חוויית ההזרעה

חוויית ההזרעה

עשיתי אתמול הזרעה, פעם ראשונה שאני עושה בארץ. כל החוויה הייתה מאד שונה מזו בחו"ל, לטוב ולרע. זה הרגיש קצת כמו סרט נע, זה היה מאד מהיר (וגם פחות כואב). בקושי הספקתי לקלוט מה קורה אבל נדמה לי שהרופא לא שטף בהתחלה ובעיקר מה שמטריד אותי זה שהוא הכניס את הצינורית ומייד הזריק את המנה. בחו"ל הם שיחקו עם הצינורית כדי להביא אותה כמה שיותר קרוב לחצוצרות.

אני לא יודעת אם זה הבדל תרבותי, או קשור למקום הספציפי בו עשיתי את ההזרעה, אז אשמח לשמוע חוויות של בנות ממקומות אחרים. זה תמיד כך בארץ? או שבחלק מהמקומות כן לוקחים את הזמן כדי למקם את הצינורית במקום הטוב ביותר? אני לא יודעת אם זה באמת משנה.

תודה

היא321

New member
נכנסתי להריון פעמיים מהזרעה

בארץ, אצל שני רופאים שונים. לא זכור לי שהם שיחקו עם הצינורית. ברגע שהרגישו שהיא בפנים הזריקו את הזרע.
בהצלחה!

תודה :)

מעודד לשמוע
העניין הזה עם הסתרת ההודעות נהיה הזוי לגמרי, תיכף גם יסתירו כל הודעה עם המילה ביצית או פוריות

Musmus14

New member
היא 321!!

את שוב בהריון?
אני כמעט לא נכנסת לכאן כבר אחרי שילדתי לפני 11 חודשים וכבר לא ממש עוקבת. אבל זוכרת אותך!
אני מניקה עדיין ורק היום קבלתי את המחזור הראשון אחרי הלידה.
את כבר לא אצל טל יוסף?

היא321

New member
היי

נכנסתי להריון מהזרעה עוד בתחילת דרכי בטיפולים אבל היה הריון כימי. אחכ עברתי טיפולי ivf מהם יש לי ילדה.
לפני כשנתיים נכנסתי להריון מהזרעה אצל דר טל יוסף, הילד בן שנה וחודשיים.
עכשיו אני בשבוע 8 בהריון טבעי ולא מתוכנן. כלומר לא מתוכנן אך גם לא נמנע כי פשוט חשבנו שאנחנו לא יכולים.. אני גם עדיין מניקה את הילד. היינו מאוד מופתעים.
איזה יופי שקיבלת מחזור. מתכוונת לחזור לטיפולים בקרוב?

Musmus14

New member
וואו!

לא סתם נכנסתי לפורום היום! כמה אני שמחה לקרוא את ההודעה שלך.
אנחנו בלתי מוסברים והצלחנו להכנס להריון מהזרעה שנפל ואחרי חצי שנה הצלחנו בהחזרה ראשונה בivf ראשון.
ארליך בטוח שאנחנו יכולים לבד ושאין שום בעיה. באמת גם הבדיקות של שנינו לא העלו כלום.
רק אני לא מאמינה.
מקווה שתבוא עלינו המתנה גם ככה בהפתעה הלוואי.
אני לא ממהרת לחזור לטיפולים וגם ארליך אמר שכל עוד אני מניקה את הילד אין על מה לדבר על טיפולים.

היא321

New member
אכן

גם לי בזמנו נאמר שכל עוד מניקה לא ניתן לחזור לטיפולים.
אצלנו היתה בעיית זרע, יש לבעלי וריקוצלה דרגה 2. יש תקופות שהזרע טוב יותר (בחורף) ויש תקופות שממש גרוע. בכל מקרה אנחנו נשואים 6 שנים ועד היום מעולם לא נכנסתי להריון טבעי, אז חשבתי מה הסיכוי.
בלא מוסברים דווקא יש יותר תקוות. הלוואי ויקרה טבעי

a morph

New member
איזה כיף לקרוא את שתיכן שוב ולשמוע את החדשות המשמחות!!!

Musmus14

New member
שרשור תקווה!

אני מקווה שהשרשור הזה מעודד את הבנות כאן. גם אני כשגלשתי בפורום לפני שהצלחנו הייתי במצב נפשי ביש וכל החיים שלי סבבו סביב הכניסה להריון והכשלונות. וגם היא 321 עברה לא מעט, ותודה לאל הידיים שלנו מלאות. ואני בטוחה שהידיים של כל הבנות כאן יתמלאו יום אחד. מקווה שכמה שיותר מהר :)

מאי292

New member
בהחלט ממלא תקווה

באמת צריך לפתוח שרשור הצלחות ולשפוך קצת אור בתוך הבטא השלילית

a morph

New member
לא יודעת אם מנהלות הפורום יראו את זה בעין יפה

פעם מחקו לי שירשור כי התייעצתי על שינויי הוסת אחרי הלידה, בהקשר של חזרה לטיפולים. נאמר לי די בבוטות שהפורום מיועד לנשים שעוד לא ילדו. וזה אחרי שמעולם לא הבחנתי בין כאלה שילדו וכאלה שלא, גם כשאני בעצמי עוד הייתי רחוקה מידיים מלאות.

haych

New member
לא מאמינה שתיהיה בעיה

הפורום ממש לא נועד לנשים שעוד לא ילדו ולדעתי רוב (או לפחות חצי) הנשים שכאן כן ילדו.
מה גם שהרבה מהפוסטים פונים לבנות שכן חוו הריון ("למישהי היו כאבי מחזור וזה התגלה כהריון?" "מישהי דיממה ביוא"ב 10 וזה התגלה כדימום השתרשות?" "למישהי היה בטא 7 וההריון היה תקין?")

בנוסף, ההנהלה התחלפה מאז.
אני באופן אישי אשמח לראות שרשור כזה, רק מקווה שיש פה מספיק גולשות כדי למלא אותו.

רר2017

New member
רק לגבי טיפולים והנקה

לטובת הדורות הבאים להלן כל המידע שאספתי בנושא:
אפשר לעשות טיפולים בהנקה .
זה תלוי גם בגיל היונק וכמות ההנקות .
אני יודעת שיש רופאים שלא מוכנים אבל יש כאלה שכן.
ניתן לבדוק בבדיקות פרופיל הורמונלי כמה השפעה יש להנקה על ההורמונים (נניח אם הפרולקטין גבוה).
בזמנו בררתי עם המרכז העולמי לחקר תרופות בהנקה - רוב התרופות לא עוברות בהנקה או שההורמונים הם כאלה שקיימים בגוף באופן טבעי.
לגבי שאיבה - צריך לידע את המרדים ואסור להניק כ6 שעות אחרי תום ההרדמה.
יש מקרים שבהם ההורמונים יגרמו לשינוי בטעם החלב או לירידה בכמות החלב ולכן אם מניקים תינוק בן פחות משנה צריך לעקוב ולראות אם צריך להשלים בתמ"ל.
&nbsp
ובלי קשר, אני ממש שמחה בשבילך על ההריון. שימשיך קל ותקין

לא נראה לי קריטי

עשיתי שלוש הזרעות, לפעמים לקח זמן ולפעמים לא..
הצינורית להבנתי מגיעה לאותו מקום בסופו של דבר..
קיצר לא נראה לי שיש לך מה לדאוג :)

אנדי40

New member
עברתי שלוש הזרעות אצל שלושה רופאים שונים.

אצל אחד מהם ממש הרגשתי שהוא "השקיע" ובדק וכיוון עד שהזריע ואצל אחד ממש הרגשתי שעשה את זה בזלזול, כאילו ידע שזה לא יצליח אבל רק בשביל הפרוטוקול.

מעניין אם זה משפיע

לא ממש הצלחתי למצוא מידע על זה באינטרנט. אנסה לשאול את הרופא שלי (לא הוא עשה את ההזרעה, עשיתי באיכילוב כי הזרע שם)

ואולי.. רק אולי, דווקא זה שאת מרגישה שהשקיע לא יודע

טוב את העבודה שלו, והוא בודק ומכוון שוב ושוב.
&nbsp
&nbsp

למעלה