רופא עם יחס אישי מומלץ?

בראון10

New member
רופא עם יחס אישי מומלץ?

הי,
התחלתי ממש להתבעס, ראיתי באסותא את ברקוביץ והתרשמתי שממש מסור למטופלות, גם ביום שישי.
אני אצל רופא אחר שיותר מנהל הטיפול ומפנה לרופאים אחרים לפעמים לפעולות.
על מי אתן ממליצות שכן מתייחס למטופלת ונותן קצת יחס אישי? חשבתי בהתחלה שהכי חשוב מקצועיות, וזה אכן, אבל מצד שני כשמשלמים בפרטי מצפים לקצת מסירות ויחס..
טוב רק פרקתי.. יודעת שהעיקר ההצלחה פחות הרופא..

לגמרי ד"ר גולדברג

מקבל גם פרטי. אני מטופלת שלו דרך הקופה ומקבלת ממש יחס של פרטי. בהצלחה רבה בכמ!

londi81

New member
בעייני זו בדיוק הדילמה..

שלושה סבבים עם גולדברג שהוא באמת אחד הרופאים הנחמדים, המסורים והזמינים שפגשתי לא הניב דבר וגם במקרה שלי נשענו על פרוטוקולים מאוד לא יצירתיים
סבב אחד עם בר חוה על שלל החסרונות.. פרוטוקול יצירתי ובן קטן וחמוד בן 6 שבועות.
אני יודעת שלכל אחת חויה אחרת.. אני עד היום אוכלת את הלב על הזמן שביזבזתי אצל גולדברג

londi81

New member
תודה רבה!

הוא מלמד אותי כל פעם מחדש שדברים טובים יוצאים מניסיון 12! והיה שווה להמשיך לנסות שוב ושוב

בראון10

New member
מה זה פרוטוקול יצירתי?

ומזל טוב קודם כל!!
אבל באמת לא הבנתי, מה ההבדל בין פרוטוקול יצירתי לכזה שלא?
למה צריך יצירתי?

londi81

New member
במקרה שלי זה מעבר מפרוטוקול שמבוסס על כמויות גדולות של

גונאל/פרגןביריס לפרוטוקול ארוך שהתחיל בפריימינג עם טסטומקס ודקקפטיל.. ממשיך עם גונאל במינון צנוע יחסית עם הורמון גדילה... וטריגר משולש... זה הניב הכפלה בכמות ההפריות ל7... והותיר אותי עם 2 עוברי יום 3 מוקפאים ועובר יום 5 טרי שהוחזר. מיד לאחר ההחזרה התחלתי לקחת פרדינזון ותמיכה על בסיס סינרל עם דקקפטיל אחד שלושה ימים לאחר ההחזרה.
כאמור סה"כ הניסיון ה 12 שלי להרות... אחרי 6 הזרעות, 5 שאיבות ו 6 החזרות...

דילוגית

New member
בניגוד ללונדי, לחברה שלי דווקא הייתה הצלחה עם ד"ר גולדברג

לצערי לא נראה לי שאפשר לדעת מראש מה יעבוד ועם איזה רופא. גם אני החלפתי רופא באמצע הדרך וההחלפה הייתה לטובה מבחינתי.
&nbsp
&nbsp

תלתלית20

New member
את בכללית?

בעיקרון בכללית הוא מקבל בלוד ובמודיעין עילית. את הטיפולים מבצע באסותא ובמדיקל סנטר. אני הגעתי אליו לכללית במודיעין (אני מתל אביב) לצורך היכרות וקבלת פרוטוקול ואחכ כל ההתנהלות מולו בוצעה בטלפון, מאוד נוח. הוא זמין תמיד. את השאיבה וההחזרה הוא עשה לי באסותא ראשון אבל עושה גם במדיקל סנטר בהרצליה ונראה לי גם באסותא רמת החייל.

britney19

New member
הי

ממליצה על דר גיא גוטמן, מקבל בקליניקה ברמת החייל ומבצע את כל השאיבות/החזרות במדיקל בהרצליה. יחס ממש אישי, הוא עושה את הכל, והתקשורת רק מולו (לרוב בווטסאפ)
חזרנו אליו לנסות לילד שני :)

למעלה