לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2731427,314 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'טיפולים ועבודה '
טיפולים ועבודה
<< ההודעה הנוכחית
14/04/2019 | 20:47
9
הי בנות,
מרגישה שהטיפולים משפיעים על תחושת עצבנות יותר בעבודה. דווקא כשאמורה להיות רגועה, יותר מתעצבנת מדברים, מרגיזים אותי, מרגישה שרוצה שינוי, שחיקה. ומצד שני בגלל הטיפולים זה לא הזמן לשנות. אני מדברת יותר בבוטות, חסרת סבלנות ולחוצה. 
מה עושים??
פוריות >>
לצפיה ב-'מזדהה'
מזדהה
14/04/2019 | 22:04
1
אין לי תשובה בשבילך למה לעשות, אבל את לא לבד. אני מזדהה - גם מרגישה שאני קצרת רוח עם אנשים בעבודה וגם אין לי סבלנות לעבודה עצמה, בדיוק בתקופה שאמורה להשקיע את כל כולי בעבודה. אבל אני גם חושבת שזו לא תקופה לבצע בה שינויים מרחיקי לכת, להחליף עבודה - גם בגלל העומס הנוסף הכרוך בזה וגם כי קשה לראות דברים בצורה אובייקטיבית. מקווה שישתפר
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה..'
תודה..
14/04/2019 | 22:59
כן אנסה לנשום אוויר .. מוסיף לזה גם מתחים עם הבן זוג. שמרגישה שהוא מגזים בלחצים (הטיפולים גם בעידוד שלו.. הוא שהשפיע שאתחיל).

פוריות >>
לצפיה ב-'מזדהה לגמרי'
מזדהה לגמרי
15/04/2019 | 07:46
לצפיה ב-'חולקת על המשפט שטיפולים זה לא הזמן לשנות'
חולקת על המשפט שטיפולים זה לא הזמן לשנות
15/04/2019 | 08:22
1
בגדול אני כן מסכימה עם המשפט, אבל אני יכולה להגיד מהדרך המאוד ארוכה שלי, שאי אפשר לדעת כמה זמן זה יקח, ונכון שבשיקולים היבשים זה הכי לא מתאים לעזוב מקום עבודה בטיפולים, אבל גם הנפש שלך מאוד חשובה. 
אני כבר 3 שנים אומרת לעצמי שאני אשאר בעבודה עד שאהיה בהריון ופשוט לא אחזור מחופשת לידה. אבל ההריון לא קורה, ואם לא הייתי עוזבת מקומות עבודה הייתי קופצת מהגג... אז מתחילת הנסיונות עזבתי 2 מקומות (עוד לפני שפנינו לטיפולים אבל כן ניסינו בבית מעל שנה). לפני חצי שנה, עמוק בתוך הטיפולים, הרגשתי שאני לא מסוגלת להגיע יותר לעבודה, שנאתי את הבוסית שלי, שנאתי את המרחקים ושנאתי את התפקיד. הייתי שם מעל שנתיים ולא עזבתי כי "תכף אקלט ולא אחזור מחל"ד". בסוף לא יכולתי יותר, והרגשתי שהסבל שלי בעבודה הוא גם מה שתוקע את הטיפולים והגעתי למצב שאני עוזבת בלי שיהיה לי משהו ביד. ידעתי שאסתדר. שיש הרבה מקומות עבודה הוגנים שאוכל להתחיל לעבוד בהם תוך כדי הטיפולים ושאם אקלט פתאום ויפטרו אותי בגלל שעוד לא תיהיה לי הגנה-דברים מסתדרים בסוף.
בסוף הכל הסתדר לטובה ופתחו עבורי תקן לתפקיד אחר באותו מקום עבודה אז לא הייתי צריכה להתמודד עם זה. אבל כן הייתי מוכנה להתמודדות הזאת ולכל האתגרים שהיא תביא איתה, וברגע שהגשתי מכתב התפטרות (שמשכתי אח"כ) הרגשתי הקלה עצומה.
לסיכום החפירה, אני חושבת שאת צריכה לשאול את עצמך אם העצבים האלה הם תוצאה של הטיפולים והמתח שהם מביאים איתם, הוא העבודה עצמה. אם את ממשסובלת בעבודה-אני חושבת שהטיפולים לא צריכים להיות פקטור.
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה..'
תודה..
15/04/2019 | 20:29
באופן כללי מרגישה שחיקה ועומס בעבודה, בלי קשר לטיפולים.. 
באיזה שלב עניין הטיפולים יסתיים...כך או אך.  ואז התמונה תהיה יותר ברורה, ויותר אחשוב על שינוי.. מרגישה שבתוך הטיפולים אין לי פניות לזה בכלל..
מצד שני מסכימה שלא צריך לסבול. כנראה עדיין הסבל ברמת נסבל אצלי.. 

פוריות >>
לצפיה ב-'מסכימה עם הייץ''
מסכימה עם הייץ'
15/04/2019 | 13:18
1
ממש ממש ממש לא כדאי לעצור את החיים בגלל טיפולים.
קודם כל כי אי אפשר לדעת כמה זמן הם יימשכו ואי אפשר לתכנן את החיים סביב פקטור מגביל לא ידוע, זה לא מעשי ולא בריא לנפש.
וחוץ מזה, אני חושבת שהרבה יותר *קל* לחפש עבודה חדשה כשאת עדיין לא אמא ולא בהריון. מהרגע שבני נכנס למעון לראשונה, נכנסנו לתקופה ארוכה של מחלות - שוב חום, ושוב שיעול, ושוב נזלת, ושוב דלקת אוזניים וכו', ואחרי שהוא מחלים אני כמובן חוטפת, ואז הוא שוב מביא משהו חדש מהגן וחוזר חלילה. חצי שנה היינו בתוך הסיוט הזה עד שזה נרגע. אני זוכרת את עצמי מגישה דוח נוכחות של דצמבר עם כמה ימי עבודה מפוזרים פה ושם... תאמיני לי שאת לא רוצה לחפש או להתחיל עבודה חדשה במצב כזה. אם את רוצה לעשות שינויים - תעשי אותם עכשיו.
פוריות >>
לצפיה ב-'גם נכון.. צודקת. רק תיקון .. אלה טיפולים לילד 3..'
גם נכון.. צודקת. רק תיקון .. אלה טיפולים לילד 3..
15/04/2019 | 15:55
 כך שיודעת טוב מאוד במה כרוך ילדים צעירים.. למרות שאצלי הבנות כבר יחסית גדולות אז שכחתי קצת..
פשוט בתוך הטיפולים לי קשה.. אבל אין לי גם ככה עוד הרבה סבבים שאפשר לעשות אז אראה בהמשך לכאן או לכאן..
פוריות >>
לצפיה ב-'לנשום, לנשום ולנשום.. לזכור שלהורמונים יש השפעה'
לנשום, לנשום ולנשום.. לזכור שלהורמונים יש השפעה
15/04/2019 | 16:55
על הגוף והנפש, ולפעמים העצבים האלו וקוצר הרוח הם מההורמונים,
להיות מודעת לכך, ולכן לעצור לרגע, לנשום, ואז להגיב.
באמת, ברמה של מודעות לעצמך, לזכור שאת תחת התקפה-של-הורמונים,
זה לא באמת את.

פוריות >>
לצפיה ב-'אני יכולה להעיד על עצמי '
אני יכולה להעיד על עצמי
16/04/2019 | 19:12
שחיכיתי להכנס להריון ו"מה עם יהיה עם החופשת לידה" ואין מה לעשות שזה לא הולך זה פשוט יותר מתסכל. ברגע שהתפטרתי (הפכתי להיות עצמאית אבל עדיין מלחיץ ) נהיה לי הרבה יותר טוב. השלילי של ההריון גם ככה קשה עם כל מה שהוא אומר, לא צריך להוסיף עליו גם "אני נשארת בעבודה שאני לא אוהבת "
פוריות >>

הודעות אחרונות

13:31 | 20.06.19 ברברא30
12:16 | 20.06.19 אורחים בפורום
20:38 | 19.06.19 מצפה בקרוב22
11:56 | 19.06.19 מקרונית2
17:08 | 18.06.19 אורחים בפורום
16:18 | 18.06.19 אורחים בפורום
06:38 | 18.06.19 אורחים בפורום
19:52 | 17.06.19 מצפה בקרוב22
16:21 | 17.06.19 אורחים בפורום
20:31 | 16.06.19 אורחים בפורום
00:42 | 16.06.19 תמר1321

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ