לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2732327,323 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'עזרה FSH משתולל'
עזרה FSH משתולל
15/04/2019 | 19:35
12
היי,
הרבה זמן אני גולשת באתר ועכשיו גם הצטרפתי...
אשמח לעזרה כי אני ממש אובדת עצות...

אני אהיה בת 33 באוגוסט ולפני מעט יותר משנה אני ובעלי התחלנו לנסות.
עשינו את כל הבדיקות הרגילות - פרופיל הורמונלי, בדיקת זרע, צילום רחם ומעקב ביוץ וניסינו שתי הזרעות.
בהתחלה כל הזמן אמרו לנו שאין סיבה ידועה לחוסר ההצלחה, אבל לפני חודשיים עברתי לרופאת פוריות חדשה והיא ראתה שרמות ה- FSH שלי גבוהות...
בכל הפעמים שעשו לי את הבדיקה המדדים היו בערך 13, 10 ואז 14. היא אמרה שזה גבוה ושלחה אותי לעוד בדיקה בתחילת השבוע.
הפעם יצא 21!!!! שלפי מה שהבנתי זה מטורף!
מחר אני הולכת לעשות בדיקה של רזרבה שחלתית...
אני ממש בשוק, דבר ראשון האם קפיצה כזו בהפרש של חודש היא הגיונית ודבר שני מה זה אומר? ומה עושים עם זה?
אולי אני מגזימה אבל זה קצת נשמע כמו גזר דין מוות...
פוריות >>
לצפיה ב-'עשית את הבדיקה ביום הנכון מתחילת הווסת?'
עשית את הבדיקה ביום הנכון מתחילת הווסת?
15/04/2019 | 21:14
4
נסי לטפל בעזרת שינויי תזונתי, נטורופתיה ודיקור, אצלי שלושת אלו עשו
שינויי משמעותי בבדיקות דם של בלוטת התריס, ובכלל (הTSH שלי לא היה גבוה).

פוריות >>
לצפיה ב-'הכותבת דיברה על Fsh ולא Tsh'
הכותבת דיברה על Fsh ולא Tsh
15/04/2019 | 21:30
3
לצפיה ב-'כן, קראתי, הבנתי'
כן, קראתי, הבנתי
15/04/2019 | 21:34
2
כתבתי שכדאי לעשות דיקור, שינויי תזונתי וטיפול נטורופתי,
אצלי שלושת אלו איזנו את בלוטת התריס שהיתה גבוהה המידי.
(התכונתי שה FSH שלי היה תקין)
שלושת אלו עשו אצלי שינויי משמעותי, ולדעתי כדאי ללכת למישהו מהרפואה המשלימה, שמתמחה בטיפולי פוריות, כי זה עוזר להתאזן.

וללכת לרופא פרטי טוב.

פוריות >>
לצפיה ב-'לא בטוח שטיפול שעזר לבלוטה יעזור לFsh'
לא בטוח שטיפול שעזר לבלוטה יעזור לFsh
15/04/2019 | 21:42
1
לצפיה ב-'נכון, אבל לדעתי שווה להתייעץ עם מדקר טוב, שיודע לעבוד עם '
נכון, אבל לדעתי שווה להתייעץ עם מדקר טוב, שיודע לעבוד עם
15/04/2019 | 21:49
מטופלות פוריות.

פוריות >>
לצפיה ב-'לא גזר דין מוות אבל מעיד שכדאי להגביר הילוך'
לא גזר דין מוות אבל מעיד שכדאי להגביר הילוך
16/04/2019 | 10:11
2
הFSH הוא מדד לא אמין שיכול מאד להשתנות מחודש לחודש, אז קפיצה כזו בהחלט אפשרית. תראי מה יראו בAMH ובאולטרסאונד זקיקים, למרות שבהזרעות כבר היו אמורים לראות מה המצב, כמה זקיקים יש (והאם את מגיבה להורמונים). יש דברים שאפשר לעשות (מבחינת תזונה ותוספים, אולי גם דיקור כמו שהציעו) שמורידים FSH, אבל לא לגמרי יודעים אם FSH גבוה הוא בעיה או סימפטום (כלומר האם בכלל עוזר להוריד אותו). אני גם הרגשתי כאילו קיבלתי סטירה מצלצלת לפנים כשראיתי את הFSH אצלי, ועשיתי כל מיני דברים כדי לנסות להוריד, ונראה שעבדו, אבל הפסקתי לעקוב ברגע שממש נכנסתי לטיפולים, כי התגובה של הגוף שלך לטיפולים היא אינדיקציה הרבה יותר משמעותית מהFSH (שרק יכול לעזור לנבא מראש איך תגיבי).
כדאי לך לנסות ללכת לרופא שמומחה ברזרבה שחלתית נמוכה, כמו בר חווה. נכון שהתורים אליהם הרבה פעמים רחוקים, אבל יש לפעמים כאלו עם תורים יותר קרובים וגם אצל בר חווה אפשר להכנס לרשימת המתנה ולפעמים מתפנה תור מעכשיו לעכשיו.
בכל מקרה, בארץ באמת עושים קסמים, ולמרות הלחץ הייתי משתדלת לא לקבל את זה כגזר דין אלא כסימן שכדאי להגביר הילוך (ואולי לעבור לIVF).
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה על המענה'
תודה על המענה
16/04/2019 | 13:11
1
היום בבוקר עשיתי בדיקת דם לבידקת רזרבה שחלתית (AMH אם אני לא טועה).
אמרו לי תשובות רק בסוף החודש... ההמתנה הורגת.

בינתיים אנסה לשתות הרבה מים ולעשות הליכות ואולי אחזור לעשות דיקור.

לגבי בר חווה. ידוע למישהי אם הוא מקבל דרך מכבי?
פוריות >>
לצפיה ב-'לא, הוא פרטי'
לא, הוא פרטי
16/04/2019 | 13:22
נראה לי שבכללית אפשר לקבל החזר על חלק מהייעוצים אצלו, אבל עד כמה שידוע לי במכבי אי אפשר. ההליך עצמו עדיין מאד מסובסד, אבל על התורים צריך לשלם
פוריות >>
לצפיה ב-'האם כל בדיקות ה-FSH נעשו בימים 2-5 למחזור?'
האם כל בדיקות ה-FSH נעשו בימים 2-5 למחזור?
16/04/2019 | 14:25
3
כי אם הבדיקה מתבצעת ביום אחר, אין משמעות לערכים גבוהים.
פוריות >>
לצפיה ב-'לפחות שתי האחרונות נעשו בוודאות בימים הרלוונטיים'
לפחות שתי האחרונות נעשו בוודאות בימים הרלוונטיים
16/04/2019 | 14:33
2
האחרות לא זוכרת.
אבל ערכים של 14 ואז 21 קיבלתי בחודשיים האחרונים, בימים 2-4 למחזור.
פוריות >>
לצפיה ב-'אוקיי'
אוקיי
16/04/2019 | 14:57
1
אכן נראה מדאיג, אבל FSH הוא לא הפקטור היחיד בניבוי ההצלחה להרות. בערכים כאלה סביר שישלחו אותך ישירות ל-IVF, ושם מה שקובע זה התגובה שלך לגירוי הורמונלי. אם התגובה תהיה טובה, אין לך מה לדאוג. בהצלחה!

פוריות >>
לצפיה ב-'מה הכוונה?'
מה הכוונה?
<< ההודעה הנוכחית
16/04/2019 | 17:36
בשני סבבי הזרעות שעשיתי עד היום בייצתי 2 ביציות עם אוביטרל 2 כדורים ביום לחמישה ימים.
בלי הכדורים, אני בכל מקרה מבייצת ויש לי מחזור סדיר.
זה אומר משהו?
מקווה שה- AMH תשפוך אור על הנושא. רק חבל שצריך לחכות כ"כ הרבה זמן.
פוריות >>

הודעות אחרונות

16:16 | 26.06.19 תמר1321
20:22 | 25.06.19 אורחים בפורום
17:25 | 25.06.19 נעמי19831
12:58 | 25.06.19 מייקרית
17:15 | 24.06.19 אורחים בפורום
10:14 | 24.06.19 אנדי40
08:09 | 24.06.19 אורחים בפורום
21:54 | 23.06.19 Galiyy
20:09 | 23.06.19 מיכל240
19:55 | 23.06.19 ספרייט דיאט
16:27 | 23.06.19 נעמי19831
13:09 | 21.06.19 שחר רו1

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ