אחרי שאיבה ראשונה

זה מה שאני לא מבינה

למה הם החליטו את ה2 הנותרים לגדל ליום 5 + למה לא להקפיא את ה2 עוברים שבאיכות בינונית.
זו פעם ראשונה שלנו, אני לא מנוסה, לכן אני מתייעצת ולומדת :)

journe y

New member
העוברים באיכות הבינונית מגדלים ליום 5-6?

אם מדובר בעוברים בינוניים הכל מובן, כי רוצים לתת להם סיכוי להפוך לעוברים טובים ואז לוקחים את הסיכון הזה. אם מדובר בעוברים טובים בדרכ הרופא לא ייגדל ליום 5-6 ולא ייקח סיכון של לאבד אותם.
&nbsp
בהתחלה הבנתי ממך שמדובר בעוברים טובים אבל בעוברים באיכות בינונית התמונה משתנה לגמרי והחלטה לגדל ליום 5-6 הגיונית עד מאוד אפילו במחיר של לאבד אותם כי אם יקפיאו אותם ביום 3 לא בטוח שיישרדו בהחזרה. תמיד השאיפה להגיע לעוברים באיכות הטובה יותר כדי למקסם את הצלחת הטיפול.

אוקיי הבנתי

יום חמישי אתקשר למעבדה ואקח מהם את כל הנתונים ואעדכן!!
כי אני הבנתי משהו אחד ובעלי משהו אחר...

ממש מעצבן

אף עובר לא שרד (חוץ מהעובר שבבטן, מחכים לבטא
)!!
את כולם הם גידלו ליום 5 ואף אחד לא שרד. שאלתי למה לא הקפיאו את ה2 הטובים יום 3. אמרה שהם לא מקפיאים יום 3. למה?! לא קיבלתי תשובה חד משמעית , אמרה שאם הוא לא שרד עד יום 5 כנראה שלא היה שורד בכלל.
מכעיס מאוד. שמעתי על בנות שהחזירו איכות טובה ובינונית מוקפא יום 3 והצליח.
מה אפשר לעשות?
זו שאיבה והחזרה ראשונה.

haych

New member
ממש מתסכל

באיזה בי"ח זה? אני אמורה לעבור בי"ח בקרוב ומאוד לא הייתי רוצה לעבור למקום שלא מקפיא יום 3! למרות שהיום הצטרף לשיחה שלי עם הרופאה רופא נוסף, וגם הוא בדיעה שחבל על עוגמת הנפש-עד יום 5 אי אפשר לדעת עליהם כלום (לדבריו) אז חבל להחזיר ביום מוקדם, לפתח ציפיות ולקבל שלילי. עדיף להחזיר רק עובר חזק.
כמובן שנסיונן של אחרות מראה שנולדים תינוקות מהממים גם מימים 2-3.

באיכילוב

ממש מבאס. לא יודעת מה לעשות.
אנסה חודש הבא לעשות איתם משא ומתן, אם לא אצליח אברר במקומות אחרים. נראה לי הזוי לעשות שאיבות חודש אחרי חודש בגלל שהם לא מקפיאים יום 3 באיכות טובה .
נקווה החודש לבשורות טובות לכולנו

תודה רבה :)

haych

New member
זה ממש בזבוז, והלוואי שלא תצטרכי לדאוג לגבי עוד שאיבה!

אני מצטערת להוסיף לבאסה-אבל לרוב לא מאשרים לעשות שאיבה חודש אחרי חודש :(

היא321

New member
כנראה זה תלוי בנהלים של כל בית חולעם

אני טופלתי בבי''ח כרמל בחיפה ושם הנוהל הוא הפוך, מגדלים ליום 5 רק אם יש לפחות 5 עוברים וגם רק לאחר כשלונות. פעם הקפיאו לי 9 עוברים יום 3 ואפילו לא ניסו לגדל

למעלה