולים.

דצמבר לא מרגיש לי כמו הרבה זמן כי יש לי עוד שני עוברים להחזיר בציבורי (אני לא רוצה להעביר עוברים, רוצה להתחיל מאפס) אז עד שהם יגמרו יהיה יולי בערך. בספטמבר אני בחו"ל ובאוקטובר חגים. זה משאיר לי בערך שתי החזרות ממתי שמתסיימים העוברים ועד התור לבר חוה. הציעו לי תור באוקטובר, זו אני שהרגשתי שזה מוקדם מדי.
הפחד שלי זה שהקופה תפסיק לממן אותי. קראתי (בפייסבוק, לא במקור מוסמך) שהם מאפשרים 8 החזרות, כשכימי או הריון מאפסים את זה. אם זה נכון אז כבר עברתי את המכסה... ואם זה לא, אני קצת חוששת להתגרות בגורל ולהמשיך להחזיר סתם עוברים ושפתאום בהפתעה יודיעו לי שלא מאשרים יותר.

הבנתי שכן, הוא עובר על הפרוטוקולים וקובע את ההנחיות.

מה קורה בפועל אני לא יכולה לדעת,
לפעמים נדמה שהמזכירות שם הן נותנות ההוראות

&nbsp
בכל מקרה, אם מרגיש לך בסדר עם דצמבר אז מצוין,
אני עברתי את הגיל ולכן היה דחוף לי להתקדם בכוח על החודשים שנותרו לי.
&nbsp
לגבי זה שיש לך עוברים, בדרך כלל בכלל לא מאפשרים לשמור עוברים,
כך שיופי שיש לך.
&nbsp
הם שולחים במיל מרשם, ואז הלכתי לרופא פוריות שימיר לי אותו למרשם רגיל,
למזלי הפקידות במרפאה פשוט ריחמו עליי ונתנו לי תור מהרגע לכרגע, והצלחתי
לקבל מרשם, אבל זה הקשה עליי מאוד מאוד.
מה שכן, כשאת כן מגיעה לשם למרפאה לבקש מרשמים להכל, ואז יש.
בכללית מקבלים את המרשמים שלהם, פשוט צריך מרשם מקור ולא מייל, מן הסתם.
&nbsp
לא יודעת מתי הקופה מפסיקה לממן, אם את בגיל המתאים,
אז אני מניחה שאפשר לערער במידה והם מפסיקים לערער.
&nbsp
אגב נוסף, לי דווקא נראה חכם לאגור עוברים, כי להחזיר אותם אחר כך מבחינת
טיפולים פרטיים זה יותר זול מאשר לעבור שאיבה.
&nbsp
חיבוק
חג שמח
&nbsp

הרגריבס

New member
כן. אפשר להבין מהבטא הראשונה כבר

הפרגניל נותן מספר יחידות מסוים אחרי 3 ימי הזרקה ולכן אם מתקבלת תוצאה גבוהה יחסית זה ברור שיש גם בטא אמיתית. ככה היה בהריון התקין שלי ובבטא השניה גם היתה מגמת עליה יפה וכמעט הכפלה - התחיל ב414 ואחרי יומיים 753 ואחרי שלושה ימים 5209 (לעולם לא אשכח את המספרים המהממים האלה).

ככה שאפשר לראות מגמה של עליה כבר לאחר 12, 14 ו16 יום, למרות הפרגנילים. אין סיבה לחכות ל"שבוע 5".

למעלה