לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2728727,287 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'ריבוי זקיקים'
ריבוי זקיקים
<< ההודעה הנוכחית
14/04/2019 | 09:18
26
אני בסבב שני של הזרעה עם הורמונים ובאופן מאד מפתיע נראה שיש חמישה זקיקים בשלים (ההזרעה מתוכננת למחר). עוד לא הספקתי להתייעץ עם הרופא, אבל אשמח לשמוע מהניסיון של בנות שהיו במצב דומה מה המליצו לכן ואם יש לכן איזשהם לינקים עם יותר מידע על הנושא (אני כרגע בחיפוש קדחתני באינטרנט). בכלל עשיתי את המעקב הבוקר על דעת עצמי, הוא תכנן שאעשה הזרעה על סמך המעקב של יום חמישי בלי לבדוק שוב (הזרקתי כבר אוביטרל אתמול), אז זה די פגם באמון שלי בו ואשמח לשמוע מה רופאים אחרים אומרים לגבי זה.

באופן כללי זה הזכיר לי לא לסמוך על רופאים יותר מדי, להיות כל הזמן עם היד על הדופק. בהזרעה הקודמת הוא לא בדק LH וחששתי שאולי בייצתי עוד לפני האוביטרל, אבל הוא טען שעל סמך הנתונים בטוח לא בייצתי ולא הלכתי בסוף לעשות מעקב כדי לוודא לפני ההזרעה. אמרתי לעצמי שאני צריכה לסמוך עליו, רופא קופה מוכר עם הרבה ניסיון שהרבה בנות ממליצות עליו. הפעם הלכתי למעקב בעיקר בשביל השקט הנפשי ואני שמחה שהלכתי. גם אם אחליט לעשות הזרעה (אני נוטה שלא), זה יהיה מתוך בחירה.
פוריות >>
לצפיה ב-'היה שינוי משמעותי בין יום חמישי להיום?'
היה שינוי משמעותי בין יום חמישי להיום?
14/04/2019 | 11:42
6
בעקרון גם אצלי, ברגע שנותנים הוראה להזריק אוביטרל לא בדקו יותר.
מה גודל הזקיקים?
האם שתי החצוצרות פתוחות?
אני עשיתי הזרעה עם כמת כזאת של זקיקים, אבל יש לי חצוצרה אחת חסומה אז זה מוריד את כמות הזקיקים הפוטנציאלים. במקרה שלך לא הייתי עושה הזרעה עם 5, אבל  השאלה באמת מה הגודל שלהם.

אני יכולה להגיד לך שהיו הרבה פעמים שפקפקתי, למשל "הרגשתי" ביוץ והייתי בטוחה שהמועד של הפעולות מאוחר מדי, או שעל סמך הורמונים חשבתי שצריך לעשות את הפרוצדורה ביום כזה ולא אחר - הרופאה שלי תמיד צדקה. אם הרופא שלך מוכר ומומלץ, הייתי נוטה להקשיב לו. אולי ההורמונים שלך אומרים משהו אחר - יכול להיות שהאסטרדיול שלך משקף פחות זקיקים בשלים. הרי מדובר על מכלול של מעקבי זקיקים בדיקות דם, יכול להיות שהשילוב ביניהם אומר משהו אחר.
מי עושה לך את ההזרעה, הרופא שלך?
יש לך דרך לדבר איתו?
כן הייתי מתארגנת על הזרעה (טפסי 17 והשבחה) ומוודאה פעם נוספת עם הרופא רגע לפני ההזרעה.
פוריות >>
לצפיה ב-'היה שינוי גדול'
היה שינוי גדול
14/04/2019 | 12:15
5
אפילו אם לוקחים בחשבון שונות בין טכנאיות הא.ס. זה עלה מחמישה זקיקים בטווח 11-15 לשבעה זקיקים שמתוכם 5 בגודל 17-23 (ועוד שניים 12-13). גם האסטרדיול על מ-1800 ל-6000 (זו אחת הסיבות שעשיתי היום מעקב על דעת עצמי, כי נראה לי מוזר אסטרדיול כ"כ גבוה ביחס לגודל הזקיקים בחמישי).
שתי החצוצרות פתוחות, אז בהחלט נראה שיש פוטנציאל להריון מרובה (מאד) עוברים.
כתבתי מייל למרפאה, אין לי איך להתקשר, אני מחכה שהם יתקשרו ויאמרו מה חושב הרופא. את ההזרעה אני עושה באיכילוב, לא אצל הרופא שלי, ויש לי כבר טופס 17. אם הרופא שלי ימליץ לא לעשות, אז אין התלבטות (רק מעיד שהיו צריכים לשלוח אותי למעקב נוסף). אם הוא ימליץ כן, אנסה באמת להתייעץ גם עם רופא מאיכילוב, זה רעיון טוב.

תודה על המענה!
פוריות >>
לצפיה ב-'ivf חירום ???'
ivf חירום ???
14/04/2019 | 13:13
4
אני לא יודעת בדיוק איך הולך התהליך אבל אם יש לך 7 זקיקים אולי שווה לבדוק על שאיבה כדי לא לאבד את ההזדמנות ? הייתי  בודקת.... 
פוריות >>
לצפיה ב-'בדיוק קראתי שעושים את זה'
בדיוק קראתי שעושים את זה
14/04/2019 | 13:24
3
אני לא בטוחה שאני מסוגלת להתמודד עם זה כרגע, אבל אחשוב על זה - תודה
פוריות >>
לצפיה ב-'אני קצת במצב הפוך'
אני קצת במצב הפוך
14/04/2019 | 13:27
2
מיועדת לשאיבה ואין הרבה זקיקים כמו שציפיתי .....
אם מבחינה לוגיסטית זה לא בעייתי לעשות את הIVF הייתי ממליצה לך בסופו של דבר החלק של השאיבה אמנם מלחיץ אבל עובר מהר, את הזריקות כבר עשית וההחזרה היא כמו הזרעה. תתייעצי עם הרופאים
פוריות >>
לצפיה ב-'זה מה שמוזר'
זה מה שמוזר
14/04/2019 | 13:36
1
כשעשיתי הקפאת עוברים בקושי הצלחתי בפעם הראשונה להגיע ל-7 זקיקים כשאז המינון היה 300 ועכשיו 75... כנראה שהדיכוי אז השפיע חזק, או סתם מקריות.

אני מהססת פחות מתוך לחץ מהשאיבה עצמה אלא אוסף גורמים, חלקם אולי לא ממש ענייניים (כמו ההתמודדות הנפשית עם שאיבה בהפתעה). נראה לי שאחכה קודם לשמוע מה הרופא אומר ואז אצטרך לקבל החלטות. שיתקשרו כבר! לרוע המזל אני לא מדברת אתו ישירות אלא עם האחיות, מה שמעכב את התקשורת.

תודה!
פוריות >>
לצפיה ב-'בהצלחה.'
בהצלחה.
14/04/2019 | 14:24
לצפיה ב-'תודה ועדכון'
תודה ועדכון
14/04/2019 | 16:29
2
תודה לכולכן, עזרתן מאד. סוף סוף חזרו אלי מהמרפאה והמליצו נחרצות נגד הזרעה. בלתי נתפס שאם הייתי פשוט ממלאת אחר הוראות הרופא הייתי עלולה למצוא את עצמי עם שלישייה או יותר. מעכשיו אני מקשיבה לספקות שלי.

לילי - תודה על העצה לגבי IVF אבל גם זו החלטה שנחסכה ממני, אמרו שלא רלוונטי בהתראה כ"כ קצרה (אם הייתי רוצה לעשות שאיבה זה היה צריך להיות מחר בבוקר, כי כבר לקחתי אוביטרל אתמול).

פוריות >>
לצפיה ב-'שולחת לך חיבוק'
שולחת לך חיבוק
14/04/2019 | 17:59
1
זו התמודדות קשה. וכל הכבוד שלקחת אחריות וסמכת על עצמך. 
אני הייתי כן מסמסת לרופא הפרטי שעשה לך את השימור פוריות ורואה אם יכול לארגן לך שאיבה למחר, אם את מסוגלת. 
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
14/04/2019 | 19:23
זה רעיון טוב. כתבתי לו, נראה אם יהיה אפשר לארגן (אני עוד צריכה לעשות העברת זרע מאיכילוב)
פוריות >>
לצפיה ב-'טוב שויתרת'
טוב שויתרת
14/04/2019 | 18:48
1
שלישיה זה מעט הצרות שלך. היית חוטפת גירוי יתר קשה.
הייתי שם עם הורמונים יותר גבוהים ונקלטתי אכן עם שלישיה. שק אחד לא התפתח,
2 התפתחו לדופק, הייתי מאושפזת שבועיים עם גירוי יתר קשה מאוד חשבתי אני עומדת למות. ועוד אחרי כל הסבל הזה.ההריון נפל כולו.
עדיין את בסיכון לגירוי יתר אז שימי לב לשתות הרבה ולנוח. פשוט אם לא תקלטי זה לא יחמיר.
אם בכל זאת יש איזה סיכוי לשאיבת חירום לכי על זה.
פוריות >>
לצפיה ב-'מצטערת לשמוע '
מצטערת לשמוע
14/04/2019 | 19:25
איזה קשה. תודה שחלקת ותודה על ההמלצה, אקפיד לשתות הרבה ואני מבררת לגבי אופציה של שאיבה (אם כי אני לא יודעת איך אעמוד נפשית בלחץ הזה)
פוריות >>
לצפיה ב-'אכן שאיבה'
אכן שאיבה
14/04/2019 | 20:34
6
אני עוד לא ממש מעכלת, מלחיץ לקבוע שאיבה מעכשיו לעכשיו כשידעתי שלפני עוד לפחות הזרעה אחת אם לא שתיים. ועוד מתווסף גורם הלחץ של להעביר את הזרע בזמן.
תודה לכן על העצות, בלעדיכן לא הייתי חושבת לנסות לקבוע IVF.
פוריות >>
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
15/04/2019 | 07:39
מעולה שתספיקי לעשות שאיבה, חבל סתם לבזבז את הזקיקים. עוד יום של טרטור והרווחת סבב שלם!

אני מסכימה איתך לגמרי שעדיף להיות עם יד הדופק ולא לסמוך על הרופא במאה אחוז. גם אם זה רופא ממש טוב והוא לא טעה עד עכשיו. כולם עושים טעויות, גם הרופאים. הם הרבה פעמים רוצים לחסוך לנו בדיקות מיותרות וטרטור ואנחנו צריכות לשאול (בהנחה שנשאר לנו כוח ללכת לעוד בדיקה) האם זה אכן מיותר או לא. 
פוריות >>
לצפיה ב-'בהצלחה!!'
בהצלחה!!
15/04/2019 | 08:07
טוב שבדקת, אבל אני שוב רוצה להגיד שאני לא מכירה שבודקים שוב אחרי שנותנים אוביטרל, אז אני לא חושבת שהרופא נהג ברשלנות. יש נשים שמגיבות יותר חזק או בצורה לא אחידה להורמונים ופתאום יש קפיצה בזקיקים. לרוב זה לא המקרה. טוב שהיית עירנית וגם הרופא עוד לומד את התגובות שלך. בפעם הבאה תדעי לציין את זה ולבקש מעקבים יותר תכופים.

IVF מלחיץ בפעם הראשונה, ויש לך גם את הלחץ של הלוגיסטיקה, אבל הפעולה עצמה מהירה וקלה. צפויים כאבים אח"כ. אני מקווה שמישהו מלווה אותך, את תיהי אחרי הרדמה ולא תוכלי לנהוג.
אולי דווקא טוב שזה יצא מעכשיו לעכשיו... אמנם זה מלחיץ שזה בפתאומיות, אבל גם אם היה לך זמן ידוע מראש בטח היית לחוצה ועכשיו יש לך פחות זמן להתעסק בזה כי את מתרכזת בתפעול הלוגיסטי.
הלוואי שה-IVF הזה יביא איתו הריון!
פוריות >>
לצפיה ב-'מרגש, אוהבת סיפורים של תינוקות שמתחילים ככה.'
מרגש, אוהבת סיפורים של תינוקות שמתחילים ככה.
15/04/2019 | 10:42
זאת אחלה התחלה, הייתה שאיבה במקרה, היא לא תוכננה
ותשעה חודשים אחר כך נולד תינוק...

המון בהצלחה.
פוריות >>
לצפיה ב-'כל הכבוד על התושיה!'
כל הכבוד על התושיה!
15/04/2019 | 10:49
איזה אלופה
פוריות >>
לצפיה ב-'מאמינה שאת כבר אחרי'
מאמינה שאת כבר אחרי
15/04/2019 | 13:03
המון בהצלחה מאחלת לך עוברים מצטיינים
פוריות >>
לצפיה ב-'מעולה, חסכת לעצמך עוד חודש של זריקות...'
מעולה, חסכת לעצמך עוד חודש של זריקות...
15/04/2019 | 21:55
מאחלת לך הפריות יפות!
בהצלחה, ותרגישי טוב

פוריות >>
לצפיה ב-'מאוד משמח. בהצלחה לעוברים.'
מאוד משמח. בהצלחה לעוברים.
16/04/2019 | 09:43
לצפיה ב-'באיזה בית חולים את מטופלת? '
באיזה בית חולים את מטופלת?
16/04/2019 | 15:19
2
אני עשיתי את שתי ההחזרות הקודמות בשבת באסותא רמת החייל.
בהצלחה בהפריות ובהחזרה
פוריות >>
לצפיה ב-'אסותא ראשון'
אסותא ראשון
16/04/2019 | 15:32
1
ותודה רבה!

פוריות >>
לצפיה ב-'עכשיו הבנתי את ההקשר'
עכשיו הבנתי את ההקשר
16/04/2019 | 16:13
אני קצת לא מרוכזת היום
הם אמרו שהם לא עובדים בשבת, אבל בכל מקרה עם מספר קטן של עוברים כנראה שממילא לא היו מסתכנים בלנסות לגדל ליום 5.
פוריות >>
לצפיה ב-'יוו אני מרגישה חלק בהצלחה'
יוו אני מרגישה חלק בהצלחה
16/04/2019 | 19:08
1
שמחה שעברת את הכל בשלום , הביורוקרטיה תמיד מלחיצה, בהצלחה בהחזרה!!
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה, ובהחלט היה לך חלק קריטי!'
תודה, ובהחלט היה לך חלק קריטי!
16/04/2019 | 20:07

הודעות אחרונות

10:22 | 24.05.19 זהר85
01:08 | 24.05.19 רונה1210
21:33 | 23.05.19 YaelHakeini
16:32 | 23.05.19 ושוב נצאה1
13:14 | 23.05.19 אורחים בפורום
09:16 | 23.05.19 אורחים בפורום
16:22 | 22.05.19 ממתינה לחסידה
23:17 | 21.05.19 בראון10
14:35 | 21.05.19 רונה1210
13:25 | 21.05.19 זהר85
12:17 | 21.05.19 מקרונית2
10:29 | 21.05.19 מזי39
08:13 | 21.05.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ